Bundesliga

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Prva pratilja će biti:

1. BvB
62
49%
2. Schalke
25
20%
3. Leipzig
29
23%
4. Bayer
9
7%
5. Gladbach
2
2%

Ukupno glasova: 127

Pale_Companion
Kontakt:

PostPostao/la Pale_Companion » 27 nov 2011, 20:56

ne znam koji ste racku zaključali temu od gladbacha, al ajde.... svaka čast mainzu na odličnoj predstavi danas, još uvijek ne mogu vjerovati da su tukli bayerna
Agieren statt reagieren

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 28 nov 2011, 08:03

Ona dvojica na eurosportu su laudaci svoje vrste.. ošuta Caligiuri, uđe lopta u gol ispod ruke Neuera... oni šute, pa odjednom ''heeeeeeeeej, heeeeeeeeeeeeeeej'' :lol: :lol: :lol: :lol:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

bajern100
Kontakt:

PostPostao/la bajern100 » 28 nov 2011, 08:21

zbog one dvojice papaka ja negledam bundesligu na eurosport2,nisam vidio ljude
da su više neprijateljski raspoloženi prema Bajernu....

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 28 nov 2011, 08:56

Mora da su bili mahmurni... a počesto im se dešava. :lol: :D :) :lol:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 28 nov 2011, 12:42

ramiral WroteColonOna dvojica na eurosportu su laudaci svoje vrste.. ošuta Caligiuri, uđe lopta u gol ispod ruke Neuera... oni šute, pa odjednom ''heeeeeeeeej, heeeeeeeeeeeeeeej'' :lol: :lol: :lol: :lol:

Dvojicu većih kretena kao što su ona dvojica sa Eurosporta nisam odavno čuo , dok na utakmici sijevaju šanse , oni pričaju o C.Zvezda - Partizan pa su se prebacili na Poljsku ligu da bi se kasnije vratili na duel Radnički - Jagodina :evil:
1974---1975---1976---2001---2013

GriFFoNi
Kontakt:

PostPostao/la GriFFoNi » 28 nov 2011, 13:36

Realno meni su najbolji na Eurosportu...oni su odlicni kakvi su ostali..ima onaj jedan nisam upamtio ime...ovi nasi su za njega strasni! :D

Bertrand
Kontakt:

PostPostao/la Bertrand » 28 nov 2011, 14:35

bajern100 WroteColonzbog one dvojice papaka ja negledam bundesligu na eurosport2,nisam vidio ljude
da su više neprijateljski raspoloženi prema Bajernu....

Koliko sam upratio, onaj mlađi (valjda je mlađi :D ) ti navija za Bayern. ;) :mrgreen:
Ma dobri su ybt. Prijenos uvijek zanimljiv, živahan. Jedino me pomalo nervira kad zapnu za nekog igrača i onda ga bukvalno svaku utakmicu prozivaju i vrijeđaju, na lijep način. :mrgreen: Pravi primjer je Guerrero, gdje kombinuju njegovu frizuru te zicere koje često 'maši.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 28 nov 2011, 15:08

Jok.
Obojica su Redsi. ;)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

GriFFoNi
Kontakt:

PostPostao/la GriFFoNi » 28 nov 2011, 15:10

Monolog WroteColonJok.
Obojica su Redsi. ;)

tako je veliki navijaci Liverpola...a u Bundesligi simpatisu..jedan Gladbach, drugi Bremen :)
a naravno Zvezdu i Partizan (znaju nekad odlutati s tekme, pa se raspravljaju na temu Zvezda - Partizan :D budale! :mrgreen:

Bertrand
Kontakt:

PostPostao/la Bertrand » 28 nov 2011, 15:29

Monolog WroteColonJok.
Obojica su Redsi. ;)

Ma ne to. To je opće poznata stvar. :mrgreen: Mislim na timove u Bundesligi. Ovaj drugi se jednom prilikom deklaris'o kao Bavarac. Moguće da griješim...
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 28 nov 2011, 15:54

GriFFoNi WroteColon
Monolog WroteColonJok.
Obojica su Redsi. ;)

tako je veliki navijaci Liverpola...a u Bundesligi simpatisu..jedan Gladbach, drugi Bremen :)
a naravno Zvezdu i Partizan (znaju nekad odlutati s tekme, pa se raspravljaju na temu Zvezda - Partizan :D budale! :mrgreen:

Debili svaki put odlutaju s tekme.
Ne znam kako uredništvo ES malo ne obrati pažnju.
1974---1975---1976---2001---2013

moustapha
Kontakt:

PostPostao/la moustapha » 28 nov 2011, 16:41

Meni su bas zabavni. Iako su cesto neprofeionalni, cesto im se nasmijem. Pogotovo kad se igraju dosadnije minute utakmice.
#divovi

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 28 nov 2011, 16:55

Veceras veliki derbi "Cvajte" u Düsseldorfu gdje se sastaju Fortuna i Fürth. Posto mi je zelja da obje ekipe naredne sezone vidim u drustvu najboljih nadam se nerjesenom ishodu ove utakmice.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

HzBvB

PostPostao/la HzBvB » 28 nov 2011, 17:50

Saurman WroteColon
GriFFoNi WroteColon
Monolog WroteColonJok.
Obojica su Redsi. ;)

Debili svaki put odlutaju s tekme.
Ne znam kako uredništvo ES malo ne obrati pažnju.

Kako nisu dobri ...jedan navija za BvB :lol: :lol: :lol:
Protiv Ausburga ona ukrajinac dobija crveni on govori dobro je BvB ce biti lakse, u toj istoj utakmici Ribery ima zuti kaze on uuu kako bi bilo dobro za nas navijace BvB da Ribery dobije crveni !!!!

Sad nakon poraza bayerna , on govori svi navijaci BvB likuju !!! :lol: :lol: :lol:

anton 1983
Kontakt:

PostPostao/la anton 1983 » 28 nov 2011, 18:24

da se u ovom trenutku moram kladiti na to ko će biti herbstmeister, kladio bih se na Gladbach. dečki su fenomenalni i do kraja 1. djela prvenstva imaju 3 protivnika koja im pašu i nebi se čudio da pobjede sve 3 tekme, makar sam ja ziher da će im i 7 bodova biti dovoljni da na zimu odu kao prva ekipa BUNDESLIGE. Gladbach bu slijedeću tekmu Bvb sigurno dobio i to sa onim svojim poznatim rezultatom 1:0. Dobit će ih i kao prošle sezone kad su se borili za ostanak u ligi. gladbachu ide u prilog to što će Bvb igrati nogomet kakav Gladbachu paše tj. dopustit će Gladbachu njegove brze kontre. uspjet će ih pobjediti i biti prvi nakon 17. kola čaki bez reusa koji se ozlijedio.

E sad koliko dugo će se gladbach držati na vrhu to mi je nepoznanica. kad je BUNDESLIGA u pitanju sve je moguće. Ak već moraju nek idu u Kup uefa jer u tom natjecanju čak i ovim malo gnjiliji klubovi poput hannovera znaju doraditi dobar posao....

MUNCHEN-GLADBACH! :mrgreen:

Ne znam dal je ko od vas gledao Mućke. No u jednoj seriji bila je jedna trudnica iz Njemačke koju je Del Boy primio u svoj dom. Imo je neki plan da njezino djete da Boysiu na posvajanje il tak neš. No pošto Del boy nije znao pričat Njemački kad je sa njom zapoćeo razgovor, pristupio joj je na način da je prva riječ bila koju je izgovorio - MENČENGLADBAH! :lol:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 28 nov 2011, 18:25

Na ovoj stranici u samom dnu imate glasanje "ko će biti jesenji prvak u Njemačkoj?". Možete glasati, a trenutno vodeći je BvB s 56 % glasova ;)

http://www.bild.de/sport/fussball/herbs ... .bild.html

NUR DER BVBslika
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 28 nov 2011, 21:09

@Hare: Na ovo pitanje ti sad ne bi mogao dat odgovor. Iskreno ne znam, baš ću to malo pročačkat :)

A sve su veći izgledi da Babbel neće produžiti ugovor s Herthom, ugovor mu je ponuđen ali za sad Babbel nema namjeru da ga produži, novinarima je za vikend izjavio kako produženja ugovora prije Božića neće biti pa su sve veći izgledi da bi mogao napustit Herthu.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Hare_BvB
Kontakt:

PostPostao/la Hare_BvB » 28 nov 2011, 22:51

amerosm WroteColonVeceras veliki derbi "Cvajte" u Düsseldorfu gdje se sastaju Fortuna i Fürth. Posto mi je zelja da obje ekipe naredne sezone vidim u drustvu najboljih nadam se nerjesenom ishodu ove utakmice.

Fortuna nastavlja fantastican niz na domacem terenu. Zasluzena pobjeda rezultatom 2-1 za tri boda prednosti na samom vrhu. :D I dalje su jedina neporazena ekipa u Cvajtari. Odlicno su odigrali prvo poluvrijeme kad su i stekli kapitalnu prednost od 2-0, ali u nastavku se previse kukavicki odigrali i malo je falilo da ih Furthaneri kazne.

Traditionsverein poput Fortune zasluzuje BuLi. Imacemo Rheinderby skoro svake sedmice. :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 28 nov 2011, 23:09

Hare_BvB WroteColon
amerosm WroteColonVeceras veliki derbi "Cvajte" u Düsseldorfu gdje se sastaju Fortuna i Fürth. Posto mi je zelja da obje ekipe naredne sezone vidim u drustvu najboljih nadam se nerjesenom ishodu ove utakmice.

Fortuna nastavlja fantastican niz na domacem terenu. Zasluzena pobjeda rezultatom 2-1 za tri boda prednosti na samom vrhu. :D I dalje su jedina neporazena ekipa u Cvajtari. Odlicno su odigrali prvo poluvrijeme kad su i stekli kapitalnu prednost od 2-0, ali u nastavku se previse kukavicki odigrali i malo je falilo da ih Furthaneri kazne.

Traditionsverein poput Fortune zasluzuje BuLi. Imacemo Rheinderby skoro svake sedmice. :D

Fortuna svojom logistikom, stadionom i navijacima zasluzjuje drustvo najboljih, za razliku od nekih Bundesligasa, i veceras su odigrali u prvom poluvremenu fantasticnu partiju i sada ubiru plodove mukotrpnog rada uprave kluba koja je pred pragom da Fortunu vrati tamo gdje joj je mjesto. Prica o tome sta su u stanju napraviti u Bundesligi je drugi par cipela.
Takodjer se nadam da ce Fürth barem doci do trece pozicije i tako ostvariti ono sto su zasluzili, a to je plasman u drustvo najboljih.

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 30 nov 2011, 14:57

Bernd Leno - inace posudjen golman Stuttgarta - je potpisao ugovor sa Leverkusenom do ljeta 2017.godine, a vrijednost transfera iznosi izmedju 7 i 8 miliona eura. Ovim transferom je sigrno da ce Adler "napustiti redove "Apotekara" i bit ce zanimljivo vidjeti gdje ce nastaviti karijeru - moja licna prognoza je Werder Bremen koji nece biti u stanju da produzi ugovor sa Wieseom.

Natrag na “Bundesliga”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.