La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 feb 2018, 15:09

Je, šeik jedva čeka pustit Neymara u Madrid. Čak i da ima klauzulu, nema teorije da je manja od 400 milijuna. A niko neće dat toliko za jednog igrača. Puste priče. Nek se uhvate Hazarda.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la enobarca » 17 feb 2018, 15:16

Sve je moguce u danasnjem nogometu ali mislim da od Neymara u Realu jos nema nista, prvenstveno jer seik to nece dopustiti dok je pod ugovorom, jedino ako ponude neku ludu cifru od pola milijarde npr.Pa lik Veratija nije htio pustiti a da pusti Neymara, najvecu zvijezdu otkad klub postoji.Sad ce samo graditi tim oko njega vjerovatno, napad su obezbjedili, sad je na redu vezni red i odbrana.A da se pita samog Neymara ne sumnjam da bi on odmah ovog ljeta napustio Paris i otisao put Madrida, koliko god para seik ulozio to ne mijenja cinjenicu da je francuska liga kurcina i da ce igracu poput Neymara kad tad dosaditi igrati tamo ako vec nije.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 17 feb 2018, 15:33

enobarca je napisao/la:Sve je moguce u danasnjem nogometu ali mislim da od Neymara u Realu jos nema nista, prvenstveno jer seik to nece dopustiti dok je pod ugovorom, jedino ako ponude neku ludu cifru od pola milijarde npr.Pa lik Veratija nije htio pustiti a da pusti Neymara, najvecu zvijezdu otkad klub postoji.Sad ce samo graditi tim oko njega vjerovatno, napad su obezbjedili, sad je na redu vezni red i odbrana.A da se pita samog Neymara ne sumnjam da bi on odmah ovog ljeta napustio Paris i otisao put Madrida, koliko god para seik ulozio to ne mijenja cinjenicu da je francuska liga kurcina i da ce igracu poput Neymara kad tad dosaditi igrati tamo ako vec nije.
Ma sto se mene licno tice, meni svejedno, drag mi je bio igrac, ali kad je onako zavlacio klub i iza ledja dogovarao transfer i jos htio bonus za lojalnost, tu je bilo jasno kakav je covjek.

Ali nema teorije da on zavrsi u Rejalu dok ne istekne ugovor, jer taman da mu sjedi na tribinama 5 godina on je njima zlatna koka za novac a poznato je da bogatasi vole multiplicirati novac, zbog toga i jesu bogati jel :mrgreen:

Mogli smo mi reci da ostaje 200 % jer nismo znali, covjek radio iza ledja a imao klauzulu izlaznu. Sada e nema ( sto je potvrdio i njegov prvi advokat javno) i moze njemu dosadit koliko god, nema teorije da ga seik pusti. Pa ljudi se klali za Matuidija godinama ga nisu htjeli pustit kao i za Auriera, msm o cemu tu pricamo :mrgreen:

Jer kakvu poruku saljes drugim igracima ako pustis najboljeg a zelis LP.
27.10.2020

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la tajger » 17 feb 2018, 17:29

Kako su ovi sevilji 5 dali,ne znaju hodat pred golom,osutat,ja lige i krrca pola igraca Barcelone prehoda utakmicu i dobiju 2 razlike,ovi trce,ginu,nesto kombinuju a ustvari da im golmana sklonis ne bi gol dali,prejaka je ova liga oca mi,zato i gledam i svako kolo me uvjere u to kuknjava

Avatar
Hendrix
Postovi: 26
Pridružen/a: 27 mar 2013, 22:11
Lokacija: Catalunya
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Hendrix » 17 feb 2018, 19:03

Blejzer10 je napisao/la:


kako će samo da se zakuha na ljeto. Sve mi liči da je ovo bio transfer Pere u posredništvu šeika. Ako jeste, :tokralju: za bussiness skills
Kako samo jak izvor. :mrgreen:
Sóc Culer.

"Simple football is the most beautiful. But playing simple football is the hardest thing." - Johan Cruyff

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 17 feb 2018, 19:05

tajger je napisao/la:Kako su ovi sevilji 5 dali,ne znaju hodat pred golom,osutat,ja lige i krrca pola igraca Barcelone prehoda utakmicu i dobiju 2 razlike,ovi trce,ginu,nesto kombinuju a ustvari da im golmana sklonis ne bi gol dali,prejaka je ova liga oca mi,zato i gledam i svako kolo me uvjere u to kuknjava
S pola gasa.

U utorak na nekih 70 % ce biti dovoljno za Chelski. :kafa:

Tipicna Mravova utakmica.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 feb 2018, 19:09

tajger je napisao/la:Kako su ovi sevilji 5 dali,ne znaju hodat pred golom,osutat,ja lige i krrca pola igraca Barcelone prehoda utakmicu i dobiju 2 razlike,ovi trce,ginu,nesto kombinuju a ustvari da im golmana sklonis ne bi gol dali,prejaka je ova liga oca mi,zato i gledam i svako kolo me uvjere u to kuknjava
Kralju ne brukaj se više. Pogledaj igru Eibara, tako u Engleskoj igraju 3 ekipe možda. Pogledaj United mrtvi, opet se brane protiv Huddersfielda čitavo poluvrijeme, a drugi u ligi. Drugi su jedino jer imaju kvalitetne pojedince da rješe utakmicu, da je do igre bili bi u sredini tablice.

Nađi mi ekipu u Engleskoj koja igra ovakav nogomet, izuzev najjačih. Soton nekad, ove sezone bogami ne. A Eibar ima budžet ko neka Championship ekipa.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 feb 2018, 19:40

Yebote pa šeik nije Verrattija htio pustiti a da pusti Neymara kojeg je platio 220 miliona prošlo ljeto :rol:
Ja sam mišljenja da će Neymar igrati za Real 100%, ali kao što reče @leorey tek kada mu ugovor istekne.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 17 feb 2018, 20:38

slika

Munja :tokralju: :salut:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 17 feb 2018, 20:42

tajger je napisao/la:Kako su ovi sevilji 5 dali,ne znaju hodat pred golom,osutat,ja lige i krrca pola igraca Barcelone prehoda utakmicu i dobiju 2 razlike,ovi trce,ginu,nesto kombinuju a ustvari da im golmana sklonis ne bi gol dali,prejaka je ova liga oca mi,zato i gledam i svako kolo me uvjere u to kuknjava
Ne kontam o cemu pišeš :damn: Eibar je odigrao extra utakmicu danas protiv 10x skupljeg i veceg tima, cak nadigrao Barcu, imali veci posjed, više šansi, više od igre.
Zaslužili su najmanje remi, a izgubili su jer su izlazili sa zadnjom linijom na centar protiv Messija, Suareza i kompanije , nešto što ni Chelsea nece raditi.

Ali nek si ti potrcao popljuvati citavu ligu zbog toga :crazy:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2018, 22:33

konto sam da ce Coquelin bit' potpuni promasaj, a ono bas suprotno :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la sagitarius » 17 feb 2018, 22:45

miki_92 je napisao/la:konto sam da ce Coquelin bit' potpuni promasaj, a ono bas suprotno :mrgreen:
Dobar pravo, al opet mora biti infarkt zavrsnica sa Valencijom, ne pamtim kad sam opusteno gledao tekmu :crazy:
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la amadeus21 » 18 feb 2018, 10:13

miki_92 je napisao/la:konto sam da ce Coquelin bit' potpuni promasaj, a ono bas suprotno :mrgreen:
Da je Coquelin los igrac moze misliti:
1. Osoba koja ne prati nogomet nikako,
2. Osoba koja ne prati Premier ligu
3. Osoba koja mnogo mrzi Arsenal
4. Osoba koja pogleda rezultate Arsenala i na osnovu toga tvrdi da su svi njihovi igraci debili
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la miki_92 » 18 feb 2018, 10:22

da da, iz njegovih partija u Arsenalu se dalo naslutiti da je WC igrac :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 18 feb 2018, 11:30

Sta vam je ljudi razlika je samo sto sad igra u La Ligi

Ko je u EPL solidan u La Ligi je WC
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 18 feb 2018, 11:51

Policeman je napisao/la:Sta vam je ljudi razlika je samo sto sad igra u La Ligi

Ko je u EPL solidan u La Ligi je WC
Aha, pogotovo to vazi za igraca s tvog avatara :urnebes:
27.10.2020

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 18 feb 2018, 12:51

leorey je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Sta vam je ljudi razlika je samo sto sad igra u La Ligi

Ko je u EPL solidan u La Ligi je WC
Aha, pogotovo to vazi za igraca s tvog avatara :urnebes:
Pa da

Arsenal 96 nastupa 60 golova i 21 asistencija

Barcelona 75 nastupa 42 gola i 27 asistencija

:kafa: iako veoma mlad lik prekuco La Ligu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 18 feb 2018, 13:22

Prekuco je on kurca graha. Da je toliko bio dobar, ne bi ga prodali. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 18 feb 2018, 13:27

messilla je napisao/la:Prekuco je on kurca graha. Da je toliko bio dobar, ne bi ga prodali. :mrgreen:
Na vrhuncu karijere u Arsenal ode :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 18 feb 2018, 13:38

Prodali su oni i Zlatana

kad nekog prodas ne znaci uvijek da si ga prodao zato sto je los igrac Zlatan je najbolji primjer
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.