La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 27 jan 2023, 15:25

godrina je napisao/la:
27 jan 2023, 15:18
Ja samo cekam kad ce Alvesa pocet branit ovdje. Malo su me razocarali iskreno.
Ciji su ono navijaci branili Ronalda zbog onih optuzbi za silovanje? :rol: :rol: al se neke stvari brzo zaboravljaju :urnebes:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Shategabri » 27 jan 2023, 15:35

Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:23
Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 14:34
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 14:31


Nisam rekao da je cigan zbog zadnje utakmice nego zbog prijasnjih. Nemoj biti malouman i izvrcati moje komentare i gledati onako kako tebi odgovara :rol:
A sad je bio dobar sudac, korektno sudio?
Vama je cigan kad dijeli žute kartone na prigovore katalonske ciganije.
Ko to gleda sa strane, vidi kako se trči i unosi sudiji i ko zna šta govori svaku utakmicu, pritisak od početka i eto zamisli, sudija smrad dijeli kartone za to.
Realov, nema šta drugo biti.

Kompleksi i mentalitet malog kluba.
Ne stoji nikako uz ime Barselone.
A gdje sam ja rekao da je cigan zbog toga? Jel realno da ovoliko okreces moje rijeci i pises stvari koje ja nikad ne bi napisao?

Pa ja bi prvi Albi dao zuti karton i prije pocetka utakmice zbog takvih stvari ili kao prije Ramosu, Pepeu ili kome vec...

On je smrad pocevsi od one Realove utakmice protiv Villareala kada je Realu svirao onaj smijesni penal kada je Real preokrenuo i na kraju osvojio titulu. Na kraju utakmice je izasao sa nekim poklonima u kesama na kojima se nalazio grb Reala.

Ta utakmica je samo jedan od razloga zasto je smrad, a skupio ih je jos poprilican broj...
Dobro, što je onda cigan? Šta mu tačno prigovaraš?

Realov sudija? Tebasov sudija? Ne želiš to ni reći ni misliti.
I Real i Barsa su u priči o SL, dakle jednako omraženi u španskom savezu, a ne mogu im ništa.
Ako je nekad bilo nekakve protekcije Reala, sad je garantovano nema.
Nego treba skinuti ružičaste naočale i prestati razmišljati po unaprijed kvalifikovanim floskulama.

Sviralo se sve i svašta i u korist i protiv Reala, ali i Barse.
Naravno da kao navijači uglavnom pamtimo one stvari koje su u korist protivnika, nikako na štetu.
To sa kesama ti je smiješan primjer. Šta je bilo unutra? Milioni? Kafa i kocka? Jel misliš stvarno da bi Perez radio takve stvari, pa kesu pred svima davao sudijama? Ne blamiraj se.

Eto sudio je Barsi skoro dvije utakmice, u jednoj ste mu yebali sve na kamaru, prije svega zbog razloga koje sam već naveo, a za ovu drugu ni riječi, jer je dao crveni karton u 40. minuti protivniku i jer ste tu utakmicu dobili.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Shategabri » 27 jan 2023, 15:38

Evander je napisao/la:
27 jan 2023, 15:24
Aj neka je Real sinoc prosao. Ostaje im bar neka sansa za trofej ove sezone. Zanima me, hoce li opet biti slavlja i igraca na autobusu, kao onomad, kad uzese kup?
Prošle sezone dupla :wave:
Malo li je.
Barsa u zadnje vrijeme ako zakači kup, puna šaka brade :D
Al bitno se kleberiti naprazno :lol:
Tri boda si ispred, fasuješ na Campu i ode taj osmjeh u peršun :mrgreen:
Koševo Zapad

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 27 jan 2023, 15:48

Trener Atletica Diego Simeone ističe da su sudije svojim odlukama mnogo utjecale na krajnji ishod.

Posebno se to odnosi na trenutak iz 70. Minute kadda je Ceballos prošao bez kazne nakon što je pokupio Lemara na rubu šesnaesterca.
"To je bio odlučujući detalj, a prošao je nezapaženo. Opet smo oštećeni i nikog nije briga“, rekao je Simeone.
Ceballos je već imao žuti karton i morao bi napustiti teren da je sudija pokazao mu opomenu.
Ako je isključen Savić, morao je i Ceballos. No, navikli smo, ništa novo. Borili smo se do kraja, opet su nas sasjekli“, rekao je golman Atletica Jan Oblak.

Zoze19
Postovi: 204
Pridružen/a: 22 apr 2022, 18:12
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Zoze19 » 27 jan 2023, 15:55

let3 je napisao/la:
27 jan 2023, 15:48
Trener Atletica Diego Simeone ističe da su sudije svojim odlukama mnogo utjecale na krajnji ishod.

Posebno se to odnosi na trenutak iz 70. Minute kadda je Ceballos prošao bez kazne nakon što je pokupio Lemara na rubu šesnaesterca.
"To je bio odlučujući detalj, a prošao je nezapaženo. Opet smo oštećeni i nikog nije briga“, rekao je Simeone.
Ceballos je već imao žuti karton i morao bi napustiti teren da je sudija pokazao mu opomenu.
Ako je isključen Savić, morao je i Ceballos. No, navikli smo, ništa novo. Borili smo se do kraja, opet su nas sasjekli“, rekao je golman Atletica Jan Oblak.
Vjerovatno je to bila sudijska kompenzacija za prvi zuti Ceballosa ali dobro, nastavit ce Cholo plakat

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 27 jan 2023, 15:58

let3 je napisao/la:
27 jan 2023, 15:48
Trener Atletica Diego Simeone ističe da su sudije svojim odlukama mnogo utjecale na krajnji ishod.

Posebno se to odnosi na trenutak iz 70. Minute kadda je Ceballos prošao bez kazne nakon što je pokupio Lemara na rubu šesnaesterca.
"To je bio odlučujući detalj, a prošao je nezapaženo. Opet smo oštećeni i nikog nije briga“, rekao je Simeone.
Ceballos je već imao žuti karton i morao bi napustiti teren da je sudija pokazao mu opomenu.
Ako je isključen Savić, morao je i Ceballos. No, navikli smo, ništa novo. Borili smo se do kraja, opet su nas sasjekli“, rekao je golman Atletica Jan Oblak.
Realno kome nije zao Simeoneove masinerije.Da se ne vracamo zadnje dvije sezone kakva je lakrdija bila sa guranjem Atletica u ligi,malo da su fuzija Reala i Barce.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 27 jan 2023, 16:14

Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 15:35
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:23
Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 14:34


A sad je bio dobar sudac, korektno sudio?
Vama je cigan kad dijeli žute kartone na prigovore katalonske ciganije.
Ko to gleda sa strane, vidi kako se trči i unosi sudiji i ko zna šta govori svaku utakmicu, pritisak od početka i eto zamisli, sudija smrad dijeli kartone za to.
Realov, nema šta drugo biti.

Kompleksi i mentalitet malog kluba.
Ne stoji nikako uz ime Barselone.
A gdje sam ja rekao da je cigan zbog toga? Jel realno da ovoliko okreces moje rijeci i pises stvari koje ja nikad ne bi napisao?

Pa ja bi prvi Albi dao zuti karton i prije pocetka utakmice zbog takvih stvari ili kao prije Ramosu, Pepeu ili kome vec...

On je smrad pocevsi od one Realove utakmice protiv Villareala kada je Realu svirao onaj smijesni penal kada je Real preokrenuo i na kraju osvojio titulu. Na kraju utakmice je izasao sa nekim poklonima u kesama na kojima se nalazio grb Reala.

Ta utakmica je samo jedan od razloga zasto je smrad, a skupio ih je jos poprilican broj...
Dobro, što je onda cigan? Šta mu tačno prigovaraš?

Realov sudija? Tebasov sudija? Ne želiš to ni reći ni misliti.
I Real i Barsa su u priči o SL, dakle jednako omraženi u španskom savezu, a ne mogu im ništa.
Ako je nekad bilo nekakve protekcije Reala, sad je garantovano nema.
Nego treba skinuti ružičaste naočale i prestati razmišljati po unaprijed kvalifikovanim floskulama.

Sviralo se sve i svašta i u korist i protiv Reala, ali i Barse.
Naravno da kao navijači uglavnom pamtimo one stvari koje su u korist protivnika, nikako na štetu.
To sa kesama ti je smiješan primjer. Šta je bilo unutra? Milioni? Kafa i kocka? Jel misliš stvarno da bi Perez radio takve stvari, pa kesu pred svima davao sudijama? Ne blamiraj se.

Eto sudio je Barsi skoro dvije utakmice, u jednoj ste mu yebali sve na kamaru, prije svega zbog razloga koje sam već naveo, a za ovu drugu ni riječi, jer je dao crveni karton u 40. minuti protivniku i jer ste tu utakmicu dobili.
:urnebes:

Oci moje lazite me :urnebes:

slika

Ta utakmica protiv Villareala kada je Realu svirao onakav penal je dovoljna da citav zivot nosi karakteristiku cigana jer je se radilo o veoma bitnoj utakmici, a Real je gubio 2-1. Mislim da je bas on par dana nakon toga je dao i crveni Neymaru protiv Malage nakon cega su mu go.vna iz saveza smjestili i kaznili ga sa 2 utakmice jer je ona druga bila protiv Reala. To je onaj El Clasico pred kraj sezone kada se Messi onakav sa krvavim ustima popisao po Realu u 93 minuti za 2-3 :urnebes: Bila je i ona utakmica kada je Lengleu dao crveni. I to su samo neke od utakmica koje mi padaju na pamet...

I ne mozes ti mene nikad ubjediti u suprotno kada bas aktivno pratim Spansku ligu ima barem 20ak godina i kada se i dan danas sjecam dosta stvari kao da je jucer bilo. 90% ljudi i danas misli da je Raul bio gospodin jer su ga gledali samo ponekad u ligi prvaka, a ustvari je bio jedan obican smecar koji je davao golove rukama, koji je simulirao ili pokusavao iznuditi penale. Pa ne mozes ti mene ubjediti u suprotno od onoga sto sam vidio i gledao :rol:

Avatar
emir18
Postovi: 16496
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la emir18 » 27 jan 2023, 16:51

Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:25
godrina je napisao/la:
27 jan 2023, 15:18
Ja samo cekam kad ce Alvesa pocet branit ovdje. Malo su me razocarali iskreno.
Ciji su ono navijaci branili Ronalda zbog onih optuzbi za silovanje? :rol: :rol: al se neke stvari brzo zaboravljaju :urnebes:
Ronaldo nije bio u zatvoru, ovom bolidu prijeti 12 godina robije.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 27 jan 2023, 16:59

L-Train je napisao/la:
27 jan 2023, 15:58
let3 je napisao/la:
27 jan 2023, 15:48
Trener Atletica Diego Simeone ističe da su sudije svojim odlukama mnogo utjecale na krajnji ishod.

Posebno se to odnosi na trenutak iz 70. Minute kadda je Ceballos prošao bez kazne nakon što je pokupio Lemara na rubu šesnaesterca.
"To je bio odlučujući detalj, a prošao je nezapaženo. Opet smo oštećeni i nikog nije briga“, rekao je Simeone.
Ceballos je već imao žuti karton i morao bi napustiti teren da je sudija pokazao mu opomenu.
Ako je isključen Savić, morao je i Ceballos. No, navikli smo, ništa novo. Borili smo se do kraja, opet su nas sasjekli“, rekao je golman Atletica Jan Oblak.
Realno kome nije zao Simeoneove masinerije.Da se ne vracamo zadnje dvije sezone kakva je lakrdija bila sa guranjem Atletica u ligi,malo da su fuzija Reala i Barce.
Vrati se unazad i 20 godina što se mene tiče, ali kakav domišljat odgovor na činjenice koje su Cholo i Oblak naveli :crazy:

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 27 jan 2023, 17:00

emir18 je napisao/la:
27 jan 2023, 16:51
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:25
godrina je napisao/la:
27 jan 2023, 15:18
Ja samo cekam kad ce Alvesa pocet branit ovdje. Malo su me razocarali iskreno.
Ciji su ono navijaci branili Ronalda zbog onih optuzbi za silovanje? :rol: :rol: al se neke stvari brzo zaboravljaju :urnebes:
Ronaldo nije bio u zatvoru, ovom bolidu prijeti 12 godina robije.
Ma mislio sam na one komentare da on to ne bi uradio, pun je para i tako to. Pa eto i Alves je pa gledaj do cega dodje :urnebes: A Ronaldo je takve optuzbe imao i dok je Unitedu igrao samo sto se mnogi toga ne sjecaju...

Avatar
emir18
Postovi: 16496
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la emir18 » 27 jan 2023, 17:05

Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 17:00
emir18 je napisao/la:
27 jan 2023, 16:51
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:25


Ciji su ono navijaci branili Ronalda zbog onih optuzbi za silovanje? :rol: :rol: al se neke stvari brzo zaboravljaju :urnebes:
Ronaldo nije bio u zatvoru, ovom bolidu prijeti 12 godina robije.
Ma mislio sam na one komentare da on to ne bi uradio, pun je para i tako to. Pa eto i Alves je pa gledaj do cega dodje :urnebes: A Ronaldo je takve optuzbe imao i dok je Unitedu igrao samo sto se mnogi toga ne sjecaju...
Da li je uradio to ili ne, ne znam, nije dokazano.
Ovaj je ostavio tragove, nema mu spasa, vidiš mu po cehri da je napasnik.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 27 jan 2023, 17:20

emir18 je napisao/la:
27 jan 2023, 17:05
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 17:00
emir18 je napisao/la:
27 jan 2023, 16:51

Ronaldo nije bio u zatvoru, ovom bolidu prijeti 12 godina robije.
Ma mislio sam na one komentare da on to ne bi uradio, pun je para i tako to. Pa eto i Alves je pa gledaj do cega dodje :urnebes: A Ronaldo je takve optuzbe imao i dok je Unitedu igrao samo sto se mnogi toga ne sjecaju...
Da li je uradio to ili ne, ne znam, nije dokazano.
Ovaj je ostavio tragove, nema mu spasa, vidiš mu po cehri da je napasnik.
Ma meni je on oduvijek bio budaletina i na terenu i van njega tako da me nije iznenadio.

Avatar
godrina
Postovi: 2823
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la godrina » 27 jan 2023, 17:56

Jesi vidio ti Pereza cime se bavi. Rahatluk, pola kile kafe i gusti sok u kesu pa da im sta svira, slikaj i posalji na gg forum, da bude uvjerljivo.

Onda taj sudija oprosti npr lakat u lice Lewi, cisto onako da nije ofirno za one kese.. Kao volim ja i Barsu. Jadna Barsa kako ih kradu cc, niko im ne pomaze nikad.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 27 jan 2023, 18:07

let3 je napisao/la:
27 jan 2023, 16:59
L-Train je napisao/la:
27 jan 2023, 15:58
let3 je napisao/la:
27 jan 2023, 15:48
Realno kome nije zao Simeoneove masinerije.Da se ne vracamo zadnje dvije sezone kakva je lakrdija bila sa guranjem Atletica u ligi,malo da su fuzija Reala i Barce.
Vrati se unazad i 20 godina što se mene tiče, ali kakav domišljat odgovor na činjenice koje su Cholo i Oblak naveli :crazy:
Vidio sam sta je Simeone naveo i ne slazem se da je faul bio za drugi zuti Ceballosa,prije da je mogao progledati kroz prste Savicu.Eh sad dolazimo do toga da je rekao "opet smo osteceni i nikoga nije briga",prije par mjeseci a mozda i citava godina prodje otkako je izjavio nekad ti sudije dadnu,nekad uzmu...naravno bilo je nakon perioda gdje su u nekih 5 kola bar 3 puta dobrano pogurani,tad naravno nije zelio da kaze,pa ok,ovo nije u redu,nego pravio budala.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 27 jan 2023, 22:50

Kese u svakoj svlacionici stoje, za sudije, za protivnicki tim, za svakoga…

Avatar
godrina
Postovi: 2823
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la godrina » 27 jan 2023, 22:53

anonymousHD je napisao/la:
27 jan 2023, 22:50
Kese u svakoj svlacionici stoje, za sudije, za protivnicki tim, za svakoga…
De objasni levatima
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 27 jan 2023, 22:56

Svi dobiju suvenire, to je tradicija na Bernabeu.

Ma ovo sve govori, zna se ko su gospoda, a ko …


Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 27 jan 2023, 23:13

Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 16:14
Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 15:35
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 15:23


A gdje sam ja rekao da je cigan zbog toga? Jel realno da ovoliko okreces moje rijeci i pises stvari koje ja nikad ne bi napisao?

Pa ja bi prvi Albi dao zuti karton i prije pocetka utakmice zbog takvih stvari ili kao prije Ramosu, Pepeu ili kome vec...

On je smrad pocevsi od one Realove utakmice protiv Villareala kada je Realu svirao onaj smijesni penal kada je Real preokrenuo i na kraju osvojio titulu. Na kraju utakmice je izasao sa nekim poklonima u kesama na kojima se nalazio grb Reala.

Ta utakmica je samo jedan od razloga zasto je smrad, a skupio ih je jos poprilican broj...
Dobro, što je onda cigan? Šta mu tačno prigovaraš?

Realov sudija? Tebasov sudija? Ne želiš to ni reći ni misliti.
I Real i Barsa su u priči o SL, dakle jednako omraženi u španskom savezu, a ne mogu im ništa.
Ako je nekad bilo nekakve protekcije Reala, sad je garantovano nema.
Nego treba skinuti ružičaste naočale i prestati razmišljati po unaprijed kvalifikovanim floskulama.

Sviralo se sve i svašta i u korist i protiv Reala, ali i Barse.
Naravno da kao navijači uglavnom pamtimo one stvari koje su u korist protivnika, nikako na štetu.
To sa kesama ti je smiješan primjer. Šta je bilo unutra? Milioni? Kafa i kocka? Jel misliš stvarno da bi Perez radio takve stvari, pa kesu pred svima davao sudijama? Ne blamiraj se.

Eto sudio je Barsi skoro dvije utakmice, u jednoj ste mu yebali sve na kamaru, prije svega zbog razloga koje sam već naveo, a za ovu drugu ni riječi, jer je dao crveni karton u 40. minuti protivniku i jer ste tu utakmicu dobili.
:urnebes:

Oci moje lazite me :urnebes:

slika

Ta utakmica protiv Villareala kada je Realu svirao onakav penal je dovoljna da citav zivot nosi karakteristiku cigana jer je se radilo o veoma bitnoj utakmici, a Real je gubio 2-1. Mislim da je bas on par dana nakon toga je dao i crveni Neymaru protiv Malage nakon cega su mu go.vna iz saveza smjestili i kaznili ga sa 2 utakmice jer je ona druga bila protiv Reala. To je onaj El Clasico pred kraj sezone kada se Messi onakav sa krvavim ustima popisao po Realu u 93 minuti za 2-3 :urnebes: Bila je i ona utakmica kada je Lengleu dao crveni. I to su samo neke od utakmica koje mi padaju na pamet...

I ne mozes ti mene nikad ubjediti u suprotno kada bas aktivno pratim Spansku ligu ima barem 20ak godina i kada se i dan danas sjecam dosta stvari kao da je jucer bilo. 90% ljudi i danas misli da je Raul bio gospodin jer su ga gledali samo ponekad u ligi prvaka, a ustvari je bio jedan obican smecar koji je davao golove rukama, koji je simulirao ili pokusavao iznuditi penale. Pa ne mozes ti mene ubjediti u suprotno od onoga sto sam vidio i gledao :rol:
Pa ovo uopšte nije Manzano na slici. Ako ja dobro vidim.

Jedini ko je davao golove rukama je bio Messi.

Uz Lahoza i duplog Hernandeza najbolji sudija u Španiji. Doduše imao je kikseva u prošloj sezoni kad je dosudio tri penala Valenciji protiv Madrida, od kojih dva vrlo sumnjiva. Mogu misliti šta bi bilo da je protiv Barcelone to dosudio.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 27 jan 2023, 23:20

Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 15:38
Evander je napisao/la:
27 jan 2023, 15:24
Aj neka je Real sinoc prosao. Ostaje im bar neka sansa za trofej ove sezone. Zanima me, hoce li opet biti slavlja i igraca na autobusu, kao onomad, kad uzese kup?
Prošle sezone dupla :wave:
Malo li je.
Barsa u zadnje vrijeme ako zakači kup, puna šaka brade :D
Al bitno se kleberiti naprazno :lol:
Tri boda si ispred, fasuješ na Campu i ode taj osmjeh u peršun :mrgreen:
Oni stvarno misle da će se nastaviti provlačiti, i da će se nastaviti ova anomalija od samo šest primljenih golova.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 27 jan 2023, 23:23

anonymousHD je napisao/la:
27 jan 2023, 22:56
Svi dobiju suvenire, to je tradicija na Bernabeu.

Ma ovo sve govori, zna se ko su gospoda, a ko …

Hahaha vidi dva španska hudnika, ne znaš koji je veća propalica i hinja.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.