Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 20 jul 2019, 10:21

Ako je vjerovati MOPO-u taj četvrti štoper koji bi trebao kompletirati tu poziciju je Carlos Zambrano...

Ukoliko se to dogodi onda se može reći da bi ta pozicija za cvajtu bila vrhunski popunjena.

Nadam se da će uskoro početi i nagađanja i konkretni pregovori kada su vezni red i krilne pozicije u pitanju.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 jul 2019, 11:09

Ne znam što da kažem, mislim da je sve ovo duboko pogrešno. Jedina prava pojačanja su Smock i Kinsombi, s tim što ako je Pollersbeck upitnog karaktera onda je Smock još upitnijeg (biće dostojni nasljednik Hotbyja). Ubrzo će se pokazati da su sve naše boljke i dalje prisutne, da opet nećemo imat igru i da ćemo opet stvarat jako malo šansi.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 23 jul 2019, 07:36

Sada opet Timo Letschert prioritet kada je pozicija štopera u pitanju :lol: :lol:

Ne treba ništa više pisati što se glasina tiče, jer očito da mediji više nisu toliko dobro informisani kao prije.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 23 jul 2019, 19:46

Krilnog ofenzivca nema ni pod razno, al zato možda dođe još koji golman. I naravno još koji stoper, Letschert je premalo, mogli bi vratit Westermanna.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 23 jul 2019, 20:47

ledar je napisao/la:Krilnog ofenzivca nema ni pod razno, al zato možda dođe još koji golman. I naravno još koji stoper, Letschert je premalo, mogli bi vratit Westermanna.
Prema izjavi Heckinga čekaju da Bundesligaši odluče na koje igrače ne računaju kako bi mogli adekvatno reagovati...Tako, što se te pozicije tiče tek u posljednjoj polovini avgusta možemo očekivati pojačanja.

Jatta i Narey su primjeri glupih crnaca i ukoliko oni budu u prvih 11 onda nek već u Septembru krenu planirati još jednu sezonu u cvajti.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 24 jul 2019, 01:31

Bojim se da ne idemo u pravom smjeru, ali vidjećemo, možda me demantiraju.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 24 jul 2019, 07:35

ledar je napisao/la:Bojim se da ne idemo u pravom smjeru, ali vidjećemo, možda me demantiraju.
Ne idemo u pravom smjeru što se pojačanja tiče ili ?

Ja sam lično zadovoljan transferima i nadam se da ćemo još pojačati krilne pozicije i to bi onda po meni bio odličan roster za cvajtu...

Iako sam očekivao da ćemo još dovesti zadnjeg veznog, no Hecking smatra da nema potrebe jer tu ima Davida, Junga i Dudziaka, iako bi ja na njihovom mjestu prodao Junga i doveo novog igrača.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 24 jul 2019, 11:00

Opet se filamo polovnjacima, čak i na krivim pozicijama, a mnogi su k tome ozlijeđeni ili skloni ozljedama i pitanje je koliko će uopće igrat (Ewerton, Smocky, Kinsombi,...). Na jednoj od ključnih pozicija opet razvijamo tuđeg igrača (Fein) ko što smo lanili razvijali Mangalu za sad direktnog konkurenta. U napadu opet isti igrači ko i lani (Hunt, Narey, Jatta) uz polovnjaka Dudziaka i neispirativnog poluzaliječenog legionara Jaira... nema tu sreće. Ne vidim da postoji vizija i dugoročna strategija, ako nagodinu i uđemo u erste slijedi nam ekspresni povratak natrag.

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 25 jul 2019, 12:01

Prema očekivanjima ozlijedio se Hunt, on i Smock neće u idućoj sezoni sastavit više od 15-tak utakmica. Ni za Kinsombija nisam optimističan, on je jednostavno preteretan i teško će se sačuvat od ozljeda. Ako ništa, biće interesantno vidjet ko će na kraju igrat, pri čemu ne mislim na obranu nego na defanzivnu i ofanzivnu veznu liniju koja je temelj igre i od koje kreću sve akcije (osim ako se nećemo nabacivat dugim loptama).

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 25 jul 2019, 23:01

Desno krilo dolazi iz Engleske (Arsenala) i on je Xavier Amaechi kojeg smo platili 2,5 miliona € :?: :?:

Na TM-u se većina čudi kako ga je Boldt uspio dovesti, no red je da momku pružimo priliku kao što je BVB Sanchu.

Siguran sam da je bolji igrač od Narey-a...

Nadam se da će Boldt pokušati dovesti tzv. lažnu devetku, a ne klasičnog napadača.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 jul 2019, 01:39

Zanimljiva akvizicija, nadam se da će bit bolji od Jatte. Trebaće mu vremena da se uklopi, ali po snimkama čini se da dobro čita igru i ima vrlo dobru tehniku. U početku će sigurno bit brzopletosti, ali to bi mogo bit igrač s kojim bi se isplatilo strpljenje.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8306
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Rosicky » 26 jul 2019, 03:52

Zakuhao je sa Emeryem jer nije bio ni na klupi za finale europa lige tj u zadnji tren ga je zamjenio sa Sakom.
Sada je u losim odnosima s klubom zato što nije pozvan na turneju iako je bio jako dugo ozljeden i tek sada se vraća ozbiljnim treninzima.

Dobar talent ali jako los guard na terenu,previse ozilovski.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 27 jul 2019, 20:36

Pošto Hecking planira sa Kittelom kao OM-om, onda bi umjesto napadača pokušao dovesti još lijevo krilo, jer sa Sampeirom ne možeš planirati 100%, a Jatta je kao što sam već rekao primjer glupog crnca...

Možda griješim, ali i protekle sezone nama napadači nisu bili problem, već krilne pozicije sa kojih nije bilo opasnosti...

Također očekujem da se u ovoj sezoni pruži prilika i Davidu, jer kada možemo platiti 2,5 miliona € za igrača iz omladinskog pogona Arsenala, onda možemo pružiti priliku i igraču iz našeg omladinskog pogona, jer radije ću gledati kako on pravi grešku nego npr. Jung.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 28 jul 2019, 15:37

Ukoliko mislimo u BL, moraju Hecking i Boldt odstraniti cancer iz protekle sezone iz prvih 11...Očekujem da se dovede još lijevo krilo, te napadač.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 28 jul 2019, 19:47

Kako sam i rekao, sa Huntom, Nareyem i Jattom sve je isto ko i lani. Hinterseer je bio prepasivan a ni Fernandez na golu se nije baš iskazao. Fein je pokazao da će bit najveće pojačanje, isto ko i Mangala lani.

Protiv Nürnberga zamijenio bih Hunta Smockom, Nareya Ameachijem i Hinterseera Wintzheimerom. Za Jattu nemamo dobru zamjenu, možda da ipak vidimo Jaira na djelu.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 28 jul 2019, 20:41

ledar je napisao/la:Kako sam i rekao, sa Huntom, Nareyem i Jattom sve je isto ko i lani. Hinterseer je bio prepasivan a ni Fernandez na golu se nije baš iskazao. Fein je pokazao da će bit najveće pojačanje, isto ko i Mangala lani.

Protiv Nürnberga zamijenio bih Hunta Smockom, Nareya Ameachijem i Hinterseera Wintzheimerom. Za Jattu nemamo dobru zamjenu, možda da ipak vidimo Jaira na djelu.
Jednostavno rečeno treba nam Reus za siromašne, dakle igrač koji može pokriti obje krilne pozicije, te po potrebi igrati napadača...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la kraljttbvb » 29 jul 2019, 12:02

Stutgart, Nurnberg, Hanover... Meni ove godine jača konkurencija nego lani. Bit će teško HSV-u ove sezone...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 29 jul 2019, 12:47

@amer

Trebaju nam 2 igrača - ljevokrilac i napadač, i to kvalitetna, što znači da bi na njih trebalo potrošit dosta para.

@kraljttbvb

Po meni VfB je siguran, mi smo za preostala dva mjesta u konkurenciji sa Hannoverom, Nürnbergom i još nekim ko će iskočit tipa Kiel, Heidenheim,...

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 05 avg 2019, 19:50

slika

Jedino mi se ne sviđa Jung u prvih 11, a inače je Hecking izveo naš trenutno najači sastav...

Ova utakmica će odlučiti karijeru Junga u HSV-u, jer ako napravi neku katastrofalnu grešku, slobodno sutra može početi tražiti novi klub.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 05 avg 2019, 20:20

Jattu, Hunta i Gymeraha nikako ne bih stavio u roster. Hinterseer ako nešto ne pokaže u prvom dijelu isto klupa. Nisam shvatio ko nam je ofenzivac na desnoj strani??

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.