Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Prednost Bayerna nad drugoplasiranim će biti:

1) 7 bodova
19
25%
2) 10 bodova
19
25%
3) 15 ili više
38
50%
 
Ukupno glasova: 76

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la CarlitoBrigante » 17 mar 2023, 07:49

armando je napisao/la:
15 mar 2023, 08:09
Hehe, u pravu si. Ali gdje Möllera ubaci u tu skupinu :lol:
On se bojao svoje sjenke.
Kako u životu tako i u fudbalu.
Andy Moller? Pa on je baš bio prznica. Sjeti se penala na Wembleyu 1996.

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la CarlitoBrigante » 17 mar 2023, 07:52

Nisam siguran ni da bi ukidanje pravila 50% + 1 donijelo neki ogroman pomak. Vjerojatno bi imali još kojeg Leipziga, teže Man. City.

Avatar
armando
Postovi: 1314
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la armando » 17 mar 2023, 08:53

Elber111 je napisao/la:
17 mar 2023, 03:51
Bundesliga je napisao/la:
17 mar 2023, 01:18
armando je napisao/la:
17 mar 2023, 00:58


Hahaha

Werder Bremen treći na vječnoj listi Bundeslige. Dugo je bio drugi odmah iza Bajerna, ali zadnje loše sezone su dovele do toga da ih Dortmund zaobiđe. Godinama glavni bajernov takmac, uspješni i nezaboravni evro mečevi, dali mnoštvo vrhunskih igrača.
Grad među 10 po veličini u Njemačkoj, druga najveća luka....pokrajina ...
Daj bjezi tamo bgt. Imaju 4 osvojene Lige, Schalke ima 7, Nurnberg ima vise ako se racuna i staro prvenstvo Njemacke. Gladbach ima 5. HSV osvajao kup pobjednika kupova i Ligu prvaka i intertoto kup. Werder jednom osvojio kup pobjednika kupova i intertoto kup i izgubio finale Kupa Uefa. Dortmund da ne pricam. Kakav takmac Bayernu, zadnji put bili kada ih je vodio Schaff. Jedino sto su imali dobro je medjusobni omjer, a ima ga i Gladbach pa ih ne mozes porediti s Bayernom. A sad da ne pricam koliko ih je puta Bayern zaredom pobijedio ni ne pamtim. Werder ne postoji na fudbalskoj mapi Njemacke godinama i pitanje je kad ce i hoce li vise ikad. Grad od 550 hiljada ljudi nije velegrad. Kakve veze ima povrsina sa stanovnistvom? Kakvi nezaboravni Euro mecevi, ja se sjecam ono kad ih je Shaktar pobijedio u finalu i to je to. Nikakve zapazene rezultate nisu imali u Evropi sem tih izleta u Kupu Uefa. U Ligi Prvaka uvijek lagano gubili i ispadali. Pet puta ispadali u grupama Lige Prvaka, 2 puta u osmini finala, 1 puta u kvalifikacijama za Ligu Prvaka. Dakle, nisu dogurali dalje od osmine finala Lige Prvaka a ovdje se prica o nekakvim nezaboravnim mecevima. Nekakvo selektivno pamcenje kod ljudi.
Brate oprosti ali nisi upravu uopste.
Werder je jedno vrijeme igrao sjajan fudbal,i zaista u evropi imao odlicnih utakmica i nastupa.
Imali sjajan tim i igrali bas ofanzivan fudbal.
Nemoze se sve vidjeti samo otvaranjem historije na googlu,gdje ti izbaci koliko su puta i gdje dosli i ispali.
Normalno da nije u pravu.
Kada sam napisao da Werder zauzima 3. mjesto na vječnoj listi Bundeslige, mislio sam na osvojene bodove/saldo tokom svih ovih decenija ( od 1963).
80ih godina pa sve do polovine 90ih na čelu sa velikim Ottom glavni pa i jedini pravi rival Bajernu. Bezbroj puta doprvaci, finalisti kupa, nerijetko I osvajači. Frcalo na sve strane, što na terenu tako i verbalno između predstavnika dva kluba. Niko se nije znao suprostaviti Uliju kao Wili Lemke. Uzeše Rehagela 95' i onda polako kreće pad Bremena. Drugačije nije moglo :silent: Dobro to pamte mrzitelji Bajerna ;)
Schaaf ih je malo vratio na pravi kolosijek i to bi od nekadašnje top ekipe.
Dakle, 60ih su se hrvali sa S04 i FCNom, 70ih sa strašnim Gladbachom, pri kraju tog desetljeća malo im se i HSV pridružio.
Narednih 15ak godina slijede Bremen i već poznata priča.
Od tada imamo BvB kao glavnog konkuremta.

Prvi si spomenuo da je grad mali pa da ti i to objasnim.
Poznato je da u Njemačkoj imaš samo 4 grada sa milion i više stanovnika. Tu iza njih su Frankfurt , Stuttgart i Diseldorf.
Slijedi 15 gradova sa gotovo identičnim brojem stanovnika ( između 400 - 600 k).
Recimo za Kaiseslautern možeš reći da nije neki grad a bio je prvak Njemačke i nekad dugo vremena u samom vrhu.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
armando
Postovi: 1314
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la armando » 17 mar 2023, 08:56

CarlitoBrigante je napisao/la:
17 mar 2023, 07:49
armando je napisao/la:
15 mar 2023, 08:09
Hehe, u pravu si. Ali gdje Möllera ubaci u tu skupinu :lol:
On se bojao svoje sjenke.
Kako u životu tako i u fudbalu.
Andy Moller? Pa on je baš bio prznica. Sjeti se penala na Wembleyu 1996.
Haha, pa jeste se tu isprsio ko ćuran, ali to ne mijenja činjenicu da Turbo Andy bio mekušac i da je često pravio Schwalbe.
Nezaboravan momenat njegovog sukoba sa Mateusom :)
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Elber111
Postovi: 307
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Elber111 » 17 mar 2023, 09:35

CarlitoBrigante je napisao/la:
17 mar 2023, 07:46
Ajde samo ispadanje, ali neugodan je način na koji se ispadalo. Leipzig, Eintracht, Union i Freiburg su pošteno našamarani. Dortmund je bar bio u šansi do zadnjeg zvižduka, plus što Chelsea osvaja LP kad je očajan u Premu kao ove sezone.

Fali love, a realno i ambicije. Evo Eintracht se strašno digao zadnjih sezona, ali opet je neminovan odlazak najboljih igrača koji žele više novca i veće klupske ambicije, što im klub ne može dati. Sad kad ostanu bez Mouanija, Kamade, Ndicke, a možda i Lindstroma, oni su jednostavno osuđeni na pad. A teško je svaki put pogoditi s mlađim i neafirmiranim igračima.
Slazem se da je nacin na koji su ispali klubovi zaista tuzan.
Union je razocarao i realno nadati se da nece dohvatiti ligu prvaka sljedece sezone jer bi to odmah u startu bio veliki minus za ligu.
Freiburg po meni jednostavno nije imao hrabrosti u obje utakmice i sami su sebw izbacili,nesto kao i Dortmund u revansu sa Celzijem.
Leipzig je napravio najgori rezultat,i sigurno da su razocarali,mada zaista mislim da je u toj utakmici sudija mnogo kumovao rezultatu,sa nepostojecim penalom,koji je bio po meni prekretnica i vise nije bilo povratka,i inda jos ne sankcionisati inaj start golmana Citiya pored wara i svega ali opet neoprostivo.S obzirom da imaju sasvim dobru ekipu morali su vise i bolje.
Po meni novac jeste problem za klubove ali ne toliki koliki problem predstavljaju ambicije klubova,i tvrdoglavo drzanje ovih trenera iz njemacke eventualno austrija,i apsolutno ni gram zelje za rizikom i nekim ambicijama koje bi mogle dovesti do nekog malo veceg trosenja.
Za veci iskorak po meni prije svega trebas trenera koji bi bio kadar da ostvari neke vece ciljeve,a samim tim i da se privuku neki veci igraci koji bi onda svojim kvalitetom pratili ambicije.
Frankfurt nekako uspjeva ili je uspjevao do sada nadomjestiti te odlaske,wvo i sada bar se pisalo da je dogovoren Auar iz Lyona to je zaista dobar posao,ako ode Muani dobice sigurno novac ogroman a ako uzmes da je dosao besplatno samim tim imace prostora da to potrose.
Vecina Bundesligasa izbjegava trenere sa vecim renomeom i imenom bas iz razloga sto bi takvi idmah trazili i veci budzet i naravno da se prate ambicije i zelje sa pravim pojacanjima.
Iz tog razloga mislim da bi za bundesligu bilo mnogo bolje da se u vrh vrate Werder,HSV,Schalke pa i Hertha bez obzira na stanje u kojem je sada
Neznam ali bez pojacanja i vecih ulaganja za ove trenutne klubove mislim da je ivo i max koji se moze dohvatiti u evropi.
Neznam ali bilo bi lijepo vidjeti Murinja,Contea,ili neko drugo vece trenersko ime u ligi,trenere koji se nelibe traziti igrace od uprave,zahtjevati vise ako se zeli uspjeh a ne trenutna skupina trenera koja radi s onim sto dobije i tako limitirani zavrsavaju sezonu kao sada.
Frankfurt je dosta napredovao predhodnih godina i ja se zaista nadam da ce nastaviti tako i ubuduce,od ostalih po meni UnionB nije za LP,kao ni Freiburg.
Realno Leverkuzen bi bio idealan cetvrti putnik ali su predaleko i nemaju sanse za to.
Ovo pravili 50+1 tesko da ce biti ukinuto i ostaje nam da se nadamo da ce neki klubovi jednostavno da sami svate da moraju malo vise da rizikuju jer nije da se nema toliko para pa da nemozes platiti igraca 30mil da ga dovedes ili cak i manje,problem je sto vecina klubova u njemackoj i kada kupuje igraca vec uracunava zarad na njemu od prodaje i apsolutno se traze igraci od 19,20 pa eto do 24,25 god.Niko ni ne pomislja kupiti igraca koji je vec u prajmu i dovesti ga cisto iz sportskih razloga i poboljsanja tima i ostavrivanja ciljeva.
Postoji mnogo mnogo igraca koji se mogu dovesti i za neki manji novac a da imaju odmah neki uticaj na tim.
Dosta velikih klubova ce na ljeto da prodaje igrace koji su im visak iz ovih ili onih razloga,od Celzija,Intera,PSG,pa i Barce,Juvea,itd.
Brozovic,Zayech,Kessie,Feran Tores,Fati itd pa do slobodnih igraca od Gundogana,Asensia,Zaha,Soyoncu,M.Turam,Grimaldo,Tielmans,Kante i jos more igraca.
I vecina bi bila sigurno bas pojacanja za vecinu klubova,ali i vecina bi bila tu 3-4 godine i to je to a tesko bi se prodali poslije,a to jednostavno bundesligasi nerade.
Nekazem da bi jedan Union ili Freiburg i mogli privuci ovakve igrace ali neki koji bi mogli to nerade vec se okrecu jeftinijim varijantama i mladjim a samim tim i skromnijim kvalitetom.
Ja mislim da nije isto izaci u LP i imati u sastavu neke prosjecne igrace i izvesti tim u kojem bilo par ovakvih igraca.Vise troska ali i vece sanse sigurno za uspjeh.
Ali trenutno sve ovo mozemo samo sanjati.

Bundesliga
Postovi: 11468
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2023, 09:51

CarlitoBrigante je napisao/la:
17 mar 2023, 07:46
Ajde samo ispadanje, ali neugodan je način na koji se ispadalo. Leipzig, Eintracht, Union i Freiburg su pošteno našamarani. Dortmund je bar bio u šansi do zadnjeg zvižduka, plus što Chelsea osvaja LP kad je očajan u Premu kao ove sezone.

Fali love, a realno i ambicije. Evo Eintracht se strašno digao zadnjih sezona, ali opet je neminovan odlazak najboljih igrača koji žele više novca i veće klupske ambicije, što im klub ne može dati. Sad kad ostanu bez Mouanija, Kamade, Ndicke, a možda i Lindstroma, oni su jednostavno osuđeni na pad. A teško je svaki put pogoditi s mlađim i neafirmiranim igračima.
Definitivno su mnogi ispali bez ispaljenog metka. Recimo Freiburg je odigrao dvije ocajne utakmice protiv Juventusa koji ne zna gdje goni. Union ispao protiv kluba koji je tu negdje s njima, ali to je realnost Uniona, nisu oni nista kvalitetniji od ovog belgijskog. Dortmund protiv katastrofalnog Chelsea. Frankfurt nije osutao kako treba na gol. Leipzig nikakav u uzvratu ali sam to ocekivao, i rekao sam da ce ih unistiti City. Uglavnom, ispali bi svakako, ako ne u ovoj rundi onda narednoj.

E pa to sto pricas za Frankfurt mozes reci za 90% lige, ne mogu zadrzati igrace jer nemaju para a ljudi logicno hoce u jace klubove i da vise zaradjuju. Da imaju vise novca mogli bi zadrzavati igrace i samo dalje napredovati. Nije ni Manchester neki privlacan grad pa opet dovedu sta hoce. Ukidanjem pravila 50+1 bi definitivno bilo bolje, da li bi bilo bolje odmah na nivou EPL ne bi. Ali s vremenom definitivno. Povecala bi se i TV prava jer bi liga bila atraktivnija i gledanija. Zavisi opet koliko se ulaze, a pojedini bi ulagali dosta. Leipzig kojeg spominjes je opet mala maca u usporedbi sa Cityem ili PSG-om, a opet su u 14 godina postojanja kluba dogurali do Bundeslige, osvojili kup i igraju gotovo svake godine Evropu. Cak igrali i polufinale LP-a. Kad bi to ostvarili bez ulaganja? E sad zamisli Schalke, HSV, Frankfurt, Stuttgart itd. Imali bi mnogo vece sanse za uspjeh i ne bi stalno visili oko zone ispadanja i ispadali u drugu ligu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12579
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 17 mar 2023, 09:55

Ja sam do sad uvijek bio za min. 4 njemačka tima u LP, eto ove godine je bilo 5, pa je rezultat opet isti Bayern ide do četvrtfinala, finala ili osvaja, ostali ništa.
Ne mogu ja se plaho zayebavat i razmišljat u njihovo ime, to treba fino smanjit na 3 direktna mjesta u LP (Bayern +2) i ostali nek se kroz Evropa Ligu bore za LP, ko Frankfurt.

Avatar
600
Postovi: 188
Pridružen/a: 10 nov 2008, 15:39
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la 600 » 17 mar 2023, 10:52

Nece Nijemci nikada odustati i dati privatnicima da uloze jake pare u klubove. Prije ce osnovati neki klub i pumpati pare u njega ( i to je dug proces pa nece niko toliko da ceka ) nego dati nekome da kupi HSV i praviti od njega novog Man. City-a.
Nazalost realnost je takva da je samo Bayern elita i to je to. Nekad se malo BvB umijesa u LP ali to je sve tanko.
Znate i sami da je Bayern imao kriza kada se nisu plasirali uopste u LP pa i ispadali iz grupe LP pa je bilo bas tesko za Njemacke klubove. Nekada ce se desiti opet ta situacija pa najgore sto drugi Njemacki klubovi nece to nadomjestiti jer se sve vrti koliko moze Bayern dogurati u LP a od ostalih se ama bas nista ne ocekuje jer se zna da nece daleko.
Sto je najgore ne nazire se nikakvo poboljsanje pa i imam osjecaj da ne moze bolje nikako pa da ne bude samo gore.

Koliko je samo ove sezone transfera bilo iz Bundes lige u Englesku sto je za nepovjerovati. iole ti igraci sto su bili veliki talenti , nosioci u svojim klubovima su otisli tamo.
Pa citava EPL bi mogla pokupovati BL i srozat je skroz

Opet kazem Nijemci imaju dobru podlogu da budu kao EPL samo treba neke stvari skroz promjeniti ali to se nece desiti.
Keep calm and say out loud MIA SAN MIA

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la geronimo » 17 mar 2023, 21:35

Leverkusen nema lagan put, mada je vrlo moguće da dođu do finala.
Uprkos ovom fijasku i vašoj/našoj kuknjavi, bila bi fora da BuLi i naredne sezone ima 5 predstavnika u Ligi prvaka :kafa:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7380
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 18 mar 2023, 14:53

Bundesliga je napisao/la:
16 mar 2023, 23:57
Nema bez para ništa u svijetu fudbala, nisu ovo osamdesete da su razlike podnošljive. Jedan igrač PSG-a vrijedi više od pola bundesligaša, o čemu pričamo ovdje.
Bundesliga je napisao/la:
17 mar 2023, 00:37
Gotovo svake godine poispadaju u osmini finala, džaba ti i dobro vođenje kluba kada nemaš finansije da to podupreš.
A daj im pare pa ćeš vidjeti kako se stvari mijenjaju.
Samo da ti zahvalim sto me podrzavas u mojoj prici da se bez para ne moze ;) :thumbup:
Nadolazis polako, jos da skontas da Bajernu ipak pare na padaju sa neba, kako ovdje neki tvrde, nego da ih se ipak, kao drzavno mezimce finasira putem sponzora i doci ces 100% na moju pricu :)


600 je napisao/la:
17 mar 2023, 10:52
Prije ce osnovati neki klub i pumpati pare u njega
Nema potrebe osnivati novi klub koji bi bio miljenik drzavnih para, kad vec imaju miljenika u vidu Bajerna :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Bundesliga
Postovi: 11468
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 18 mar 2023, 15:53

Ti se ponavljaš kao papagaj i samo gluposti lupaš. Ko je kriv tvom Dortmundu što su luzeri i glasaju protiv ukidanja pravila 50+1 i uvijek se zadovoljavaju drugim ili trećim mjestom. Strah ih ako se ukine pravilo da će ih preteći još timova u ligi. Kontaju bolje ovako da je Bayern i eventualno Leipzig bolji od nas nego da se borimo za Europa Ligu :salut:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Balon
Postovi: 3025
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Balon » 18 mar 2023, 18:02

Crno-zuti misle da su otkrili Ameriku sa konstatacijom da pare okrecu svijet :facepalm:

Svaki dan bi u prostorijama stadiona trebali pustati filmove sa Bayernovom historijom od dolaska GOAT menadzera pa na ovamo. Da nauce kako se bez kukanja i plakanja po medijima stvara evropski gigant.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 18 mar 2023, 19:09

Kelnu se ne piše dobro , skoro bez pola tima trenutno 4:0 !!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7380
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 18 mar 2023, 19:28

Balon je napisao/la:
18 mar 2023, 18:02
Crno-zuti misle da su otkrili Ameriku sa konstatacijom da pare okrecu svijet :facepalm:

Svaki dan bi u prostorijama stadiona trebali pustati filmove sa Bayernovom historijom od dolaska GOAT menadzera pa na ovamo. Da nauce kako se bez kukanja i plakanja po medijima stvara evropski gigant.
Je li pričaš o čovjeku koji je ležao u zatvoru radi utaje poreza ili o nekom drugom :hmmmmm:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
armando
Postovi: 1314
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la armando » 18 mar 2023, 20:17

kraljttbvb je napisao/la:
18 mar 2023, 19:28
Balon je napisao/la:
18 mar 2023, 18:02
Crno-zuti misle da su otkrili Ameriku sa konstatacijom da pare okrecu svijet :facepalm:

Svaki dan bi u prostorijama stadiona trebali pustati filmove sa Bayernovom historijom od dolaska GOAT menadzera pa na ovamo. Da nauce kako se bez kukanja i plakanja po medijima stvara evropski gigant.
Je li pričaš o čovjeku koji je ležao u zatvoru radi utaje poreza ili o nekom drugom :hmmmmm:
De nam pametnjakoviću objasni zbog čega je bio u zatvoru i kako se sve to desilo
Da nije bio veliki Uli Henes, javnost bi pohvalila njegov gest i samoprijavljivanje. Uporedi njega i recimo drugu njemačku sportsku legendu, Boris Bekera.
I na koncu, sve što je uradio nema nikakve veze sa Bajernom i njegovim poslovanjem sa istim
Privatni biznis, skretanje sa kolovoza, griža savjesti, sam se prijavio i odslužio kaznu. Amin
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Balon
Postovi: 3025
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Balon » 18 mar 2023, 20:45

kraljttbvb je napisao/la:
18 mar 2023, 19:28
Balon je napisao/la:
18 mar 2023, 18:02
Crno-zuti misle da su otkrili Ameriku sa konstatacijom da pare okrecu svijet :facepalm:

Svaki dan bi u prostorijama stadiona trebali pustati filmove sa Bayernovom historijom od dolaska GOAT menadzera pa na ovamo. Da nauce kako se bez kukanja i plakanja po medijima stvara evropski gigant.
Je li pričaš o čovjeku koji je ležao u zatvoru radi utaje poreza ili o nekom drugom :hmmmmm:
Moras prvo ustat i salutirat pa onda reci Uli Hoeneß. Ni marke covjek nije uzeo iz klupske kase tako da :kafa:

Necemo se lagat, iste sekunde bi vi otpustili sve zaposlenike, od predsjednika do cistacice, za jednog Ulricha "Ulia" Hoeneßa.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Justin » 18 mar 2023, 21:08

Kako igra najveci klub Njemacke. Kao sto sam vec rekao, da se Haller nije razbolio vec bi bilo jasno ko je prvak. :salut:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la celikmilan » 19 mar 2023, 19:09

Jedan od najčišćih penala ikad a ovom komentatoru još nije jasno što je sviran penal.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1680
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Desperado09 » 19 mar 2023, 19:29

Hvala Apotekarima. :wave:

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 19 mar 2023, 19:33

A kazu bavarci sada ide lagano zagrijavanje pred M city !!
Prvo Leverkusen , BvB pa Freiburg pa , otresce Haaland Upamecana i De Lighta kao mraz paprike. :lolno: :rol:

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.