Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 01 sep 2011, 23:51

Nail for Real je napisao/la:Brnjoo :lol: . Monologni, ovo je bilo 'missed by a mile' :mrgreen: .
@Samoubice, nismo se tako dogovorili :mrgreen: . Plan je bio da furas ovo odmah nakon El Clasica, dosadilo vise i meni :lol: .
Men' nije, cini se da je Samoubica moj legitimni nasljednik :D
Moj prvi post na ovoj temi pa da malo zacinimo:
[youtube][/youtube]
Eh, da se igraci kaznjavaju za glumu kao sto su kaznili Eduarda prije 2,3 godine, sumnjam da bi ovi mogli sakupit 11 za prvu postavu :lol:
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 02 sep 2011, 00:05

Mrsko mi kvotat.
Mrsko mi pisati i o Guardioli, Rajkardu i la Masiji.
Pogotovo mi mrsko kad vidim da iz posta u post en znas mnogo o Realu a ubjeđujes me nesto.
Ajd mi reci kako da ti ista prihvatim kad osnove grijesis. U proslom postu si tako, evo i u ovom grijesis.

Real Madrid ima 5 svojih omladinaca
Onda trofeji i nacini osvajanja, dok Zizu daje gol stoljeca Ovrebo vam daje neka tri trofeja .... ispricano milion puta.
Sto se tice kvaliteta... diskutabilno...

Ovo moram kvotati
jasno se da zakljuciti da Murinjo svojim igracima kaze idite udarajte se, dok alves nakon ovog starta nije otiso da se svadja sa sudijom, vec trazi noslila i prilazi i izvinjava se...a jos to jos nisam vidio od Pepea, Ramosa i Marcela...
KOd tog starta ja ja.... zaboravio si reci da kod 99% startova Alves mase rukama kao nije on nista uradio a onda an komandu Xavi, Valdes, Biskvit, ****, Mascerano, i cesto Antisemit dodju da ubjedjuju sudiju da ne vidi na svoje oci :mrgreen:

Kako sebe mozete nazivati gospodom kad ste na nepravedan nacin osvojili pola trofeja.

Ne zelim reci sta citam, ne treba ni sumnjati kako je najbolje stivo to sto ja citam.
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

armanix
Postovi: 136
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la armanix » 02 sep 2011, 00:16

HAHAHAHAHAHAH Realovci nasli ste nesto pricat gazimo vas kad hocemo i kako hocemo radimo sa vas sta nam je volja pustimo vam jedan kup,a onda vam uzmemo sve ostalo,igramo se sa vama Messi uzme loptu i laksi trening odradi teze covjek cunjeve prolazi nego igrace Reala.Onda Iniesta i Xavi uzmu loptu pa malo vjezbaju pasove,a vasi igraci ko psi trce za loptom i pokusavaju je uzeti ali uzaludno.Lagano vas gazimo iz godine u godinu,a vi ovde pricate kako ste bolji od Barce iako vec godinama ne mozete imat ni 30% posjeda.Trazite nesto u tim montazama kako nazivate igrace Barce ''glumci'' ne znate sta cete od ljubomore pa morate nesto nac.
JEDNOSTAVNO POMIRITE SE SA CINJENICOM DA JE BARCELONA NAJJACI KLUB NA SVIJETU !
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:22

armanix je napisao/la:HAHAHAHAHAHAH Realovci nasli ste nesto pricat gazimo vas kad hocemo i kako hocemo radimo sa vas sta nam je volja pustimo vam jedan kup,a onda vam uzmemo sve ostalo,igramo se sa vama Messi uzme loptu i laksi trening odradi teze covjek cunjeve prolazi nego igrace Reala.Onda Iniesta i Xavi uzmu loptu pa malo vjezbaju pasove,a vasi igraci ko psi trce za loptom i pokusavaju je uzeti ali uzaludno.Lagano vas gazimo iz godine u godinu,a vi ovde pricate kako ste bolji od Barce iako vec godinama ne mozete imat ni 30% posjeda.Trazite nesto u tim montazama kako nazivate igrace Barce ''glumci'' ne znate sta cete od ljubomore pa morate nesto nac.
JEDNOSTAVNO POMIRITE SE SA CINJENICOM DA JE BARCELONA NAJJACI KLUB NA SVIJETU !
I ove sezone cete ostati najjaci klub na svijetu. Ako vas sudije ne izdaju, al' nece, kad vec nisu do sad, ne vidim razlog zasto bi sada :D Sve sto ste osvojili u zadnjih 10. godina su vam sudije navukle i ti se jos dicis time, e moj lave :D

Bold: Eto me jos ubjedi da sam corav pored ociju. :lol:
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Saurman » 02 sep 2011, 00:35

Nekim i dalje nije jasno da je Barca 3X bolja od Reala pa iznose neke teorije zavjere uefa fazoni , časte se klipovima , slave uspjeh ukoliko zadrže loptu 2 min , hvale mesare kad dobiiju crveni karton itd itd..što bi rekli svega pomalo :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

armanix
Postovi: 136
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la armanix » 02 sep 2011, 00:37

Sudije? Vasa prica o Barceloni su sudije i glumci nemate sta drugo uzet za izvlaku pa uzimate to.Vi znate da Barcelona igra najljepsi fudbal na planeti ali to poricete iz jednog razloga sto ste navijaci Reala i stid vas je to priznati.Pricajte vi o glumcima i sudijama i gledajte kako Barcelona dize trofeje ponizavajuci malog Reala.
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:38

Saurman je napisao/la:Nekim i dalje nije jasno da je Barca 3X bolja od Reala pa iznose neke teorije zavjere uefa fazoni , časte se klipovima , slave uspjeh ukoliko zadrže loptu 2 min , hvale mesare kad dobiiju crveni karton itd itd..što bi rekli svega pomalo :D
I kao takav bi od Bayerna napravio mljeveno meso. Bas bi volio da se sastanu u osmini finala Real i Bayern, naravno ako ovi prodju grupu, da sam na tvom mjestu, odmah bi potpisao 0-4 za Real u Minhenu. :mrgreen:
armanix je napisao/la:Sudije? Vasa prica o Barceloni su sudije i glumci nemate sta drugo uzet za izvlaku pa uzimate to.Vi znate da Barcelona igra najljepsi fudbal na planeti ali to poricete iz jednog razloga sto ste navijaci Reala i stid vas je to priznati.Pricajte vi o glumcima i sudijama i gledajte kako Barcelona dize trofeje ponizavajuci malog Reala.
Ponizenje izgubit 3-2 i odigrat 2-2 uprkos cinjenici da je trebalo biti barem 8-2? :lol: E moje djete.
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 02 sep 2011, 00:40

Portillo je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Nekim i dalje nije jasno da je Barca 3X bolja od Reala pa iznose neke teorije zavjere uefa fazoni , časte se klipovima , slave uspjeh ukoliko zadrže loptu 2 min , hvale mesare kad dobiiju crveni karton itd itd..što bi rekli svega pomalo :D
I kao takav bi od Bayerna napravio mljeveno meso. Bas bi volio da se sastanu u osmini finala Real i Bayern, naravno ako ovi prodju grupu, da sam na tvom mjestu, odmah bi potpisao 0-4 za Real u Minhenu. :mrgreen:
armanix je napisao/la:Sudije? Vasa prica o Barceloni su sudije i glumci nemate sta drugo uzet za izvlaku pa uzimate to.Vi znate da Barcelona igra najljepsi fudbal na planeti ali to poricete iz jednog razloga sto ste navijaci Reala i stid vas je to priznati.Pricajte vi o glumcima i sudijama i gledajte kako Barcelona dize trofeje ponizavajuci malog Reala.
Ponizenje izgubit 3-2 i odigrat 2-2 uprkos cinjenici da je trebalo biti barem 8-2? :lol: E moje djete.
a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:41

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
Portillo je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Nekim i dalje nije jasno da je Barca 3X bolja od Reala pa iznose neke teorije zavjere uefa fazoni , časte se klipovima , slave uspjeh ukoliko zadrže loptu 2 min , hvale mesare kad dobiiju crveni karton itd itd..što bi rekli svega pomalo :D
I kao takav bi od Bayerna napravio mljeveno meso. Bas bi volio da se sastanu u osmini finala Real i Bayern, naravno ako ovi prodju grupu, da sam na tvom mjestu, odmah bi potpisao 0-4 za Real u Minhenu. :mrgreen:
armanix je napisao/la:Sudije? Vasa prica o Barceloni su sudije i glumci nemate sta drugo uzet za izvlaku pa uzimate to.Vi znate da Barcelona igra najljepsi fudbal na planeti ali to poricete iz jednog razloga sto ste navijaci Reala i stid vas je to priznati.Pricajte vi o glumcima i sudijama i gledajte kako Barcelona dize trofeje ponizavajuci malog Reala.
Ponizenje izgubit 3-2 i odigrat 2-2 uprkos cinjenici da je trebalo biti barem 8-2? :lol: E moje djete.
a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
Po meni je vece ponizenje osvojit tri Lige prvaka a da vam pri tom sve tri naguraju sudije.
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
Postman
Postovi: 141
Pridružen/a: 22 avg 2011, 19:23
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Postman » 02 sep 2011, 00:42

a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
Zeljin grobe, jesu ovo tvoji argumenti? Vidim volis historiju, bilo je i 5-0 za nas pa? bio je jedan period isto kad Barca nije 5 godina pobj. Real Madrid, ne tako davno - samo sto ti nisi bio u fazonu nogomet tj. Barce :P
Sta reci za 11-1 :mrgreen: :lol:
Zadnja izmjena: Postman, dana/u 02 sep 2011, 00:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Donnie Darko » 02 sep 2011, 00:43

Samoubica je napisao/la: Za kraj, pronađite razliku.
slika
slika
Razlika je 13 golova protiv Reala.

Avatar
MARCELO
Postovi: 1267
Pridružen/a: 11 maj 2011, 10:08
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la MARCELO » 02 sep 2011, 00:44

Pricajte vi sta hocete,al vasu eru vladanja je zapoceo Ovrebo.
Uvijek ce ostat ta mrlja,velika mrlja pa moze se nazvat i fleka :D u vasoj blizoj historiji,jer kako ja realno priznam da ste vi trenutno bolji tako i vi priznajte da je u Londonu trebalo biti svirano minimalno 2 penala(za chelsea).
Slobodno opet pogledajte utakmice.Da je tad chelsea uzeo lp ko zna sta bi danas bilo.
Jos najbolji tim svih vremena :? :? :? :?
Zadnja izmjena: MARCELO, dana/u 02 sep 2011, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
Sretno zmajevi!!

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:46

MARCELO je napisao/la:Pricajte vi sta hocete,al vasu eru vladanja je zapoceo Ovrebo.
Uvijek ce ostat ta mrlja,velika mrlja pa moze se nazvat i fleka :D u vasoj blizoj historiji,jer kako ja realno priznam da ste vi trenutno bolji tako i vi priznajte da je u Londonu trebalo biti svirano minimalno 2 penala(za chelsea).
Slobodno opet pogledajte utakmice.Da je tad chelsea uzeo lp ko zna sta bi danas bilo.
Minimalno pet.
2006. Shevi ponistise cist gol za finale.
2009. Chelseau ne svirase pet penala.
2011. Daj crveni najbitnijem igracu, ponisti cist gol.
Eh, sta li ce bit ove godine, tipujem da ce dat 2 gola iz ofsajda nekom nesretniku iz polufinala :D
Zadnja izmjena: Portillo, dana/u 02 sep 2011, 00:48, ukupno mijenjano 1 put.
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

armanix
Postovi: 136
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la armanix » 02 sep 2011, 00:46

Portillo dobar si cuj trebalo :lol: Trebo sam i ja danas dobit na kladionici al' nisam.Da se vratimo na temu ne osvrcem se ja na Super Kup vec na meceve koji su iza nas 2:0 , 2:6 , 1:0 , 0:2 , 5:0 , 1:1 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 2:2 , 3:2 . 11 utakmica zadnjih nas niste dobili u regularnom dijelu mozda sam koju utakmicu i zaboravio.Nesto vas karamo u zadnje vrijeme :lol: .
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:49

armanix je napisao/la:Portillo dobar si cuj trebalo :lol: Trebo sam i ja danas dobit na kladionici al' nisam.Da se vratimo na temu ne osvrcem se ja na Super Kup vec na meceve koji su iza nas 2:0 , 2:6 , 1:0 , 0:2 , 5:0 , 1:1 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 2:2 , 3:2 . 11 utakmica zadnjih nas niste dobili u regularnom dijelu mozda sam koju utakmicu i zaboravio.Nesto vas karamo u zadnje vrijeme :lol: .
Pa jes'. Eto, "karate" nas (zajedno sa Starkom kao pomocnikom) otkako ti navijas za ove tvoje cigane, 2008. ili 2009. A mos' mislit kako je meni bilo lijepo gledat "karanje" od devedeset-osme pa nadalje. :lol:
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 02 sep 2011, 00:50

Portillo je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la: a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
Po meni je vece ponizenje osvojit tri Lige prvaka a da vam pri tom sve tri naguraju sudije.
OK, ako cemo tako, onda ni dvije titule koje je uzo Murinjo nisu uredu, prva sa Portom, ponisten cist gol Skolsa, a druga sa Interom, protiv Intera Barca ostecena, cist penal nad Alvesom, gol iz ofsajda, nepravilno ponisten gol Barce, ustvari sudija je sviro nepostojeci ofsajd...mislim moze se tu jos naci svasta, al ovo je na prvu...

Postman je napisao/la:
a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
Zeljin grobe, jesu ovo tvoji argumenti? Vidim volis historiju, bilo je i 5-0 za nas pa? bio je jedan period isto kad Barca nije 5 godina pobj. Real Madrid, ne tako davno - samo sto ti nisi bio u fazonu nogomet tj. Barce :P
Sta reci za 11-1 :mrgreen: :lol:
prije svega moj nick je ZELJO DO GROBA i molio bih da se to postuje, hvala...
druga stvar ja znam da je bilo velikih pobjeda i sa jedne i sa druge strane, da se i to analizirati, ima milion stvari koji su na to utjecali (npr Franco), al ja sam govorio pod Murinjom...
Zadnja izmjena: ZELJO DO GROBA, dana/u 02 sep 2011, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
adas_barca
Postovi: 248
Pridružen/a: 16 jun 2009, 12:32
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la adas_barca » 02 sep 2011, 00:50

MARCELO je napisao/la:Pricajte vi sta hocete,al vasu eru vladanja je zapoceo Ovrebo.
Uvijek ce ostat ta mrlja,velika mrlja pa moze se nazvat i fleka :D u vasoj blizoj historiji,jer kako ja realno priznam da ste vi trenutno bolji tako i vi priznajte da je u Londonu trebalo biti svirano minimalno 2 penala(za chelsea).
Slobodno opet pogledajte utakmice.Da je tad chelsea uzeo lp ko zna sta bi danas bilo.
Jos najbolji tim svih vremena :? :? :? :?
Jbg sledece godine nam se to vratilo protiv Intera...

armanix
Postovi: 136
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la armanix » 02 sep 2011, 00:53

Postman je napisao/la:
armanix je napisao/la:Portillo dobar si cuj trebalo :lol: Trebo sam i ja danas dobit na kladionici al' nisam.Da se vratimo na temu ne osvrcem se ja na Super Kup vec na meceve koji su iza nas 2:0 , 2:6 , 1:0 , 0:2 , 5:0 , 1:1 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 2:2 , 3:2 . 11 utakmica zadnjih nas niste dobili u regularnom dijelu mozda sam koju utakmicu i zaboravio.Nesto vas karamo u zadnje vrijeme :lol: .
Osvrcem se na ono sto mi odg :lol: :lol: Bravo


Steta sto nogomet tj. Barcu pratis zadnje 3,4 g :mrgreen: samo ovako uzivas u tzv. karanju :lol:
Postman o nogometu znam vise od tebe to je 100% a toliko si glup stavio sam ove rezultate zbog toga sto Barcelonu niste pobijedili od ovog 2:0 rezultata kada smo vas ubili zadnjih 10 minuta.
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Portillo » 02 sep 2011, 00:54

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
Portillo je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la: a nije ponizenje izgubiti 5-0, i tamo nekad prije 3 godine 6-2...
al hebo 6-2, to je davno bilo, pod Murinjom ste izgubili 5-0...sramota...
Po meni je vece ponizenje osvojit tri Lige prvaka a da vam pri tom sve tri naguraju sudije.
OK, ako cemo tako, onda ni dvije titule koje je uzo Murinjo nisu uredu, prva sa Portom, ponisten cist gol Skolsa, a druga sa Interom, protiv Intera Barca ostecena, cist penal nad Alvesom, gol iz ofsajda, nepravilno ponisten gol Barce, ustvari sudija je sviro nepostojeci ofsajd...mislim moze se tu jos naci svasta, al ovo je na prvu...
...
Tog sa Portom se ne sjecam. Eh sto se tice tog Barca Inter, penal nad Alvesom su vidjeli samo navijaci Barce, gol iz ofsajda je dao i Pique, nepravedno je Thiago dobio crveni karton a u prvoj utakmici je Militu sviran nepostojeci ofsajd kada je trebao ici 1vs1. :lol: Ne ide ti nikako veceras **** :D
prije svega moj nick je ZELJO DO GROBA i molio bih da se to postuje, hvala...
druga stvar ja znam da je bilo velikih pobjeda i sa jedne i sa druge strane, da se i to analizirati, ima milion stvari koji su na to utjecali (npr Franco), al ja sam govorio pod Murinjom...
Jes', jes', Franco je kupio 6 Liga prvaka i pobio 10 igraca Milana, Frankfurta, Fiorentine, Rennesa i Partizana. Koji si ti biser :lol:
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

armanix
Postovi: 136
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la armanix » 02 sep 2011, 00:55

Celnici Real Madrida poslali zahtjev Platiniju da suspendira Barcelonu na 1 godinu kako bi i oni mogli nesto osvojit :D
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.