La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 02:37



bez Tristana and Makaaya (Bayern) popišali najbolju odbranu svih vremena

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 20 mar 2018, 02:45

Guti u rangu Hitzlspergera, ako gledamo na onu opredjeljenost.

Iz Reala sam gotivio jedino Ikera, Raula, Savija i Solarija.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jeftha » 20 mar 2018, 02:48

Posto nisam mogao naci adekvatan video za Baska, idemo dalje.
Legenda Spanije i Espanyola, bijeli vuk iz Santa Colome te sirim narodnim masama poznat kao kralj Katalonije - Raul Tamudo.



Koliko se ja sjecam, kod nas je ovo prenosio OBN. Znam da je neki komentator izvaljivao gluposti oko toga kako Nadal moze navijati protiv Mallorce, a tamo rođen. Nesto na taj fazon, a kud ces boljeg kandidata od Vugde.

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 02:50

Hayat je to prenosio

i dalje pamtim promašaj Mallorce na 0-1
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 20 mar 2018, 02:53, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 20 mar 2018, 02:53

Jeftha je napisao/la:Da se pocnemo prisjecati starih legendi dok brojimo dane do 30. marta, rodjendana najveceg defanzivca od Maldinija naovamo.



Sljedeci je Bixente Lizarazu, legenda Athletic iz Bilbaa (ovo mi je dilema dal se pise Bilbaa ili Bilbaoa).
Podržavam :thumbup: samo štancajte stare klipovi, legendi, utakmica. Popravite temu :thumbup:

Guti je imao xavijevski killer pas, danas ojebine koje primaju milione se moraju prvo namjestiti, zatim izdrkati loptu pet puta da bi dodali takav pas,a da ih niko ne ometa okolo.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jeftha » 20 mar 2018, 03:07

let3 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Da se pocnemo prisjecati starih legendi dok brojimo dane do 30. marta, rodjendana najveceg defanzivca od Maldinija naovamo.



Sljedeci je Bixente Lizarazu, legenda Athletic iz Bilbaa (ovo mi je dilema dal se pise Bilbaa ili Bilbaoa).
Podržavam :thumbup: samo štancajte stare klipovi, legendi, utakmica. Popravite temu :thumbup:

Guti je imao xavijevski killer pas, danas ojebine koje primaju milione se moraju prvo namjestiti, zatim izdrkati loptu pet puta da bi dodali takav pas,a da ih niko ne ometa okolo.
Meni je iz djetinjstva ostalo upecatljivo njegovo ime, Jose Maria Gutierrez. Cesto sam razmisljao o tome kako muskarac moze imati zensko ime. Sljedeci je njegov stariji kolega sa mozda jos upecatljivim imenom, Gaizka Mendieta. I ovo je bilo inspirativno u djetinjstvu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 03:09



:mrgreen:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 03:12



:facepalm:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 20 mar 2018, 03:32

Jbg, jes' da bi on trebo na pdf Bundeslige al haj :mrgreen:

Kahn je izbije, jedan dodir i pogodak. Allahimanet dobri čovječe.

Btw. kompletna ta "generacija" Bayerna tada :bow: Effenberg, Scholl, Tarnat, Basler itd itd... Zicklera sam strašno gotivio kao džokera.



Ne mogu nešta da spavam, baš ustao za računar, zapalio cigaru i razmišljam o ovim nekadašnjim igračima. U pm kako vrijeme leti.

Evo da ne bude baš off topic





® GONGASHI POWERHOUSE ®

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 mar 2018, 07:15

Blejzer10 je napisao/la:Hayat je to prenosio

i dalje pamtim promašaj Mallorce na 0-1

Tada smo zivjeli u prizemlju, kad je odsviran kraj iskocio sam kroz prozor i trcao po dvoristu :urnebes:
Brat Diarra :ljepota:
Reyes koji je tih zadnjih 10 kola imao fenomenalne asistencije, Ruud, Pippa,brat Ramo i ono izjednacenje dole u Barceloni, Robinho magija, El comadante Raul, Guti, onda grdosija Emerson ,najbolji lijevi bek ikad Roberto..
Sezona 2006/07 mi je do sad najdraza gledajuci Primeru.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 20 mar 2018, 08:50

let3 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la: Nesto kao Isco.

Isco je Guti ove generacije, sto u biti i nije lose
Gutierrez imao više talenta nego Isco i taj sa tvog avatara zajedno :tralala:
Samo što je bio budaletina i jalijaš kojeg je boli q za ozbiljnu karijeru.
Ma Gutijev problem je sto je najbolje godine proveo kao rezerva slabijim igracima od sebe u Madridu, a mogao je igrati u Milanu recimo (i svakoj drugoj ekipi na svijetu). Nije slucajno da je Madrid zadnji put odbranio Primeru kad je Guti konacno dobio sansu da bude glavni igrac. I onda dodje EP 2008. i smecar ga ne pozove. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 mar 2018, 09:20

Odbrana titule nije vezana za Gutija.
Don Fabio je napravio stroj koji je njemacka budaletina iskoristila da se proseta ligom.
Jednostavno smo bili prejaki za protivnike u Primeri.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 20 mar 2018, 09:24

madridist je napisao/la:Odbrana titule nije vezana za Gutija.
Don Fabio je napravio stroj koji je njemacka budaletina iskoristila da se proseta ligom.
Jednostavno smo bili prejaki za protivnike u Primeri.
Pod njemackom budaletinom smo igrali najljepsi fudbal da ja pamtim. Onda se sljedece sezone desilo milion povreda i Guardiola. Nije bas sve u tome do Fabia.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 20 mar 2018, 09:34

Real vs Manchester liga prvaka dvomec Vol.2 je za mene bilo nesto najbolje od fudbala sto sam gledao vodio nas brko.
Ovo Vol.2 je da se razlikuje od dvomeca u kojemu je istinska ljubav svakog madridiste Redondo unistio United.
Bernd je obicno smece od trenera i covjeka.
A tu za Gvardiolu i generaciju zivota ciganije se slazem.
Premalo se vremena imalo za reakciju na prime don Inieste i Xavija sa Mesijem..
I tu je kljuc za razliku u titulama Primere. Konstantnost barcelone u vezi tih godina je bila nevjerovatna.
Da se Rona nije ukazao i odradio posao moglo bi se pricat o nezapamcenoj katastrofi.
Ovako sa ovim rezultatima ovih 9 godina idu u rok sluzbe upisane kao zlatne.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Barbarossa » 20 mar 2018, 10:56

Jeftha je napisao/la: Uzeo Balon, nesto sto cak ni Raul nije uspio sto je po mom skromnom misljenju sramota.
U petak aBd - njemački terminator, Sami Khedira, Leon Goretzka i Thomas Muller na jednoj strani kontra Saula, Koketa,Iska, Inieste i kepeca iz Bayerna na drugoj strani. Na prvu egalitaran duel, dok na drugu kada se pročita TERMINATOR s glasovnom deklincijom dobije se saznanje ko je zapravo u prednosti
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 11:21

madridist je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Hayat je to prenosio

i dalje pamtim promašaj Mallorce na 0-1

Tada smo zivjeli u prizemlju, kad je odsviran kraj iskocio sam kroz prozor i trcao po dvoristu :urnebes:
Brat Diarra :ljepota:
Reyes koji je tih zadnjih 10 kola imao fenomenalne asistencije, Ruud, Pippa,brat Ramo i ono izjednacenje dole u Barceloni, Robinho magija, El comadante Raul, Guti, onda grdosija Emerson ,najbolji lijevi bek ikad Roberto..
Sezona 2006/07 mi je do sad najdraza gledajuci Primeru.
Mora nekom past mrak na oči da bi drugom svanulo :D

To mi je možda i low low momenat gledanja Barce evo koliko već. Mlađem su mi emotivnije padali porazi. Sad se samo iznerviram, izbogaram i u use.re mi raspoloženje tog dana :mrgreen:

odlazak Figa, ispadanje od Leedsa uprkos 5-0 pobjedi protiv turaka, Zalayeta 2003, Chelsea 4-2, sezona iznad

doduše zasluženo ovo iznad. Kolo prije igraš kući protiv gradskog rivala, glavni konkurenti kiksaju, i ti nisi u stanju zabiti dva regularna gola Espanyolu. Sudija ne vidi maradonovsku ruku, pogura te, a ti i dalje ispustiš prednost ma mrš :facepalm:

+ Oleguer uje.bao međusobni duel i potencijalna tri boda kakav genije :facepalm:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 20 mar 2018, 12:05

Blejzer10 je napisao/la:
madridist je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Hayat je to prenosio

i dalje pamtim promašaj Mallorce na 0-1

Tada smo zivjeli u prizemlju, kad je odsviran kraj iskocio sam kroz prozor i trcao po dvoristu :urnebes:
Brat Diarra :ljepota:
Reyes koji je tih zadnjih 10 kola imao fenomenalne asistencije, Ruud, Pippa,brat Ramo i ono izjednacenje dole u Barceloni, Robinho magija, El comadante Raul, Guti, onda grdosija Emerson ,najbolji lijevi bek ikad Roberto..
Sezona 2006/07 mi je do sad najdraza gledajuci Primeru.
Mora nekom past mrak na oči da bi drugom svanulo :D

To mi je možda i low low momenat gledanja Barce evo koliko već. Mlađem su mi emotivnije padali porazi. Sad se samo iznerviram, izbogaram i u use.re mi raspoloženje tog dana :mrgreen:

odlazak Figa, ispadanje od Leedsa uprkos 5-0 pobjedi protiv turaka, Zalayeta 2003, Chelsea 4-2, sezona iznad

doduše zasluženo ovo iznad. Kolo prije igraš kući protiv gradskog rivala, glavni konkurenti kiksaju, i ti nisi u stanju zabiti dva regularna gola Espanyolu. Sudija ne vidi maradonovsku ruku, pogura te, a ti i dalje ispustiš prednost ma mrš :facepalm:

+ Oleguer uje.bao međusobni duel i potencijalna tri boda kakav genije :facepalm:
Gol Raula i Higuaina Espanyolu neću nikad zaboraviti. I ovo
slika
I Tamudazo naravno. I sad me emocije spucaju kad se prisjećam tih stvari. :tokralju: Neće biti bolje sezone od te za mog života.

Taj El Clasico je jedan od boljih koje sam gledao. Obje ekipe igrale fudbala, bilo crvenih i svega. Mi smo tu ispustili pobjedu izlaskom Gutija. Sjećam se ko da je jučer bilo da sam znao da ćemo ga primiti nakon njegove izmjene. Baš velik meč je bio. Messi dao naznake onog što će raditi deceniju. Ramos također. :mrgreen: Oleguer bio tu da nasmije sve. :rol: Yebote, Madrid taj meč startao sa 7 Španaca. :tokralju: A Guti... i dalje najbolji El Clasico nekog veznjaka Madrida što sam gledao.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dzoni
Postovi: 11302
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Dzoni » 20 mar 2018, 12:07

Aj ne lazi.
Bili su ti pokemoni bitniji. :tralala:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 12:18

Bio jedan crveni u prvom poluvremenu ne vise. i penal za Madrid. (opravdano oboje) Taj podvig crvenog u prvom je uspio jos samo Adriano ako se ne varam.

tad pisao po pes-serbia, raja govorila nidje veze ovaj Messi nahajpan i ja bih zabio prva dva gola, bolji Robinho :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 20 mar 2018, 12:38

A tek Deportivo 99/00 :kafa:

Te sezone je Rejal primio 5 komada od Zaragoze u sred Bernabeua cini mi se :mrgreen:
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.