Bundesliga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo

Mogu li sva tri bundesligaša proći u naredni krug Lige prvaka

1) Da
23
74%
2) Ne
8
26%

Ukupno glasova: 31

effe_sa
x 2
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la effe_sa » 11 feb 2020, 19:11

Ma Klinsman se uvijek ko pi.zda povuče.
I kao igrač je iz Munchena pobjegao, tada od Matthausa, smetalo mu valjda što je ovaj nekako više bio priznat i veća zvijezda.

S reprezentacijom napravio taj dobar uspjeh s 3. mjestom, jer ne mora za Nijemce uvijek biti sami vrh uspjeh, a drugo tada se repka reformisala i krenula novim putem. Ali i tada se prepao da nastavi taj put. Da ne govorimo koliko je njegova odluka da Kahna skine s gola i stavi Lehmana(koji tada nije bio loš golman, daleko od toga) bila debilna i neargumentovana (ili bolje rečeno toliko glupo argumentovano da ne znam kako je to bilo ko mogao progutati). A valjda mu je bio gušt srezati takvu veličinu. Pa onda taj fijasko u Bayernu i mislim da je on definitivno najgori trener Bayerna u historiji po mnogim parametrima. Sada je u Herthi krenuo malo i s pobjedama, digao euforiju, ali čim su opet došli padovi, Klinsi se usrao i bježi opet u svom stilu...Rijetko se može u Njemačkoj vidjeti takva jedna ličnost, koja je kao igrač bio zvijezda i slavio je velike uspjehe, a da je tako jedna blijeda, isprazna ličnost...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

vest
x 39
Kontakt:

Post Postao/la vest » 11 feb 2020, 23:28

effe_sa je napisao/la:
11 feb 2020, 19:11
I kao igrač je iz Munchena pobjegao, tada od Matthausa, smetalo mu valjda što je ovaj nekako više bio priznat i veća zvijezda.

S reprezentacijom napravio taj dobar uspjeh s 3. mjestom, jer ne mora za Nijemce uvijek biti sami vrh uspjeh, a drugo tada se repka reformisala i krenula novim putem. Ali i tada se prepao da nastavi taj put. Da ne govorimo koliko je njegova odluka da Kahna skine s gola i stavi Lehmana(koji tada nije bio loš golman, daleko od toga) bila debilna i neargumentovana (ili bolje rečeno toliko glupo argumentovano da ne znam kako je to bilo ko mogao progutati). A valjda mu je bio gušt srezati takvu veličinu. Pa onda taj fijasko u Bayernu i mislim da je on definitivno najgori trener Bayerna u historiji po mnogim parametrima. Sada je u Herthi krenuo malo i s pobjedama, digao euforiju, ali čim su opet došli padovi, Klinsi se usrao i bježi opet u svom stilu...Rijetko se može u Njemačkoj vidjeti takva jedna ličnost, koja je kao igrač bio zvijezda i slavio je velike uspjehe, a da je tako jedna blijeda, isprazna ličnost...
Mnogi se pitaju zasto je Bayern omrazen u Njemackoj.
Taj Bayern prije 2 decenije je najodvratnije sto se skupilo u istoriji fudbala. Skupina zatvorenika koji izdrzavaju visegodisnju robiju su simpaticniji od ovih.
Hoeness koji se klao sa svima, Matthaeus odvratan, Effenberg zvani srednji prst odn. Strunz, Basler kafandzija, gorila Kahn.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Bayern111
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Bayern111 » 12 feb 2020, 09:07

vest je napisao/la:
11 feb 2020, 23:28
effe_sa je napisao/la:

Taj Bayern prije 2 decenije je najodvratnije sto se skupilo u istoriji fudbala. Skupina zatvorenika koji izdrzavaju visegodisnju robiju su simpaticniji od ovih.
Hoeness koji se klao sa svima, Matthaeus odvratan, Effenberg zvani srednji prst odn. Strunz, Basler kafandzija, gorila Kahn.
Upravo si nabrojao fudbalske legende velicine i kazes odvratni.... Bajo moj Kanh pa jel moguce reci lose ista o njemu najbolji golman kapiten vodja.... Effenberg pa nemam rjeci ti si ba ili neznalica ili se samo pravis budala

vest
x 39
Kontakt:

Post Postao/la vest » 12 feb 2020, 13:01

Bayern111 je napisao/la:
12 feb 2020, 09:07
vest je napisao/la:
11 feb 2020, 23:28
effe_sa je napisao/la:

Upravo si nabrojao fudbalske legende velicine i kazes odvratni.... Bajo moj Kanh pa jel moguce reci lose ista o njemu najbolji golman kapiten vodja.... Effenberg pa nemam rjeci ti si ba ili neznalica ili se samo pravis budala
Igracke sposobnosti i karakter su razlicite stvari, uz to ne volimo svi iste osobe.
Kahn je jedan od najboljih golmana koje sam gledao i cak mi je kasnije postao drag ali mi je prije bio odvratan.
Covjek je prevario suprugu dok je bila trudna, nogom isao u glavu Chapuisatu iz BVB, onog Brdarica davio, bio strah i trepet vlastite ekipe.
Uli Hoeness jedan od najsposobnijih menadjera u istoriji ali kao covjek imao svoje mane. Sjetimo se utaje poreza, Dauma kojeg je sahranio i mnogobrojnih bespotrebnih svadja sa skoro svima.
Sve njih je krasila arogancija i zato su bili nazvani FC Hollywood u njemackim medijama.
Effenberg je saigracu Strunzu oteo zenu, pokazao srednji prst navijacima reprezentacije zbog cega je prekrizen.
Inace vrlo cijenjen igrac i vodja.
Mario Basler alkoholicar i pusac to sam priznaje, cesto imao i tuce u kafani. Genijalac kao igrac.
Bilo je i simpaticnih igraca u to doba.
Mehmet Scholl siroce, vazda jednostavan,
Hasan kao izbjeglicko dijete do fudbalske zvijezde,
Giovanne Elber jedan od najdrazih fudbalera.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Bayern111
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Bayern111 » 12 feb 2020, 17:15

vest je napisao/la:
12 feb 2020, 13:01
Bayern111 je napisao/la:
12 feb 2020, 09:07
[quote=vest post_id=7489238

Igracke sposobnosti i karakter su razlicite stvari, uz to ne volimo svi iste osobe.
Kahn je jedan od najboljih golmana koje sam gledao i cak mi je kasnije postao drag ali mi je prije bio odvratan.
Covjek je prevario suprugu dok je bila trudna, nogom isao u glavu Chapuisatu iz BVB, onog Brdarica davio, bio strah i trepet vlastite ekipe.
Uli Hoeness jedan od najsposobnijih menadjera u istoriji ali kao covjek imao svoje mane. Sjetimo se utaje poreza, Dauma kojeg je sahranio i mnogobrojnih bespotrebnih svadja sa skoro svima.
Sve njih je krasila arogancija i zato su bili nazvani FC Hollywood u njemackim medijama.
Effenberg je saigracu Strunzu oteo zenu, pokazao srednji prst navijacima reprezentacije zbog cega je prekrizen.
Inace vrlo cijenjen igrac i vodja.
Mario Basler alkoholicar i pusac to sam priznaje, cesto imao i tuce u kafani. Genijalac kao igrac.
Bilo je i simpaticnih igraca u to doba.
Mehmet Scholl siroce, vazda jednostavan,
Hasan kao izbjeglicko dijete do fudbalske zvijezde,
Giovanne Elber jedan od najdrazih fudbalera.
Molim te lijepo svaka cast na svemu sto pises ali sta onda treba reci za cantonu iz manchestera ronaldinja adriana... Pa **** vieri ferguson da trener manchestera.... Svi ini su imali miliin mana od alkohola droge scena i svasta nesto.... To ih ne cini manje legendama ili fudbalerima... Kan i efenberg su prirodne vodje ludjaci ali dvakoj ekipi trebaju takvi igraci koji ce podici ekipu izgalamiti se vristati praviti scenu dici tim.... Pa vidi bolan ramosa klasicni mentalitet kahna ili effea... Ali tamo za njih on je bog.
Bajo Hoenes je jednom izjavio da ce zgaziti svakog ko krene protiv bayerna i svaka mu cast na tome ovo sto sad gledas alianz arenu... Vrhunskintim velicinu to je od njega ostalo ja neznam nisam pratio bayern prije neke 96...moj najdrazi naoadac ikada je Elber i oni golovi kada ga kahn pogodi loptom iz svog sesnaesterca.... A ti sad uzmi tim posmije tog hergrevs ottl sforza lell gorlitz santa cruz golman rensing pa tomas kraft i vidi sad... Kazes imaju mane pa sta imas ih i ti i ja i svi brate ali ti ljudi su bayern oblikovali i doveli do ovog sada gdje mi sjedimo i citamo kako cemo dovesti sanea haverza ne ckuthinjo nam nije dovoljno dobar mogli bi i upamencana
Sta zelis vise
Vjeruj tim ljudima kapa do poda

Rosicky
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Rosicky » 13 feb 2020, 09:11

Pa i dalje sve to stoji ali ima pravo kad kaže da pored tih svih kvaliteta oni su i dalje karakterno bili odvratni.

To je kao sto Riiberya moras poštovati radi svega sto je napravio za Bayern ali bi ga na ulici pljunuo 1 od 5 ljudi.Jer mu igre na terenu ne mogu oprostiti silovanja i travu i sta sve ne :D
#OzilOut.

agentzero7
Kontakt:

Post Postao/la agentzero7 » 13 feb 2020, 22:42

Tko bi mogao biti novi trener Herthe? Kovač?
Bgmi njima će biti to kljucna odluka jer bit ce hebena borba za opstanak, veliko uteg im je na leđima sad sa svim pojačanju ma ovim.

Pale_Companion
Kontakt:

Post Postao/la Pale_Companion » 13 feb 2020, 23:21

Ne želi Kovač nikoga do ljeta da uzima dok stara dama slini za njim
Agieren statt reagieren

CarlitoBrigante
Kontakt:

Post Postao/la CarlitoBrigante » 14 feb 2020, 08:01

Ako je Kovač stvarno dogovoren za sljedeću sezonu kao što se nagađa, mislim da bi ga mogli "prisiliti" da već sada uskoči. Teško bi im sad bilo naći ozbiljnog trenera koji bi pristao na ovih par mjeseci do kraja sezone.

Desperado09
x 9
Kontakt:

Post Postao/la Desperado09 » 14 feb 2020, 16:37

Finansijski najmoćniji klubovi. Dvojac iz Bundeslige u Top10.

slika

kraljttbvb
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 14 feb 2020, 17:12

Borusija ima para na racunu, ali ih ne trosi, nego vazda stede. Valjda se onomad opekli, pa sad i na hladno pusu :silent:

Bojim se da ce ih skrtost na kraju puno kostati...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Saurman
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 14 feb 2020, 20:55

Desperado09 je napisao/la:
14 feb 2020, 16:37
Finansijski najmoćniji klubovi. Dvojac iz Bundeslige u Top10.

slika
Ovdje Bayern treba biti prvi jer su ova dva vještačke tvorevine koji bi bez arapskih dolara ne bi bili ni među 50.
1974---1975---1976---2001---2013

sljivo
x 49
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 14 feb 2020, 21:25

Treba malo objasniti tu sliku iznad.

Evo otprilike:
Najvažnije stavke su cash in bank i owner potential investment, zato što je to prikaz likvidnosti i direktan pokazatelj finansijske moći kluba.
Ovo nema veze ko je kakav klub, šta mu je identitet, ko mu je vlasnik i kako djeluje sa FFP.
Ovo naravno nije tačno u ove tri decimale ali pokazuje neki odnos.
slika

kraljttbvb
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 14 feb 2020, 21:27

Čekamo da Uefa i ekipu Bajerna kazni i izbaci ih iz LP.
Bez love od državnih firmi, ne bi ni do LE mogli dobaciti...

Inace lopovi u svakom smislu ;)
A o Hoenesu da ne pričamo, taj je i u zatvoru ležao...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Bundesliga
x 41
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 14 feb 2020, 21:30

HAHAHAHAHAHAHA :rol: :rol: :rol:
Sta ce kazniti Bayern, gledaj net debt ko ima jedan od najmanjih :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

[email protected]
x 1
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 14 feb 2020, 21:34

kraljttbvb je napisao/la:
14 feb 2020, 21:27
Čekamo da Uefa i ekipu Bajerna kazni i izbaci ih iz LP.
Bez love od državnih firmi, ne bi ni do LE mogli dobaciti...

Inace lopovi u svakom smislu ;)
A o Hoenesu da ne pričamo, taj je i u zatvoru ležao...
Kad žutalj morališe :guz: Šta će bolan kaznit pogledaj malo bolje ove brojke
Mia San Mia

FC Bayern

sljivo
x 49
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 14 feb 2020, 21:38

Dortmund treba Kloppu kip napraviti i to u svakoj prostoriji koja je klupska. Ljudi su bili bankrot prije koje vrijeme a sad deseti po indexu likvidnosti. Doduše, trebaju i Barsi. A da ih Gotze, Hummels i Lewa nisu stavili pred svršen čin imali bi još plus 100 miliona vrijednosti.
Zadnja izmjena: sljivo, dana/u 14 feb 2020, 21:38, ukupno mijenjano 1 put.

Bundesliga
x 41
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 14 feb 2020, 21:38

Ne zna ni citat lik. Bayern je jedan od timova koji najbolje posluje u Europi i gotovo su uvijek u plusu. Rade sa stvarnim sponzorima i firmama, a ne imaginarnim koje seici sami sebi stvore. I Bayernu ce nesto :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Saurman
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 14 feb 2020, 21:41

Da Uefa izbaci Bayern jer ima sponzore ajd da i to čujem. slika
1974---1975---1976---2001---2013

sljivo
x 49
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 14 feb 2020, 21:42

Ide i Sancho za 100+ i eto još bolje situacije. Igračina, nema šta.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Trenutno korisnika/ca: jamesrodriguez i 3 gosta.