La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 avg 2019, 00:13

Jel ovo Sarma oko transfera Barce opet laprda, samo da dodje jos na pdf Barce po obicaju i onda mozemo i zvanicno da napisemo ciji je igrac :lol:

Hajde pliz sad.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 12 avg 2019, 00:17

leorey WroteColonJel ovo Sarma oko transfera Barce opet laprda, samo da dodje jos na pdf Barce po obicaju i onda mozemo i zvanicno da napisemo ciji je igrac :lol:

Hajde pliz sad.

Ma šta znaju tamo neke profesionalne stranice specijalizirane za transfere i vrijednost istih, kad kobasičar ima svoje izvore. Šta dalje pričati kad čo'jk ustvrdi da je Firpo plaćen 30 M, pročitao čovjek u Palčiću. Al' iskusno je izbjegao da mi odgovori, citirao sam ga par x sa tim pitanjem, al' et, mrsko čovjeku da mi objasni kako je to 17 = 30? :mrgreen:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 avg 2019, 00:50

A za Neya pa nije lud covjek da ide u Madrid bez ikakvog sistema i da glavna akcija bude centarsut, to moze i Marcelo radit.

Jer celo druge akcije nema. Koristi covjek fino interes Rejala da bi 100 % uvjerio Bartu da dogovori to. U 99% slucajeva igrac na kraju krajeva zavrsi ondje gdje sam zeli.

Hazard je najsvjeziji primjer.

Jedna je cinjenica, on nakon ovog veceras u PSG ostat nece 100000%. Sto je bilo nezamislivo samo prije recimo pola godine.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 12 avg 2019, 00:58

Boljet ce njega ku.rac kakav ce se sistem igrat ako mu se ponudi plata o kakvoj se pise. Uostalom Hazard i Ney bi bez ikakvih problema nadoknadili svaki nedostatak sistema. Ko da Valverde ima neki wow sistem, samo sto ima Messija i Suareza u napadu prije svih pa se to bez vecih problema nadoknadi.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 12 avg 2019, 00:59

Nema sta, Neymar je uradio strasan posao. Njegova prodaja je neminovnost. Dobio je upravo ono sto je zelio.
A donedano su svi govorili "nece ga Seik pustiti, makar za B tim igrao". PSG je u situaciji da ga sad mora prodati.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 avg 2019, 01:05

Epidaurus WroteColonBoljet ce njega ku.rac kakav ce se sistem igrat ako mu se ponudi plata o kakvoj se pise. Uostalom Hazard i Ney bi bez ikakvih problema nadoknadili svaki nedostatak sistema. Ko da Valverde ima neki wow sistem, samo sto ima Messija i Suareza u napadu prije svih pa se to bez vecih problema nadoknadi.

Kad odbije Rejal i treci put mozda skontate neke stvari.

Covjek bi dosao na Bernabeu sa grbom Lige Prvaka koju je uzeo s Barcelonom. Ma daj bjezi.

@Evander, naprotiv, PSG je veceras dobio tacno ono sto je htio vec zadnja 2 mjeseca. Opravdanje kod navijaca da ga prodaju.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 12 avg 2019, 01:11

Jest, zato je i izjavljivao sta je izjavljivao zadnjih godinu dana o tome kako ne bi dosao u Real. Pricamo o najvecem klubu svijeta. Ide u klub koji mu dadne vise para. Realov plus su odnosi Pereza i Nassera. Barcin plus je sto je haver s Messijem i Suarezom te sto je Barto laksi na obaracu kad su velike plate u pitanju. Ja licno ne vjerujem u transfer u Real jer ovaj Perez nije ni sjena onog starog Pereza al ako bi ga kojim cudom doveo radujem se citanju tvog kmecanja :kafa:
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 avg 2019, 01:20

Epidaurus WroteColonJest, zato je i izjavljivao sta je izjavljivao zadnjih godinu dana o tome kako ne bi dosao u Real. Pricamo o najvecem klubu svijeta. Ide u klub koji mu dadne vise para. Realov plus su odnosi Pereza i Nassera. Barcin plus je sto je haver s Messijem i Suarezom te sto je Barto laksi na obaracu kad su velike plate u pitanju. Ja licno ne vjerujem u transfer u Real jer ovaj Perez nije ni sjena onog starog Pereza al ako bi ga kojim cudom doveo radujem se citanju tvog kmecanja :kafa:

Ma nemam sta kmecat, zna se moje misljnje o njemu kao karakteru, napisao sam to davno.

Ali ako je dostupan mora se zaganjat. Ako izabere Rejal, sasvim je okej, jer je cigan svakako.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 12 avg 2019, 01:30

Ako zavrsi u Ralu, meni ce to biti sasvim ok.
Pokajao se, trazio da dodje nazad u Barcelonu. Ako uprava Barcelone ga ne dovede, on negdje mora otici. A realno, samo Real trenutno je ekipa koja zadovoljava njegove apetite. Engleza vise nema na trzisu. Cisto sumnjam da bi on isao u Bayern ili Juventus.
Sve se na kraju svodi Real vs Barcelona. Imam osjecaj da ga Barcelona zeli najvise iz razloga da ne bi bio u Realu.
Realu je on sad potrebniji.
Bio bi prva zvijezda tamo. Svaka cast Hazardu, ali on nije nivo Neymara, ni fudbalski ni marketinski. Cak i za samog Neymara, Real bi bio logicniji izbor. U Barceloni ce morati cekati bar jos dvije godine da postane vodja ekipe, u Realu bi to postao odmah.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 12 avg 2019, 01:39

Eden je itekako na nivou Neymara igracki, razlika medju njima je minimalna. Druga stvar je fudbalski talent kojeg Neymar ima vjerovatno vise od bilo kojeg igraca al dzaba kad ga nikad nije do kraja realizovao. Bio bi prva zvijezda ekipe jer je marketinski dosta jaci od Edena.

Meni je licno puno veci problem da Neymar ode u Barcu na vec formiran napad Messi-Suarez-Griezmann. Prije bih rekao da je situacija obrunuta tj da se Real ukljucio samo da se pokusa preotet ga od Barce jer sa njim i ovom trojicom Barca bi bila za klasu jaca ekipa. Da nije bila ovako losa predsezona i da se Asensio nije povrijedio ne bi Real vjerovatno ni pomisljao na Neymara al nakon ovakve predsezone mislim da si Perez ne smije dopustit da udje u sezonu sa Lucasom kao startnim desnim krilom.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

Policeman

PostPostao/la Policeman » 12 avg 2019, 11:00

"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 12 avg 2019, 13:45

Kao sto sam i predpostavio, @Saurman nije imao damu da prihvati opkladu. Samo jos jedan dokaz o kakvom se klaunu radi.

Inace, Neymarovi advokati danas u prostorijama Barcelone.

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 12 avg 2019, 13:47

Neymarov advokat koji je 2017. isplatio otkupnu klauzulu je 'uhvaćen' kako ulazi u klupske prostorije FC Barcelone! Vijest je kao jako bitnu objavio "Sport", ali i katalonska televizija "TV 3".

slika
Koliko te samo volim moja ljubavi prva
toliko godina brojiš neizbrisiv trag krvav
k'o niko si zla vidio proživio si sivilo
al opet si zasij'o voli te ko god te vidio

Dzoni
Kontakt:

PostPostao/la Dzoni » 12 avg 2019, 13:49

Ajde zavrsavajte to vise... :pray:
Nosi **** od Madrida sto dalje.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 avg 2019, 13:58

Kupimo De Jonga, kesnemo za Griezmanna 120M, i onda posto nemamo para kupimo najskupljeg igraca svih vremena.

Novi standardi, svaka nam cast i hvala.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 12 avg 2019, 15:06

Ja bih prije Perišića nego mentalno zaostalog Neymara slika

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 12 avg 2019, 15:08

Rajaz WroteColonJa bih prije Perišića nego mentalno zaostalog Neymara slika

Nismo ga kupili nego je na posudbi. Joke is on you :mrgreen:
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 12 avg 2019, 15:16

harden WroteColon

Isprsite se za Coutinha :kafa:
Koliko te samo volim moja ljubavi prva
toliko godina brojiš neizbrisiv trag krvav
k'o niko si zla vidio proživio si sivilo
al opet si zasij'o voli te ko god te vidio

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 12 avg 2019, 15:20

harden WroteColon

Posudba s opcijom otkupa jel :mrgreen:

Nadamo se da je @Sarma zadovoljan cijenom hrvatskog igrača slika

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 12 avg 2019, 15:20

Evanderu ne vjerujem u opkade jer se vratite pod drugim profilom tako da ne smisla.

Nego jel' potpisao kakadu, šta kažu advokati došli u Barcelonu da razmjene tužbe. :lol:
1974---1975---1976---2001---2013

Natrag na “Primera Division”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.