Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
7
14%
2) polufinale minimum
10
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
5
10%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
29
57%
 
Ukupno glasova: 51

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 07 jul 2018, 14:05

Generalna greška u životu jeste što se u 95% slučajeva adresira pogrešan problem. Kad shvate da Ozil nije kriv zato što se slikao sa erdoganom, nego zato što je na terenu zakazao, tada će i napredovati. Sve dok traže probleme van fudbalskih razloga, nema od toga ništa. Naravno, ne mislim ja ovime da je Ozil jedini krivac jer je loše odigrao, da ne bude zabune. Iako ja tog igrača ne gotivim(iz fudbalskih razloga za razliku od ovih generala poslije bitke) i da sam selektor, maksimalno bi dogurao do statusa rezerve, on nije jedini krivac. Stanje u i oko reprezentacije je bilo katastrofalno. Očajna priprema, nepodnošljiva nadobudnost i izrazita kur*obolja cijele ekipe dovele su do ovog ispadanja, a ne to što je Neuer branio ili što se Ozil slikao sa nekim. Dakle, obratiti se Joachimu Lowu sa pitanjima gdje je zakazala priprema i motivacija da bi se vidjelo zašto je i kako svjetski prvak završio takmičenje u grupi.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 07 jul 2018, 14:14

ledar je napisao/la:Mislim da je @effe_sa dobro opisao situaciju sa ovim dvojcem. Problem sa Bierhoffom je što je on oportunista i koristi sve što da bi skrenuo pozornost od sebe i stvarnog krivca. A stvarni krivac je jasan, on ima svoje ime i prezime. Njegove ime je Joachim, skraćeno Jogi a prezime Löw.
Ma to je to otprilike. Tada sam sve rekao, nema se tu šta dodavati. Obostrane tu krivice ima, a Ozil i Gundo su evidentno napravili grešku, drugi se uhvatili za to (iz raznoraznih razloga).

A inače o Bierhoffu koji jeste dosta dobro uradio u repki, sam kao čovjeku imao jako dobro mišljenje. E sada je evidentno Oliver ispao šupak, jer je svoje dupe gleda preko Ozila da spasi. Da se razumijemo, nakon ovog SP su prije svega trebali ostavke podnijeti Bierhoff i predsjednik saveza Grindel, ovaj drugi pojma o fudbalu nema i očigledno se samo u politiku razumije. Isto tako reprezentaciju bi trebali napustiti pomoćni treneri Schneider i Sorg, jer s njima dvojicom je reprezentacija nazadovala. Nakon odlaska Flicka, koji je bio pomoćnik Loewa na SP 2014. osjeti se pad po pitanju trenerskog dijela. Flick bi bilo najbolje da se vrati, o tome se pomalo i pričalo ovih dana. Schneider se i prije ove pozicije u reprezentaciji jako malo iskazao, Markus Sorg je dobar analitičar, nije loš bio u trenerskom poslu, ali analiza mu je na ovom mjestu itekako zakazala, jer pogotovo se to vidjelo da protivnici i Meksiko i Južna Koreja su jako slabo analizirani, Meksiko je čak DFB-Elf i iznenadio.

Ostanak Jogija može imati i dobre i loše strane. Ako se ovo gore ama baš ništa ne promijeni onda je više loše. Ako se bar nešto promijeni, onda će biti bolje. Pored gore nabrojanog Loew mora unijeti promjene u stilu igre, dati određenim drugim igračima istu šansu kao ovim sa zaslugama i treba da procijeni koji su ga od ovih sa zaslugama izdali. Svi igrači koji su zakazali, zapravo svi nosioci igre će morati biti pod lupom, tako da ako ne povrate formu, jedino je rješenje ih nepozivati dok svoju formu ne vrate.

Ostanak Loewa je mač s dvije oštrice, Loew je napravio greške na ovom prvenstvu i zakazao je, a ostanak se jedino može opravdati time što reprezentacija je jako dugo imala uspjeha s njim i zbog nedostatka dostojnog i pravog nasljednika. Sva druga rješenja u ovom trenutku ne bi bila idealna. A određeni kandidati su i pod ugovorima u svojim klubovima (Klopp, Tuchel). S tim što DFB nije čak ni morao razmatrati ove opcije, oni su bili prisiljedni ostaviti Loewa što zbog obešetećenja kojeg bi mu morali dati, jer su mu suludo produžili ugovor pred SP, a što i zbog toga što bi sebi morali skočiti u usta. O otkazu Loewu se moglo raspravljati (opšte i nije i do sad nije napravljena ni prava analiza SP), ali gore nabrojani bi prije trebali da se povuku ili da budu odstranjeni iz saveza i repke. Jedino je od svega za sad realno, da se dese te neke promjene u stručnom štabu. Po pitanju igrača će Loew isto u izborima sada morati više razmišljati. Iako ja sam rekao da kadar je mogao biti mrvicu drugačiji, ali je problem što većina igrača nisu dovedeni do toga da pruže ono što mogu. Malim dijelom se samo to može opravdati time što neki od tih nosilaca i u klubovima nisu trenutno u formi. Ali npr Khedira je u klubu bio odličan, a na SP očajan. Reus odličan u klubu, na prvenstu onako...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la VelaHavle » 08 jul 2018, 08:09

Gündogan i Özil su napravili gresku koja ce ih pratit za cijeli zivot. Gdje vam je pamet bila? Nema je izgleda.

Svi igraci su zakazali osim Neuera. Nikakve igre nisu imali, apsolutno nista. O motivu i da ne govorim.

Npr Kedira je toliko los da je u Juventusu odigrao samo pr utakmica odlicno kroz sezonu. Kada kazem par mislim na do deset utakmica. Toliko ocajno, katastrofa.

Löw je mogao vise titula osvojiti sa Njemackom, nije. Nije zato jer nije kvalitetan, fura Guardiola stil.

Zasluzeno su ispali, nisu ni trebali dolazit a tolili hype bio u DE za nepovjerovat.
Aljegri, out!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la cavendish » 08 jul 2018, 13:36

VelaHavle je napisao/la:Gündogan i Özil su napravili gresku koja ce ih pratit za cijeli zivot. Gdje vam je pamet bila? Nema je izgleda.

Svi igraci su zakazali osim Neuera. Nikakve igre nisu imali, apsolutno nista. O motivu i da ne govorim.

Npr Kedira je toliko los da je u Juventusu odigrao samo pr utakmica odlicno kroz sezonu. Kada kazem par mislim na do deset utakmica. Toliko ocajno, katastrofa.

Löw je mogao vise titula osvojiti sa Njemackom, nije. Nije zato jer nije kvalitetan, fura Guardiola stil.

Zasluzeno su ispali, nisu ni trebali dolazit a tolili hype bio u DE za nepovjerovat.
Ja lično nemam visoko mišljenje o RT Erdoganu ali isto tako smatram da nije diktator kako ga žele predstaviti u Njemačkoj. Da su se slikali sa Hitlerom ne bi se digla ovolika halabuka. To mnogo više govori o nekim novim trendovima na zapadu negoli o njihovom postupku.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la VelaHavle » 08 jul 2018, 15:37

cavendish je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Gündogan i Özil su napravili gresku koja ce ih pratit za cijeli zivot. Gdje vam je pamet bila? Nema je izgleda.

Svi igraci su zakazali osim Neuera. Nikakve igre nisu imali, apsolutno nista. O motivu i da ne govorim.

Npr Kedira je toliko los da je u Juventusu odigrao samo pr utakmica odlicno kroz sezonu. Kada kazem par mislim na do deset utakmica. Toliko ocajno, katastrofa.

Löw je mogao vise titula osvojiti sa Njemackom, nije. Nije zato jer nije kvalitetan, fura Guardiola stil.

Zasluzeno su ispali, nisu ni trebali dolazit a tolili hype bio u DE za nepovjerovat.
Ja lično nemam visoko mišljenje o RT Erdoganu ali isto tako smatram da nije diktator kako ga žele predstaviti u Njemačkoj. Da su se slikali sa Hitlerom ne bi se digla ovolika halabuka. To mnogo više govori o nekim novim trendovima na zapadu negoli o njihovom postupku.
Digli su ga iz razloga jer je Njemacka imala probleme s Turskom oko izbjeglica, ulazak Turske u EU itd itd. No to nije greska Njemacke i drustva koji zivi u Njemackoj nego greska Özila i Gündogana. Okej se sastati sa njim ali javno ga podrzavati iako igras za DE, ono :damn:
Aljegri, out!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la cavendish » 08 jul 2018, 16:05

VelaHavle je napisao/la:
cavendish je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Gündogan i Özil su napravili gresku koja ce ih pratit za cijeli zivot. Gdje vam je pamet bila? Nema je izgleda.

Svi igraci su zakazali osim Neuera. Nikakve igre nisu imali, apsolutno nista. O motivu i da ne govorim.

Npr Kedira je toliko los da je u Juventusu odigrao samo pr utakmica odlicno kroz sezonu. Kada kazem par mislim na do deset utakmica. Toliko ocajno, katastrofa.

Löw je mogao vise titula osvojiti sa Njemackom, nije. Nije zato jer nije kvalitetan, fura Guardiola stil.

Zasluzeno su ispali, nisu ni trebali dolazit a tolili hype bio u DE za nepovjerovat.
Ja lično nemam visoko mišljenje o RT Erdoganu ali isto tako smatram da nije diktator kako ga žele predstaviti u Njemačkoj. Da su se slikali sa Hitlerom ne bi se digla ovolika halabuka. To mnogo više govori o nekim novim trendovima na zapadu negoli o njihovom postupku.
Digli su ga iz razloga jer je Njemacka imala probleme s Turskom oko izbjeglica, ulazak Turske u EU itd itd. No to nije greska Njemacke i drustva koji zivi u Njemackoj nego greska Özila i Gündogana. Okej se sastati sa njim ali javno ga podrzavati iako igras za DE, ono :damn:
Bravo. Zašto bi se bio grijeh sastati sa Erdoganom. Vidimo da se ovih dana mnogi sastaju sa Putnom. U čemu je razlika? I da ni Ozil ni Ilkay nisu podržali Erdogana. I završimo ovu besmislenu raspravu već jednom. I prestanemo biti naivni i smatrati da su Nijemci ljubičice. Pa za par godina će AfD biti vrlo bitan politički faktor u Njemačkoj ako već nije i danas.

Avatar
sljivo
Postovi: 14325
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la sljivo » 08 jul 2018, 18:28

Ozil se treba oprostiti. I Gundogan. A osoba koja je kriva nagradjena sa jos 4 godine puta 5 miliona plate. Mislio sam da Njemacka ne pati od ovih bolesti ali eto, tesko je mentalitet i historiju promjeniti, i ugusiti.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 08 jul 2018, 20:53

Debeli precjednik saveza je kriv za ovu svu zavrzlamu, petlja se tamo gdje mu nije mjesto. Pa ona Low koji je trebao dobiti otkaz, preventivno,ako ne tako onda posljednično.

Erdogan
Ter Stegen
Leroy Sane

nigdje nije uspio niti jedan problem presjeći iako je bio u moći. Najgoreg prvotimca među reprezentacijama godinama unazad je opet poveo iako je imao debelo dobar razlog da ga ostavi kući ,skupa sa Gundoganom. Oba su bila beskorisna , s time da je Ozil pravio i štetu(uz Khediru) , iako paušalan podatak da su dobili jedini meč gdje su oba bila klupirana ipak govori nešto.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kawhi » 08 jul 2018, 21:03

S-Y-L-A-R je napisao/la:Generalna greška u životu jeste što se u 95% slučajeva adresira pogrešan problem. Kad shvate da Ozil nije kriv zato što se slikao sa erdoganom, nego zato što je na terenu zakazao, tada će i napredovati. Sve dok traže probleme van fudbalskih razloga, nema od toga ništa. Naravno, ne mislim ja ovime da je Ozil jedini krivac jer je loše odigrao, da ne bude zabune. Iako ja tog igrača ne gotivim(iz fudbalskih razloga za razliku od ovih generala poslije bitke) i da sam selektor, maksimalno bi dogurao do statusa rezerve, on nije jedini krivac. Stanje u i oko reprezentacije je bilo katastrofalno. Očajna priprema, nepodnošljiva nadobudnost i izrazita kur*obolja cijele ekipe dovele su do ovog ispadanja, a ne to što je Neuer branio ili što se Ozil slikao sa nekim. Dakle, obratiti se Joachimu Lowu sa pitanjima gdje je zakazala priprema i motivacija da bi se vidjelo zašto je i kako svjetski prvak završio takmičenje u grupi.
Ozil već godinama nije na nivou za repke. Al ga drži to što nije etnički Njemac i što bi se odmah digla buka o rasizmu, islamofobiji ili nečemu sličnom. Isto ko što će ga sad kao izbaciti to što se slikao s Erdoganom, a ne to što je rupetina.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2018, 22:08

Kawhi je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Generalna greška u životu jeste što se u 95% slučajeva adresira pogrešan problem. Kad shvate da Ozil nije kriv zato što se slikao sa erdoganom, nego zato što je na terenu zakazao, tada će i napredovati. Sve dok traže probleme van fudbalskih razloga, nema od toga ništa. Naravno, ne mislim ja ovime da je Ozil jedini krivac jer je loše odigrao, da ne bude zabune. Iako ja tog igrača ne gotivim(iz fudbalskih razloga za razliku od ovih generala poslije bitke) i da sam selektor, maksimalno bi dogurao do statusa rezerve, on nije jedini krivac. Stanje u i oko reprezentacije je bilo katastrofalno. Očajna priprema, nepodnošljiva nadobudnost i izrazita kur*obolja cijele ekipe dovele su do ovog ispadanja, a ne to što je Neuer branio ili što se Ozil slikao sa nekim. Dakle, obratiti se Joachimu Lowu sa pitanjima gdje je zakazala priprema i motivacija da bi se vidjelo zašto je i kako svjetski prvak završio takmičenje u grupi.
Ozil već godinama nije na nivou za repke. Al ga drži to što nije etnički Njemac i što bi se odmah digla buka o rasizmu, islamofobiji ili nečemu sličnom. Isto ko što će ga sad kao izbaciti to što se slikao s Erdoganom, a ne to što je rupetina.
Pa to je problem o kojem govorim. Što se za sve mora tražiti neki specijalan razlog, inače si donji. Realno, razapeli su ga(i još uvijek razapinju) što nije poveo Sanea, šta bi mu tek uradili da je prekrižio Ozila i ispao u grupi. To je taj poremećeni moderni sistem, gdje su svi znalci, svi stručnjaci, svi selektori i onda ti treba svima da udovoljiš. Da bi to uradio ideš linijom manjeg otpora, bez rizika, sve na siguricu. Pa ako i zakažeš imaš alibi: "Poveo sam najjače što imamo, igrači nisu opravdali." Pričao sam već o tome, drastični potezi/drastične promjene zahtjevaju i rezultate. Nikakav problem, ostavi ti i Messija i Dybalu i Icardija kući/na klupi ali zato donesi zlato ili si bivši. Martineza niko ne bi spasio da je ispao od Japana, 'em što ispada od "amaterske" ekipe sa najboljom generacijom ikad, 'em bi se svi sjetili Radje(iako on realno nema mjesta u ovoj repci, ne treba im). Bio je blizu takvog scenarija a sad ima šansu da bude "najveći Belgijanac ikad" iako nema veze sa tom državom. I onda kod Njemačke dođeš do problema druge vrste, on je poslušao javnost(manje-više). Poveo im Reusa, poveo sve ono što je vrijedilo i u Brazilu. Jedino što je eto Brandta poveo umjesto Sanea(a bukvalno 22-i čovjek ekipe, nebitna pozicija, ni ovaj ne bi dobio više od onih 10-ak minuta po tekmi). I kad nemaš za šta tako da se uhvatiš i nećeš da mu daš otkaz, naravno da ćeš u javnosti pravdati selektora i vaditi te nebuloze od razloga poput Erdogana. Zato, kad već nema mu*a da to napravi zbog fudbala, nek iskoristi ovu situaciju i odstrani pojedince, mada sam siguran da opet neće, e to je već njegov problem i njegova greška.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 08 jul 2018, 22:14

Nekad jednostavno mislis da treba ovako i nakon sto ispusis skontas da ne ide. :D
Mislite da ce opet igrati ova vecina igraca u kvalama za EP? Malo morgen. :D Treba uzeti u obzir da za dve godine ce neki igraci biti 'didovi' i nece biti u opciji za EP, i zato vec sad treba se takvog viska kutarisati. Mozda ne odjednom ali postepeno. Evo sad krenu sa Khedirom i Gomezom npr.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Ramiy » 08 jul 2018, 22:18

Ozil se treba oprostiti od ove fasisticke nacije ne zasuluzuju ga
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 08 jul 2018, 22:20

Ramiy je napisao/la:Ozil se treba oprostiti od ove fasisticke nacije ne zasuluzuju ga
Slazem se. DaBogda ostao u Ars 100g :D Dje njega zaboravi na spisak. :damn: Naravno i on za pocetak ide :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la cavendish » 09 jul 2018, 11:47

Smiješna je priča da Ozila nije trebalo igrati na SP zbog forme a ne zbog slike sa Eedoganom. Neverovatno je da je 20 igrača Njemačke reprezentacije bilo u super formi te su imali odlične 2-3 sezone iza sebe tako da njihov nastup ne treba dovoditi u pitanje, a samo jedan igrač je "uletio" preko veze i to je uzrok antologijske blamaže Elfa. Sada bi Birhof i predsjednik saveza da sačuvaju svoje guzice najradije žrtvovali Ozila. Ne želim ja ovdje amnestirati Ozila nije ni on ljubičica ali realno njegove partije nisu bile ništa slabije u odnosu na ostale. Protiv Koreje je bio najbolji igrač a nesposobnost napadača da daju gol nećemo valjda njemu pripisati. Jedan Kroos se zbog jednog gola ovdje na forumu uzdiŽe u nebesa iako je odigrao ispodprosjecan turnir. O Mulleru, Draxleru, Boatengu, Kimichu i drugima neću ni pisati.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la schickeria » 09 jul 2018, 12:22

Vijadukt je napisao/la:Nemojte se praviti da ne kontate izjavu. Nije zbog igre, nego zbog prevelike halabuke (za koju i u savezu kazu da je bila pretjerana) koju su pouzrokovali ozil i ilkaj.

Nisu se miler i ostale svabe slikale sa da kazem protivnicima ( iako je to blag izraz) drzave za koju igraju.

Kako bi se vi osjecali da neko od bh reprezentativaca ode na noge susjednim predsjednicima i da ih podrze u kampanji, a nakon svega sto pricaju po europi.

I da, slazem se da nije sve do ozila, glupost je o tome pricati, a tek samo prozivati njega.
dzeko i dragan čović bi bila izvrsna slika.Ionako su bosnjaci prije bili hrvati islamske vjere :urnebes:

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la cavendish » 22 jul 2018, 20:03

Ozil izbacio dva saopštenja za javnost. Očekuje se i treće. U prvom objašnjava situaciju oko slike sa Erdoganom i ukratko uopšte se ne kaje i ponovo bi isto uradio. U drugom saopštenju baca drvlje i kamenje po njemačkim medijima, savezu i pojedinim sponzorima. Dok se u očekuje da će trećim saopštenjima gotovo sigurno oprostiti od reprezentacije, jer nakon svega napisanog nema povratka nazad.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la DRHAUSE » 22 jul 2018, 20:06

Njemacki fudbalski savez je pod potpunom politickom kontrolom.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 22 jul 2018, 20:10

cavendish je napisao/la:Ozil izbacio dva saopštenja za javnost. Očekuje se i treće. U prvom objašnjava situaciju oko slike sa Erdoganom i ukratko uopšte se ne kaje i ponovo bi isto uradio. U drugom saopštenju baca drvlje i kamenje po njemačkim medijima, savezu i pojedinim sponzorima. Dok se u očekuje da će trećim saopštenjima gotovo sigurno oprostiti od reprezentacije, jer nakon svega napisanog nema povratka nazad.
objavio

:wave:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 22 jul 2018, 20:17

tako brate. vozdrica :wave:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 22 jul 2018, 20:35

22. Juli uvrstiti u dan Nacionalnih praznika i neradnih dana
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.