La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 27 jan 2009, 12:27

Iako se kune da želi doživotno ostati u Barceloni, Leo Messi je ostavio vrata transfera otškrinuta tvrdnjom da nije isključeno da bi ga mogli otjerati iz kluba...

U izjavama mladih sportaša ne treba uvijek tražiti velike mudrosti ili dokaze zavjera, no mediji su prisiljeni pozabaviti se i takvim analizama, ako je izjavu dao Lionel Messi. Genijalni je argentinski nogometaš, povodom glasina da ga želi "rezervirati" budući predsjednički kandidat Reala, Florentino Perez, da bi dobio ljetne izbore, otkrio način na koji bi se i to moglo dogoditi.

- Nemam namjeru promijeniti sredinu, ljudi znaju kako razmišljam, no ništa nije nemoguće - rekao je Messi kanalu tv3.

- Vidite što se dogodilo Ronaldinhu. Unatoč svemu što je pružio Barceloni, na kraju su s njim postupali loše te ga prodali (Milanu, op. a.). Nadam se da će moja sudbina biti drukčija od njegove. Želim osvojiti sve s ovom klubom, a dolazak Guardiole za trenera još je uvećao moj zanos - zaključio je.

Madridski su se mediji, pomalo iracionalno, uhvatili Messijeve usporedbe s Ronaldinhom, tumačeći je kao ostavljanje mogućnosti za prelazak u Real. No, zaboravljaju da je Ronaldinho svoj transfer "zaslužio" brojnim propuštenim treninzima, gubitkom motivacije i bitno slabijom formom od one s kojom se proslavio.

Messi zasad ne iskazuje nijednu od tih mana pa sasvim sigurno neće biti otjeran iz kluba. Zasad ima ugovor s Barcelonom do 2014., a propisana odšteta za prijevremeni raskid iznosi 150 milijuna eura. Dosad nitko nije platio ni blizu te svote za transfer jednog nogometaša.
mes que un club

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 27 jan 2009, 12:40

postoji li neki fan club barcelone u BiH ??
mes que un club

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la FK Sarajevo » 30 jan 2009, 11:02

pustite ta lazna obecanja o mesiju ronaldu ili kaki ja navijam za real ali nikad gluplje price nisam cuo kad je kalderon dolazio na celo reala i on je obecavao adriano ronaldinho etto pa na kraju niko nije dosao barca nije ne dostizna u zadnjih par kola igraju dobro i mogli bi sustici barcu ima jos pola sezone pozdrav svim navijacima reala
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bubimir » 30 jan 2009, 11:33

hoće dovesti messija malo sutra :D
nek se malo ugledaju na klupsku politiku barcelone, pa malo iz omladinskog pogona uzmu igrače
mes que un club

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 02 feb 2009, 09:54

jedan je kralj!!!!!!!
zivio nam messi sto godina!!!!!
mes que un club

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la FK Sarajevo » 02 feb 2009, 15:19

ova pobjeda protiv numancie je dosta toga popravila vratili su se u formu samo tako nastavite :D
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Mirza_Hordas » 02 feb 2009, 19:53

R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la geronimo » 03 feb 2009, 10:58

Messi se upisao u historiju, protiv Santandera pet minuta nakon sto je usao dao je gol, koji je 5000-ti Barcin gol u Primeri.
Kuriozno je da je Barca svoj prvi gol u Primeri, isto postigla protiv Santandera...1929 Manuel Perera.
Vom Jäger zum Gejagten

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amadeus21 » 03 feb 2009, 11:18

Svaka cast vjerni fanovi.:-( Tekstovi su vam nidje veze. Nadjes clanak na sportin.ba, i copy/paste.. Pokakim se ja na te vase postove!
Jadni ste. Budite malo originalni.
Amunt Valencia!!!
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 03 feb 2009, 11:26

kad budete lideri u primeri onda se javi!!!!!!!!
mes que un club

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la kad_kako » 03 feb 2009, 13:09

Yo so Madridista.

Casillas je zakon. daleko najbolji golman na svijetu.

HALA MADRID!!!
Postovanje treba zaraditi.

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amadeus21 » 03 feb 2009, 16:53

sta ti je ba??? nisi cuo za barcelonu dok nije dosao ronaldinho i messi, i sad se nesto klincis ovdje...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la juzni vjetar! » 03 feb 2009, 17:43

amadeus ne prosipaj se pa nije barca veliki klub od 2004 nego odkad postoji fudbal ona je velik klub ja licno simpatisem od vremena rivalda i figa .uvijek ih je zadovoljstvo gledati !!
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amadeus21 » 03 feb 2009, 23:34

ne prosipam se burazeru, ali 95% navijaca barcelone je to otkako su ova dvojica stigla u klub... a ti drzis tu grb atletica a simpatises barcelonu.. valjda ne razumijes rivalstvo.. al hajd, svako ima svoje... i nemoj mislit ni da provociram ni da zelim da se prepirem i svadjam...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la geronimo » 04 feb 2009, 09:56

amadeus21 je napisao/la:ne prosipam se burazeru, ali 95% navijaca barcelone je to otkako su ova dvojica stigla u klub... a ti drzis tu grb atletica a simpatises barcelonu.. valjda ne razumijes rivalstvo.. al hajd, svako ima svoje... i nemoj mislit ni da provociram ni da zelim da se prepirem i svadjam...
Pa sta i da je tako, svako ima svoj pocetak navijanja za neki klub. Sve se bojim da i ti navijas za Valenciu odkad znas za sebe, prije bih reko od one sjajne generacije 2000-2001...ona dva izgubljena finala (po vas nesretno) :!:
Sto se tice kopiranja, slazem se, ni ja nisam pristalica toga (ne vjerujem da sam vise od 10 takvih postova poslao), i ako saljem trazim po stranim portalima, a rijetko po nasim sto svako moze procitati, a drugi razlog kad to radim je kad vidim da je forum u laganom padu...pa daj nesto ciniti...
Bolje bi ti bilo da manje "amuntas" i kakis po tudjim postovima, a vise da se sam potrudis oko te originalnosti...evo ja cu otvoriti cetvere :shock: :shock: oci da to primjetim. ;)
P.S. Nisam navijac Barcelone, niti sam novopeceni navijac Bayerna. 8-)
Vom Jäger zum Gejagten

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amadeus21 » 04 feb 2009, 13:23

geronimo je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:ne prosipam se burazeru, ali 95% navijaca barcelone je to otkako su ova dvojica stigla u klub... a ti drzis tu grb atletica a simpatises barcelonu.. valjda ne razumijes rivalstvo.. al hajd, svako ima svoje... i nemoj mislit ni da provociram ni da zelim da se prepirem i svadjam...
Pa sta i da je tako, svako ima svoj pocetak navijanja za neki klub. Sve se bojim da i ti navijas za Valenciu odkad znas za sebe, prije bih reko od one sjajne generacije 2000-2001...ona dva izgubljena finala (po vas nesretno) :!:
Sto se tice kopiranja, slazem se, ni ja nisam pristalica toga (ne vjerujem da sam vise od 10 takvih postova poslao), i ako saljem trazim po stranim portalima, a rijetko po nasim sto svako moze procitati, a drugi razlog kad to radim je kad vidim da je forum u laganom padu...pa daj nesto ciniti...
Bolje bi ti bilo da manje "amuntas" i kakis po tudjim postovima, a vise da se sam potrudis oko te originalnosti...evo ja cu otvoriti cetvere :shock: :shock: oci da to primjetim. ;)
P.S. Nisam navijac Barcelone, niti sam novopeceni navijac Bayerna. 8-)
Da druze, navijam za VCF otprilike od te generacije jer prije toga nisam kako treba ni cuo za njih.. Prva utakmica koju sam kao dijete gledao bila je K'Lautern-Bayern 1-1, tako da je Bayern prvi klub za kojeg sam cuo u zivotu, a Zickler i Klinsmann prvi igraci koje sam bas gotivio.. Tek kad sam kolko toliko porastao i sazrio poceo sam pratit i ostale lige i od 99.god sam poceo gotivit Valenciju. Sto se kopiranja tekstova tice, imas temu o Valenciji pa vidi jesam li ijedan tekst kopirao...
AMUNT VALENCIA!!!
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la geronimo » 05 feb 2009, 09:49

amadeus21 je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:ne prosipam se burazeru, ali 95% navijaca barcelone je to otkako su ova dvojica stigla u klub... a ti drzis tu grb atletica a simpatises barcelonu.. valjda ne razumijes rivalstvo.. al hajd, svako ima svoje... i nemoj mislit ni da provociram ni da zelim da se prepirem i svadjam...
Pa sta i da je tako, svako ima svoj pocetak navijanja za neki klub. Sve se bojim da i ti navijas za Valenciu odkad znas za sebe, prije bih reko od one sjajne generacije 2000-2001...ona dva izgubljena finala (po vas nesretno) :!:
Sto se tice kopiranja, slazem se, ni ja nisam pristalica toga (ne vjerujem da sam vise od 10 takvih postova poslao), i ako saljem trazim po stranim portalima, a rijetko po nasim sto svako moze procitati, a drugi razlog kad to radim je kad vidim da je forum u laganom padu...pa daj nesto ciniti...
Bolje bi ti bilo da manje "amuntas" i kakis po tudjim postovima, a vise da se sam potrudis oko te originalnosti...evo ja cu otvoriti cetvere :shock: :shock: oci da to primjetim. ;)
P.S. Nisam navijac Barcelone, niti sam novopeceni navijac Bayerna. 8-)
Da druze, navijam za VCF otprilike od te generacije jer prije toga nisam kako treba ni cuo za njih.. Prva utakmica koju sam kao dijete gledao bila je K'Lautern-Bayern 1-1, tako da je Bayern prvi klub za kojeg sam cuo u zivotu, a Zickler i Klinsmann prvi igraci koje sam bas gotivio.. Tek kad sam kolko toliko porastao i sazrio poceo sam pratit i ostale lige i od 99.god sam poceo gotivit Valenciju. Sto se kopiranja tekstova tice, imas temu o Valenciji pa vidi jesam li ijedan tekst kopirao...
AMUNT VALENCIA!!!
Eto buraz upravo ti to i govorim, tebe kao klinca privukli Mendieta,Aimar,Ayala,Kili Gonzalez i dr. a ove "nove" navijace Barce Messi,Eto,Xavi i dr.
Poenta je u tome da ostanes uz klub i u manje sretnim danima, e onda si IN.
Ti to vjerovatno jesi, i svaka cast na tome, ali opet ne mozes kritikovati fans od Barce, mozda ce oni uz taj klub biti uvijek. ;)
Posto je tema Barcelona, da samo kazem da mi je to najdrazi klub iz Spanije, ali ne od skora..vec od vremena kada ih je trenirao Krojf, a kada su igrali Romario,Stoickow,Hadzi,Kuman,Bakero i mnogi drugi.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Mirza_Hordas » 05 feb 2009, 12:48

R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amadeus21 » 05 feb 2009, 16:01

Eto buraz upravo ti to i govorim, tebe kao klinca privukli Mendieta,Aimar,Ayala,Kili Gonzalez i dr. a ove "nove" navijace Barce Messi,Eto,Xavi i dr.
Poenta je u tome da ostanes uz klub i u manje sretnim danima, e onda si IN.
Ti to vjerovatno jesi, i svaka cast na tome, ali opet ne mozes kritikovati fans od Barce, mozda ce oni uz taj klub biti uvijek. ;)
Posto je tema Barcelona, da samo kazem da mi je to najdrazi klub iz Spanije, ali ne od skora..vec od vremena kada ih je trenirao Krojf, a kada su igrali Romario,Stoickow,Hadzi,Kuman,Bakero i mnogi drugi.[/quote]

naravno da ostajem uz klub u manje sretnim danima, i uvijek cu ako Bog da!!! svaka cast navijacima svakog kluba... ovdje mi je najvise zasmetalo ono copy-paste sa sportin-a i ostalih portala...bolje je napisati dvije recenice od sbe iz svoje glave i srca nego to radit... al eto svako ima svoje... zivjeli!!!
by the way, evo vama blaugrancima jedna jako lijepa vijest koja bi veoma lahko mogla biti tacna, na moju veliku zalost... nas najbolji igrac, i po meni najbolji i najkompletniji napadac na svijetu, DAVID VILLA bi na ljeto trebao obuci dres Barce i tu se pridruzit Messiju i Etoou u vrhu napada... moze se reci da su tu napravili zamjneu za Henryja koji lagano zalazi u godine... ne mogu da vjerujem da ovo pisem... al eto, svaka bajka ima svoj kraj, pa tako i ona o valenciji-klubu sa najboljim napadacem na svijetu... :cry: :cry: :cry: :cry:
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Mirza_Hordas » 06 feb 2009, 20:36

priča se da bi modrić mogao preći u real :( :( šta će on u realu, koji bi to promašaj bio
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.