Bundesliga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Trenerska stolica se više drma:

Anketa traje do: 29 nov 2019, 20:51.

1) Kovač
18
67%
2) Favre
6
22%
3) Nijednom posebno
3
11%

Ukupno glasova: 27

CarlitoBrigante
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la CarlitoBrigante » 07 okt 2019, 08:16

Gladbach i pogotovo Wolfsburg su imali porilično lagan raspored dosad, tako da vjerujem da kroz 4-5 kola ide povratak u okvire realnosti.

Dex
Kontakt:

Post Postao/la Dex » 07 okt 2019, 12:21

Ide ovaj golman Salkea u Bayu, dzaba naravno
I think it's just terrible and disgusting how everyone has treated Lance Armstrong,especially after what he achieved, winning 7 Tour de France races while on drugs. When I was on drugs I couldn't even find my bike.

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 07 okt 2019, 12:27

2020: Nubel, Havertz i Werner u Bayern :think:

kovacic
Kontakt:

Post Postao/la kovacic » 07 okt 2019, 17:23

coelho41 je napisao/la:2020: Nubel, Havertz i Werner u Bayern :think:

Teško da će Werner u Bayern nakon svega što su mu uradili u pregovorima ove godine.
Što se Havertza tiče i sam je izjavio da mu Bayern nije prva opcija. Mislim da će radije u BvB sa Brandtom kojeg zna od malih nogu, pogotovo ako bude uspješna sezona i Sancho ode kao što se očekuje. Ako se to ne desi ode na Ostrvo.

A što se Nuebela tiče, zanimljiv je golman, mada daleko od top nivoa, voli Bayern S04 golmane.

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 07 okt 2019, 17:28

Gledao sam sinoc Inter - Juve. Borusija igra isto ko Inter, u napadu vazda neko meljanje lopte. Volio bih da BVB igra konkretno ko Juventus :D . Cim ode lopta u napad, odmah opasnost po protivnicki gol ;)

Inace naredne 4 utakmice BVB-a: Gladbah (H), Salke (A), Wolfsburg (H), Bajern (A) :crazy: . Ako Favre ovo prezivi, svaka mu cast :mrgreen:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 07 okt 2019, 18:21

nikada nisam bio ni nesto odusevljen sa havertzom ,po meni je to novi ozil,precijenjen igrac
Werner ne znam koliko je neophodan za nas
nubel bi bio odlican kao perspektiva za zamijeniti neuera.Treba ga potpisati i ostaviti negdje na posudbi sezonu,dvije
Ja od svih najviše prizeljkujem emre cana

kovacic
Kontakt:

Post Postao/la kovacic » 07 okt 2019, 20:52

kraljttbvb je napisao/la:Gledao sam sinoc Inter - Juve. Borusija igra isto ko Inter, u napadu vazda neko meljanje lopte. Volio bih da BVB igra konkretno ko Juventus :D . Cim ode lopta u napad, odmah opasnost po protivnicki gol ;)

Inace naredne 4 utakmice BVB-a: Gladbah (H), Salke (A), Wolfsburg (H), Bajern (A) :crazy: . Ako Favre ovo prezivi, svaka mu cast :mrgreen:

Mislim da tu neće biti problema, jači timovi su mnogo rjeđe problem, motivacija protiv S04 i Bayerna je uvijek ogromna, protiv Gladbacha često imamo sreće, a Wolfsburg ionako igra na frljoku i zatvaranje u 16m. :mrgreen:

Azpi
Kontakt:

Post Postao/la Azpi » 17 okt 2019, 00:37

schickeria je napisao/la:nikada nisam bio ni nesto odusevljen sa havertzom ,po meni je to novi ozil,precijenjen igrac
nubel bi bio odlican kao perspektiva za zamijeniti neuera.Treba ga potpisati i ostaviti negdje na posudbi sezonu,dvije

Ne znam gdje od svih nadje cana, po meni teski prosjek igrac, osim sto je Nijemac nema nista drugo da bi igrao u klubu kao bayern
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 17 okt 2019, 11:31

Azpi je napisao/la:
schickeria je napisao/la:nikada nisam bio ni nesto odusevljen sa havertzom ,po meni je to novi ozil,precijenjen igrac

Ne znam gdje od svih nadje cana, po meni teski prosjek igrac, osim sto je Nijemac nema nista drugo da bi igrao u klubu kao bayern

Treba nam mocan zadnji vezni, javi polako ulazi u godine, can ima kvalitetu, mocan je fizicki, brz i solidne tehnike. Poznaje mentalitet kluba

Azpi
Kontakt:

Post Postao/la Azpi » 17 okt 2019, 12:39

schickeria je napisao/la:
Azpi je napisao/la:

Treba nam mocan zadnji vezni, javi polako ulazi u godine, can ima kvalitetu, mocan je fizicki, brz i solidne tehnike. Poznaje mentalitet kluba

Iskreno kad kazes mocan zadnji vezni can mi nikako ne ide u to, jednostavno frsjer je neki nedefinisan igrac koji zna svasta po malo, ali nista posebno pa covjek ne zna ni gdje bi ga koristio

Mislim da bayern ipak mora traziti bolje pojacanje za renome kluba i u krajnjem slucaju ciljeve koje ima svake godine

A mozda je i do mene pa ga ne cijenim koliko zasluzuje, ali nekako mi ovo vise ima logike ako je Bayer, a ne Bayern u pitanju kad pricamo o njemu :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 18 okt 2019, 09:59

Zakaria bi bio idealan ali neda ga eberl ispod 50 miliona

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 19 okt 2019, 20:38

Ovaj favre ako nedobije otkaz nakon ove bruke veceras onda je doofmund sebi napisao smrtnu kaznu do kraja sezone...pa gladbach je mogao dati 6 ili 7 golova bez ikakvih problema...halo ljudi taj **** gladbach gubi od austrijskih amatera 4 0....odbrana suplja puse sa svih strana onaj akanji smjesan na boku schulz prevara nevidzena a to sto nemaju rezervnog centarfora dovoljno govori o watzkeu i koliko je to neozbiljan lik....favre vas je kostao jedne titule kostst ce vas jos jedne...smjesni ste i bjedni doofmundovci...

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 19 okt 2019, 21:14

Nisam znao rezultat i prema tvom komentaru konto sam jedno 3, 4 nula za Gladbah, kad ono vidim pobjeda Dortmunda.

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 19 okt 2019, 23:13

A meni baš bila dobra tekma, sa šansama na obe strane.

Nije to baš toliko loše izgledalo, po meni je BVB bio bolji i konkretniji. Pored gola, još 2 poništena i još je bilo finih šansi.

A i nije se igralo protiv nekih levata, ipak je sa druge strane bila ekipa koja je i pored poraza prva na tabeli...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

kovacic
Kontakt:

Post Postao/la kovacic » 20 okt 2019, 12:07

kraljttbvb je napisao/la:A meni baš bila dobra tekma, sa šansama na obe strane.

Nije to baš toliko loše izgledalo, po meni je BVB bio bolji i konkretniji. Pored gola, još 2 poništena i još je bilo finih šansi.

A i nije se igralo protiv nekih levata, ipak je sa druge strane bila ekipa koja je i pored poraza prva na tabeli...

Slažem se, statistički isto stoji, plus 2 poništena gola na osnovu VAR sobe za Dortmund, tek je u posljednjih 15 minute Gladbach došao do zraka.
I Wolfsberger definitivno nije amaterska ekipa, postoji razlog što Austrija ima 3 ekipe u grupnim fazama europskih takmičenja, u Europi se testiraju novi igrači, nije imperativ imati 18 bodova za većinu njemačkih timova, to samo Španci guraju :mrgreen: . Ko god je gledao Gladbach vidio je da su izuzetno poletni i da je Lainer možda i najbolji desni bek Bundesa u ovom trenutku

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 20 okt 2019, 15:06

kovacic je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:A meni baš bila dobra tekma, sa šansama na obe strane.

Slažem se, statistički isto stoji, plus 2 poništena gola na osnovu VAR sobe za Dortmund, tek je u posljednjih 15 minute Gladbach došao do zraka.
I Wolfsberger definitivno nije amaterska ekipa, postoji razlog što Austrija ima 3 ekipe u grupnim fazama europskih takmičenja, u Europi se testiraju novi igrači, nije imperativ imati 18 bodova za većinu njemačkih timova, to samo Španci guraju :mrgreen: . Ko god je gledao Gladbach vidio je da su izuzetno poletni i da je Lainer možda i najbolji desni bek Bundesa u ovom trenutku

Ja bih nesto slicno izveo i sad u srijedu protiv Intera :!:

Pozadi jaka odbrana, ispred njih nagurati dosta veznih igraca, a u napadu su svakako poletni Reus, Hazard,Brandt i Sancho.

Jedino bih stavio Hakimija na desnog, a Guerera na lijevog beka, pa kad se napada da imas viska opciju na krilu ;)

Eto Gladbaha u Dortmundu opet iducu srijedu, kad se igra Kup :)
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 21 okt 2019, 16:19

Iduca subota na ES2:

15:20
UŽIVO FUDBAL: Bundesliga, Dan 9, SC Frajburg (NEMAČKA) - RB Lajpcig (NEMAČKA)

17:30
FUDBAL: Bundesliga, Dan 9, Bajern Minhen (NEMAČKA) - FC Union Berlin (NEMAČKA)

A u Gelzenkirhenu igraju Salke - Borusija :facepalm: :crazy:

:lol: :lol:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Pale_Companion
Kontakt:

Post Postao/la Pale_Companion » 21 okt 2019, 21:01

Sva sreća pa ne ovisim o Eurosportu zadnje tri godine .

IPTV i Sky Bundesliga majka
Agieren statt reagieren

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.