La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 21 maj 2018, 19:42

De majke vam otjerate Mesija i dovedite Hazarda. Bice i meni lakse

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la harden » 21 maj 2018, 20:01

Messi da vidi ove postove sam bi otiš'o
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 21 maj 2018, 20:40

Messi heroj a ne zločinac.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 21 maj 2018, 20:52

Ma gospodin Romario posenilio, nije mu zamjerit.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 21 maj 2018, 23:11

Huesca prvi put u svojoj historiji u Primeri. Još jedan tim sa minijaturnim stadionom. :roll:

Rayo jako blizu povratku, treba im dva boda ili jedna pobjeda.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 22 maj 2018, 10:12

Aspas u Real! :tokralju:
Only Cristiano Ronaldo (18) won more La Liga points for their side with their goals this season than Aspas (17).

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 10:15

leorey je napisao/la:Ma gospodin Romario posenilio, nije mu zamjerit.
srecom romariooo se nagledao velikih igraca u barci i prije mesija, a nagledat ce se i poslije njega

zalosno je samo sto ce vama omladincima proci mladost u zbrajanju mesijevih statistika i gledanju kako frankovci iz godine u godinu dizu najvazniji pehar lige prvaka, dok mesi seta,gleda u daljinu i gladi onu riđu bradu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 22 maj 2018, 13:02

Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ma gospodin Romario posenilio, nije mu zamjerit.
srecom romariooo se nagledao velikih igraca u barci i prije mesija, a nagledat ce se i poslije njega

zalosno je samo sto ce vama omladincima proci mladost u zbrajanju mesijevih statistika i gledanju kako frankovci iz godine u godinu dizu najvazniji pehar lige prvaka, dok mesi seta,gleda u daljinu i gladi onu riđu bradu
Gledao sam i ja. Kad su Deportivo i Valencia uzimali ligu a mi se borili za EL. Jednu LP si imao bez njega i 16 Liga manje u odnosu na Rejal.

Cisto informativno.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 13:32

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ma gospodin Romario posenilio, nije mu zamjerit.
srecom romariooo se nagledao velikih igraca u barci i prije mesija, a nagledat ce se i poslije njega

zalosno je samo sto ce vama omladincima proci mladost u zbrajanju mesijevih statistika i gledanju kako frankovci iz godine u godinu dizu najvazniji pehar lige prvaka, dok mesi seta,gleda u daljinu i gladi onu riđu bradu
Gledao sam i ja. Kad su Deportivo i Valencia uzimali ligu a mi se borili za EL. Jednu LP si imao bez njega i 16 Liga manje u odnosu na Rejal.

Cisto informativno.
cisto informativno i ja vidim da su to djecija razmisljanja

djecije je misliti i da bi messi ovakakav kakav je zadnje dvije tri godine mogao imati ovakve statitistike da je igrao u onakvoj ligi i konkurenciji kakva je bila s tadasnjim realom,valencijom,deportivom, i da su mu siagraci rajziger,oleger,abelardo,hesp,cristanval...

a i djecije je razmisljanje da ovo sto se naziva mesijeva era kad je osvajao ligu prvaka, da takav tim sa xavijem,iniestom,yayom,zlatanom,anrijem,etom,puyolom,alvesom i svim tim igracinama ne bi uzeo ligu prvaka da nije bilo mesija

vase je tipicno djecije razmisljanje i idolopoklonistvo da za sve sto je bilo dobro i osvojeno zasluzan je samo mesi, a za sve sto se izgubilo i bilo lose jedino nije do mesija, nego do drugih je jer on kao nije imao s kim igrati

staviti ovakvog mesija nespremnog,hodajuceg i u odlucujucim utakmicama totalno nezainteresovanog u neki tim umjesto rivalda tadasnjeg, to bi tada bila slabija barcelona, a nekadsnjeg rivalda da smo imali u zadnje dvije -tri sezone u ligi prvaka umjesto ovakvog mesija, imali bi titulu-dvije vise sigurno

a da ne govorimo kako bi nekadasnji deportivo ili valencija u ovoj konkurenciji kakva je bila ove sezone u ligi se prosetali do naslova prvaka, i da bi otresali bez problema valverdeov i mesijevu barcu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 22 maj 2018, 13:37

Deportivo i Valencia bi uzeli 90+ bodova i prosetali se ligom. Gospodo, upravo smo sve procitali. :rol:

Bjezi romario samobanuj se. :stop:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 14:04

messilla je napisao/la:Deportivo i Valencia bi uzeli 90+ bodova i prosetali se ligom. Gospodo, upravo smo sve procitali. :rol:

Bjezi romario samobanuj se. :stop:
ta valencija tada je igrala dva finala lige prvaka, i da bi se tada doslo do tih finala trebalo je proci daleko jace ekipe od ovogodisnje hebene rome

tada si roćko moj u ligi prvaka imao najmanje 10 vrhunskih ekipa u kilu graha kvalitetom, a ne ko danas dvije tri

kakve su timove imali juventus,milan,inter,united,bayern,leverkuzen,arsenal,real... ta valencija nosala se svakim, kao i deportivo, odlicna izbalansirana ekipa sa dobrom odbranom,kreativnim veznim redom i ubojitima napadacima,takva valencija je daleko jaca od ovogodisnje barce ili reala

al sta ja da pricam ljudima koji fudbal pamte samo otkad mesi igra i otkad su sejhovi i pare upropastili konkurenciju i nekadasni veliki i kvalitet rasporedjen u 10-15 klubova sveli na 5-6 gdje igraci kao mesi i ronaldo mogu biti najbolji igraci sezone a da 2/3 sezone prehodaju

i ovo sto kazes da bi valencia morala uzeti 90 plus bodova kao sad barca da bi bila prvak, to je samo dokaz nepoznavanja stvari, u nekadasnjoj ligi sa vise ozbiljnih i odlicnih klubova normalno da niko nije mogao uzeti 90 bodova i nije toliko bilo ni potrebno za titulu, qrku bi mi osvojili ovih 90 bodova i qrku bi se mesi ovako nadavao golova, a minimalno svaku drugu utakmicu je prehodao

da je mesi onaj mladjahni koji je letio po terenu dalo bi se pricati, s ovakvim mesijem usporenim na dizelski pogon isto bi se tada borili za ligu prvaka, vjerovatno je ne bi izborili,jer za razliku od mesija koji kad ekipa malo zasteka odluta s utakmice, tad smo imali rivalda koji je davao makazicama sa 20 metara, i bombe s trideset metara i koji generalno kad zapne nije cesao muda i bradu ko mesi sad, nego je vukao i vise nego inace i pokusavao svojim primjerom povuci i ostale, sto je i odlika igraca koji se smatraju glavnim u ekipi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 22 maj 2018, 14:22

Romariooo je napisao/la:
messilla je napisao/la:Deportivo i Valencia bi uzeli 90+ bodova i prosetali se ligom. Gospodo, upravo smo sve procitali. :rol:

Bjezi romario samobanuj se. :stop:
ta valencija tada je igrala dva finala lige prvaka, i da bi se tada doslo do tih finala trebalo je proci daleko jace ekipe od ovogodisnje hebene rome

tada si roćko moj u ligi prvaka imao najmanje 10 vrhunskih ekipa u kilu graha kvalitetom, a ne ko danas dvije tri

kakve su timove imali juventus,milan,inter,united,bayern,leverkuzen,arsenal,real... ta valencija nosala se svakim, kao i deportivo, odlicna izbalansirana ekipa sa dobrom odbranom,kreativnim veznim redom i ubojitima napadacima,takva valencija je daleko jaca od ovogodisnje barce ili reala

al sta ja da pricam ljudima koji fudbal pamte samo otkad mesi igra i otkad su sejhovi i pare upropastili konkurenciju i nekadasni veliki i kvalitet rasporedjen u 10-15 klubova sveli na 5-6 gdje igraci kao mesi i ronaldo mogu biti najbolji igraci sezone a da 2/3 sezone prehodaju

i ovo sto kazes da bi valencia morala uzeti 90 plus bodova kao sad barca da bi bila prvak, to je samo dokaz nepoznavanja stvari, u nekadasnjoj ligi sa vise ozbiljnih i odlicnih klubova normalno da niko nije mogao uzeti 90 bodova i nije toliko bilo ni potrebno za titulu, qrku bi mi osvojili ovih 90 bodova i qrku bi se mesi ovako nadavao golova, a minimalno svaku drugu utakmicu je prehodao

da je mesi onaj mladjahni koji je letio po terenu dalo bi se pricati, s ovakvim mesijem usporenim na dizelski pogon isto bi se tada borili za ligu prvaka, vjerovatno je ne bi izborili,jer za razliku od mesija koji kad ekipa malo zasteka odluta s utakmice, tad smo imali rivalda koji je davao makazicama sa 20 metara, i bombe s trideset metara i koji generalno kad zapne nije cesao muda i bradu ko mesi sad, nego je vukao i vise nego inace i pokusavao svojim primjerom povuci i ostale, sto je i odlika igraca koji se smatraju glavnim u ekipi
Ti kritikujes, a ubiti isto radis sto i svi. Pogadjas sta bi bilo. Otkud ti znas sta bi bilo. Danas se igra brzi, jaci, bolji i kvalitetniji nogomet nego prije 15 godina. To su ti sami nogometasi potvrdili. I tako i treba biti, nogomet evoulira, da nije ne bi valjalo.

Tako da ti ne mozes znati sta bi bilo. Taj Messi je isto sa 17 godina otresao Nedveda, Vieru, Carlosa, Canavara i ostale igrace, tako da to nije tacno sto ti tvrdis. Kao sto je Ferguson rekao, najbolji igraci ne bi imali problem igrati u svakoj eri. Jer su najbolji.

Ti imas mnogo godina u guz.ici, ali budi zahvalan sto uopste imas priliku da gledas gdje ce JEDAN igrac na kraju karijere drzati sve velike i bitne rekorde u nogometu. To je posebno i neponovljivo. A tih stotinjak rekorda je drzalo bruku razlicitih nogometasa, valjda to treba nesto znaciti.

Rivaldo je igracina, gledao sam ga licno i kazem ti- on Messiju ne moze ni kopace cistit.

Ti kad shvatis da jedan igrac ne osvaja tako posebno takmicenje, tebi ce biti lakse. Kad shvatis da nam trebaju 2-3 top veznjaka, mozda se i probudis.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 14:37

"JEDAN igrac na kraju karijere drzati sve velike i bitne rekorde u nogometu. To je posebno i neponovljivo."

nece haman biti vise put igrac godine od ronalda, niti ce imati vise liga prvaka niti ce imati veliki trofej s reprezentacijom"

bio sam zahvalan sto sam gledo mesija do prije 3-4 godine, ovo poslije mozes na kitu okaciti

sve predispozicije je imo da postane najbolji ikad, ovako dabogda ceri da te beg uzme, sam je sebe iskompromitovao
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 14:51

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
messilla je napisao/la:Deportivo i Valencia bi uzeli 90+ bodova i prosetali se ligom. Gospodo, upravo smo sve procitali. :rol:

Bjezi romario samobanuj se. :stop:
ta valencija tada je igrala dva finala lige prvaka, i da bi se tada doslo do tih finala trebalo je proci daleko jace ekipe od ovogodisnje hebene rome

tada si roćko moj u ligi prvaka imao najmanje 10 vrhunskih ekipa u kilu graha kvalitetom, a ne ko danas dvije tri

kakve su timove imali juventus,milan,inter,united,bayern,leverkuzen,arsenal,real... ta valencija nosala se svakim, kao i deportivo, odlicna izbalansirana ekipa sa dobrom odbranom,kreativnim veznim redom i ubojitima napadacima,takva valencija je daleko jaca od ovogodisnje barce ili reala

al sta ja da pricam ljudima koji fudbal pamte samo otkad mesi igra i otkad su sejhovi i pare upropastili konkurenciju i nekadasni veliki i kvalitet rasporedjen u 10-15 klubova sveli na 5-6 gdje igraci kao mesi i ronaldo mogu biti najbolji igraci sezone a da 2/3 sezone prehodaju

i ovo sto kazes da bi valencia morala uzeti 90 plus bodova kao sad barca da bi bila prvak, to je samo dokaz nepoznavanja stvari, u nekadasnjoj ligi sa vise ozbiljnih i odlicnih klubova normalno da niko nije mogao uzeti 90 bodova i nije toliko bilo ni potrebno za titulu, qrku bi mi osvojili ovih 90 bodova i qrku bi se mesi ovako nadavao golova, a minimalno svaku drugu utakmicu je prehodao

da je mesi onaj mladjahni koji je letio po terenu dalo bi se pricati, s ovakvim mesijem usporenim na dizelski pogon isto bi se tada borili za ligu prvaka, vjerovatno je ne bi izborili,jer za razliku od mesija koji kad ekipa malo zasteka odluta s utakmice, tad smo imali rivalda koji je davao makazicama sa 20 metara, i bombe s trideset metara i koji generalno kad zapne nije cesao muda i bradu ko mesi sad, nego je vukao i vise nego inace i pokusavao svojim primjerom povuci i ostale, sto je i odlika igraca koji se smatraju glavnim u ekipi
Ti kritikujes, a ubiti isto radis sto i svi. Pogadjas sta bi bilo. Otkud ti znas sta bi bilo. Danas se igra brzi, jaci, bolji i kvalitetniji nogomet nego prije 15 godina. To su ti sami nogometasi potvrdili. I tako i treba biti, nogomet evoulira, da nije ne bi valjalo.

Tako da ti ne mozes znati sta bi bilo. Taj Messi je isto sa 17 godina otresao Nedveda, Vieru, Carlosa, Canavara i ostale igrace, tako da to nije tacno sto ti tvrdis. Kao sto je Ferguson rekao, najbolji igraci ne bi imali problem igrati u svakoj eri. Jer su najbolji.

Ti imas mnogo godina u guz.ici, ali budi zahvalan sto uopste imas priliku da gledas gdje ce JEDAN igrac na kraju karijere drzati sve velike i bitne rekorde u nogometu. To je posebno i neponovljivo. A tih stotinjak rekorda je drzalo bruku razlicitih nogometasa, valjda to treba nesto znaciti.

Rivaldo je igracina, gledao sam ga licno i kazem ti- on Messiju ne moze ni kopace cistit.

Ti kad shvatis da jedan igrac ne osvaja tako posebno takmicenje, tebi ce biti lakse. Kad shvatis da nam trebaju 2-3 top veznjaka, mozda se i probudis.

zadnjih nekoliko godina ako si mesi bices igrac godine samo ako malo manje hodas od ronalda, ako odlucis dvije-tri bitnije tekme, ili obratno ako ti sudija prizna koji bitniji gol iz ofsajda i sl, vecinu sezone mozes prehodati jerkonkurencija je takva da i sa hodanjem mozes do titule

a ovo vrijeme o kojem ja govorim, nisi tu imo za konkurenciju samo ronalda, nego i zidana,anrija,mendietu,bekama,skolsa,owena,del piera,sevcenka,batistutu,rivalda,figa,nedveda,totija, ..... i mesi i ronaldo sa svojim izdanjim iz zadnjih godina qrku bi bili igraci godina da imaju ovakvu konkurenciju kakva je nekada bila
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 22 maj 2018, 14:58

Ne rise više bgti. DIvim se tvojoj gluposti.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 22 maj 2018, 15:15

Pa shvati da su Messi i Ronaldo bili u prajmu recimo 2004 godine, svi ti nabrojani ne bi uzimali loptu.

Ljudska glupost je stvarno neogranicena. Ja se prije par godina pitao kako je moguce da postoje ljudi koji zovu tarot u 2 ujutru da im prorekne sudbinu i tako im lovu uzima. Sad vidim da je to potpuno normalno. Jer ljudska glupost stvarno nema granica.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 22 maj 2018, 15:36

leorey je napisao/la:Pa shvati da su Messi i Ronaldo bili u prajmu recimo 2004 godine, svi ti nabrojani ne bi uzimali loptu.

Ljudska glupost je stvarno neogranicena. Ja se prije par godina pitao kako je moguce da postoje ljudi koji zovu tarot u 2 ujutru da im prorekne sudbinu i tako im lovu uzima. Sad vidim da je to potpuno normalno. Jer ljudska glupost stvarno nema granica.
i ja sam isto zakljucio citajuci razmisljanja kolega navijaca koji se dive covjeku koji qrcem ne mrda kad im ekipa ispada iz najvaznijeg takmicenja u sezoni, i to jedom, pa drugi, pa treci put, i dalje raja misli da je on najbolji ikada, da bez njeg ne bi sutra svanulo itd, divim se tome koliko je raja opijena igracem kod kojjeg se iz aviona vidi da je prno u cabar i da ga zaboli kita i za barcu i njene trofeje u ligi prvaka

divim se toj pojavi da to idolopoklonstvo uzrokuje haman i neku vrstu dioptrije, ljudi gledaju , imaju i usporene snimke i reprize i ne vide opet da je glavna uzdanica najlosija na terenu, losija i od najlosijih saigraca koji barem nesto meljaju i pokusavaju,

mesi kad bi ponio lezaljku, razapeo je na pola centra i od pocetka do kraja prelezao i gladio se po mudima, ovi strucnjaci bi rekli nije do njega nego do formacije, do saigraca, treba vezni,treba bek,qrac,palac..
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 22 maj 2018, 16:10

Boze pomozi ovom covjeku. Ako vec nije ateista. :geek:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 22 maj 2018, 16:26

Romaria opasna nostalgija puca. :rol:

Čuj Owen i Mendieta :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 22 maj 2018, 23:48

Najveći ! :(

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.