Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 18 jul 2018, 11:18

schickeria je napisao/la:
mi dajemo najvise 2.5 a njemu je vjerovatno u interesu da dode besplatno jer ce dobiti u tom slucaju 4 milje po sezoni
Prema Sport Bildu, koji je inače dobro informiran, on je s vama potpisao za 30 milja na 4 godine. Ja ne osporavam njegove motive ni pravo izbora, ali ovolika količina pohlepe je začuđujuća, i to još od nekog ko se deklarira kao veliki fan hsv-a. Da je potpisao za 6 milja po sezoni (ukupno 24) i da je klubu ostalo 6 ne bih rekao ni riječ, ali ovo... meni sve, klubu ništa... pa to ni najveći mrzitelj hsv-a ne bi napravio.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la kraljttbvb » 18 jul 2018, 18:36

ledar je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
mi dajemo najvise 2.5 a njemu je vjerovatno u interesu da dode besplatno jer ce dobiti u tom slucaju 4 milje po sezoni
Prema Sport Bildu, koji je inače dobro informiran, on je s vama potpisao za 30 milja na 4 godine. Ja ne osporavam njegove motive ni pravo izbora, ali ovolika količina pohlepe je začuđujuća, i to još od nekog ko se deklarira kao veliki fan hsv-a. Da je potpisao za 6 milja po sezoni (ukupno 24) i da je klubu ostalo 6 ne bih rekao ni riječ, ali ovo... meni sve, klubu ništa... pa to ni najveći mrzitelj hsv-a ne bi napravio.
Obzirom da svi mladi u Bajernu propadaju, vjerovatno konta da sad uzme 30 milja, a poslije kad propadne, moze u Bohum i slicne drugoligase do kraja karijere :D
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 19 jul 2018, 12:31

Jung dozivio povredu koljena i na njega ne mozemo racunati u prvom dijelu sezone...

Da sam na mjestu Beckera ne bih prodavao Papu i s njim bi usao u novu sezonu, jer dovodjenje novog igraca znaci da se on prvo treba uigrati, a mi dvije sedmice pred pocetak sezone za to nemamo vremena.

Ako se po jutru dan poznaje izgleda da ce i Becker biti promasaj jer sezona samo sto nije krenula, a mi nismo doveli krilnog i veznog igraca radi sirine u rosteru.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 19 jul 2018, 12:52

Također, ako ode Arp imamo problem napadača.

Becker samo gleda da natrpa kadar nekim jeftilenom ili iz raspadnutih klubova (najsvježiji slučaj Abdullahi), nema tu ni znanja ni vizije.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 20 jul 2018, 11:40

Becker svakim danom pokazuje da je bas amater...
Der 18-Jährige soll seinen 2019 auslaufenden Vertrag um ein Jahr verlängern. Noch heute wird eine Entscheidung darüber fallen. Darauf haben sich Club-Boss Bernd Hoffmann, Sportvorstand Ralf Becker und Arp-Berater Jürgen Milewski bei einem Gipfel-Treffen am Donnerstag verständigt.
Erst im Jahr 2020 soll sich Arp dann Bayern München anschließen, mit dem er sich über einen mit 20 Millionen Euro dotierten Vierjahresvertrag einig ist.
:facepalm: :facepalm: :puke: :puke:

Hebo ga zivot zar je toliko tesko naci nekog profesionalca koji zna obavljati svoj posao. U slucaju JFA takodjer sam razocaran i Hoffmannom...

Takodjer i Kostic od Ponedjeljka pocinje sa treninzima, jer na adresu kluba nije stigla ni jedna ponuda, no sigurno ce ga amater krajem avgusta pokloniti klubu X.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 20 jul 2018, 13:14

Arp kao „produzio“ :kralj: ovim si potezom skupa s tatom i menadzerom osigurao mjesto u timu. razvije se sezonu-dvije i za dz u Bayern. sta ti je reci dobar Ausbildungsverein :mrgreen:
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 24 jul 2018, 21:18

Wie das „Hamburger Abendblatt” berichtet, sollen Anteilseigner Klaus-Michael Kühne die ersten zwölf Millionen Euro einer möglichen Kostic-Ablöse zustehen. Der Milliardär teilte zudem mit, dass er auf die volle Rückzahlung wert lege.
12mil za Kostica :urnebes:
a Kühne polako postaje Andreas Rudolph :mrgreen:

da vidimo od kojih para i kakav IV ce se da popise.
075

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 jul 2018, 13:47

LeonBest je napisao/la:
da vidimo od kojih para i kakav IV ce se da popise.
Možda da vratimo Mavraja sa novim lukrativnim ugovorom, sad kad je slobodan ne bi nas puno koštao. :mrgreen:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 25 jul 2018, 19:06

igramo s vama 15 og augusta

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 jul 2018, 21:34

To nam je u tjednu između 2.kola (nedjelja) i kupa (subota), sasvim nepotreban termin.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 26 jul 2018, 00:48

ledar je napisao/la:To nam je u tjednu između 2.kola (nedjelja) i kupa (subota), sasvim nepotreban termin.
napunit cete stadion ,nije bas da su vam financije sjajne

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 jul 2018, 10:07

Ali ako ispadnemo u kupu biće nam još gore.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 26 jul 2018, 11:23

ledar je napisao/la:Ali ako ispadnemo u kupu biće nam još gore.
Ispast ćete prije ili poslije,vama je to i bolje da ss koncentrirate na povratak u prvu ligu

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 jul 2018, 11:53

schickeria je napisao/la:
ledar je napisao/la:Ali ako ispadnemo u kupu biće nam još gore.
Ispast ćete prije ili poslije,vama je to i bolje da ss koncentrirate na povratak u prvu ligu
Utakmice u kupu su obično terminski dobro određene, a mogu donijeti i natjecateljski uspjeh i financijsku korist. Ova prijateljska sa vama je terminski katastrofalno određena i nema nikakvu natjecateljsku težinu. Uostalom, zašto ne bi imali pravo nadati se četvrtfinalu kupa, preklani je tu bio trećeligaš Lotte, lani trećeligaš Paderborn... mi ne pucamo na osvajanje, za nas bi i polufinale bio veliki sportski uspjeh. A ispadnemo li zbog ovakvog rasporeda u prvom kolu od petoligaša biće to velika blamaža i totalni raspad ekipe i pitanje je koliko će nam trebati da se ponovo vratimo na kolosjek.

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 27 jul 2018, 11:17

Mislim da bi kupovina centralnog braniča bila velika greška, igra samo posudba da premostimo ove ozlijeđene. U principu centralnih braniča imamo i više nego dovoljno, Drongelen i Jung bi trebali biti standardni, a teško da ćemo se riješiti Papka, pogotovo sad nakon obnovljene ozljede. Tu je još i Bates, a u perspektivi su veliki talenti Ambrosius i Pfeiffer.
Najbolja bi bila posudba od nekog prvoligaša koji ima višak, Werder ih npr. ima pet (samo da nam ne uvale "za stalno").

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 31 jul 2018, 09:21

U ovim pripremnim utakmicama smo igrali odlicno i jedino sto nam nedostaje je taj stoper i vezni igrac...Sada nam ostaje da vidimo kako ce to izgledati u cvajti...

Najvise me brine je nasa ranjivost kada su kontre u pitanju, i po tom pitanju Titz mora naci neki balans, jer jedino se jarcevi protiv nas nece braniti i cekati priliku iz kontri...

PS: po meni otkrovljenje sezone bi mogao biti Jonas David, jer za svoje godine pokazao je veliku zrelost u igri.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 03 avg 2018, 19:48

slika

Zanimljiv sastav...

Ostaje nam da vidimo kako ce to izgledati u takmicarskim utakmicama, i mogu li igru sa priprema prenijeti i na bitne utakmice...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 03 avg 2018, 22:28

Katastrofa...

Ocekujem da ce Hoffmann vec narednu nedjelju reagovati, iako mi je zao Titza...

Hoffmann je svjestan da jos jednu sezonu u cvajti necemo prezivijeti tako da ce sve poduzeti sto je u njegovoj moci.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3774
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 04 avg 2018, 02:18

Zaslužena pobjeda Kiela, Walter je taktički nadmudrio Titza, a posebno je poučan bio drugi gol nakon kojeg Titz treba dobro porazmisliti o otvaranju sa golmanom kao centralnim braničem. Još prije toga smo u par navrata opasno visili, Steinmann je bio u velikim problemima, a ni ostali se nisu snalazili. Ulazak Lasogge nije donio ništa osim nepotrebnih prekršaja, a Samperio je odigrao prema mojim očekivanjima, možda od njih nešto dobijemo protiv slabijih momčadi.

Cvajta je tek počela i sreća je da nam sad dolaze lakši protivnici.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 04 avg 2018, 08:58

@ ledar

sta mislis koji ce target Hoffmann dati Titzu ? Ja mislim ukoliko ne pobjedi naredne dvije utakmice da je bivsi, jer se kroz medije dalo naslutiti da isti iz prvih 6 utakmica ocekuje minimalno 14 bodova.

Takodjer mora obaviti razgovor sa Beckerom i sprijeciti prodaju Ekdala i Kostica, koji jos ocito nije u stanju pronaci adekvatnog stopera, iako je proslo dosta vremena od povreda Junga i Pape.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.