La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

DonT
Postovi: 112
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la DonT » 20 feb 2021, 21:37

Jak ovaj Atletico, sreca pa nemaju povreda :kafa:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 21 feb 2021, 07:07

TonySosa je napisao/la:
18 feb 2021, 05:26
07. marta, ili kad se već igra, Real preuzima vrh Primere.
Moglo bi se ovo desiti i malo ranije... :rol:

I onda dođe neko i kaže da se ne useru kad im je titula pred očima. Slično su i 2014. pred kraj prosipali bodove.

Samo imaju sreće što Realu bukvalno fali 60% ekipe.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 21 feb 2021, 07:09

Kroos Modrić Casemiro. :tokralju: :tokralju:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
FCB1986
Postovi: 2662
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la FCB1986 » 21 feb 2021, 08:33

Barca ima danas Cadiz, u srijedu Elche i trebali bi se izjednacit sa Realom, samo za vikend slijedi gostovanje Sevilli i nova pusiona.
Atletico ima Chelsea sad, pa Villareal i onda Real M.,drugi vikend(7.3.) bi se mogla tabela totalno zakomplikovati.
⚽FK Garaže⚽

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 21 feb 2021, 12:07

TonySosa je napisao/la:
21 feb 2021, 07:07
TonySosa je napisao/la:
18 feb 2021, 05:26
07. marta, ili kad se već igra, Real preuzima vrh Primere.
Moglo bi se ovo desiti i malo ranije... :rol:

I onda dođe neko i kaže da se ne useru kad im je titula pred očima. Slično su i 2014. pred kraj prosipali bodove.

Samo imaju sreće što Realu bukvalno fali 60% ekipe.
Real nema nikakvu igru u polju, pusti te price ko fali.
Prekidi i centarsutevi na Casemira jedina napadacka opcija, na tu foru su i pobjedili sinoc Valjadolid.
Atlerico ce uzeti titulu jer igraju daleko bolji fudbal od prvih pratioca Reala i Barce.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 21 feb 2021, 14:43

Vidjeli smo u decembru tu sjajnu igru Atletica, nisu mogli ošutati na gol kako treba.

Barcelona svaka utakmica penal. :roll:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Tekashi » 21 feb 2021, 15:47

Lenglet :tokralju: :rol: :rol:

Aki187
Postovi: 729
Pridružen/a: 08 jun 2019, 13:38
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Aki187 » 21 feb 2021, 15:53

Nema ekipe u evropi koja prima smijesnije golove.
Nur der FCB

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Zonked » 21 feb 2021, 16:01

Opasan ovaj Cadiz :rol: :rol:
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
godrina
Postovi: 2830
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la godrina » 21 feb 2021, 16:05

Bravo za Levante i Cadiz, Madrid ovo uzima na rutinu.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la jolicnikola » 21 feb 2021, 16:06

uvijek neugodni Cadiz i Levante, još će Real opet biti prvak :rol: :rol: :rol:
edit: i Barca ima svoju krticu Paula Robinsona

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 21 feb 2021, 16:09

Zonked je napisao/la:
21 feb 2021, 16:01
Opasan ovaj Cadiz :rol: :rol:
vrijednost citav ekipe 35 miliona

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Zonked » 21 feb 2021, 16:14

MElloo je napisao/la:
21 feb 2021, 16:09
Zonked je napisao/la:
21 feb 2021, 16:01
Opasan ovaj Cadiz :rol: :rol:
vrijednost citav ekipe 35 miliona
To Messi zaradi za 3 mjeseca :rol:
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Goretzka » 21 feb 2021, 19:56

Zonked je napisao/la:
21 feb 2021, 16:01
Opasan ovaj Cadiz :rol: :rol:
:rol: :rol: :rol:

Ponadali se smecari kontaju Atletiko kiksnuo i eto titule 😂 a Cadiza smijesnog dobit ne mogu 😂 kako je propala Blaugrana :kafa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 21 feb 2021, 22:45

Goretzka je napisao/la:
21 feb 2021, 19:56

:rol: :rol: :rol:

Ponadali se smecari kontaju Atletiko kiksnuo i eto titule 😂 a Cadiza smijesnog dobit ne mogu 😂 kako je propala Blaugrana :kafa:
Ejs propali. Da nisi to napisao X puta do sada pomislio bih da koristiš Internet Explorer. :mrgreen:

Ja navijam za mjesto koje vodi u Kup UEFA :opaopa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Goretzka » 21 feb 2021, 22:49

Derdiyok je napisao/la:
21 feb 2021, 22:45
Goretzka je napisao/la:
21 feb 2021, 19:56

:rol: :rol: :rol:

Ponadali se smecari kontaju Atletiko kiksnuo i eto titule 😂 a Cadiza smijesnog dobit ne mogu 😂 kako je propala Blaugrana :kafa:
Ejs propali. Da nisi to napisao X puta do sada pomislio bih da koristiš Internet Explorer. :mrgreen:

Ja navijam za mjesto koje vodi u Kup UEFA :opaopa:
Ma daj pa ne navijas za Sevillu pa da se molis za EL 😁
Salu na stranu bas ste losi. Ovu sezonu izgurat i remont totalni. Zao mi Pjanica sto se nije snasao jbg bas ga yebu u mozak mediji.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 21 feb 2021, 23:23

Goretzka je napisao/la:
21 feb 2021, 22:49

Ma daj pa ne navijas za Sevillu pa da se molis za EL 😁
Salu na stranu bas ste losi. Ovu sezonu izgurat i remont totalni. Zao mi Pjanica sto se nije snasao jbg bas ga yebu u mozak mediji.
Pa što se ne bih molio kada je realnost u pitanju jbt :mrgreen:
Što im ovo treba ? Idu u LP, prođu grupu da bi bili silovani iz godine u godinu. To je čisti mazohizam, drugačije objašnjenje nemam. :mrgreen:

U EL bi se moglo dogurati nekako do finala, i osvojiti na sreću. :mrgreen: Mislim, mogu oni igrati i svake sezone grupnu fazu LP, ali pod uslovom da završe treći na tabeli i opet se fajtati po EL. Sve dok ne dođu neka bolja vremena, nadam se da bi tamo bili kraljevi, samo se moliti da se ne naleti na Sevillu i bilo bi sve super.

Od Rome se guraju sezone i prave remonti, a ono u suštini evropske ekipe se takmiče ko će nas poniziti na brutalniji način. Roma, PSG, Juventus, Liverpool, Bayern, PSG... sljedeće godine bi mogli naletiti na Leipzig pa da nas malo i oni zguze, nemam ništa protiv, simpa ekipa.

Za rezultate se ne brinem sve dok su tu Pique, Alba, Busquets. Rezultata neJma.

Za kraj jedna u stilu sarme : Viva Bayern :ljepota:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Goretzka » 21 feb 2021, 23:34

Derdiyok je napisao/la:
21 feb 2021, 23:23
Goretzka je napisao/la:
21 feb 2021, 22:49

Ma daj pa ne navijas za Sevillu pa da se molis za EL 😁
Salu na stranu bas ste losi. Ovu sezonu izgurat i remont totalni. Zao mi Pjanica sto se nije snasao jbg bas ga yebu u mozak mediji.
Pa što se ne bih molio kada je realnost u pitanju jbt :mrgreen:
Što im ovo treba ? Idu u LP, prođu grupu da bi bili silovani iz godine u godinu. To je čisti mazohizam, drugačije objašnjenje nemam. :mrgreen:

U EL bi se moglo dogurati nekako do finala, i osvojiti na sreću. :mrgreen: Mislim, mogu oni igrati i svake sezone grupnu fazu LP, ali pod uslovom da završe treći na tabeli i opet se fajtati po EL. Sve dok ne dođu neka bolja vremena, nadam se da bi tamo bili kraljevi, samo se moliti da se ne naleti na Sevillu i bilo bi sve super.

Od Rome se guraju sezone i prave remonti, a ono u suštini evropske ekipe se takmiče ko će nas poniziti na brutalniji način. Roma, PSG, Juventus, Liverpool, Bayern, PSG... sljedeće godine bi mogli naletiti na Leipzig pa da nas malo i oni zguze, nemam ništa protiv, simpa ekipa.

Za rezultate se ne brinem sve dok su tu Pique, Alba, Busquets. Rezultata neJma.

Za kraj jedna u stilu sarme : Viva Bayern :ljepota:
Ma kad god se plasiraju u LP proci ce grupu, nema sansi da ne budu drugi minimalno. EL nije za Barcu, nije iskreno ni za Manchester, Milan, Arsenal. Mogu se ja zajebavat i sprdat al draze mi je u zavrsnicama LP gledat Bayern Barca ili Bayern Arsenal nebitno nego da mi dolaze ekipe tipa Lyon Leipzig, smanjuje se draz takmicenja. Jest da dosadi nekad uvijek iste ekipe al ja na to tako gledam.

Kazete eto bas pratim dvije godine skoro temu trener trener trener pa ko to treba doci da se vrati stara Barca? Valverde Settien Koeman nisu neki strucnjaci tipa Guardiola Klopp Mourinho al ne moze bas nijedan da ne ubode gdje treba. Sta je sa rosterom? Ok, imate u ekipi igraca koji je svake godine u top3 na svijetu, stoga imate previsoka ocekivanja. Ne moze ni on sam, otisle su neke legende kluba i glavni kotaci, nemate i dalje dostojne zamjene. Pjanic Busquets ne mogu igrati u ovok klubu sa onakvim partijama. Suareza pustili a doveli Grizlija, Suki top3 spic trenutno. Grizman ko da nema motivacije nakon SP. Odbranu ne treba ni komentarisati, Lenglet je panjina , Pique mozda ocekuje da do 60te igra ovdje.
Dosta dosta promjena ovdje treba. Pa i sa malcima igrat De Jong Fati Pedri svi su oni buducnost jbg izgurat sezonu dvije i dovest wc igraca da to pogura. 😁

Suma sumarum fali kvaliteta, ovi igraci ne mogu velike rezultate donijet. Bartomeu jest sjebao sve al nije da se ne moze izac iz krize. Nek vam je Bog na pomoci..

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jackk » 22 feb 2021, 08:22

Šta radi Simeone :facepalm:

Ruku na srce, promašili su neke kolosalne šanse protiv Levante (Correa i Felix prije svih) ali svejedno, u dva meča protiv njih uzeti 1 bod, to je horor.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Shategabri » 22 feb 2021, 10:06

Kome smeta ovakva Barselona :?

Baš su zanimljivi :kafa:
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.