Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 27 jan 2018, 20:39

Biće tu još svega, osim zadnja tri još će Stuttgart, Mainz i Wolfsburg u bubanj, a ne bi ni Freiburg još prekrižio. Navodno bi Hahn mogao put Wolfsburga, a Dortmund bi nama sufinancirao pola plaće Schürrleu. Samo ne znam što će nam još jedan ljevokrilac, nama treba desno krilo. I Kostić i Schürrle su duplo slabiji na desnoj strani.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 27 jan 2018, 20:46

pijetao je bio glavna zelja Gisdola kojeg vise nema. eh sad, cisto sumnjam da bi ga WOB doveo za neka cetiri miliona, a sve ispod toga ne vjerujem da ce otici. sam Eberl jos uvijek ni sam ne zna kako nas je tako jednostavno nasamario. 6 miliona za Hahna :lol:
a Schürrle ce se dovesti da bi se eto neko kao pojacanje predstavio i kao da JT nesto radi. kako je covjek samo nesposoban....
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 feb 2018, 03:08

Reklo bi se da todtu ne ide baš nešto. Dobio je već ranije košaricu od Weinzirla, onda nije uspio dovest Teodorczyka, a evo sad mu je u zadnji čas izmako i Mitrović. I ostade Jens (a i mi) kratkih rukava.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 04 feb 2018, 18:38

Mathenia Patzer vol. 18653 :urnebes:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 04 feb 2018, 20:00

Utakmica kojom smo ispali iz lige. Treba reći da je Mathenia ipak spasio mrtvaca Beboua i autogol Santosa. Premalo pružamo u ofenzivi, igramo prekomplicirano i sporo. Volio bih da brukahagen i tot ostanu do ispadanja i da im se onda zahvalimo na "svemu".

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la invincible1921 » 05 feb 2018, 01:56

ledar je napisao/la:Utakmica kojom smo ispali iz lige. Treba reći da je Mathenia ipak spasio mrtvaca Beboua i autogol Santosa. Premalo pružamo u ofenzivi, igramo prekomplicirano i sporo. Volio bih da brukahagen i tot ostanu do ispadanja i da im se onda zahvalimo na "svemu".
Gledo citavu tekmu ceko keca za pare :D jbg...Kostic dobar, ali sva napadacka igra je solo igra. Salihovic kad je uso bio najbolji igrac, a covjek haman zavrsio sa ozbiljnim fudbalom. Toliok o kvalitet :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 05 feb 2018, 11:50

@invincible

Pa kud keca na nas, ti si igro na iznenađenje? :lol:

Da sam na Hollerbachovom mjestu stavio bih Wooda na led, potrošio je sve kredite, probao bih možda sa Hahnom kao centralnim.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la invincible1921 » 09 feb 2018, 10:37

ledar je napisao/la:@invincible

Pa kud keca na nas, ti si igro na iznenađenje? :lol:

Da sam na Hollerbachovom mjestu stavio bih Wooda na led, potrošio je sve kredite, probao bih možda sa Hahnom kao centralnim.
Pa reko moraju nekog dobit, a vala kako je hanover igrao na kraju nije puno nedostajalo, ali jbg :D Ova liga je toliko slaba da ce se HSV ope spasit u PO iako realno nisu zasluzili,ali mi je drago sto ce ostati
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 09 feb 2018, 11:14

Ovaj put će ipak doć cica na kolica. Ispadamo kao zadnji, a za relegaciju će se borit köln, mainz i stuttgart. Već nakon iduća 3 kola zaostat ćemo 6 ili više bodova za 16-tim.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la invincible1921 » 10 feb 2018, 16:52

Odlicno odigrana utakmica steta sto se vako ne igra protiv slabijih ekipa...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la vozdra » 10 feb 2018, 17:24

Šteta odigrat ovako, a ni bod ne izborit.
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 10 feb 2018, 17:53

Igrali smo dobro do gola, nakon toga smo se morali otvorit i dat prostora protivniku što je protiv Dortmunda uvijek opasno. Uglavnom, dođemo do gola i onda nemamo ideje i vještine kako stvorit šansu. Siguran sam u jedno - da će nam gostovanje u Bremenu bit neuporedivo teže od ovog današnjeg.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 10 feb 2018, 19:02

uzivati preostalih nekoliko mjeseci da smo medju top 18 klubova BRDa :mrgreen: pa hebena F95 ce naredne godine igrati BL a mi po Sandhausenu i Aueu da se bijemo...

@Ledar koga bi ostavio u Zweite? od ovih placenijih mi je jedino zao sto cemo nazalost izgubiti Kostica, Papu i Santosa. ostatku skvadre puno srece i da se ne vrate vise.... nalazimo se do grla u Abstiegskampfu a evo Walace moze da napusti klub na nekoliko dana i ode za Brazil zbog porodjaja mu drage :urnebes: pa kakav je to amaterizam? gdje to ima? :urnebes:
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 feb 2018, 00:40

LeonBest je napisao/la:uzivati preostalih nekoliko mjeseci da smo medju top 18 klubova BRDa :mrgreen: pa hebena F95 ce naredne godine igrati BL a mi po Sandhausenu i Aueu da se bijemo...

@Ledar koga bi ostavio u Zweite? od ovih placenijih mi je jedino zao sto cemo nazalost izgubiti Kostica, Papu i Santosa. ostatku skvadre puno srece i da se ne vrate vise.... nalazimo se do grla u Abstiegskampfu a evo Walace moze da napusti klub na nekoliko dana i ode za Brazil zbog porodjaja mu drage :urnebes: pa kakav je to amaterizam? gdje to ima? :urnebes:
Pa nemamo mi nekog izbora. Holtby, Hunt, Müller, Schipplock i Salihović ističu. Kostić, Papak, Santos, Walace, Ekdal i Arp odlaze. Sakai i Diek se produžuju, Thoelke vjerojatno ne. Ono što ostaje ide u cvajtu.

Znači: golmani, Diek, Sakai, Drongelen, Mavraj, Jung, Janjičić, Hahn, Wood, Waldschmidt, Jatta, Ito i mlađarija tipa Behounek, Ambrosius ...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Tracy3McGrady » 11 feb 2018, 09:16

Toliko godina sam na forumu a cini mi se da nikad nisam usao na ovaj podforum svog kluba za koji navijam vec 24 godine. Toliko dobrih i losih stvari sam prosao sa ovim klubom da bi mi trebao cijeli dan da pisem. Stanje je takvo kakvo jeste, borba za opstanak se samo nastavlja iz godine u godinu a mi dovodimo neke istrosene fudbalere i tapkamo u mjestu, nebitno da ne duzim.

Juce jedna sasvim dobra utakmica dok ga nismo primili, e posle toga nismo mogli iako smo pokusavali, ali nemamo igraca u napadu koji bi ozbiljnije zaprijetio a krila sve nesto pokusavaju ali nema neke fajde. Ali sa onakvim zalaganjem i brobom, siguran sam da mozemo uhvatiti to nama rezervisano 16. mjesto. Ali ubijedjen sam da cemo cak i bez baraza ostati u ligi.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Effenberg » 11 feb 2018, 10:04

Vrijeme da onaj sat na stadionu prestane da kuca i vrijeme da se dogodine igra derbi sa St.Paulijem. :wave:

Zweite Liga, HSV kommt! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 feb 2018, 11:15

ledar je napisao/la:
Znači: golmani, Diek, Sakai, Drongelen, Mavraj, Jung, Janjičić, Hahn, Wood, Waldschmidt, Jatta, Ito i mlađarija tipa Behounek, Ambrosius ...
+ Halilović i još par polovnjaka tipa Kaiser.

To bi trebalo biti dovoljno za sredinu cvajte. Zapravo bih čak volio da brukahagen i tot još ostanu pa da vidimo njihove "dosege".
Zadnja izmjena: ledar, dana/u 11 feb 2018, 11:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 feb 2018, 11:28

Tracy3McGrady je napisao/la:Toliko godina sam na forumu a cini mi se da nikad nisam usao na ovaj podforum svog kluba za koji navijam vec 24 godine. Toliko dobrih i losih stvari sam prosao sa ovim klubom da bi mi trebao cijeli dan da pisem. Stanje je takvo kakvo jeste, borba za opstanak se samo nastavlja iz godine u godinu a mi dovodimo neke istrosene fudbalere i tapkamo u mjestu, nebitno da ne duzim.

Juce jedna sasvim dobra utakmica dok ga nismo primili, e posle toga nismo mogli iako smo pokusavali, ali nemamo igraca u napadu koji bi ozbiljnije zaprijetio a krila sve nesto pokusavaju ali nema neke fajde. Ali sa onakvim zalaganjem i brobom, siguran sam da mozemo uhvatiti to nama rezervisano 16. mjesto. Ali ubijedjen sam da cemo cak i bez baraza ostati u ligi.
Dokle god se igra ima nade, ali problem je što nema lošijih od nas. Mainz i Stuttgart su tu negdje s nama ali imaju bodovnu prednost, a mi smo samo ispred Kölna koji je pak bolji od nas. Nekih izrazitih favorita za ispadanje baš i nema i to je zez.

Teško je jučer bilo ući u šansu kad su Hunt/Salihović usporavali protok, a lopta u noge mladom Arpu kojeg su dobro čuvali (rutiner Toprak) nije bilo rješenje. Jedina opasnost su bili prodori Kostulje, ali nije bilo pravog završnog pasa.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 11 feb 2018, 18:45

vfb dobio a evo i werner ga zabija za 2:0 :/ kakvo kolo, nije moglo bolje :puke: u ovakvoj situaciji nas ne bi ni pokojni Jörg Berger iscupao na 16. poziciju
075

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 11 feb 2018, 21:55

Ove sezone utrka je pretijesna da bi se doma propuštali bodovi protiv Kölna i Hannovera.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.