La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Raul_64 » 15 mar 2018, 22:36

37 > 16

:njanjanja:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 15 mar 2018, 22:56

8 > 2 :njanjanja:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Raul_64 » 15 mar 2018, 23:03

Brojit cemo Messiu lige u Spaniji dok je Cristiano osvajao iste tokom kisne noci protiv Stoke Citia.(i to utorkom)

37 > 16
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11302
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Dzoni » 15 mar 2018, 23:46

slika

Nba vs aba

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 16 mar 2018, 00:05

Dzoni je napisao/la:slika

Nba vs aba
I to idioti iz Seville usrali prosle godine. Al su se iskupili ove godine.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 16 mar 2018, 00:15

Prvo je bilo samo Real i Barca šta je s ostalim? Pa onda Atletico krenuo da šamara koga je stigao, dva finala odigrao. Pa evo sad i Sevilla pokenja United u "nikad boljoj sezoni" EPL

šteta što je Atletico onako loš bio prvi dio polusezone. Inače bi opet do Reala stigli

nego đe taj Raulov post, nisam ga upratio tamo :hmmmmm:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 16 mar 2018, 00:40

Strah me i zamislit sta bi radili ovi "manji" spanski klubovi po Europi da imaju pare kakve imaju Englezi. U Engleskoj je.beni Everton skrsi 200 miliona za prelazni rok sto je cifra koju jedan Atletico ne potrosi za 2 prelazna roka, a iza sebe imaju 2 finala Lige Prvaka.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 16 mar 2018, 00:44

Blejzer10 je napisao/la:Prvo je bilo samo Real i Barca šta je s ostalim? Pa onda Atletico krenuo da šamara koga je stigao, dva finala odigrao. Pa evo sad i Sevilla pokenja United u "nikad boljoj sezoni" EPL

šteta što je Atletico onako loš bio prvi dio polusezone. Inače bi opet do Reala stigli

nego đe taj Raulov post, nisam ga upratio tamo :hmmmmm:
Zamisli da Ronaldo zaigra sa nekim sposobnim.Jednom bio Karim sposoban 2011/2012 i osvojili ligu sa 100 bodova.
čitav post može pod ovo.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 16 mar 2018, 00:51

Lillard je napisao/la:
Zamisli da Ronaldo zaigra sa nekim sposobnim.Jednom bio Karim sposoban 2011/2012 i osvojili ligu sa 100 bodova.
čitav post može pod ovo.
Nađoh komentar. Nije ni čudo što je pobjegulja otišla na rmb forum. Tamo može glumit seoskog mudraca bez da ga iko spusti na zemlju. Definicija big fish in a little pond.

Jel se sjeća neko kad je Portillo slao poruke madridistima ovdje na forumu da ne pišu po forumu da je Messi najbolji? :lol: Mislim da je namik ili neko screenshotovao pa postavio na grupu, u fazonu : znamo svi da je najbolji al nemoj to nikad javno pisat na forum je.bemu majku. Moja teorija je da su ljudi toliko trolali da su počeli vjerovati da je to istina. Ko što kaže Goebbels:
If you repeat a lie often enough, people will believe it, and you will even come to believe it yourself.
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 16 mar 2018, 07:09, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la xaviesta » 16 mar 2018, 00:56

Sjećam se ja. Zayebalo ga povjerenje u kolege, meni je uvijek napominjao na MSN-u nemoj sad ovo screenshotovat. :mrgreen: Strašan lik.
Don't hate what you don't understand.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 16 mar 2018, 07:53

Blejzer10 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Zamisli da Ronaldo zaigra sa nekim sposobnim.Jednom bio Karim sposoban 2011/2012 i osvojili ligu sa 100 bodova.
čitav post može pod ovo.
Nađoh komentar. Nije ni čudo što je pobjegulja otišla na rmb forum. Tamo može glumit seoskog mudraca bez da ga iko spusti na zemlju. Definicija big fish in a little pond.

Jel se sjeća neko kad je Portillo slao poruke madridistima ovdje na forumu da ne pišu po forumu da je Messi najbolji? :lol: Mislim da je namik ili neko screenshotovao pa postavio na grupu, u fazonu : znamo svi da je najbolji al nemoj to nikad javno pisat na forum je.bemu majku. Moja teorija je da su ljudi toliko trolali da su počeli vjerovati da je to istina. Ko što kaže Goebbels:
If you repeat a lie often enough, people will believe it, and you will even come to believe it yourself.
Jel ovo na racun Portilla? Covjek ne pise nigdje i nije fer citirati ga kad on sam ne moze odgovoriti.
Jer cini mi se da ste pomijesali Raula i Portilla.
A Lilard koji visi na RMB je poznat po podastiranju postova ovdje kao svojih a koje u stvari uzima otamo i samo ih malo prekombinuje.
Raul je gigant i ovdje i na RMB a u vasim redovima nema takvog teskasa barem ne ovdje na ssba a ne znam kakvi se mracnjaci okupljaju na forumima barce :mrgreen:
A jest vam Ronaldo trn u oku,kud se pojavi bas sad i uze 5 zlatnih lopti kao i Mesi :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 16 mar 2018, 08:01

Prvi dio je na račun Raula. Drugi dio je čisto prisjećanje na Portillo. Darko je bio dobar. On je bio dobar za diskusije a ne ova prevara od argumenta.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 16 mar 2018, 10:56

Čovjek pobjegao? Piše on redovno ovdje, zato ima 14k postova, samo je odustao od ovog podforuma kad je vidio ko je sve ovdje.
Pisao ovdje, pisao tamo, isti đavo, vi ga čitate, zapravo ne samo vi...

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la mandraX » 16 mar 2018, 12:10

al mi je to bas retardirano, postujem Raula kao forumasa i on to vjerujem zna, ali tako ispalit se na neki forum gdje su svi haman ko i ti, istomisljenici i tamo pisat - nigdje veze...nema ti ko odgovorit, samo klimaju glavom :mrgreen:

ja recimo ne sjecam se da sam ijednom otisao na Barca BiH forum (valjda ga imaju)...sta cu tamo da gledam kako 20 likova drka na Messija :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 16 mar 2018, 12:17

mandraX je napisao/la:al mi je to bas retardirano, postujem Raula kao forumasa i on to vjerujem zna, ali tako ispalit se na neki forum gdje su svi haman ko i ti, istomisljenici i tamo pisat - nigdje veze...nema ti ko odgovorit, samo klimaju glavom :mrgreen:

ja recimo ne sjecam se da sam ijednom otisao na Barca BiH forum (valjda ga imaju)...sta cu tamo da gledam kako 20 likova drka na Messija :mrgreen:
Barca.Balkan ima. ja kad pišem tamo udaram kontru svima :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4702
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kajzer10 » 16 mar 2018, 14:09

mandraX je napisao/la:al mi je to bas retardirano, postujem Raula kao forumasa i on to vjerujem zna, ali tako ispalit se na neki forum gdje su svi haman ko i ti, istomisljenici i tamo pisat - nigdje veze...nema ti ko odgovorit, samo klimaju glavom :mrgreen:

ja recimo ne sjecam se da sam ijednom otisao na Barca BiH forum (valjda ga imaju)...sta cu tamo da gledam kako 20 likova drka na Messija :mrgreen:
Sto bi covjek bjezao iz tog razloga kad moze isprskati svakog forumasa ovdje u bilo kojoj raspravi. Sto se tice tog posta za Ronalda, omakne se svakom lapsus. Sta da se radi...

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 16 mar 2018, 14:12

Blejzer10 je napisao/la:Prvo je bilo samo Real i Barca šta je s ostalim? Pa onda Atletico krenuo da šamara koga je stigao, dva finala odigrao. Pa evo sad i Sevilla pokenja United u "nikad boljoj sezoni" EPL

šteta što je Atletico onako loš bio prvi dio polusezone. Inače bi opet do Reala stigli

nego đe taj Raulov post, nisam ga upratio tamo :hmmmmm:
Nemoj me pogrešno shvatiti, ali ovo polako postaje teška farsa, mit ili bilo šta. Slažem se da bi Atletico ponovo mogao dogurati jako daleko, pa i do kraja da nije bilo onako loše grupne faze, ali to u vezi sa duelima sa Realom nema smisla. Možeš li mi odgovoriti, kao i ostali, kako to Real toliko dominantno igra protiv Atletica pa da je njihov prolaz siguran? Na koji je to način njihov prolaz neminovan? Prošle sezone je Atletico u prvoj utakmici imao jako lošu noć i neke promašene prilike pa smo svi vidjeli uzvratnu. Da ne pričam o ona dva finala i načina kako su ovi stigli do trofeja i tako dalje.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 16 mar 2018, 15:08

Pa zadnja 4 "ispadanja" od Reala ako se ne varam?
finale, cetvrtfinale, finale, polufinale


Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 16 mar 2018, 15:31

Da, a Atletico je baš bio bez bilo kakve šanse za prolaz pa su sada kao svi sigurni da ne bi mogao proći kada bi se opet sastali. Neko bi pomislio da je svaki put bilo po 4-0 za njih a ne da su to bili onakvi prolazi. To prvo finale zbog gola koji se pogodi jednom od x puta, o drugom bolje i da ne govorim... Te priče da Atletico ima strah od Reala i da ne zna igrati protiv njih ostavite za science fiction filmove ili neki gameplay kao taj što si postavio.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 16 mar 2018, 16:00

mandraX je napisao/la:al mi je to bas retardirano, postujem Raula kao forumasa i on to vjerujem zna, ali tako ispalit se na neki forum gdje su svi haman ko i ti, istomisljenici i tamo pisat - nigdje veze...nema ti ko odgovorit, samo klimaju glavom :mrgreen:
Iskreno, više tvoji pacijenti ulaze na RMB, nego ja. Ja sam davno prestao da tamo pišem.
Pisao ovdje ili tamo, opet će svi da klimaju glavom. Niko mu ne može ništa. Očigledno vam trn u oko, kao i CR.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.