Villarreal C.F.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Moze li Villarreal odmah da se vrati u Primeru ?

Da
29
88%
Ne
4
12%
 
Ukupno glasova: 33

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la amadeus21 » 05 sep 2012, 19:09

ako smijem primijetit, ovo je podforum PRIMERA DIVISION...zar ima potrebe da se prica o drugoligasima :D
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 08 okt 2012, 21:37

Jucer, u derbyu kola,Villareal na gostovanju kod Sportinga zabiljezio svoj prvi poraz u sezoni , iako su zapravo bili bolji citavu utakmicu . Sama utakmica je vise licila na neku Primerasku tekmu nego li tekma iz druge lige .
Pun stadion,dosta dobrih igraca u oba sastava. Kao sto napisah Villareal je bio mnogo bolji tim na terenu, cak i nakon iskljucenja Brune...Sa igracem manje su dominirali utakmicom . Ali su dozvolili da im Sporting iz prakticno dvije sanse zabije dva gola . Trenutno dijele drugo mjesto sa Almerijom .

Ocekuje se od njih da se prosetaju kroz ligu ,imaju takve igrace da to super izgleda na papiru no u praksi to ce teze ici . ;) Ima tu jos dosta dobrih ekipa . Prvenstveno Elche 8-) .


Inace, Rossi je uspjesno operiran ,tako da bi se trebao vratiti za nekih 6 mjeseci .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 05 jan 2013, 13:12

Ovaj klub izgleda svi zaboravili :cry: j'beni pusaci marketinga :mrgreen:
Rossi presao u Fiorentinu za nekih 9 miliona eura + 3 u zavisnosti u tome koliko ce Rossi biti uspjesan . Fiorentina je jedan od rijetkih klubova koji jos uvijek ima dusu, stoga mi je drago sto je Rossi otisao upravo tamo .
Malo su pozurili definitivno . Mozda misle da nikada vise nece biti onaj stari Rossi,pa prodaj dok mozes .
Villarreal treba ozbiljno reorganizirati i pronaci prave ljude da se vrati na pravi put .

Ne mislim da Rossi je temelj toga.
Novac ce im dobro doci u smislu da dovedu neke mlade talente koji u Segundi ima na'' bacanje '' .
Siguran sam da mogu stvoriti mlad i konkurentan tim koji ce ih vratiti u vrh Spanskog fudbala .
Sadasnji Villareal je pun matorih igraca ,mozda to i nije lose s obzirom da ti igraci posjeduju iskustvo koje Villareal moze vratiti u Primeru . No i ako bi se to desilo ,Primera je skroz druga prica,ekipi bi trebao totalni remont iz razloga sto tu ima dosta igraca koji imaju vise od 33 godine .

Mladici poput, Truyolsa,Trigueros ,Hernana Pereza trebaju biti okosnica ekipe u buducnosti . Villareal je dosta para zaradio u ova dva zadnja prijelazna roka,tako da u slucaju plasmana mogu dovesti dobre igrace sljedece sezone .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 05 jan 2013, 15:32

Danas protiv Barce B.
Bice tvrda utakmica ko da gledam.
Ali ipak mislim da bi mogli do pobjede ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 15 jan 2013, 12:08

Marcelinho Garcia Toral novi trener Villareala . Potpisao je ugovor do kraja sezone,no ako uspije da vrati Villareal u Primeru ,ugovor ce mu automatski biti produzen na jos jednu sezonu . Dobar potez uprave Villareala .

Rekao bih na vrijeme su reagovali . Ocigledno je da Villarreal ima sastav koji bi trebao obezbijediti Primeru bez ikakvih problema. Ali mislim da kada igras 2. ligu tu treba nesto vise od kvalitete,treba veca zelja, ambicija i da das od sebe 100% u svakoj utakmici. Dosta je tu istrosenih igraca koji su bez motiva,stoga Marcelinho mora'' trgnuti'' neke odlicne igrace poput Brune, Cavenaghia, Cani ili Uche. Sve su to igraci koji imaju mjesta u gotovo svakoj Primeraskoj ekipi . Vidjecemo .Marcelinho je bio odlican u Recreu kojeg je vratio u elitu,a godinu dana kasnije s njima ostvario odlican plasman . S Racingom je bio jos bolji . U Sevilli je korektno radio svoj posao jer poslije njegovog otkaza nisu nista bolje igrali . 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Greenfingers » 18 mar 2013, 11:03

jedva cekam nazad klub koji nose boje koje se i nalaze na našoj zastavi, jednostavno Primera nije ista kad je ovaj klub van nje, heh, kad ih se sjetim u ligi prvaka, nemogu da vjerujem da su sada u segundi, kad pomislim koliko imaju navijača širom svijeta, pa na skoro svakoj tekmi tu su tranosvi fan klubova, ponajvise iz Finske, a naravno prekookeanski fan klub iz SAD-a, Belgijski fanovi Zute Podmornice, ovo su oni koji su bas ono aktivni.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 18 mar 2013, 11:06

Greenfingers je napisao/la:jedva cekam nazad klub koji nose boje koje se i nalaze na našoj zastavi, jednostavno Primera nije ista kad je ovaj klub van nje, heh, kad ih se sjetim u ligi prvaka, nemogu da vjerujem da su sada u segundi, kad pomislim koliko imaju navijača širom svijeta, pa na skoro svakoj tekmi tu su tranosvi fan klubova, ponajvise iz Finske, a naravno prekookeanski fan klub iz SAD-a, Belgijski fanovi Zute Podmornice, ovo su oni koji su bas ono aktivni.
Slazem se sa ovim.
Samo je pitanje da li ce uopste izboriti Primeru za narednu sezonu.
Nisu bas dobri koliko ja znam.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 18 mar 2013, 20:20

Popravili su se u zadnje vrijeme . Imaju tri od tri . Jeste da se muce,ali za razliku od prvog djela sezone kada su u nekoliko utakmica primali golove u posljednjim minutama,sada im se sve nekako vraca . Gledao sam ih protiv Sportinga kada su u sudijskoj nadoknadi golom Uchea dosli do pobjede. Sada protiv Huesce isto tako u samom finishu pobjeda . Trenutno su peti ali druga Girona im bjezi za samo dva boda. Ukoliko nastave s ovakvim igrama ne bi trebalo biti problema da se plasiraju direktno . Inace,niko nije spomenuo da su doveli odlicnog Jomathana Pereiru iz Betisa . Upravo je on odlucio pobjednika sada za vikend. Bio je i u Betisu vazan igrac,tako da je on sigurno veliko pojacanje za njih . Dinamican i tehnicki dobar igrac,brz ,jako kvalitetno krilo . Nadam se da ce uz Elche u Primeru . Bilo bi interesantno vidjeti 4 kluba iz regije Valencije . Elche od sljedece sezone preuzima primat tamo :mrgreen: 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
L_blancos
Postovi: 3428
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la L_blancos » 19 mar 2013, 12:28

Villareal ako se vrati opet ce imati dosta jaku ekipu.
Dosta igraca je na posudbama: Zapata, De Guzman, Camunas, Wakaso, tako da uz postojeci igracki kadar + neki novi klinci koji rastu u Villarealu, a znamo da oni izbacuju u prvi plan anonimuse, i eto ga povratak na staro.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 19 mar 2013, 14:06

juznjak> je napisao/la:Popravili su se u zadnje vrijeme . Imaju tri od tri . Jeste da se muce,ali za razliku od prvog djela sezone kada su u nekoliko utakmica primali golove u posljednjim minutama,sada im se sve nekako vraca . Gledao sam ih protiv Sportinga kada su u sudijskoj nadoknadi golom Uchea dosli do pobjede. Sada protiv Huesce isto tako u samom finishu pobjeda . Trenutno su peti ali druga Girona im bjezi za samo dva boda. Ukoliko nastave s ovakvim igrama ne bi trebalo biti problema da se plasiraju direktno . Inace,niko nije spomenuo da su doveli odlicnog Jomathana Pereiru iz Betisa . Upravo je on odlucio pobjednika sada za vikend. Bio je i u Betisu vazan igrac,tako da je on sigurno veliko pojacanje za njih . Dinamican i tehnicki dobar igrac,brz ,jako kvalitetno krilo . Nadam se da ce uz Elche u Primeru . Bilo bi interesantno vidjeti 4 kluba iz regije Valencije . Elche od sljedece sezone preuzima primat tamo :mrgreen: 8-)
Bilo je zanimljivo prije ako se ne varam dvije sezone kada su Villarreal,Valencia,Levante i Hercules igrali u Primeri.A da ce Elche dominirati :mrgreen: .Mislim da ce to biti Levante,Zabe su opasne pravo :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Greenfingers » 22 mar 2013, 20:08

L_blancos je napisao/la:Villareal ako se vrati opet ce imati dosta jaku ekipu.
Dosta igraca je na posudbama: Zapata, De Guzman, Camunas, Wakaso, tako da uz postojeci igracki kadar + neki novi klinci koji rastu u Villarealu, a znamo da oni izbacuju u prvi plan anonimuse, i eto ga povratak na staro.
Ma samo da se vrate u primeru, a po starim stazama slave, to ce vjerovatno sacekat jos malo, jer i jedan Deportivo se muci, malo segunda- malo primera, dok se klub stabilizuje treba vremena brate, naravno, nadam se da ce Podmornica sto prije...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 23 mar 2013, 12:42

Sutra imate Villareala na SKP protiv Recrea u 19:00 8-) dosta vazna tekma za njih .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Greenfingers » 24 mar 2013, 18:38

eh, nemam taj kanal, imam obicni sk, a svakako cu ih pratiti, na bilo koji nacin ;) inace, sport klub svakako reprizira tekme, na ostalim svojim kanalima, sto mi se jako svidja, jer bas gotivim špansku ligu, naravno uz Englesku, najjaca liga u Evropi, čitaj svijetu... Volio bi da se i Racing iz Santandera vrati u primeru, znog navijača, a eto sportski su grad pravo, pored nogometa i formula je tu aktivna :) inače, čestitao bi rođendan Žutoj Podmornici , sa zakasnjenjem, 10.03.1923 - 10.03.2013, sretan devedeseti rođendan :D

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Bertrand » 07 apr 2013, 17:37

Marcelino fino preporodio Villarreal. Nakon debakla na debiju, ostvario je 7 pobjeda (sa vjerovatnom danasnjom) i 4 remija u 11 utakmica.

Prelaze Alcorcon na drugom mjestu ako danas savladaju Numanciju.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Dzoni » 10 apr 2013, 18:58

U dobroj su poziciji.U narednih devet meceva sami odlucuju o svojoj sudbini.
slika

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Dzoni » 21 apr 2013, 14:27

Danas igraju sa Racingom koji je inace na dvadesetoj poziciji.

slika

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 05 maj 2013, 17:33

Strasnu utakmicu punu preokreta odigrali su Villareal i Elche . Na kraju je zavrsilo 2-3 za Elche koji je tako skoro obezbjedio promociju u Primeru . Dok ce Villareal nakon ovog poraza , put za Primeru traziti kroz Playoff .

Villareal je puno bolji u prvom poluvremenu, poceli su dosta agresivno i vrlo lako su dolazili pred sesnaesterac Elchea gdje su stvarali dosta dobre prilike,no terensku inicijativu nisu mogli krunisati vecom rezultatskom razlikom,tako da su zabili tek nakon penala i pritom ostavivsi Elche u igri . Elche je dosta bolje krenuo u drugom poluvremenu ,i vecem djelu drugog poluvremena bio je puno bolja ekipa . Zabili su na vrijeme na samom pocetku drugog poluvremena sto im je dalo krila za nastavak . Ubrzo su zabili i drugi preko Generela . U toj fazi tekme bilo je vrlo uzbudljivo, jer Villarreal je krenuo na sve ili nista ,ali je Elche zatvorio utakmicu s ciljem da sacuva pozitivan rezultat ,tako da su nesto opreznije usli u finish utakmice . No i pored toga ,Uche je 10 minuta prije do kraja donio poravnanje rezultata,da bi Angel 5 minuta do kraja ponovo nakon prekida donio vazan trijumf gostima . Inace,Angel je proteklih sezona igrao s dosta uspjeha u Elcheu,to ga je i preporucilo Levanteu ali tamo nije nista posebno pokazao,sto me malo iznenadilo jer se radi o dosta dobrom napadacu . Sumnjam da je Akvafresca ista bolji . Sada je opet u Elcheu kao posudjen igrac Levantea. Ali iskreno se nadam da ce ostati u Elcheu . 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 30 jun 2013, 21:20

Roig polako ispunjava data obecanja . 8-)
Navodno su blizu da dovedu odlican dvojac iz Mallorce Gio-Pina za 10 miliona.
Valencia je također poslala ponudu za ove igrace,no navodno ta ponuda je oko 9 miliona i to je najvise sto Sismise mogu ponuditi . Villareal je, dakle, ponudio milion vise i to bi trebalo presuditi u njihovu korist .
Pored toga,ne treba zaboraviti cinjenicu da je Gio briljirao u Racingu kada je trener bio upravo Marcelinho .

Klub koji je mene uvijek fascinirao . Kakve su uspjehe pravili u protekloj deceniji .
Ne duguju ni euro poreznoj ,niti igracima niti bilo kojem klubu . Prije par sezona imali su 20 000 prodatih godisnjih ulaznica ,nadaju se da ce i ove sezone ponoviti slican scenarijo . Vec su prodali 5 000. A radi se o gradicu od 50 000 stanovnika. Bas mi je drago stu su se vratili . Sada ce biti jos zanimljivije jer ce igrati tri lokalna derbia protiv Elchea,Valencie i Levantea. :D

Inace,ne racunaju na De Guzmana tako da ce ga opet poslati na posudbu u Swensea . Malo me ovo iznenadilo s obzirom na njegovu dobru sezonu u Swenseu.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 05 jul 2013, 11:34

Slovenac Bojan Jokic novi je clan Villarreala,a ugovor sa Žutom podmornicom i to na pet sezone potpisao je i Tomas Pina.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 06 jul 2013, 11:07

Dobra dva pojacanja za Villareal. Doduse,slabo poznajem ovog slovenca,ali igrao je u Seriji A... ne moze biti los.
Pina je tip koji ne zabija previse golova ... 2 ili 3 gola po sezoni, ali zato dosta upise asistencija.Krade jako puno lopti i rijetko grijesi u tim pasovima . Dosta pretrci u toku utakmice a nije da ne zna s loptom . Bice opasan Villareal u Primeri . 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 6 gostiju.