La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 07 apr 2017, 13:12

Epidaurus je napisao/la:Culesi nek se dogovore ko je najbolji veznjak ikad Xavi ili Iniesta pa da nama ostalima jave. Biskvit je valjda vec odavno utvrdjen kao najbolji zadnji vezni ikad :kafa:
Pa eto dobro si napisao. To su 3 najbolja veznjaka u historiji igre.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 07 apr 2017, 13:14

Ne znam jel tuznije il smjesnije sto to neko misli fakat.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 07 apr 2017, 13:20

Epidaurus je napisao/la:Ne znam jel tuznije il smjesnije sto to neko misli fakat.
Navedi trojicu dominantnijih, individualno i trofejno.

Ups ne možeš, jer ne postoje takvi :kafa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 07 apr 2017, 13:23

Napisem ja normalan post. Napise blejzer normalan post. I onda se pojave mandrle, makas i epi da mjere kome je veci.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Rajaz » 07 apr 2017, 13:34

Kawhi je napisao/la:Napisem ja normalan post.
@rio ključaj temu slika

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Blejzer10 » 07 apr 2017, 13:48

sigh

i Valdes kao 11 najbolji jer nema nijednog golmana na listi

honorable mention Pinto.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 07 apr 2017, 14:47

RZ88Adnan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa i ne treba ga biti. Ova lista jeste smiješna, ali iz drugih razloga. Xavi i Zidane ne trebaju biti na njoj. Zizu možda kao deseti. Di Stefano je prenisko. Maradona previsoko. Messi treba biti prvi.
Šta mislite top 10 najboljih defanzivaca u La ligi ali trenutno?Koja bi to vaša lista bila
Ramos, Carvajal, Varane, Pike, Umtiti, Godin, Savić. Ne znam vala za ostala 3. Ja bih stavio i Nacha i Pepea. :mrgreen: Ruiz iz Villareala treba biti tu negdje. Teo Hernandez, Yuri i Jaume su vjerovatno 3 najbolja lijeva beka ove sezone, a nemam nijednog gore. Gimenez je igračina, al ga povrede yebu. Real i Bilbao mi nisu nešto previše stabilni defanzivno. Iz Seville ne znam koga izdvojiti. Alba, Mario Gaspar i još poneko treba biti tu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la amadeus21 » 07 apr 2017, 15:08

Kawhi je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa i ne treba ga biti. Ova lista jeste smiješna, ali iz drugih razloga. Xavi i Zidane ne trebaju biti na njoj. Zizu možda kao deseti. Di Stefano je prenisko. Maradona previsoko. Messi treba biti prvi.
Šta mislite top 10 najboljih defanzivaca u La ligi ali trenutno?Koja bi to vaša lista bila
Ramos, Carvajal, Varane, Pike, Umtiti, Godin, Savić. Ne znam vala za ostala 3. Ja bih stavio i Nacha i Pepea. :mrgreen: Ruiz iz Villareala treba biti tu negdje. Teo Hernandez, Yuri i Jaume su vjerovatno 3 najbolja lijeva beka ove sezone, a nemam nijednog gore. Gimenez je igračina, al ga povrede yebu. Real i Bilbao mi nisu nešto previše stabilni defanzivno. Iz Seville ne znam koga izdvojiti. Alba, Mario Gaspar i još poneko treba biti tu.
Lemos je takodje medju najboljim stoperima, Cancelo medju naj desnim bekovima, Durmisi je dobro igrao u betisu na lijevom beku dok nisu trenera promijenili...Jonny i Mallo iz Celte su standardno dobri..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 07 apr 2017, 15:20

amadeus21 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la: Šta mislite top 10 najboljih defanzivaca u La ligi ali trenutno?Koja bi to vaša lista bila
Ramos, Carvajal, Varane, Pike, Umtiti, Godin, Savić. Ne znam vala za ostala 3. Ja bih stavio i Nacha i Pepea. :mrgreen: Ruiz iz Villareala treba biti tu negdje. Teo Hernandez, Yuri i Jaume su vjerovatno 3 najbolja lijeva beka ove sezone, a nemam nijednog gore. Gimenez je igračina, al ga povrede yebu. Real i Bilbao mi nisu nešto previše stabilni defanzivno. Iz Seville ne znam koga izdvojiti. Alba, Mario Gaspar i još poneko treba biti tu.
Lemos je takodje medju najboljim stoperima, Cancelo medju naj desnim bekovima, Durmisi je dobro igrao u betisu na lijevom beku dok nisu trenera promijenili...Jonny i Mallo iz Celte su standardno dobri..
Lemos svakako. Njega sam zaboravio. Ne znam šta za Cancela reći. On mi je na pola između beka i krila. Nije mi čisti defanzivac.
Ne znam za Durmisija. Mislim da sam ih jedino gledao kad su protiv nas igrali i ne sjećam se puno stvari.

Johnny i Mallo svakako. Pogotovo Hugo. On i Mario su dva igrača koji su uvijek ispod radara tu. Sigurno nisu cijenjeni dovoljni. Nije mi jasno kako Barca nikad nije ugrabila jednog od njih dvojice.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 07 apr 2017, 15:31

Cancelo je odličan defanzivno u posljednje vrijeme, iako ga stalno šaltaju sa beka na krilo i obrnuto.

Jonny je bio u kombinacijama za backup Albi, ali Enrique isključivo tražio klempavog francuza.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 07 apr 2017, 16:20

Rajaz je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Napisem ja normalan post.
@rio ključaj temu slika
:crazy: :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 07 apr 2017, 16:41

Da sam na mjestu Pere, pod hitno bih promijenio kompletan napad Madrida na ljeto. Ali naravno to se nece desiti, zbog ponosa jer Barca ima MSN :lol:

Kriminalno je da onako dobra veza Reala igra sa ovim tromim napadom. Bale i nekako se uklapa u ovaj Madrid, ali je sklon povredama strasno.

Treba jedan prodoran igrac po lijevom krilu. Jer ruku na srce s ovim Ronaldom i Benzemom iz ove sezone, igrati kontre je smijesno. Hazard bi im legao samo tako. Ali nece ga moci dovesti ybg. Ili nek vrate Di Mariu i dovedu Aubameyanga :mrgreen:

Real Madrid je najbolje igrao kontre na svijetu, u zadnjih 5-6 godina, ali ove sezone ih i nema. Zbog toga i ne vjerujem da ce izbaciti Bayern. Jer diktirati igru na sredini sigurno nece protiv kobasicara.
27.10.2020

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 07 apr 2017, 16:58

Pa Real je jedina ekipa na svijetu kojoj najbolji ofanzivci veci dio sezone sjede na klupi :kafa:

Da je imalo pameti Asensio bi od prvog dana slijedece sezone bio starter, strasno je koliko je momak jak na lopti. Al ne, moraju tri ojebine igrat jer kostaju 31423525 miliona :facepalm:

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 07 apr 2017, 17:10

Epidaurus je napisao/la:Culesi nek se dogovore ko je najbolji veznjak ikad Xavi ili Iniesta pa da nama ostalima jave. Biskvit je valjda vec odavno utvrdjen kao najbolji zadnji vezni ikad :kafa:
Mesija fudbala je rekao svoje :mrgreen: :tralala:


Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 07 apr 2017, 17:25

leorey je napisao/la:Da sam na mjestu Pere, pod hitno bih promijenio kompletan napad Madrida na ljeto. Ali naravno to se nece desiti, zbog ponosa jer Barca ima MSN :lol:

Kriminalno je da onako dobra veza Reala igra sa ovim tromim napadom. Bale i nekako se uklapa u ovaj Madrid, ali je sklon povredama strasno.

Treba jedan prodoran igrac po lijevom krilu. Jer ruku na srce s ovim Ronaldom i Benzemom iz ove sezone, igrati kontre je smijesno. Hazard bi im legao samo tako. Ali nece ga moci dovesti ybg. Ili nek vrate Di Mariu i dovedu Aubameyanga :mrgreen:

Real Madrid je najbolje igrao kontre na svijetu, u zadnjih 5-6 godina, ali ove sezone ih i nema. Zbog toga i ne vjerujem da ce izbaciti Bayern. Jer diktirati igru na sredini sigurno nece protiv kobasicara.
Pa Asensio je taj što nam treba. I Morata. Obojicu imamo na klupi. Hazarda, a pogotovo gabonskog ziceraša ne bih volio vidjeti kod nas. Ja dajem još max dvije godinu Benzu i Ronaldu iako bi ih najbolje bilo šutnuti na ljeto. Valjda Asensio i drugi do tada ne polude pa ostanu u ekipi.

Napad nam jeste užasan, al jbg na onakvu odbranu i sredinu da imamo jači napad niko nam ništa ne bi mogao. Ovako poneko ima šanse. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 07 apr 2017, 18:42

Kawhi je napisao/la:
leorey je napisao/la:Da sam na mjestu Pere, pod hitno bih promijenio kompletan napad Madrida na ljeto. Ali naravno to se nece desiti, zbog ponosa jer Barca ima MSN :lol:

Kriminalno je da onako dobra veza Reala igra sa ovim tromim napadom. Bale i nekako se uklapa u ovaj Madrid, ali je sklon povredama strasno.

Treba jedan prodoran igrac po lijevom krilu. Jer ruku na srce s ovim Ronaldom i Benzemom iz ove sezone, igrati kontre je smijesno. Hazard bi im legao samo tako. Ali nece ga moci dovesti ybg. Ili nek vrate Di Mariu i dovedu Aubameyanga :mrgreen:

Real Madrid je najbolje igrao kontre na svijetu, u zadnjih 5-6 godina, ali ove sezone ih i nema. Zbog toga i ne vjerujem da ce izbaciti Bayern. Jer diktirati igru na sredini sigurno nece protiv kobasicara.
Pa Asensio je taj što nam treba. I Morata. Obojicu imamo na klupi. Hazarda, a pogotovo gabonskog ziceraša ne bih volio vidjeti kod nas. Ja dajem još max dvije godinu Benzu i Ronaldu iako bi ih najbolje bilo šutnuti na ljeto. Valjda Asensio i drugi do tada ne polude pa ostanu u ekipi.

Napad nam jeste užasan, al jbg na onakvu odbranu i sredinu da imamo jači napad niko nam ništa ne bi mogao. Ovako poneko ima šanse. :kafa:
Bila ista sredina i prije 2-3 godine, kao i odbrana pa se igralo lijepse pod Carlom :mrgreen: , ybg drugacija filozofija a i napad bio mladji :kafa:

Ali sve ce se znati ovaj mjesec, ili ste u raju ili u paklu. Slicna stvar i s Barcom :njanjanja:
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Dzoni » 07 apr 2017, 23:52

Sutra u 16.15 minuta na Santiago Bernabeu trenutno najveci svjetski derbi. :kafa:

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 08 apr 2017, 00:36

Jeste spremni za novo šamaranje? Zadnja ligaška pobjeda Rejala protiv Patetica na Bernabeu prije 4.5 godine, one sezone kad je Patetico šamaran čak i u Evropa ligi. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Dzoni » 08 apr 2017, 00:44

Slažeš se da je trenutno najveci svjetski derbi? :kafa:

Zadnja pobjeda u ligi protiv Atletica na Calderonu datira iz vremena kad su Falcao i Diego Costa cinili tandem jorgandzija,a onda:

slika

Balon d'or.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 08 apr 2017, 00:46

Balun je ispuho.

Karim Veliki > Balun :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.