Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
26%
2) 10 bodova
19
26%
3) 15 ili više
34
47%
 
Ukupno glasova: 72

Lewy21
Postovi: 605
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Lewy21 » 28 maj 2023, 00:08

ledar je napisao/la:
27 maj 2023, 21:18
Omerbavarac je napisao/la:
27 maj 2023, 18:08
ledar je napisao/la:
27 maj 2023, 12:50
Biće to sa solidnom razlikom a ne na guz.
Jednostavno ti moram replicirati i reci da si ove godine promasio sve prognoze. :mrgreen:
Istina. Pogodio sam samo to da će Tuchel uzeti bundes, ko što bi uzeo i Nagelsmann, i dok ste još slovili za jednog od tri favorita rekao da nećete osvojiti CL .
Sad prognoziram da ćemo (hsv) igrati relegaciju i ispasti od švaba.
Svako se može zajebat, ljudski se zajebat. :mrgreen:

Ja sam ovdje dva puta čestitao Borussiji titulu, ali stvarno sam mislio da je gotovo. Bio sam impresioniran kako kući igraju, dok Bayern kući nekad i kontrolu nad igrom prepusti protivniku, što nismo navikli gledat i strah me da će tako biti i naredne sezone, nemam pojma šta nam Tuchel sprema.

Ali eto, najmanje zaslužena, ali najslađa titula. Žao mi je što su bespotrebno napravili to da se više priča o otkazima nego Musialinom remek-djelu.

I ja očekujem da će Stuttgart dobiti, ali često se zajebem sa svojim prognozama. Danas sam pogodio da će biti prepuštanje kontrole Kolnu i primanje gola, "vrlo moguće iz glupog penala", što se desilo. Predvidio sam nastavak loše igre nakon 1:1, ali se Musiala ukazao. Nekad tačno osjetim kiks Bayerna ali osječaj me srećom prevario danas i protiv Werdera nakon 1:2.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17712
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 maj 2023, 00:56

koliko bi veci spektakl bio da se u ligama igra majstorica na neutralnom terenu ukoliko dva prvoplasirana tima zavrse sa isto bodova a da gol razlika i medjusobni odlucuju samo ukoliko vise od dva tima imaju isto bodova na 1. mjestu
Don't believe the hype.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17760
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Omerbavarac » 28 maj 2023, 07:17



:mrgreen: :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
denimen99
Postovi: 1515
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la denimen99 » 28 maj 2023, 08:40

Franz Beckenbauer, Karl-Heinz Rummenigge, Uli Hoeneß, Christian Nerlinger, Matthias Sammer su neka od top imena koja su prije Hasana radila njegov i/ili Khanov posao. Također sve legende čak i veće od ovog dvojca u kontekstu Bayerna, pa su i oni dobijali otkaze. Bayern je veliki klub, a u velikim klubovima je klub na prvom mjestu, tako da nemojte dramiti bezveze za Hasanom i Kahnom, nema potrebe jer mašina ide da melje dalje. To je kod njih normalno.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
Bayo
Postovi: 1292
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayo » 28 maj 2023, 09:03

slika

Kažu neki koji prate da protivnici već 102 utakmice nisu vidjeli crveni karton protiv Bayerna.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 10:16

Bayo je napisao/la:
28 maj 2023, 09:03
slika

Kažu neki koji prate da protivnici već 102 utakmice nisu vidjeli crveni karton protiv Bayerna.
Bas gledam jucer ovaj djon na koljeno Comana i ne mogu vjerovati da ni za ovo nisu dali crveni protivniku.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2023, 10:38

Bayo je napisao/la:
28 maj 2023, 09:03
slika

Kažu neki koji prate da protivnici već 102 utakmice nisu vidjeli crveni karton protiv Bayerna.
U zadnjih par kola:

- Protiv Bohuma čist penal za BVB nije sviran. Nakon utakmice sudija priznao da je pogriješio i da ga je trebao svirati.

- Juce čist penal na Guereru. Lik ga udara po nogama, lopta ni blizu, sudija odmahuje rukom. Tek nakon što su ga iz VAR sobe zovnuli da pregleda situaciju, dosudio je penal za BVB.

- Par minuta nakon prvog penala, frajer ne gleda gdje je lopta, gura Guerera u skoku, cist penal, ovaj put ni VAR soba ne reaguje :roll:

Nije tako samo protiv Bajerna, tako da nemate potrebu dramiti i misliti da neko jadnog Bajerna stalno zakida...
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17760
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Omerbavarac » 28 maj 2023, 10:52

Bayern je citavu sezonu u podredjenom polozaju kada su u pitanju sudijske odluke.
12 penala je ove sezone dosudjeno u korist protivnika Bayerna. U dva meca po dva penala.
Nekoliko crvenih kartona od kojih skoro nista nije bilo za crveni karton, fokus je na onom crvenom iz Gladbacha.
Cijela liga je bila protiv Bayerna, svi su zeljeli i nadali se da ce biti skinuti sa trona a oni cak ni u tom slucaju nisu ispustili tituli.

Dortmund je kako sam nedavno napisao postao prava luzerska ekipa, polako preuzimaju ulogu Leverkusena koji je okarakterisan na isti nacin unazad 20 godina i titulu svakako da nisu zasluzili.
Nije je ni Bayern zasluzio ali u odnosu na Dortmund imaju mnogo bolju gol razliku, u dva meca su ih natamburali i samo se nekim cudom Dortmund spasio poraza u prvom dijelu sezone.

Bayern je prosao prvi kroz cilj, uzeo salataru a cudno da ja nisam procitao niti jednu cestitku od strane simpatizera Dortmunda. Da je situacija obratna ovdje bi bilo barem 10 cestitki.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2023, 11:16

Jadni Bajern, svi ga stalno zakidaju i sudije i savez i protivnici i navijači i obican narod.
I nije to samo u BL, tako je i u Europi.

Hoce li biti kakva sergija, da skupimo malo novca da im pošaljemo, da im bude lakše prebroditi ova stalna zakidanja?

Ps. Možda ne bi bilo lose jedan dio novca sa sergije dati Musiali i Gnabriju da uplate sebi kakav kurs i da nauce kako držati ruke kod centarsuteva protivnika.
Musiala ih radi te gluposti izbaci iz Kupa, a Gnabri im juce zamalo ne izbi titulu radi toga.

Pps. De Omere ne lupaj, ako se ikome silji, silji se Bajernu u BL. Te priče kako savez hoće da skine Bajerna sa vrha još puse samo djeca koja simpatisu Bajern...
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 11:22

Skupljat ćemo sergiju jadnicima iz Dortmunda, možda osvoje titulu za 100 godina :lolno:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2023, 11:36

Bundesliga je napisao/la:
28 maj 2023, 11:22
Skupljat ćemo sergiju jadnicima iz Dortmunda, možda osvoje titulu za 100 godina :lolno:
Sta ce nam sergija - zijanili titulu i opet se ponasamo ko gospoda.

Za razliku od nekih koji su uzeli titulu, a kmece ko da su ispali iz lige :facepalm:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 11:38

Jeste, prava gospoda. Nijedan nije čestitao titulu :lolno:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7194
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la TonySosa » 28 maj 2023, 11:40

Sta ce tebi cestitati, nisi ti igrao.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Balon
Postovi: 3006
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Balon » 28 maj 2023, 11:40

Zuto-crnima bi najbolje bilo da izmjene pola tima jer se od ovoga nece oporaviti jedno 5 godina.

Ali tako je to kad dopustis da ti kolo vode curice poput Reusa i Schlotterbecka. Stara garda sa Kohlerom, Kollerom i Lehmannom bi jucer nabila onaj Mainz 5:0 i kraj price.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2023, 11:47

TonySosa je napisao/la:
28 maj 2023, 11:40
Sta ce tebi cestitati, nisi ti igrao.
:rol: :rol:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 11:49

Joj logike. Nek čestitaju Bayernu i navijačima. Ono puca meni ona stvar hoće li oni meni čestitati. Ali u sportu treba biti fair play, izgubiš pošteno onda i čestitaš protivniku.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

semsis
Postovi: 26
Pridružen/a: 18 mar 2023, 10:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la semsis » 28 maj 2023, 12:01

Rijetko glupa grupa navijaca, BvBovci s foruma sportsport.ba. :wave:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2023, 12:25

Cestitke ekipi Bajerna na osvojenoj tituli u BL ove sezone (ako Kimich i ekipa citaju forum, ako nisu neka im neko prenese).

Cestitke i nasim forumskim simpatizerima, jest da su se bili zavukli u misije rupe nakon Leipziga, ali ipak prate Bajern, pa je red da se i njima cestita :thumbup:

Ps. Posebne cestitke idu za forumasa Bundesliga, njega najvise volim od svih bajernovaca :ljepota:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 12:36

kraljttbvb je napisao/la:
28 maj 2023, 12:25
Ps. Posebne cestitke idu za forumasa Bundesliga, njega najvise volim od svih bajernovaca :ljepota:
:ljepota:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17760
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Omerbavarac » 28 maj 2023, 14:20

kraljttbvb je napisao/la:
28 maj 2023, 11:16

Pps. De Omere ne lupaj, ako se ikome silji, silji se Bajernu u BL. Te priče kako savez hoće da skine Bajerna sa vrha još puse samo djeca koja simpatisu Bajern...
Kakvo bolan lupetanje, pa ja sam u zadnjih 10 godina propustio mozda 5 utakmica Bayerna i dobro znam kada se silji a kada ne.
Isto tako sam ti naveo lose odluke koje su ove sezone isle protiv Bayerna. To sto ti ne vidis dalje od svog nosa je drugi par cipela.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.