Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Omerbavarac » 25 okt 2009, 18:33

Jao ovog Hamburga. 2:0 je previse. Cekajte nas, pa da malo uozbiljimo ovu situaciju. Ne mozete sami na vrh. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 18:50

Hsv je potonuo.Pa kako prokockaše 2:0 za par minuta.Evo 2:2 i crveni za Rozenhala.kakva glupost.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Omerbavarac » 25 okt 2009, 18:54

FRANK RIBERY je napisao/la:Hsv je potonuo.Pa kako prokockaše 2:0 za par minuta.Evo 2:2 i crveni za Rozenhala.kakva glupost.
To ti je Bundesliga. Nikad nisi siguran.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Nade » 25 okt 2009, 19:19

omerbavarac je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Hsv je potonuo.Pa kako prokockaše 2:0 za par minuta.Evo 2:2 i crveni za Rozenhala.kakva glupost.
To ti je Bundesliga. Nikad nisi siguran.






i s igracem manje pobjeda.Jest onaj Schalke bijeda :) Samo tako nastavite i titula je vasa posto vukovi su daleko od najbolje forme!
Ipak 3-3 LOLLLL :lol: :lol:
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 25 okt 2009, 19:31

Jbg kad se sve sabere mislim da je ovo zasluzen rezultat. Jer ne treba zaboraviti prilike HSV-a na kraju prvog poluvremena. Schalke jeste u drugom poluvremenu imao inicijativu ali mislim da nisu sada imali tih nekoliko 100 % osim one prilike Asamoha-e. Dalje tesko je igrati kad je Schalke imao 13 igraca na terenu (jos jednom veliko hvala Pitroipi i Rozehnalu). Prvi nek se nacui da u onim situacijama treba pucati a ne uposljavati saigraca, kad je pokriven od golmana i strane dvojce igraca, a drugi nek nauci da se lopte izbijaju, a ne pustaju bilizu svog kaznenog prostora. Zali Boze para koje smo dali za njega. Dalje reduje me me cinjenica sto je konacno proradio Marcus Berg, a aBd sada slijedi malo laksi raspored i ocekujem da cemo uzeti tih 5 pobjeda gdje smo realno bolji od protivnika, a s Werderom i Hoffenheimom ce odluciti nijanse.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la secer » 25 okt 2009, 19:33

Nade je napisao/la: Samo tako nastavite i titula je vasa posto vukovi su daleko od najbolje forme!
Ipak 3-3 LOLLLL :lol: :lol:
jest´, jes´, al´ ako ostali timovi napuste ligu ili se, pak, hsv i salke budu borili za banana-kup
u tom slucaju titula im je zagarantovana
al´ kako hamburgera pronosase vile :roll:
dajem im jos max. 5 utakmica i onda pocinje talfahrt ;)
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Nade » 25 okt 2009, 19:40

secer je napisao/la:
Nade je napisao/la: Samo tako nastavite i titula je vasa posto vukovi su daleko od najbolje forme!
Ipak 3-3 LOLLLL :lol: :lol:
jest´, jes´, al´ ako ostali timovi napuste ligu ili se, pak, hsv i salke budu borili za banana-kup
u tom slucaju titula im je zagarantovana
al´ kako hamburgera pronosase vile :roll:
dajem im jos max. 5 utakmica i onda pocinje talfahrt ;)





Ove godine Bundes samo bog zna ko ce osvojit :cry:
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Omerbavarac » 25 okt 2009, 19:43

Opet remi. Dobro je. Utakmica odlicna, eto 6 golova. Najefikasnija, i vrlo uzbudljiva. Berg je masina, sto je pokazao na prvenstvu U21. U potpunost ce zamijeniti Petrica.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la majestic24 » 25 okt 2009, 19:57

3:3...na kraju mogu biti zadovoljan.Koliko imamo povreda u ekipi,protiv schalkea moramo biti zadovoljni i bodom,iako mi je tesko kad shvatim da smo vodili 2:0,i imali 3:2 do 90,al et,zabi ga kuranyi. Samo naprijed momci,imamo mi i sjajne zamjene,vidi se to.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la geronimo » 25 okt 2009, 22:32

Odlicna utakmica, Schalke me pozitivno iznenadio. Puni su snage, sto ne cudi, obzirom da ne igraju u Europi i kad se zna ko im je trener.
HSV prokocka vodstvo, kod rezultata 2-2 pobjeda S04 visila u zraku, pa je ZeRo svojim lucidnim potezom (assi) doveo Hamburg u prednost, na kraju ipak zasluzena podjela bodova.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 25 okt 2009, 22:50

geronimo je napisao/la:Odlicna utakmica, Schalke me pozitivno iznenadio. Puni su snage, sto ne cudi, obzirom da ne igraju u Europi i kad se zna ko im je trener.
HSV prokocka vodstvo, kod rezultata 2-2 pobjeda S04 visila u zraku, pa je ZeRo svojim lucidnim potezom (assi) doveo Hamburg u prednost, na kraju ipak zasluzena podjela bodova.
Hvala drug sto gledas realno na dogadjaje a ne kao neki ovdje koji pogledaju odredjen dio utakmice i govore da je Schalke bio bolji.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la CRNI_SA » 26 okt 2009, 11:55

dobar rezultat HSV -A na teskom gostovanju !
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la FRANK RIBERY » 28 okt 2009, 13:54

Navodno bi VDV trebao na zimu na posudbu u HSV za neka 2,5 mil eura.Radilo bi se o 6 mjesečnoj posudbi.Sobzirom da udruga plaća veliki dio plate Gerreru i Petriću zbog povreda i sobzirom na neki ugovor" Sport Pictures" vrijedan 5 mil eura, VDV bi došao na kraju besplatno.

http://www.spox.com/de/sport/fussball/b ... eihen.html

Ono što je sigurno da Van der Vart nikad nije trebao napustiti Hsv.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Zdena04 » 28 okt 2009, 18:59

amerosm je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Odlicna utakmica, Schalke me pozitivno iznenadio. Puni su snage, sto ne cudi, obzirom da ne igraju u Europi i kad se zna ko im je trener.
HSV prokocka vodstvo, kod rezultata 2-2 pobjeda S04 visila u zraku, pa je ZeRo svojim lucidnim potezom (assi) doveo Hamburg u prednost, na kraju ipak zasluzena podjela bodova.
Hvala drug sto gledas realno na dogadjaje a ne kao neki ovdje koji pogledaju odredjen dio utakmice i govore da je Schalke bio bolji.
Ili kao što neki za prvo poluvrijeme navedu samo prilike Hamburga:
amerosm je napisao/la:Jbg kad se sve sabere mislim da je ovo zasluzen rezultat. Jer ne treba zaboraviti prilike HSV-a na kraju prvog poluvremena. Schalke jeste u drugom poluvremenu imao inicijativu ali mislim da nisu sada imali tih nekoliko 100 % osim one prilike Asamoha-e. D

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 28 okt 2009, 19:42

Pe eto reci mi sta ste imali osim prilike Kuraniya, odmah nakon gola Berga. To je bilo jedino sto ste konkretno napravili u prvom poluvremenu. HSV je pored gola imao priliku Berga kada je na samom pocetku sutirao golavom pored desne stative gola Neuera, zatim sut Trochowskog kojeg fantasticnom intervencijom skida Neuer. HSV je u prvom poluvremenu bio bolji od Schalke-a i imao vise konkretnih prilika, i bio je na terenu dominantniji, lopta je kruzila fino od igraca do igraca i Schalke je jedva cekao da se ode na poluvrijeme. Slazem s da je Schalke u drugom poluvremenu bio bolji, ali nisu napravili nista konkretno, ako oni "klinci" misle da mogu golmana kvaliteta kao sto je Rost savladati s sutevim preko 30 metara onda ocito nemaju pojama o fudbalu. Dalje bih te jos samo napomenuo na pocetku drugogo poluvremena da su Pitroipa i Berg bili malo precizniji bilo bi 4-0 za HSV i prica bi bila zavrsena. Pitroipa izlazi sam na lijevoj strani i umjesto da sutira on pokusava da uposli Berga koji je bio pokriven, a odmah u sljedecem napadu nakon porodora Demela po desnoj strani Berg sutira, a Bordon savladanog Neuera spasava dva metra ispred gol linije, i odmah iz te akcije slijedi prvi gol Schalke-a.

EDIT: Zaboravio sam dodati prodor Kenie u drugom poluvremenu po desnoj strani kad je cekao predugo da uposli saigrace, koji su isto bili pokriveni. Ja mislim da su se u sredini nalazili Kuranyi i Farfan.

Ipak kazem kad se sve sabera bod je najrealniji, i mislim da utakmica nije zasluzila gubitnika, jer HSV je bio tehnicki i igracki bolji, a Schalke je to nadoknadio borbenoscu, koju je takodjer i HSV prihvatio nakon crvenog kartona, i mislim da je bila odlicna utakmica, za sve ljubitelje fudbala, a za navijace pomenutih klubova mislim da nije bilo toliko zanimljivo.

I ne moras biti ljut toliko na HSV, nismo mi krivi sto 2001. niste uzeli titulu, kriv je Vas golman koji je bio na posudbi u HSV-u. :D :D
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Zdena04
Postovi: 2070
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la Zdena04 » 28 okt 2009, 22:39

Pa kako nije bilo prilika, zar nisi gledao tekmu? Prije pogotka Berga, Shalke je imao tri velike šanse.
1. Prodor Farfana u šesnaestercu s desne strane i dodavanje za KK, pred sami peterac koji, naravno traljavo šutira u Rosta umjesto da zakuca punom snagom.
2. Odličan udarac Farfana, opet s desne strane, a Rost brani sa vrhom kopačke i lopta odlazi u korner.
3. Kad KK i Farfan oduzimaju Mathijsenu loptu, KK prodire s desne strane i šutira tačno u Rosta umjesto da doda na lijevu stranu gdje su bili Schmitz i Farfan sami.
To su po meni bile tri 100% šanse (možda nisam najobjektivniji :D ) koje nisu iskoristile a tek onda HSV dolazi do pogotka nakon što je Rafinha početnički izgubio loptu.
(Nisam našao odgovarajući link da svi pogledaju te šanse jer na hebenom netu samo kruže oni neobjektivni snimci Sky-a i DSF-a. Možda još nađem.)
Eto to su bile te šanse ali ipak je rezultat bio realan jer HSV trenutno ima najbolje ocijenjenog igrača u BL, Ze Roberto, koji opet napravio razliku.

P.S. Nemam ja ništa protiv HSV-a, jedino mi je zasmetala tvoja licemjernost kad kažeš: "
amerosm je napisao/la: Hvala drug sto gledas realno na dogadjaje a ne kao neki ovdje koji pogledaju odredjen dio utakmice i govore da je Schalke bio bolji.
A prethodno samo nabrajaš šanse HSV-a u prvom poluvremenu.
Pozz

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 28 okt 2009, 23:16

1. Slazem se s tobom to je sigurno bila ona prilika u 7. minuti kad me konekcija izbacila, moja greska
2. Mozda grijesim, ali sudija je tu svirao prekrsaj ili ofsajd, zato je nisam ubrajao
3. To je ona prilika koja je bila odmah poslje gola

Sve u svemu kad se sve sabere realan je rezultat koji je na kraju bio. A ono sto sam napisao odnosilo se na voj post koji si odmah nakon utakmice napisao, i gdje sam ja zakljucio da po tebi je HSV samo tri puta prisao golu i dao gol. Nema vise koristi da se raspravljamo. Vi zadovoljni bodom, mi zadovoljni bodom (jer nas sada ocekuje laksi raspored) i mislim da je vrijeme da ovu pricu zavrsimo. Vama jos jednom cestitke za prolazak u Kupu i nadam se da ce te igrati finale s Hoffenheimom ili Bayernom.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
n4n3
Postovi: 119
Pridružen/a: 06 apr 2009, 17:27
Lokacija: Frankfurt am Main
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la n4n3 » 31 okt 2009, 00:06

hsv mi je jedna od drazih ekipa...kakvi su im navijaci....ko su ima najljuci rivali i tak to..ono cisto informativno
hvala unaprijed :D
Wir tragen den Adler im Herzen! Forza SGE // Ultras Frankfurt 1997

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 31 okt 2009, 00:38

n4n3 je napisao/la:hsv mi je jedna od drazih ekipa...kakvi su im navijaci....ko su ima najljuci rivali i tak to..ono cisto informativno
hvala unaprijed :D
Kao prvo drago mi je cuti da ima jos neko ko voli HSV. Sto se navijaca tice vaze za najbolje navijace u Bundesligi zajedno s navijacima Dortmunda i Schalke-a. A nasi rivali su sljedeci:

St. Pauli - ovo je gradski derbi i borba za to ko ce vladati Hamburgom, mislim da to nikad nije dolazilo u pitanje ko je kralj Hamburga

Werder Bremen - ovo je vise od jedne fudbalske utakmice. Politicki je to Njemacki SPD portiv CDU (naime tamo na izborima SPD uvijek osvoji Bremen, a CDU Hamburg) - inace dvije najace stranke u Njemackoj, dalje je to borba ko ima bolju luku, zatim borba dva najveca Njemacka grada u sjevernom dijelu Njemacke, i naravno borba ko ce biti "Kralj sjeverne Njemacke" sto se tice fudbalskog dijela. Ovaj duel se dosad igrao najvise u Bundesligi.

Bayern - ovo je derbi cjele Njemacke. Ponos sjevera, protiv ponosa juga. U ovim utakmicama je se desavalo dosta toga. Od najbrzeg gola u povijesti Bundeslige (Elber - nakon devet sekundi igre), do najbolje utakmice svih vremena u Bundesligi (25.4.1983. godine u Minhenu kada je HSV dobio 4-3) i jos puno toga.

Klubovi s kojim navijaci HSV-a imaju prijateljski odnos su:

Hannover 96 - zato sto je medju navijacima Hannovera skracenica njihovog kluba isto HSV, i cesto Hamburg zovu velikim bratom i smatraju ga uzorom. Dalje ova dva kluba kad igraju svoje utakmice uvijek se pustaju himne i jednog i drugogo kluba, bez obzira na kojem terenu igrali. Ako npr. igraju u Hannoveru prvo ce se pustiti himna HSV-a, pa zatim Hannovera.

Arminia Bielefeld - razlog su zajednicke boje klubova. I cesto se mogu vidjeti i na jednom i na drugom stadionu transparenti s natpisom: "Schwarz, weiss, blau, Arminia und der HSV", sto u prevodu znaci "Crna, bijela, plava, Arminia i HSV".

Glasgow Rangers - razlog su isto boje klubova, ali takodjer sto navijaci Celtica imaju odlicne odnose s navijacima St. Paulija, i sada kada smo gostovali kod Celtica, bilo je dosta navijaca Rnagersa koji su bodrili HSV, mogli su se vidjeti neki natpisi koje pratio utakmicu.

Borussia Dortmund - ovo prijateljstvo traje jos od pocetka 80. tih godina. Razlog je bio taj sto je vecina navijaca 1982. godine dosla da bodri HSV na domacem terenu u odlucujucoj utakmici prvenstva koji su igrali protiv Bremena, nakon cega su i postali prvaci.

Nadam se da sam ti pomogao.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
n4n3
Postovi: 119
Pridružen/a: 06 apr 2009, 17:27
Lokacija: Frankfurt am Main
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la n4n3 » 31 okt 2009, 00:42

amerosm je napisao/la:
n4n3 je napisao/la:hsv mi je jedna od drazih ekipa...kakvi su im navijaci....ko su ima najljuci rivali i tak to..ono cisto informativno
hvala unaprijed :D
Kao prvo drago mi je cuti da ima jos neko ko voli HSV. Sto se navijaca tice vaze za najbolje navijace u Bundesligi zajedno s navijacima Dortmunda i Schalke-a. A nasi rivali su sljedeci:

St. Pauli - ovo je gradski derbi i borba za to ko ce vladati Hamburgom, mislim da to nikad nije dolazilo u pitanje ko je kralj Hamburga

Werder Bremen - ovo je vise od jedne fudbalske utakmice. Politicki je to Njemacki SPD portiv CDU (naime tamo na izborima SPD uvijek osvoji Bremen, a CDU Hamburg) - inace dvije najace stranke u Njemackoj, dalje je to borba ko ima bolju luku, zatim borba dva najveca Njemacka grada u sjevernom dijelu Njemacke, i naravno borba ko ce biti "Kralj sjeverne Njemacke" sto se tice fudbalskog dijela. Ovaj duel se dosad igrao najvise u Bundesligi.

Bayern - ovo je derbi cjele Njemacke. Ponos sjevera, protiv ponosa juga. U ovim utakmicama je se desavalo dosta toga. Od najbrzeg gola u povijesti Bundeslige (Elber - nakon devet sekundi igre), do najbolje utakmice svih vremena u Bundesligi (25.4.1983. godine u Minhenu kada je HSV dobio 4-3) i jos puno toga.

Klubovi s kojim navijaci HSV-a imaju prijateljski odnos su:

Hannover 96 - zato sto je medju navijacima Hannovera skracenica njihovog kluba isto HSV, i cesto Hamburg zovu velikim bratom i smatraju ga uzorom. Dalje ova dva kluba kad igraju svoje utakmice uvijek se pustaju himne i jednog i drugogo kluba, bez obzira na kojem terenu igrali. Ako npr. igraju u Hannoveru prvo ce se pustiti himna HSV-a, pa zatim Hannovera.

Arminia Bielefeld - razlog su zajednicke boje klubova. I cesto se mogu vidjeti i na jednom i na drugom stadionu transparenti s natpisom: "Schwarz, weiss, blau, Arminia und der HSV", sto u prevodu znaci "Crna, bijela, plava, Arminia i HSV".

Glasgow Rangers - razlog su isto boje klubova, ali takodjer sto navijaci Celtica imaju odlicne odnose s navijacima St. Paulija, i sada kada smo gostovali kod Celtica, bilo je dosta navijaca Rnagersa koji su bodrili HSV, mogli su se vidjeti neki natpisi koje pratio utakmicu.

Borussia Dortmund - ovo prijateljstvo traje jos od pocetka 80. tih godina. Razlog je bio taj sto je vecina navijaca 1982. godine dosla da bodri HSV na domacem terenu u odlucujucoj utakmici prvenstva koji su igrali protiv Bremena, nakon cega su i postali prvaci.

Nadam se da sam ti pomogao.


aha..interesantno.....da jesi hvala ti drug....sad mi je hsv jos drazi :):)...hehe..pozz
Wir tragen den Adler im Herzen! Forza SGE // Ultras Frankfurt 1997

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.