La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Petardaa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 28 jan 2023, 08:09

anonymousHD je napisao/la:
27 jan 2023, 22:50
Kese u svakoj svlacionici stoje, za sudije, za protivnicki tim, za svakoga…
Prvo, utakmica je bila na stadionu Villareala, a ne na Bernabeuu.

Koga svakoga? Stoje mozda jedino za sudije. Da su takve stvari uobicajene i da svi dobiju poklone ne bi predsjednik Villareala sigurno dao onakvu izjavu i ne bi ni pricao o tome da je to tradicija kako ti kazes... Covjek je predsjednik Villareala od 1997 godine i valjda bi vec davno trebao biti upoznat sa tim stvarima da je tako kako ti pises.

Avatar
Petardaa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 28 jan 2023, 08:18

TonySosa je napisao/la:
27 jan 2023, 23:13
Petardaa je napisao/la:
27 jan 2023, 16:14
Shategabri je napisao/la:
27 jan 2023, 15:35


Dobro, što je onda cigan? Šta mu tačno prigovaraš?

Realov sudija? Tebasov sudija? Ne želiš to ni reći ni misliti.
I Real i Barsa su u priči o SL, dakle jednako omraženi u španskom savezu, a ne mogu im ništa.
Ako je nekad bilo nekakve protekcije Reala, sad je garantovano nema.
Nego treba skinuti ružičaste naočale i prestati razmišljati po unaprijed kvalifikovanim floskulama.

Sviralo se sve i svašta i u korist i protiv Reala, ali i Barse.
Naravno da kao navijači uglavnom pamtimo one stvari koje su u korist protivnika, nikako na štetu.
To sa kesama ti je smiješan primjer. Šta je bilo unutra? Milioni? Kafa i kocka? Jel misliš stvarno da bi Perez radio takve stvari, pa kesu pred svima davao sudijama? Ne blamiraj se.

Eto sudio je Barsi skoro dvije utakmice, u jednoj ste mu yebali sve na kamaru, prije svega zbog razloga koje sam već naveo, a za ovu drugu ni riječi, jer je dao crveni karton u 40. minuti protivniku i jer ste tu utakmicu dobili.
:urnebes:

Oci moje lazite me :urnebes:

slika

Ta utakmica protiv Villareala kada je Realu svirao onakav penal je dovoljna da citav zivot nosi karakteristiku cigana jer je se radilo o veoma bitnoj utakmici, a Real je gubio 2-1. Mislim da je bas on par dana nakon toga je dao i crveni Neymaru protiv Malage nakon cega su mu go.vna iz saveza smjestili i kaznili ga sa 2 utakmice jer je ona druga bila protiv Reala. To je onaj El Clasico pred kraj sezone kada se Messi onakav sa krvavim ustima popisao po Realu u 93 minuti za 2-3 :urnebes: Bila je i ona utakmica kada je Lengleu dao crveni. I to su samo neke od utakmica koje mi padaju na pamet...

I ne mozes ti mene nikad ubjediti u suprotno kada bas aktivno pratim Spansku ligu ima barem 20ak godina i kada se i dan danas sjecam dosta stvari kao da je jucer bilo. 90% ljudi i danas misli da je Raul bio gospodin jer su ga gledali samo ponekad u ligi prvaka, a ustvari je bio jedan obican smecar koji je davao golove rukama, koji je simulirao ili pokusavao iznuditi penale. Pa ne mozes ti mene ubjediti u suprotno od onoga sto sam vidio i gledao :rol:
Pa ovo uopšte nije Manzano na slici. Ako ja dobro vidim.

Jedini ko je davao golove rukama je bio Messi.

Uz Lahoza i duplog Hernandeza najbolji sudija u Španiji. Doduše imao je kikseva u prošloj sezoni kad je dosudio tri penala Valenciji protiv Madrida, od kojih dva vrlo sumnjiva. Mogu misliti šta bi bilo da je protiv Barcelone to dosudio.
Pa svirao je vec 2 Atleticu protiv Barce i jos je ponovio jedan jer je Ter Stegen izasao 2 cm sa linije kada je odbranio ali zato nije gledao VAR kada su igraci Atletica ulazili po barem 1 metar u 16erac kod penala :rol: i ovo je takodjer bilo na kraju sezone tj. nakon sto je sezona bila zaustavljena zbog korone.

Ako bude bilo gusto i ove sezone ce ovaj debil opet suditi barem svaku trecu utakmicu Reala ili Barce. Zivi bili pa vidjeli...

Raul nije davao golove rukama i nije simulirao penale? :urnebes: u ovo ti mogu povjerovati jedino oni sto su gledali po jednu utakmicu Spanske lige na Hayatu u to vrijeme :urnebes:


Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 28 jan 2023, 10:29

Nema ovom pomoci nazalost

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Pogba » 28 jan 2023, 10:36

Multimilioner, a mozda i milijarder (nisam provjeravao) sa carstvom i imperijom je valjda takva dijabola da potkupi sudiju kesom Real Madrida. I pri tome ne posalje kakvo auto po njega i ne sugerise mu da ne daje izjave sa sve kesom. :lol:
Gdje je skrivena kamera?

U kesi 200g kafe, kocka, rahatlokum.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Petardaa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 28 jan 2023, 11:28

Pogba je napisao/la:
28 jan 2023, 10:36
Multimilioner, a mozda i milijarder (nisam provjeravao) sa carstvom i imperijom je valjda takva dijabola da potkupi sudiju kesom Real Madrida. I pri tome ne posalje kakvo auto po njega i ne sugerise mu da ne daje izjave sa sve kesom. :lol:
Gdje je skrivena kamera?

U kesi 200g kafe, kocka, rahatlokum.
Ma tu je sve skupocijeni nakit u iznosima stotinama milijardi dolara :kafa:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 28 jan 2023, 12:22

Ima tu istine :rol: :rol: Witsel najsmješniji, nije ni igrao cijelu utakmicu a ovako trčkara.

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Furymaker » 28 jan 2023, 12:51

ma la liga je propala da je to strasno, da nema ovih ekipica poput Sociedada, Athletica (Bilbao), Villarreala i Betisa, ovo bi bilo u rangu portugalske lige, taman su Benfica, Porto, Sporting na tom nekom ko i Barca i Real u 90% utakmica ove sezone.

A ne znam kako vam se jos uvijek da prepucavati Barca vs Real, sudije i slicne pizdarije, jasno je ko dan da liga navlaci uvijek i za Barcu i za Real i da samim tim navlace najvecu gledanost i zainteresiranost lige koliko god da je Tebas smrad unistavao.

Dok se malo bolje lova ne krene zaradjivati, rasporedjivati, la liga ce se morati naslanjati na Barcu i Real da privuku gledanost, inace malo tko ce izabrati i odlicnu tekmu poput Sociedad vs Bilbao ispred utakmica 10-15 najboljih u Engleskoj koliko god to bilo lose za reci.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 28 jan 2023, 17:56

Real na Bernabeu pokraden protiv ove Girone, a protiv Barcelone ni sudija ni VAR ne vide cist penal za Gironu :rol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BosniaBoston » 28 jan 2023, 18:00

A nije loš ovaj Pedri
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la anonymousHD » 28 jan 2023, 18:03

Epidaurus je napisao/la:
28 jan 2023, 17:56
Real na Bernabeu pokraden protiv ove Girone, a protiv Barcelone ni sudija ni VAR ne vide cist penal za Gironu :rol:
Nijedna liga nema vise gresaka sa Var-om kao Spanci. Fuj!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17785
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 jan 2023, 18:04

ovom Raphinhi su vrhunac klubovi kao Sevilla, Marseille, Roma itd., nije on za ovaj nivo
Don't believe the hype.

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 28 jan 2023, 18:09

TonySosa je napisao/la:
28 jan 2023, 12:22
Ima tu istine :rol: :rol: Witsel najsmješniji, nije ni igrao cijelu utakmicu a ovako trčkara.

U njihovu odbranu bilo je ovo 40 sekundi prije kraja,koliko god izgledalo smijesno ovo je negdje i rezonski da pustas da zavrsi akciju i eventualno imas jos jedan napad za penale nego da igras normalnu odbranu Vini da desno loptu i 5,6 dodavanja i kraj utakmice.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
godrina
Postovi: 2780
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la godrina » 28 jan 2023, 18:18

Epidaurus je napisao/la:
28 jan 2023, 17:56
Real na Bernabeu pokraden protiv ove Girone, a protiv Barcelone ni sudija ni VAR ne vide cist penal za Gironu :rol:
Izvukose se levati. Ma sigurno je i ovo neki Perin sudija sa kesom, da malo pripazi drugarsku Barsu. Ne svira faul de jongu nego crveni treneru, cisto da se malo isprovociraju jos domacini.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 28 jan 2023, 18:22

Šta je radio golman kod ovog gola. :roll: :roll:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 28 jan 2023, 18:52



:urnebes: :rol:

Avatar
godrina
Postovi: 2780
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la godrina » 28 jan 2023, 19:42

Epidaurus je napisao/la:
28 jan 2023, 18:52


:urnebes: :rol:
Fotomontaza :D :rol:
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Petardaa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Petardaa » 28 jan 2023, 20:13

Cek sad... Pa zar nismo davno ustanovili na primjerima Ramosa, Pepea da ovakvih stvari ima kod svakog kornera i da se ovo ne sudi :hmmmmm: :rol:

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 28 jan 2023, 21:44

Moras znati izvesti zahvat
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 28 jan 2023, 22:06

Imati šest primljenih golova pored intelektualaca Albe, Alonsa i akademika Garcije je **** umjetnost.

Garcia je ljepša verzija Oleguera. Da je rođen ovdje, legendarni Braco bi ga otjero nakon prvog treninga. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la sombrero » 29 jan 2023, 11:56

messilla je napisao/la:
28 jan 2023, 22:06
Imati šest primljenih golova pored intelektualaca Albe, Alonsa i akademika Garcije je **** umjetnost.

Garcia je ljepša verzija Oleguera. Da je rođen ovdje, legendarni Braco bi ga otjero nakon prvog treninga. :mrgreen:
ma lik uopšte nema fizikalije za štopera, ni agresivnost kao Otamendi npr... ne znam kako se nije preorjentisao ranije na zadnjeg veznog, jer ovako nije igrač za profesionalni nivo.. vjerovatno do 30.g.ce biti u ekoj ekipi iz donjeg dijela tabele

City nam je uvalio njega i Torresa samo tako..

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.