Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 19 feb 2018, 20:06

let3 je napisao/la: Sve je ovo Jefthino i Kawhijevo maslo.
Otjerace ovaj forum u propast.
A cules(k)i narod možda i u nestanak

let3
Postovi: 28958
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 20:07

:lol: :lol: :lol:

Neka gospoda znaju, da ce culesi ostati ovdje, u svom i na svom.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la madridist » 19 feb 2018, 20:08


da malo razbijemo depru :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 19 feb 2018, 20:10

madridist je napisao/la:Evo ga sad drug Kawhi proglasi Dzonija i mene ronaldistima.
Ovo je opasna zavjera na djelu.. :mrgreen:
Ti si se prepoznao u tome, ergo tačno je. Džoni se nije prepoznao tako da i ne mora biti tačno. :mrgreen:
Blejzer10 je napisao/la:krenuo cules na culesa

madridist na madridista

apokalipsa :mrgreen:
Mi smo uvijek bili demokratski nastrojeni. Dobri Madridisti poput mene su uspjeli i na vas prenijeti dio znanja, al još niste spremni za pravu demokratiju.
let3 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Kakav je ovo raskol u culeskom taboru? Nije valjda da si s blejzerom o filmu pričao? :mrgreen:
slika

Slika i prilika srednjovjekovnog spletkaroša, lik koji konstatno izvodi kojekakve pizdarije, sije pometnju i sumnje, koji podmeće dokaze, koji potvara i pravi razdore među ljudima - a kasnije optužuje.
:rol:
Blejzer10 je napisao/la:
let3 je napisao/la: Sve je ovo Jefthino i Kawhijevo maslo.
Otjerace ovaj forum u propast.
A cules(k)i narod možda i u nestanak
Ja se na kraju pojavio. :kafa:
Jeftha je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Madridista jedan glas.
Ajmo dalje. :arrow:
Tebi dati, a oduzeti Donnie Darku.
Ja sam protiv toga. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 19 feb 2018, 20:14

Tehnologija Xavi

Utakmica Reala nije zavrsila dok Xavi kaze da nije zavrsila.Tako da u dvomecima evropskih takmicenja mogu biti produzeci,penali i moze biti Xavi.Pricam o tehnologiji koja ce biti primijenjena u narednim sezonama.Kao sto u ostalim ligama kod sumnjive odluke sudije odlaze do 4 sudije i konsultuju se sa VAROM,Madrid po zavrsetku svojih utakmica,svi igraci i osoblje ekipe zagrljeni na centru terena cekaju da se Xavi pojavi na videmarcadoru stadiona da objavi rezultat.Dal su bili posteni sa fudbalom,dal su postovali loptu ili su ukaljali dobro ime posjeda i pokusali na prljav nacin doci rezultata npr. golom.Ako Xavi kaze da je dobro , Madrid moze onda slaviti postignutih 5 golova na utakmici.Ali ako Xavi oznaci da si postigao neki gol iz prekida,duge lopte ili kontre ili ucinis nesto neoprostivo kao sut sa distance ili da izvedes kornere centrirajuci u kazneni a ne izvodeci ih kratko,Madrid se onda treba povuci u svlacionicu porazeno.

Madrid-PSG sa tehnologijim Xavia ne bi zavrsilo pobjedom madridista."Neobjasnjivo je" rekao je juce Francuskom mediu.Vrlo je cesto da ono sto Xavi ne razumije bude neobjasnjivo.Desava mu se to sa pobjedama Madrida i sa dobrim igracima koji ne igraju u Barceloni.Kao sto je rekao svojevremeno u el paisu "Kako je moguce da igraju dobro kao mi a ne igraju toliko seve kao mi".Gled Madrida "Dal je bio superiorniji,po meni ne.Ali njih ne zanima biti dominantniji,njihova filozofija je dobiti utakmicu".Kontra ove prljave filozofije njegova fundacija ce povecati napore da se utakmice rijesavaju metodom Xavi.Da svaki pas i svaka kretnja ima certifikat potvrde od strane Xavia.

Njegova tehnologija se doradjuje u fundaciji Xavi,institutu od hiljadu studenata koji postuju misljenje samo Xavia.Njihovi ideali su uvijek isti "Bili smo superiorniji".Xavi je citavu karijeru proveo govereci "Bili smo superiorniji" , i da barcelona izgubi sa 9 golova razlike rekao bi "Bili smo superiorniji,imali smo loptu,oni su 9x stigli do naseg gola i postigli 9 golova,nije posteno".To i "ne moze biti" uvijek posvecano Realu i Atletiku.Ne moze biti da Real pobjedjuje tako,ne moze biti da Atletiko bude velika ekipa igrajuci tako.Xavi nije vlasnik fudbala vec je vlasnik uzrecice "ovako"(treba).I dok mnogi igraci kad se povlace sanjaju da ostanu povezani sa fudbalom,prije svega kao trener,san Xavia je uvijek bio da bude sudija.
Tako da u dvomecima evropskih takmicenja mogu biti produzeci,penali i moze biti Xavi.
:rol: :rol:
Kawhi je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Madridista jedan glas.
Ajmo dalje. :arrow:
Tebi dati, a oduzeti Donnie Darku.
Ja sam protiv toga. :kafa:
OK.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 19 feb 2018, 20:20

Xavi tata, koliko se zamaraju njegovim izjavama :tokralju:

Čovjek je rekao istinu. Jel Real nadigrao PSG, nije. Jel Ronaldo odigrao puno bolje od Neymara, nije. Hejtate čovjeka bezveze, istinu zbori.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la MElloo » 19 feb 2018, 20:22

Lillard je napisao/la:Xavi tata, koliko se zamaraju njegovim izjavama :tokralju:

Čovjek je rekao istinu. Jel Real nadigrao PSG, nije. Jel Ronaldo odigrao puno bolje od Neymara, nije. Hejtate čovjeka bezveze, istinu zbori.
real nije nadigrao 90% ekipa s kojima je igrao u u knockout fazi zadnjih par godina
Rona se manje na terenu vidio od Neye al na kraju dana on 2 gola neyo kar.ina :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 19 feb 2018, 20:23

MElloo je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Xavi tata, koliko se zamaraju njegovim izjavama :tokralju:

Čovjek je rekao istinu. Jel Real nadigrao PSG, nije. Jel Ronaldo odigrao puno bolje od Neymara, nije. Hejtate čovjeka bezveze, istinu zbori.
real nije nadigrao 90% ekipa s kojima je igrao u u knockout fazi zadnjih par godina
Rona se manje na terenu vidio od Neye al na kraju dana on 2 gola neyo kar.ina :mrgreen:
Prosle sezone smo sve nadigrali.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

let3
Postovi: 28958
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 20:26

Jeftha je napisao/la:
Tehnologija Xavi

Utakmica Reala nije zavrsila dok Xavi kaze da nije zavrsila.Tako da u dvomecima evropskih takmicenja mogu biti produzeci,penali i moze biti Xavi.Pricam o tehnologiji koja ce biti primijenjena u narednim sezonama.Kao sto u ostalim ligama kod sumnjive odluke sudije odlaze do 4 sudije i konsultuju se sa VAROM,Madrid po zavrsetku svojih utakmica,svi igraci i osoblje ekipe zagrljeni na centru terena cekaju da se Xavi pojavi na videmarcadoru stadiona da objavi rezultat.Dal su bili posteni sa fudbalom,dal su postovali loptu ili su ukaljali dobro ime posjeda i pokusali na prljav nacin doci rezultata npr. golom.Ako Xavi kaze da je dobro , Madrid moze onda slaviti postignutih 5 golova na utakmici.Ali ako Xavi oznaci da si postigao neki gol iz prekida,duge lopte ili kontre ili ucinis nesto neoprostivo kao sut sa distance ili da izvedes kornere centrirajuci u kazneni a ne izvodeci ih kratko,Madrid se onda treba povuci u svlacionicu porazeno.

Madrid-PSG sa tehnologijim Xavia ne bi zavrsilo pobjedom madridista."Neobjasnjivo je" rekao je juce Francuskom mediu.Vrlo je cesto da ono sto Xavi ne razumije bude neobjasnjivo.Desava mu se to sa pobjedama Madrida i sa dobrim igracima koji ne igraju u Barceloni.Kao sto je rekao svojevremeno u el paisu "Kako je moguce da igraju dobro kao mi a ne igraju toliko seve kao mi".Gled Madrida "Dal je bio superiorniji,po meni ne.Ali njih ne zanima biti dominantniji,njihova filozofija je dobiti utakmicu".Kontra ove prljave filozofije njegova fundacija ce povecati napore da se utakmice rijesavaju metodom Xavi.Da svaki pas i svaka kretnja ima certifikat potvrde od strane Xavia.

Njegova tehnologija se doradjuje u fundaciji Xavi,institutu od hiljadu studenata koji postuju misljenje samo Xavia.Njihovi ideali su uvijek isti "Bili smo superiorniji".Xavi je citavu karijeru proveo govereci "Bili smo superiorniji" , i da barcelona izgubi sa 9 golova razlike rekao bi "Bili smo superiorniji,imali smo loptu,oni su 9x stigli do naseg gola i postigli 9 golova,nije posteno".To i "ne moze biti" uvijek posvecano Realu i Atletiku.Ne moze biti da Real pobjedjuje tako,ne moze biti da Atletiko bude velika ekipa igrajuci tako.Xavi nije vlasnik fudbala vec je vlasnik uzrecice "ovako"(treba).I dok mnogi igraci kad se povlace sanjaju da ostanu povezani sa fudbalom,prije svega kao trener,san Xavia je uvijek bio da bude sudija.
Kakav genijalan tekst :clap: treba biti baš talentovan i nasrati sve ovo.


Volim kad se madridisti okome na Xavija, jasan signal da su se vec ukenjali dana kad ce preuzeti klupu Barce :mrgreen:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la madridist » 19 feb 2018, 20:31

Kad odbrani lp u svoje prve dvije sezone kao trener mozemo pricati.
I to mu dajemo pola sezone gratis...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la leorey » 19 feb 2018, 20:37

Hahaha teksta gore. :urnebes:

Kakvi kompleksi :tokralju: :rol:

Xavi bas pravi onaj cule :bow:
27.10.2020

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21289
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 20:43

Pitanje je ko je veci gov.nar, Xavi il Pique.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Derdiyok » 19 feb 2018, 20:52

Koja komparacija :urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 19 feb 2018, 20:55

Kapiten, kapitenski



:kafa:

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 19 feb 2018, 21:00

"Madrid have something," he said to So Foot.

"Against them, you can never lose your chance, otherwise they will punish you, but the worst thing is that they hurt the opponent with nothing."A counterattack was enough to take the victory...

"You almost think it's an injustice that PSG lost by such a big margin because it was a game that should have ended 1-1, 2-2 or 2-1 for PSG."

His comments are bound to antagonise Real Madrid, but the midfielder wasn't finished there.

"It's inexplicable, Real Madrid didn't play, but still won..." he continued.
"I saw the broadcast on Spanish television with Valdano and he said something very true."In this match, there were several phases, very different from each other, and there was a moment in which PSG dominated clearly.

"During those siege minutes in the Madrid area, it was at that precise moment that PSG should have scored the second."

Xavi did at least pay Real a backhanded compliment."Were Madrid superior to PSG? For me, no, but they don't care if they are superior, if they dominate or are dominated," he said."Their philosophy is simply to win.

"That is what makes them so difficult to play against in the [Estadio Santiago] Bernabeu, for example."

Cristiano Ronaldo wrote the headlines but Xavi thinks that Neymar was man of the match.

"They said that Cristiano was still better than Neymar," he noted. "No, no, it's unfair."What did Ronaldo do in the game, scored a penalty and a knee goal... "But what about the dangerous situations created by Neymar? And the counterattacks that he launched, the fear that he sowed in Madrid?"
Ukratko šta je rekao. Ajde nek mi neko kaže di je to on u krivu? Jel Real nadigrao PSG, nije. Jel PSG dominirao dobrih 20 minuta u drugom poluvremenu kad su trebali zabit gol, jest. Uostalom, više je pohvalio klub radi pobjedničkog mentaliteta. Ali kompleksi su više prirode, očito.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21289
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Epidaurus » 19 feb 2018, 21:18

Jel Neymar rastavio Real ? Jedno 2 mjeseca si najavljivao neko gazenje Reala a na kraju kanarinac zavrsi popisan. Jos je i crveni komotno u prvom poluvremenu mogao fasovat.

Sto se ovog ko je igrac utakmice, to je onaj sto je rijesio tekmu. Dakle il Rona il Asensio. Marco je u 20ak minuta il kolko vec bio konkretniji od kanarinca, Rona je dao dva gola i ove moralisanje moze nabit na ku.rac. Samo nemojte price da moze svako radit to sto Ronaldo radi jer moze moj ku.rac. Jednom-dvaput moze bit slucajnost al svako malo da se nadje na pravom mjestu i rjesava veliks tekme u LP ne moze bit slucajno da ga je.bes.
Zadnja izmjena: Epidaurus, dana/u 19 feb 2018, 21:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Lillard » 19 feb 2018, 21:24

Epidaurus je napisao/la:Jel Neymar rastavio Real ? Jedno 2 mjeseca si najavljivao neko gazenje Reala a na kraju kanarinac zavrsi popisan. Jos je i crveni komotno u prvom poluvremenu mogao fasovat.
Neymar je odigrao odličnu utakmicu, nije kriv što suigrači nisu bili na razini da završe posao. Svakako će bit bolji u Parizu, pa ćemo vidjet, i dalje mislim da PSG prolazi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Derdiyok » 19 feb 2018, 21:52

Cristiano < Inzaghi
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la xaviesta » 19 feb 2018, 22:09

Nego frankovci đe vam Portillo, piše l' makar na onom vašem forumu ili se izgubio kao @južnjak?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 19 feb 2018, 22:13

xaviesta je napisao/la:Nego frankovci đe vam Portillo, piše l' makar na onom vašem forumu ili se izgubio kao @južnjak?
Presao je u Atleti tabor. Bolje predstavljaju njegovu ideologiju skapavanja od gladi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 2 gosta.