Bayern vs. BVB

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la xaves » 12 apr 2014, 20:32

imam raspravu sa bavarcem pa mi trebaju argumenti u korist doortmunda raja :lol: on se oslanja na lafo dobili smo kad treba

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Semir bvb » 12 apr 2014, 20:44

slika

Rutinsko šamaranje Jajarca na njihovom pašnjaku. Klopp fantastično postavio ekipu koja je odigrala bez greške i skoro bez dopuštene prilike protivniku. :cool: :clap:

OK.... priznajem igrali su s igračem manje od 92. min i imali su više kornera. :clap: :rol:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Sapuiza
Postovi: 377
Pridružen/a: 07 apr 2014, 11:06
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Sapuiza » 12 apr 2014, 21:02

i posjed su imali. di ćeš zaboravit posjed.
Hans J. Watzke - jamac jakog BVB-a

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Omerbavarac » 13 apr 2014, 02:01

xaves je napisao/la:imam raspravu sa bavarcem pa mi trebaju argumenti u korist doortmunda raja :lol: on se oslanja na lafo dobili smo kad treba
Pa fino ti je momak rekao, jer jucerasnji poraz Bayernu nece nikakvu stetu nanijeti, moze samo dobrog donijeti prije finala kupa.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 13 apr 2014, 09:11


autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la autogol » 13 apr 2014, 12:10

Sto se jooooojiiiimoooo :rol: :rol: :rol:
slika
Nekoliko stepenica nize je stajao Kloop i svi igraci Bayerna su mu prisli i pozdravili se sa njim,jedino je Goetze stajao par koraka iza njega i nije htio ni da ga pogleda,dok se ovaj okretao prema njemu. I Ribery se takodjer nije htio pozdraviti sa najboljim trenerom na svijetu :mrgreen:

Drago mi je da svi imaju razlog za slavlje,Zuti slave pobjedu,a mi osvajanje Bundeslige ;)

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7397
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la kraljttbvb » 13 apr 2014, 12:34

autogol je napisao/la:Nekoliko stepenica nize je stajao Kloop i svi igraci Bayerna su mu prisli i pozdravili se sa njim,jedino je Goetze stajao par koraka iza njega i nije htio ni da ga pogleda,dok se ovaj okretao prema njemu.
Naravno da se nije htio ni primaknuti Klopu, jer bi ga ovaj lozio ko bolida. Ono: "hej Juda jel ugodna i mekana klupa kod yaya", "jel' raditi sa gvardiolom za tebe znaci sjediti na klupi odmah pored njega", "mislis li napisati knjigu kako sam od kralja postao cistac kopacki i vodonosa", itd, itd...

Inace koliko god vi relatizovali ovaj poraz i smatrali ga nebitnim jer je prvenstvo rijeseno, ipak se igralo za prestiz i cinjenica je da je BVB dobio prvi tim bauerna, ekipu koja bi igrala i da se sinoc odlucivalo o prvaku :tralala:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la effe_sa » 13 apr 2014, 12:45

kraljttbvb je napisao/la: Naravno da se nije htio ni primaknuti Klopu, jer bi ga ovaj lozio ko bolida. Ono: "hej Juda jel ugodna i mekana klupa kod yaya", "jel' raditi sa gvardiolom za tebe znaci sjediti na klupi odmah pored njega", "mislis li napisati knjigu kako sam od kralja postao cistac kopacki i vodonosa", itd, itd...
A pitanje: Kako je bilo zabiti gol u Dortmundu za Bayern?? :lol: :lol:
A čekaj kakvo sjedenje na klupi, kad je čovjek odigrao 38 utakmica za Bayern i zabio 12 golova.... :?
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Omerbavarac » 13 apr 2014, 12:49

effe_sa je napisao/la: A čekaj kakvo sjedenje na klupi, kad je čovjek odigrao 38 utakmica za Bayern i zabio 12 golova.... :?
Ma pusti ih, vidis da gore od zelje da se to upravo desi ali nece docekati. :clap:
Zele da ga svedu na nivo jednog Kagawe. :lol:

Gotze je igrao onoliko koliko mu je njegova forma dozvolila i za to vrijeme je pokazao sasvim dovoljno. :thumbup:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7397
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la kraljttbvb » 13 apr 2014, 12:54

Neki dan naletih na podatak (mozda i na ovom pdf) da je od (posljednje?) 24 tekme zamijenjen 19 puta :?

Posebno me i ne interesuje, pa mi se i ne trazi po netu, ali bi vi trebali znati pa podijelite to sa nama:
Koliko je tekmi odigrao svih 90 minuta?

I haj sad iskreno recite: jeste li ocekivali vise od njega? Meni se cini da jeste, posebno jer ste svrsavali jer ste ga dobili jeftino, za sicu od 37 milki?
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la autogol » 13 apr 2014, 13:01

kraljttbvb rano si krenuo sa pitanjima,ako je za vas sezona prakticno gotova,za nas nije nije jer mi moramo vracati cast Njemackog fudbala tamo gdje ste je vi izgubili (Madrid),tako da sacekajmo kraj sezone pa cemo sumirat rezultate :thumbup:

Nije niko rekao da niste zasluzili pobjedu,mi samo kazemo da nas poraz ne boli ;)

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la effe_sa » 13 apr 2014, 13:06

kraljttbvb je napisao/la: I haj sad iskreno recite: jeste li ocekivali vise od njega? Meni se cini da jeste, posebno jer ste svrsavali jer ste ga dobili jeftino, za sicu od 37 milki?
Ma po meni on i nije bio neka sića. Druga stvar što se za neke igrače koji i manje vrijede daju veće pare. Par milionćića više je mogao koštat.
A sezona mu je za sad solidna, nije vrhunska, ali solidna. Od prilike je to to, što se od njega moglo očekivati za ovu sezonu (prvu u Bayernu i u ovakvoj konkurenciji). 12 golova je čak učinak koji je veći od onog što sam lično očekivao.
A minus mu je što je u pojedinim utakmicama potonuo. Za sada dovoljno, može i još puno bolje. Ali zato će u budućnosti biti još bolji. ;)
P.S.
Naravno vrlo moguće da će u ostatku sezone se pobrinut za još po koji highlight.... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Omerbavarac » 13 apr 2014, 13:11

Njegov prosjek minuta je oko 65 ali ako znamo kakvu ima konkurenciju i koliko se samo ove sezone rotiralo dolazimo do zakljucka da je igrao sasvim dovoljno.

Za razliku od prosle sezone gdje je ima oko 7-8 povreda i gdje je bio forsiran, ove sezone je njegova minutaza svedena na optimum kao i broj povreda kojih je bilo 4 puta manje.

Njegov ucinak u Bayernu, sto se mene tice je sasvim zadovoljavajuci. :thumbup:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la adnan24 » 13 apr 2014, 13:38

autogol je napisao/la:Nekoliko stepenica nize je stajao Kloop i svi igraci Bayerna su mu prisli i pozdravili se sa njim,jedino je Goetze stajao par koraka iza njega i nije htio ni da ga pogleda,dok se ovaj okretao prema njemu.
[youtube][/youtube]
Ma dobar je mali Gotzinho,samo nije on igrac zadatka...on da bi bio pravi morao bi imati slobodu kao sto je ima Robben...tek bi onda pokazao svoj talenat.Ovako tapka u mjestu citavu sezonu...da je bio pametan ostao bi u BvB-u jos par godina pa ako je vec Bayern bio sljedeci cilj onda sacekati da Robben ili Ribery malo smanje gas.

Vidim Bavarci se uglavnom zale na pristup i zalaganje...bolje bi vam bilo da se brinete kakve su vam ovo defanzivne postavke.Pravite offside zamku na 45 metara od gola protiv igraca kao sto su Reus,Hoffman,Aubameyang,Heno(ne zna se ko je brzi).A nije da su Ronaldo i Bale nesto sporiji :? Guardiola kao i protiv Mance igra sa 3 defanzivna igraca iako su Manchester i BvB bas suprotnost po stilu igre...svaka njemu cast na njegovim idejama ali ipak se nekad moras i prilagoditi protivniku.

Mali Rafinha opet pokazuje kakav je pa.pak...valjda tako i mora biti kad si na neki nacin spoj Schalke-a i Bayerna :beba:

P.S. Borussia pretrcala 11 km manje nego protiv Reala...vidi se da nam nije toliko znacio ovaj duel :tralala:

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Greivis » 13 apr 2014, 17:08

Dortmund je definitivno najjaca ekipa u Njemackoj. Da nije bilo povreda osvojili bi sigurno titulu. Ocekujem rutinsko osvajanje kupa. Valjda se Gundogan vrati ubrzo. Uz Reusa najbolji igrac ekipe.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 13 apr 2014, 17:52

autogol je napisao/la:Nekoliko stepenica nize je stajao Kloop i svi igraci Bayerna su mu prisli i pozdravili se sa njim,jedino je Goetze stajao par koraka iza njega i nije htio ni da ga pogleda,dok se ovaj okretao prema njemu.
Šta se imaju stalno pozdravljat? Pozdravili su se prije gaženja Jajaraca na zagrijavanju... :tralala:
slika

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la sekerbay » 13 apr 2014, 20:14

dzivamje poglavica hare bvb?
iako ne vjerujem da ce domuz proci u finale kupa, cuda su moguca.
dakle, ako se desi cudo pa domuzistan preskoci prepreku zvanu volfsi, spreman sam da odigramo sve il nist. :twisted:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Virtu4l » 13 apr 2014, 20:20

Greivis je napisao/la:Dortmund je definitivno najjaca ekipa u Njemackoj. Da nije bilo povreda osvojili bi sigurno titulu. Ocekujem rutinsko osvajanje kupa. Valjda se Gundogan vrati ubrzo. Uz Reusa najbolji igrac ekipe.
:thumbup:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la phily » 13 apr 2014, 20:35

Greivis je napisao/la:Dortmund je definitivno najjaca ekipa u Njemackoj. Da nije bilo povreda osvojili bi sigurno titulu. Ocekujem rutinsko osvajanje kupa. Valjda se Gundogan vrati ubrzo. Uz Reusa najbolji igrac ekipe.
zar se tebi cijeli život svodi na to da mrziš sve što ima imalo veze sa Bayernom ??? :?
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Hare_BvB » 14 apr 2014, 00:52

sekerbay je napisao/la:spreman sam da odigramo sve il nist. :twisted:
Guhukni gohlube. :twisted:

Fino dobiste po maci. kuknjava Steta pa ste u prvoj imali toliko srece da iz prvog suta poentirate (cca 70. minut). Jos da je Jurgo vec tad nanjusio Lewino sabotiranje. :evil:

PS: Sibni potpis.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.