Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
25%
2) 10 bodova
19
25%
3) 15 ili više
38
50%
 
Ukupno glasova: 76

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Pale_Companion » 25 jan 2012, 22:26

sve je to ok, ali švabe ne trebaju da se nadaju bodovima ovog vikenda :D
Agieren statt reagieren

Avatar
teodolit
Postovi: 355
Pridružen/a: 27 maj 2010, 16:39
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la teodolit » 26 jan 2012, 00:14

Mah čim je Vedo tu ide to švabe dobijaju, 2:1, drugi gol za švabe Vedo, to je moj predosjećaj. :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:

Gdje li su to vijerni navijači Stuttgarta? Jel se to čeka tekma pa da se onda počnu pojavljivati? :D :D
Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dusu, dali su ti je, ne pitajuci, dosao si na red kad drugih, boljih, nije vise bilo."

M. Selimovic - Tvrdjava

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la AYAN » 26 jan 2012, 00:18

Forzza ŠtuDGaRt! :mrgreen:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la kelner » 26 jan 2012, 00:35

Veliki sam navijac Stutgarta,od jutros naravno :mrgreen:
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la DesimaL » 26 jan 2012, 00:37

kelner je napisao/la:Veliki sam navijac Stutgarta,od jutros naravno :mrgreen:
:lol:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7946
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la *p!p!t@* » 26 jan 2012, 00:37

kelner je napisao/la:Veliki sam navijac Stutgarta,od jutros naravno :mrgreen:
Evo + 1 simpatizer Švaba :mrgreen:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Bilal » 26 jan 2012, 00:46

*p!p!t@* je napisao/la:
kelner je napisao/la:Veliki sam navijac Stutgarta,od jutros naravno :mrgreen:
Evo + 1 simpatizer Švaba :mrgreen:
I jos jedan svabo :mrgreen:

Avatar
isakovich
Postovi: 1788
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la isakovich » 26 jan 2012, 01:50

fali im salihovic,sto nije iskljuceno da nece i on na ljeto kod shvaba :mrgreen:
VOLIM BAYERN

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Bertrand » 26 jan 2012, 02:39

I prije dolaska Vede sam simpatisao Švabe. Sad naravno još više. :mrgreen:

Kao što je @Klare već par puta napisao, Stuttgart već duže vrijeme živi od "malih" transfera (konkretni primjeri: Harnik, Kvist...) a najčešće je to izvrstan juniorski pogon iz kojeg su izašli: Hildebrand, Tasci, Khedira, Gentner, Gomez, Kuranyi, itd. Naravno, igrali su oni i u nekim drugim timovima prije, ali su u Stuttgartu postali priznati. Ima ih još sigurno ali nisam znalac neke duboke historije pogotovo ne u 2:32 poslije ponoći. :mrgreen:

Labbadia najčešće igra u 4-2-3-1 sistemu. Najbolju odbranu bi činili Boulahrouz, Tasci, Maza i Molinaro. U sredini, defanzivnog veznog igra Kvist, Danac koji je odigrao sve utakmice ove sezone i predstavlja pun pogodak. Tu mu još pomaže i Kuzmanović. Trojku ispred njih čine: Harnik desno, Hajnal u sredini te Okazaki lijevo, mada i Cacau, kada Bruno pruži priliku Pogrebnjaku ili Schieberu u samom špicu, zna igrati lijevo. Sada kada je tu Vedo, Cacau će vjerovatno preći na stranu. Pogrebnjak sigurno napušta klub na ljeto.

Eto, to bi bilo nešto ukratko o trenutnoj situaciji. Kada drugovi Njemci navrate ovdje, bit će tu sigurno mnogo detaljnijih stvari.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la ramiral » 26 jan 2012, 09:16

Moj dedo rahmetli bio u Stuttgartu, amidža rahmetlio radio tamo, strina također, njihova djeca, i moj komšija kojeg nisam vidio godinama, valjda je i on tamo... :mrgreen:
Poznanik od mog poznanika koji ga zna samo iz viđenja... :mrgreen:

Zato neka je sretno Stuttgartu 8-)
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 26 jan 2012, 16:27

evo ga, službeno je, Raul Bobadilla je prešao u Young Boys Bern iz Gladbacha... finansijski detalji nisu poznati, ali nagađa se da se radi o cifri od 3 mil eura.....

i bolje što je prešao, dobio je svoju šansu, nije ju iskoristio, sad se otvara prostor da se dovede novo pojačanje u vrhu napada... iskreno se nadam da će Max Eberl uraditi dobar posao, naravno uz dogovor sa Favreom.... spominje se neki mali crnjo iz Rosenborga (Bakenga, 19 god, kažu da je dobar talenat)
Agieren statt reagieren

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5234
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la FRANK RIBERY » 26 jan 2012, 17:52

Pale_Companion je napisao/la:evo ga, službeno je, Raul Bobadilla je prešao u Young Boys Bern iz Gladbacha... finansijski detalji nisu poznati, ali nagađa se da se radi o cifri od 3 mil eura.....

i bolje što je prešao, dobio je svoju šansu, nije ju iskoristio, sad se otvara prostor da se dovede novo pojačanje u vrhu napada... iskreno se nadam da će Max Eberl uraditi dobar posao, naravno uz dogovor sa Favreom.... spominje se neki mali crnjo iz Rosenborga (Bakenga, 19 god, kažu da je dobar talenat)
BAkengu sam gledao dva puta ove godine i malo je reći da sam odusevljen.Odličan igrač.Inače je norveški u19 reprezentativac.Brz je ko metak.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 26 jan 2012, 17:55

eto, vjerovati ću ti i navijati ću za ovaj transfer ;)
Agieren statt reagieren

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5234
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la FRANK RIBERY » 26 jan 2012, 17:59

Pale_Companion je napisao/la:eto, vjerovati ću ti i navijati ću za ovaj transfer ;)
Treba dovesti i Henriksena zajedno u paketu.Odlično bi riješio poziciju Neustädtera.Izgleda da je Odjidja- Ofoe zamjena za Romana.BAkenga je poput Gervinha.Mislim da bi se uklopio.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Pale_Companion » 26 jan 2012, 20:28

FRANK RIBERY je napisao/la:
Pale_Companion je napisao/la:eto, vjerovati ću ti i navijati ću za ovaj transfer ;)
Treba dovesti i Henriksena zajedno u paketu.Odlično bi riješio poziciju Neustädtera.Izgleda da je Odjidja- Ofoe zamjena za Romana.BAkenga je poput Gervinha.Mislim da bi se uklopio.

pa to je ono što Favre i traže, što želi i napraviti sa ovom ekipom, a to se i vidi po potencijalnim transferima... Ta igra se i mogla vidjeti sad protiv Bayerna, brza igra, igra kratkih pasova, paklene kontre, igra na prvu, odlična tranzicija iz odbrane u napad, max zalaganje svih igrača u defanzivnim zadacima...meni je to užitak za gledati...

Pročitao sam zanimljiv podatak da je sada protiv Bayerna lopta u posjedu igrača Gladbacha nije bila više od 2,71 sekunde, te je Favre na tu temu izjavio da je to ono što na treninzima radi sa igračima te da želi da taj prosjek spusti ispod 2 sekunde :o

Sa ovim transferima Bakenga i Odjidja - Ofoe bi se dobila nova dimenzija u igri, jer se radi o brzim igračima koje krasi jako dobra tehnika, plus kad se tu pridoda i mladi Ring bilo bi pakleno, te bi se to i moglo ostvariti, i također ubrzati vezni red ( jer Neustadter i Nordveit i nisu baš brzi igrači, Nordveit u ovim rokadama može da pređe na IV umjesto Stranzla koji je već ušao u pozne godine, a Neustadter nas ionako napušta na ljeto)

Kad bi Gladbach ( Favre+Eberl) uspio ostvariti to što je naumio i doveo ove igrače koji su mu potrebni za takvo što, mislim da bi Borussia dostojno predstavljala Bundesligu u Evropi i ne bi bilo nikakvog sramoćenja i komentara tipa '' radije bih volio vidjeti Werder ili 'Kusen u LŠ jer će nas Gladbach obrukati''
Agieren statt reagieren

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Devil » 26 jan 2012, 23:28

Jesam li se ja istripovao ili nam je ono @Analiticar cinio cuda po Stuttgartu ? :? :lol: :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la geronimo » 26 jan 2012, 23:35

Devil je napisao/la:Jesam li se ja istripovao ili nam je ono @Analiticar cinio cuda po Stuttgartu ? :? :lol: :mrgreen:
Izgleda da jesi. :D @Analni je bio u navali Dortmunda (ako ne grijesim :? ).

Tema ce proraditi, Vedo je tu, pa jos ako mu Sejo uskoro bude pravio drustvo. 8-)
Moj kolega @ribery ce pogotovo gotiviti ovu temu, uostalom kao i drugi kolega @bistrikboy. :P

Momci, podrzite ovu temu.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5234
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la FRANK RIBERY » 26 jan 2012, 23:41

Stuttgartu je uvijek nesto falilo da se odrzi u vrhu.Sa Ibisevićem, a mozda i Sejom na ljeto oni će biti stalni učesnik Eurolige.Imaju fin kadar koji se treba rasteretiti pogotovo u napadu.Pogrebnyaka i Cacaua prodati i koncentrisati se na Shiebera, HArnika, Okazakija i Ibiševića.Završili su stadioni i više novca bi trebalo biti za transfere sljedeće ljeto.
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 26 jan 2012, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Elegant » 26 jan 2012, 23:42

Sad ce Stuttgard preko noci dobiti armiju navijaca iz BiH. 8-)

Sretno Vedadu, misljenja sam da ce sada da eksplodira.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: VfB Stuttgart

Post Postao/la Nimla_RZ » 27 jan 2012, 11:21

Hoćel biti ove nedjelje Stuttgart na Eurosportu?!
Čelik Zenica 1945

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: bayernmiasanmia i 7 gostiju.