La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la LlullSergio » 12 jan 2019, 12:51

Navijam vise od tebe da se to ne desi.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 12 jan 2019, 12:58

Svakako precijenjen igrač, a Interovi navijači vazda voljeli najviše moralisati.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 12 jan 2019, 15:19

Upravu je Siamo za sve što vam je rekao. Tačno ste ista sorta vi i navijači Juventusa. Iste poremećaje imate.
SiamoNoi je napisao/la:Ajd konačno je i sila zla počela propadat.Dolaze svijetli trenuci za nogomet.Iako ćemo vjerojatno morat istrpit jos ovu sezonu jer Joma uzima svoju poštenu LP nakon što su zadnji put osvojili penalom izvan 16m.
Daleko najveće zlo u svijetu fudbala. Real, Barcelona i Juventus.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jan 2019, 15:22

LlullSergio je napisao/la:Navijam vise od tebe da se to ne desi.
Ne brini,neće ni Kane.Sumnjam da je Real u ovo doba sposoban iskrcati 200M na igrača.Ili ti misliš drugačije?

Nisam detaljno pratio ove sezone,ali koliko vidim potreban je remont pola ekipe,a dati 200M za napadača u tom slučaju nisam siguran da će se desiti.Niti da bi ga Tottenham pustio.Plus mislim da su prošla ona vremena kada je ekipa mogla u jednom prijelaznom roku kupiti po nekoliko velikih zvijezda kao Real nekad i tako "izgraditi" ekipu.Ekipe koje imaju takve igrače nemaju nikakvog razloga pustiti ih.Morat će tamo dobro zapet ako ne misle da im se još ovakvih sezona ponavlja.Al ajd,mozda nađu kakvog novog Viniciusa.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 12 jan 2019, 15:28, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Pogba » 12 jan 2019, 15:24

Molders je napisao/la: Daleko najveće zlo u svijetu fudbala. Real, Barcelona i Juventus.
:urnebes:

Logično je da oni što su tlačeni mrze tlačitelje.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

enobarca
Postovi: 8112
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la enobarca » 12 jan 2019, 15:26

Najjaci su uvijek trn u oku :kafa:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 12 jan 2019, 15:45

Ma ne radi se o tome uopće. Znao sam da će neko ovo napisati. Niko ne osporava tu jačinu, mnoge uspjehe, ekonomsku moć i tako dalje. Ljudi vas ne vole zbog drugih stvari, od ljigavih igrača i njihovog ponašanja, preko navijača, nekih nepošteno osvojenih titula, provlačenja i tako dalje.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 12 jan 2019, 16:07

Koliko god da Real, Barca i Juve imaju odvratnih i ljigavih igraca, Cholomajmun i ovaj njegov Atletico je odvratniji i ljigaviji od njih svih zajedno. Da ne pricam jos koliko je iskompleksiran Realom.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 12 jan 2019, 16:23

Tebi jeste zbog sjeckanja utakmice, grube igre i tako dalje. Pogledaj šta si napisao za njega. Klub koji ima toliko i toliko više titula opterećen Simeoneom pa sipaju ovakve komentare redovno. Ne, nego si upravo onda ti iskompleksiran, kao i tebi slični. Bravo moderatore.

enobarca
Postovi: 8112
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la enobarca » 12 jan 2019, 16:28

Molders je napisao/la:Ma ne radi se o tome uopće. Znao sam da će neko ovo napisati. Niko ne osporava tu jačinu, mnoge uspjehe, ekonomsku moć i tako dalje. Ljudi vas ne vole zbog drugih stvari, od ljigavih igrača i njihovog ponašanja, preko navijača, nekih nepošteno osvojenih titula, provlačenja i tako dalje.
Prvenstveno ljudi ne vole te klubove jer su u vrhu, to je glavni razlog, da nisu u vrhu mrznja prema njima ne bi bila ni upola kao sad.A to ostalo sto si nabrojao se moze reci za skoro svaki klub, svi oni imaju ljigavih igracih, nepravedno dobijenih utakmica, neko titula.Inace najveca ljiga upravo igra u Atleticu a to je Costa, Suarez i Ramos su za njega sveci.Mozda se smirio sad, ne znam jer ne pratim vise Atletico ko nekad ali kad ga uhvati ono njegovo ludilo mislim da svi neutralni navijaci pozele da mu neko polomi obje noge, tad mu niko nije ravan po prgavosti.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 12 jan 2019, 16:31

Iskompleksiran cim tacno ? Silnim pobjedama u LP i Ramosovom 93. minutom ? Il mozda luzerom svih luzera Griezmannom ? Cholo ne zna dat intervju a da ne spomene Real u nekom negativnom kontekstu npr. Ovaj Atletico na celu sa Cholom je odvratnija stvar od Mourinhovih timova sto je fakat veliko postignuce. Lik ima ekipu da se nadigrava sa svakim timom na svijetu al ne, radije cemo pravit ciganluk po terenu i udarat na sve moguce i nemoguce nacine.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 12 jan 2019, 16:42

enobarca je napisao/la:
Molders je napisao/la:Ma ne radi se o tome uopće. Znao sam da će neko ovo napisati. Niko ne osporava tu jačinu, mnoge uspjehe, ekonomsku moć i tako dalje. Ljudi vas ne vole zbog drugih stvari, od ljigavih igrača i njihovog ponašanja, preko navijača, nekih nepošteno osvojenih titula, provlačenja i tako dalje.
Prvenstveno ljudi ne vole te klubove jer su u vrhu, to je glavni razlog, da nisu u vrhu mrznja prema njima ne bi bila ni upola kao sad.A to ostalo sto si nabrojao se moze reci za skoro svaki klub, svi oni imaju ljigavih igracih, nepravedno dobijenih utakmica, neko titula.Inace najveca ljiga upravo igra u Atleticu a to je Costa, Suarez i Ramos su za njega sveci.Mozda se smirio sad, ne znam jer ne pratim vise Atletico ko nekad ali kad ga uhvati ono njegovo ludilo mislim da svi neutralni navijaci pozele da mu neko polomi obje noge, tad mu niko nije ravan po prgavosti.
Niko apsolutno niti u jednom trenutku nije rekao da Costa nije prgav igrač i da radi sve ono što radi na terenu. Real i Barcelona generacijama imaju prgave igrače.
Epidaurus je napisao/la:Iskompleksiran cim tacno ? Silnim pobjedama u LP i Ramosovom 93. minutom ? Il mozda luzerom svih luzera Griezmannom ? Cholo ne zna dat intervju a da ne spomene Real u nekom negativnom kontekstu npr. Ovaj Atletico na celu sa Cholom je odvratnija stvar od Mourinhovih timova sto je fakat veliko postignuce. Lik ima ekipu da se nadigrava sa svakim timom na svijetu al ne, radije cemo pravit ciganluk po terenu i udarat na sve moguce i nemoguce nacine.
Tačno tim što pišeš tako o njemu i tim epitetima, a tvoj Real je osvojio šta je osvojio. Pored svega toga, zašto ikako komentarišeš u takvom kontekstu, ili ne napišeš normalan komentar?

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 12 jan 2019, 16:52

Ja što vas frajko naloži u sekundi, a ne vidi svoju avliju.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 12 jan 2019, 16:57

Derdiyok je napisao/la:Ja što vas frajko naloži u sekundi, a ne vidi svoju avliju.
Cholo heroj a ne zlocinac

Avatar
messilla
Postovi: 31103
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 12 jan 2019, 17:06

Jedan od rijetkih trenutaka kad se ujedine navijači Barce i Reala. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la LlullSergio » 12 jan 2019, 19:42

Nije potreban toliki remont, potrebno je dovesti par igrača, mislim treba se potrošiti svakako,ali ne treba 7-8 novih igrača kako mnogi to pokušavaju predstaviti. Itekako se ulagalo u neke mlade igrače, sad neko neće biti to,ali neko se mora isprofilirati kao igrač dostojan da igra za Real.

Svi se hvataju ove sezone kao da je toliko čudno što poslije svega dolazi neka ovako lošija sezona, jednostavno ovo se moralo desiti i ne vidim nista strasno toliko u tome. Gora je stvar odnos Pereza prema svojim zvjezdicama, pogotovo Benzema,Bale,Marcelo. To je ono što najviše treba da brine, premalo profesionalizma su uvijek pokazivali,a sad su u godinama kada ih tijelo lagano počinje izdavati.

Nego šta kaze brat, ovi klubovi su odvratni,a najodvratniji trener uz Mourinha stanuje kod njih. Pa Costa, pa Luis, pa Godin. A vala i onaj Koke i slični imaju svojih mušica. Jos Atletico i Cholo se toliko povlače na to koliko Real troši,a od 12/13 sezone pa dosada razlika je u net potrošnji samo 25 miliona eura. Kako Cholo to predstavlja u medijima reko bi covjek jadni oni, nemaju cime platiti igrace, Caritas im pomaže,a tamo daju po 60 miliona za igrača koji neće igrati citavu jesen i slicno.

Respect njima za sve sto su uradili,ali kolko mogu srati i kako se ponasaju na utakmicama i da oni sole nekom pamet o ponasanju i da morališu :sick:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 12 jan 2019, 19:54

Simeone je trenercina. Sve ostalo je palamudenje.

Ima svoju filozofiju koja ocito prolazi zadnjih godina i koja mu je donijela trofeje. Treba uzeti u obzir da se njegov tim zadnjih 5 godina bori sa najboljom Barcelonom i Realom svih vremena.

To sto ja nisam ljubitelj njihove igre, i sto mi je svaka njihova tekma, protiv njih ista, i tacno znas kako ce zavrsit, to je druga prica.
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Dzoni » 12 jan 2019, 20:16

Cisto da se podsjetimo

Real Madrid
.
.
-
.
.
ostali nek se redaju :kafa:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la madridist » 12 jan 2019, 22:53

Zasto je siamko iskompleksiran Madridom?
Ako je zbog cholomajmunove istorije u Interu onda u redu, ko voli cholomajmuna mora mu se na spomen imena Real Madrid javiti zgaravica :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 13 jan 2019, 15:15

leorey je napisao/la:Simeone je trenercina. Sve ostalo je palamudenje.

Ima svoju filozofiju koja ocito prolazi zadnjih godina i koja mu je donijela trofeje. Treba uzeti u obzir da se njegov tim zadnjih 5 godina bori sa najboljom Barcelonom i Realom svih vremena.

To sto ja nisam ljubitelj njihove igre, i sto mi je svaka njihova tekma, protiv njih ista, i tacno znas kako ce zavrsit, to je druga prica.
To je to, sve se svodi na to :thumbup:. Samo što je teško objasniti nekima. Ti i @JoeBleck ste uvijek bili realni što se tiče Atletica.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.