Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
26%
2) 10 bodova
19
26%
3) 15 ili više
34
47%
 
Ukupno glasova: 72

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la RollMan » 21 maj 2020, 21:40

Aki187 je napisao/la:
21 maj 2020, 21:32
Hocu reci da nije tolika razlika izmedju njih, i sigurno Neuer ucestvuje vise u igri od Terstegena. A opcenito mislim da je Oblak opet nivo iznad njih.
Oblak i Alisson su nivo iznad .Ter Stegen je neki mix njih dvojice , izvrstan ball passer i shot stopper , ali ne na nivou Oblaka i Alissona
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la NYKnicks Fan » 21 maj 2020, 21:43

I vi odgovarate ovom debili. 😁

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la TonySosa » 21 maj 2020, 21:50

A što ovdje ljudi potcjenjuju Kurtu, pa čojk je imao dvije loše sezone u karijeri. Kasiljas je imao više loših sezona jebte.

A Kurto je bio najbolji golman u Španiji, Engleskoj i na Mundijalu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la RollMan » 21 maj 2020, 21:51

slika
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 21 maj 2020, 22:06

RollMan je napisao/la:
21 maj 2020, 15:36
Justin je napisao/la:
21 maj 2020, 15:17
Courtois nije u prvoj skupini. Tri trenutno najbolja golmana su Alisson, Oblak i Ter Stegen. Nije mi jasno kako je Neuer i dalje jedinica kod Svaba.
apropo Curte --- ima najmanje primljenih golova u ligama petice , i do njega je malo , treba čojeka pohvalit :salut: , makar je blizu ove prve trojice. Neuer je do početka 2015 bio legitimna jedinica , od tada više ni svome babi ne bi bio golu , njegova je sreća samo što ima čovjeka bez mošnji za selektora (koji je i gej istovremeno). No to je tema za sebe.

slika

Bayern111 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:24

Brate iskreno nema smisla s tobom se raspravljati,pa od gore nabrojanih prva dvojica su u rangu,ostalo je apsolutno neistina.
A i da jest opet ti kazem ugovor n jos 3 godine,covjeku koji ce najvjerovatnije kad zavrsi ostati u bayernu u nekoj drugoj ulozi,jedan od najboljih golmana ikada,kapiten,34 god,apsolutno nisi upravu,on je zasluzio postovanje koje je dobio i jos uvjek je medju najboljim,zato sigurno odlican posao za Bayern,a z tri godine sigurno ce doci neko ko ce ga naslijediti.
Jednostavno moras svatiti to je Bayern,njihov nacin rada je jedinstven,i siguran sam da dobro znaju sta rade
pa jest možda tebi neistina , kad bi pogledao u toku godine par utakmica ostalih liga vidio bi stvari jasnije,a ne samo utakmice Bayerna i to u Bundesligi.
Brate nije bitno sta ja gledam,ovdje uopste nije raSprava ko ke najbolji golman,vec tvoj stav da nouer nije trebao dobiti novi ugovor,i evo sad potenviras moje negledanje utakmica ,bajo svaki strucnjak na svijetu u zadnjih deset godina bi u 8 rekao da je nouer najbolji,covjek ima 34 to uopste nije strasno za golmana,nouer u stilu igre koji bayern forsira je savrsen,pa cak i da jest a nije pao toliko,opet nemozes reci da je los golman,po cemu je los molim te,evo samo cemo gledati trenutnu sezonu,sa bayernom je tukao chelsea u londonu,gotovo sihurno idu u 1/4,prbi u bundesligi,u kupu prosli,da je los kako kazes,i kikser,tesko bi se to ostvarili,ja ovdje ne podcjenjujem ni jednog golmana,iznosim svoje misljenje i on je takvo da sad ne bih dao nouera ni za kednog drugog golmana,vaznost jednog igraca se mjeri u toliko parametara,od uticaja na igru,saigrace,pobjeranja ostataka ekipe,pa sve se to gradi kroz iskustvo,a u bayernu se sve to cijeni...
Nesvatam samo cemu tolika mrznja prema noueru,vjerujem u svakom slucaju da su u Bayernu dobro promislili i odlucili da on vrijedi za ekipu dovoljno da dobije novi ugovor

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la RollMan » 21 maj 2020, 22:12

Bayern111 je napisao/la:
21 maj 2020, 22:06



Brate nije bitno sta ja gledam,ovdje uopste nije raSprava ko ke najbolji golman,vec tvoj stav da nouer nije trebao dobiti novi ugovor,i evo sad potenviras moje negledanje utakmica ,bajo svaki strucnjak na svijetu u zadnjih deset godina bi u 8 rekao da je nouer najbolji,covjek ima 34 to uopste nije strasno za golmana,nouer u stilu igre koji bayern forsira je savrsen,pa cak i da jest a nije pao toliko,opet nemozes reci da je los golman,po cemu je los molim te,evo samo cemo gledati trenutnu sezonu,sa bayernom je tukao chelsea u londonu,gotovo sihurno idu u 1/4,prbi u bundesligi,u kupu prosli,da je los kako kazes,i kikser,tesko bi se to ostvarili,ja ovdje ne podcjenjujem ni jednog golmana,iznosim svoje misljenje i on je takvo da sad ne bih dao nouera ni za kednog drugog golmana,vaznost jednog igraca se mjeri u toliko parametara,od uticaja na igru,saigrace,pobjeranja ostataka ekipe,pa sve se to gradi kroz iskustvo,a u bayernu se sve to cijeni...
Nesvatam samo cemu tolika mrznja prema noueru,vjerujem u svakom slucaju da su u Bayernu dobro promislili i odlucili da on vrijedi za ekipu dovoljno da dobije novi ugovor
jesil musliman?
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la bombaysaphire » 21 maj 2020, 22:26

RollMan je napisao/la:
21 maj 2020, 21:51
slika
Đe ovo bilo ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 22 maj 2020, 08:36

RollMan je napisao/la:
21 maj 2020, 22:12
Bayern111 je napisao/la:
21 maj 2020, 22:06



Brate nije bitno sta ja gledam,ovdje uopste nije raSprava ko ke najbolji golman,vec tvoj stav da nouer nije trebao dobiti novi ugovor,i evo sad potenviras moje negledanje utakmica ,bajo svaki strucnjak na svijetu u zadnjih deset godina bi u 8 rekao da je nouer najbolji,covjek ima 34 to uopste nije strasno za golmana,nouer u stilu igre koji bayern forsira je savrsen,pa cak i da jest a nije pao toliko,opet nemozes reci da je los golman,po cemu je los molim te,evo samo cemo gledati trenutnu sezonu,sa bayernom je tukao chelsea u londonu,gotovo sihurno idu u 1/4,prbi u bundesligi,u kupu prosli,da je los kako kazes,i kikser,tesko bi se to ostvarili,ja ovdje ne podcjenjujem ni jednog golmana,iznosim svoje misljenje i on je takvo da sad ne bih dao nouera ni za kednog drugog golmana,vaznost jednog igraca se mjeri u toliko parametara,od uticaja na igru,saigrace,pobjeranja ostataka ekipe,pa sve se to gradi kroz iskustvo,a u bayernu se sve to cijeni...
Nesvatam samo cemu tolika mrznja prema noueru,vjerujem u svakom slucaju da su u Bayernu dobro promislili i odlucili da on vrijedi za ekipu dovoljno da dobije novi ugovor
jesil musliman?
Nevidim svrhu pitanja,ali jesam cisto da vidim gdje vodi

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 22 maj 2020, 12:52

Večeras berlinski derbi. Biće vatre.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Osim13 » 22 maj 2020, 14:01

Zar je petak već
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Omerbavarac » 22 maj 2020, 21:42

Gol pa asistencija. :tokralju:
Dajte mu orden.
Jedan je Vedad Ibisevic. :salut:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la bombaysaphire » 22 maj 2020, 21:49

Moj Justine vidi Vedu bolan kako školuje , yebo li te Thomas sandala-čarapa Muller :rol: :rol: :kralj:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la marconato » 22 maj 2020, 21:50

Hertha igra odlican fudbal!

Ibišević yebacki raspolozen za igru :D
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Steven11 » 22 maj 2020, 22:30

Ibisevic ubija... Prosto mi zao sto nije u repki vise....Svaka mu cast!
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la effe_sa » 22 maj 2020, 22:31

marconato je napisao/la:
22 maj 2020, 21:50
Hertha igra odlican fudbal!

Ibišević yebacki raspolozen za igru :D
Labbadia skinuo ekipi okove, motivisao na pravi način Ibiševića. A vidi se i generalno da je "opustio" cijelu ekipu, donijeo opet lakoću igranja cijeloj ekipi i sve to dobro izgleda. Hertha pod Brunom baš preporođena.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Torres_9 » 23 maj 2020, 00:08

TonySosa je napisao/la:
21 maj 2020, 21:50
A što ovdje ljudi potcjenjuju Kurtu, pa čojk je imao dvije loše sezone u karijeri. Kasiljas je imao više loših sezona jebte.

A Kurto je bio najbolji golman u Španiji, Engleskoj i na Mundijalu.
u spaniji da,mundijal da a u engleskoj nikad nije bio top3.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Torres_9 » 23 maj 2020, 00:09

Omerbavarac je napisao/la:
22 maj 2020, 21:42
Gol pa asistencija. :tokralju:
Dajte mu orden.
Jedan je Vedad Ibisevic. :salut:
za panja pjoteka je zubati ronaldo

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la schickeria » 23 maj 2020, 00:30

Već sam davno komentirao da je labadia profesor za situacije kao što je hertha

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Geerroo » 23 maj 2020, 02:46

Koliko je liga grohnula kad Ibisevic dominira istom. :wtf:

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la arfi » 23 maj 2020, 10:21

žao mi je union berlin-a...do prekida su bili težak suparnik ali njima je bitno preživjet prvu godinu u bundeski
ova herta..dobru su počeli ali dokad?

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.