Bayern vs. BVB

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la sekerbay » 14 apr 2014, 08:49

Hare_BvB je napisao/la:PS: Sibni potpis.
pa ako cemo na sve ili nista, onda ce potpis sacekati finale kupa. ono, da ti uz potpis okacim i slicicu. :mrgreen:
Hare_BvB je napisao/la:Steta pa ste u prvoj imali toliko srece
:oops: :oops: :nene:
razbili smo vas u svim segmentima tak da su ona 2 gola jednostavno morala doci. to se vice pravda. :cool:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Cauchy23
Postovi: 122
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Cauchy23 » 14 apr 2014, 09:58

sekerbay je napisao/la:
Hare_BvB je napisao/la:Steta pa ste u prvoj imali toliko srece
:oops: :oops: :nene:
razbili smo vas u svim segmentima tak da su ona 2 gola jednostavno morala doci. to se vice pravda. :cool:
Vjerovatno nismo istu utakmicu gledali jer ako je ono bilo razbijanje Dortmunda od strane Bajerna,ne postoji riječ da se opiše ovaj zadnji duel.
Prva utakmica,da je pravda u pitanju,bila bi završena neriješeno.
Čuj razbili,nasmija me. :D

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Johny » 14 apr 2014, 10:21

Pa kad nekog' dobije na strani sa 3 gola razlike to je razbijanje , defacto.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 15 apr 2014, 12:08

Poraz od Dortmunda 0-3 bio je Pepov najveći u njegovoj trenerskoj karijeri (sva takmičenja).
:clap: :wave: :tralala:

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la bavaracmujo » 15 apr 2014, 12:13

Nemogu da vjerujem da neko i dalje misli da je dortmund najjaci u ligi, pa stvarno ljudi djeco ako se neznate sluziti internetom imate televizor upalite na ftv i pritisnete teletext ukucate stranicu 208 i pogledate tabelu, to je najjednostavniji nacin da vidite ko je najjaci, ne mrzim nikoga i ne podcjenjujem al brate dragi nemozes reci da je roma najbolja u itali ili monako u francuskoj, osim ako ti nije od zivotne vaznosti da mrzis juve bajern i psg, niko ne osporava ljepotu igre al po meni titule vagaju jacinu nekoga!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la autogol » 15 apr 2014, 12:32

Vjerujte mi da ce ova generacija Dortmunda ostati upamcena i upisana u historiju,2013-Goetze,2014-Lewandowski :lol:
A njhove pobjede ove sezone su fakat smijesne,zasto nisu pobjedili Arsenala u bitnoj utakmici,zasto nisu pobjedili Reala u bitnoj utakmici,zasto nisu pobjedili Bayerna u bitnoj utakmici,Dortmund je ove sezone radio ono sto je njima Zenit,spasavali su cast u nebitnim utakmicama jer u odlucujucim nisu mogli parirati velikim ekipama ;)

Dok je najbolja ekipa na dunjaluku igrala bas suprotno i zato i jesmo najjaci,mi smo se znali opustiti ali smo najjaci kad treba,znaci vise je stvar psihe :thumbup:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Omerbavarac » 15 apr 2014, 12:34

Oni najjaci mi uzimamo titule, moze. :bow:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Saurman
Postovi: 29492
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Saurman » 15 apr 2014, 12:42

Najjače je priča kako oni igraju lijep fudbal al' nekako se to slabo osjeti na -17.slika
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 15 apr 2014, 12:43

autogol je napisao/la: A njhove pobjede ove sezone su fakat smijesne,zasto nisu pobjedili Arsenala u bitnoj utakmici
kuknjava kuknjava kuknjava
Kolko znam Arsenal je pao ne Emiratesu i BVB je zvršio ispred njih u grupi bez 5-6 prvotimaca. :njanjanja:

Ako je neko očekivo od osakaćenog BVBa neka čuda ove sezone taj je loodak teški. :crazy: :crazy: :crazy:

A ljepota ovih pobjeda u prošloj sedmici je što drugi tim BVBa razvalio najjači sastav Bauerna i nanio najveći poraz na nihovom stadionu od izgradnje AA što je ujedno i najveći Pepov poraz u trenerskoj karijeri, a uz to bez 5 povrijeđenih provitimaca i bez najboljeg strijelca koji je ušo kad je već bio 0-3. :tralala:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2014, 12:57

Omerbavarac je napisao/la:Oni najjaci mi uzimamo titule, moze. :bow:
Ako Wolfsburg veceras ne iznenadi mogli bi vi ostati na jednoj ove sezone :tralala:

Sinoc malo gledao cvajtu...Dresden razbio Munich 1860...ovih dana postalo normala da "crno-zuti" izdominiraju tim iz Minhena :opaopa:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la autogol » 15 apr 2014, 13:01

Uvijek su imali problema sa povredama ;)
slika

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la marconato » 15 apr 2014, 13:03

Neutralan sam i po meni BVB igra ljepsi fudbal od Bayerna!

Bayern je ove sezone bio nesumnjivo jaci, sto i tabela dokazuje, ali to i nije toliko cudno s obzirom na probleme kakve je Dortmund imao! Dosta povredjenih i dosta novih igraca, pa je ekipi trebalo i vremena da se sto se kaze uhoda...Ne sumnjam da ce sledece sezone borba za titulu biti daleko naizvjesnija i zanimljivija!

BVB mi je svakako simpaticniji klub, jer za razliku od Bayerna ima igru i sistem koji forsira bez obzira da li igrao za prvom ili sa mjesavinom druge i trece postave. Dalje, kod Bayerna mi se ne svidja sto ima monopol u Njemackoj i sto pokupuje sve sto valja i to je to, dok BVB izdominira Reala sa Kirchom i Jojićem kao centralnim veznim igracima! E to je za respect... :clap:

Bayern je mnogo bolje igrao pod Heynckesom, dok mi se ova igra bas i ne svidja , jer previse "meljaju" s loptom, ali im se rezultati svakako ne mogu osporiti... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Omerbavarac » 15 apr 2014, 13:51

Ljudi prave razliku u igri izmedju ova dva time gledavsi samo meceve Dortmunda protiv Reala i Bayerna, dok neke prethodne utakmice hladno guraju pod tepih kao da je rijec o nebitnim stvarima. :problem:

Ja kako znam, dojam tokom cijele sezone dolazi u obzir a Bayern je kao najefikasnija ekipa prikazivala najbolju i najleprsaviju igru, no opet napominjem, druga stvar su utakmice u posljednjih nekoliko kola gdje je Bayern svjesno pritisnuo kocnicu.

Neki ce reci, pa vidjeli smo Bayern protiv Uniteda a neki ce reci pa vidjeli smo i Dortmund protiv Reala u prvoj utakmici. Dakle, nije stvar samo u jednoj ili dvije utakmice jer one u ovom momentu nista ne odlucuju. Trebaju ljudi malo pogledati Bayernove utakmice protiv Schalkea, City-a...
adnan24 je napisao/la: Ako Wolfsburg veceras ne iznenadi mogli bi vi ostati na jednoj ove sezone :tralala:
:nene:
Neces, razbojnice. :mrgreen:

Mi vec imamo tri titule ove sezone + polufinale LP-a kao i moguce finale kupa i ja mislim da su apetiti Bayerna ovim itekako zadovoljeni.
Barem moji jesu. :opaopa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la autogol » 17 apr 2014, 16:12

slika
:tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala:

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Semir bvb » 24 apr 2014, 15:27

:kralj:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Semir bvb » 16 maj 2014, 14:33

Predstavljeni dresovi Bauerna za sljedeću sezonu. :kafa:
slika
:rol: :opaopa: :rol:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 16 maj 2014, 18:14

Koji je gospodin Klop :arrow: odijelo puca na njemu. Tako i treba kad su ovakve utakmice u pitanju, a ovaj papak došo u pidžami... :rol: :rol: :rol:

slika

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la anton 1983 » 17 maj 2014, 11:06

Od ranoga jutra mi je zlo! Umjesto da se priča o utakmici, priča se o smeću zvanom Mandžukić. Kako smeću? Pa ak je Robben bio smeće, ako su Ribery, Lahm i Schweinsteiger pa čak i Gomez, svi skupa bili smeća, onda to more biti i pizdun od Mandžukića.

Fino sam si danas pogledo golove protiv Barce prošle sezone, sjetio se kako je u tom trenutku bilo na Allianz Areni, pogledo gol Robbena u finalu i pustio suzu od radosti. Neki puta sam u stanju da se mentalno vratim u prošlost i na trenutak osjetim spokoj koji sam osjetio tada i onda me bubne nostalgije jer se ne mogu fizički vratiti u taj trenutak nego se samo prisjetiti savršenog osječaja.

U tom trenutku svijet je trebao stati i nakon toga nikada se više nije smjela odigrati niti jedna nogometna utakmica. Ćemu? Pa igrica je gotova, Njemci su pokorili Europu, Bayern je kralj na dosad neviđen način. Mit je postao stvarnost, čovjek je ugledao savršenstvo i rekao, "bolje od ovog ne ide". Ćemu onda to nastavljati? Tada sam rekao bye bye i jako dugo nisam prisustvovao forumima niti se zamarao što će biti dalje.

Ali čovjek ne bi bio čovjek da to sve ne zasere...Danas Bayern ponovo igra za goli život.

Novinari su nam ga istinski svjetski metnuli i dali smo se navuč na tanak led. U porazu nismo veliki nego smo sami sebe naučili potkopati. Ništa iz slavne prošlosti nismo naučili. Da li će **** sezona biti uspješna? Pogledam presicu na kojoj novinar postavi to pitanje i Pep odgovori, kad osvojiš Premier Ligu, La Ligu, Calcio sezona se smatra uspješnom, valjda je i tako kad osvojiš BUNDESLIGU. Prođe još par minuta nakon toga i novinar nešto upita Kloppa i Klopp prije nego odgovori na to pitanje, kaže: "sam da kažem Pepu, BUNDESLIGA je dovoljna i ne zamaraj se sa pizdarijama sa strane". Jer takav način razmišljanja može uči u glave sviju Vas i Nas? Kad sam to čuo došlo mi je da razbijem par čaša o zid, poludim od ludosti, vrištim, kako bi natjerao sebe da više nikada ne pomislim da je Klopp to rekao. Pa nije moguće da je izrekao rečenicu koja mi je zbrejkala mozak! Koju PM ti moraš biti taj koji nama mora otvarati oči? Pazite najveći rival i neprijatelj, stajo je u moju obranu, jer su me moje **** izdale! :neee: PA ZAŠTO SI TO MORAO NAPRAVITI!?!?!? Ta me činjenica UBIJA!!! Zašto moji nisu takvi, zašto nismo svi jedno, nego smo se opet podjelili!?!

Bayern je ovu utakmicu izgubio prije nego je počela i to je ono najtužnije. Mandžukić je odbačen, Pep je napadnut, postao je manji od Lahma i Neurea i ostalih igrača koji sada izlaze u javnost da ga brane. Čim tebe igrač mora braniti ti si izgubio moč i vlast. Pep je degradiran uz pomoć svih onih koji su u dobru i u zlu uvijek za Bayern. To me previše boli. Došlo je do toga da ja sad oću taj kup samo da bi drugom navijaču Bayerna mogao reči, eto ti **** na sad! No problem je u tome što kad mi zgubimo super kup od BvB-a u kolovozu, što će on meni doći i reč eto ti na **** sad! I tako u krug. Tu više povratka nema jer rat je započeo i mora se završiti. Najžalosnije je što u cijeloj ovoj sezoni Bayern nama nije dao nikakvog povoda za pravo slavlje. Ok pljeskali smo, tapšali ih po ramenu, hvalili, dizali u nebesa, ali nismo skakali od veselja i doživjeli "onaj savršeni osječaj". Danas je prilika za to...

Danas oču da zememo taj **** POTT! Danas oču da se po zidovima facebooka bayernovih pristalica piše DA IST DAS DING! Danas oču da dišemo kao jedan! Našu energiju, naši ratnici na terenu moraju osjetiti, jer ako je ne osjete, kako onda oćekivati da će za nas na "terenu ginuti"?

DANAS MORAMO POKAZATI DA SMO BAYERN

Nema sranja o sastavu niti napadanja, nego samo podrška! Svejedno je iz kojeg razloga ću danas pizditi ispred TV-a, popiti koju rakiju više, gubiti tonu živaca. Samo vas molim slijedeće, shvatite da Vas 11 na terenu predstavlja nas 20 milijona u cijelom svijetu. Ne izađete li Vi danas kao pobjednici sa tog bojišta, nas 20 miliona neće moči mirno spavati još jako, jako, jako dugo i morat ćemo pognute glave kročiti svijetom. Ja to odbijam, ja to ne želim, ja u Vas vjerujem!

Jeste li se zapitali zašto je među ljudima danas BvB favorit, a Bayern u kladionicama? Boje se, strah ih je. Boje se da čovjek zvan MaNJel Noja pokaže da je najbolji golman svijeta i jednostavo zabrani lopti da pređe crtu bayernovog gola. YOU SHALL NOT PASS!

A kad si jednu ovakvu zvekneš onda imaš da braniš ko lud:

slika

Boje se činjenice da je Alaba stvoren da preore teren, te da Lahm sa njim gradi najbolji bočni par svijeta. Što ako Pep ne bude "blesav", pa im dopusti da brane krila, kako nas ne bi naši neprijatelji flankali? Ovoga se oni boje:

slika

Woc Up my Niga? 8-)

Napokon je i Pep stisnut i nemre sa Martinezom rotirat već je primoran da ga dene na poziciju zadnjeg veznog na kojem je Martinez prvak svijeta, a ak se ljudi sjete kak je taj čovjek odigrao da bi došao do ovog:

slika

Moram priznati da bi se i ja usro.

A čovjek koji ga se svi boje i koje je danas najjače Bayernovo oružje je ekstra napaljen je:

slika

Čovječe i "treba" bježi od njega, a kako neće Gross, Pišček, Hummels... Ja sigurno ne bi htio da mi ga ovaj metne, a izgleda da se lik nemre suzdržat. Kad nemaš kaj drugo prcnut, onda ga metneš onome tko ga najviše voli primit:

slika

Wajdi je čak zauzeo i poziciju za penetraciju 8-) A ostali su pobjegli iza i gledaju iz daljine kako se Wajdi za njih žrtvuje. SVAKA ĆAST WAJDI! SVAKA TI DALA!

I sad je sve u našim nogama, ali i u našim srcima. Želite tu pobjedu, želite da ljudima pokažemo da smo još uvijek najjači na svijetu, jer su u to prestali vjerovati i želite da im pokažemo kako među nama nevlada nemir i nesloga. Sasjecite to u korijenu i neka vas ne mući ko će gol zabiti, na koji ćemo način doči do pobjede, neka vam samo jedna stvar bude na pameti, pa makar vam Pep nije po guštu. Živite još samo danas za ovaj trenutak:

slika
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3665
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Bayern@heart » 17 maj 2014, 11:37

slika

open in new tab

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Semir bvb » 17 maj 2014, 12:08

@antone za*bei što je Klopp rek'o Pepu. :stop: :shhh:

Svi znamo da bi Bundeska "možda" i bila dovoljna da nije bilo onakvog sramoćenja u LP na AroganzAreni od Reala, a prije toga od BVB-a. Bauern takva 2 poniženja nikad u historiji nije doživio u kratkom vremenu i to na svom stadionu i to se smatra katastrofom koja ja "ze*bala" cilu sezonu i bacila veliku sjenu na dominantnu titulu u ligi bez obzira da li Bauern to htio priznat ili ne. :yawn:

Včrs to možete popravit', ali vidjet' ćemo kol'ko će BVB biti spreman da vam to dopusti. :wave: :kafa:

Zamisli tek katastrofe (za Bauern) da od 3 moguće titule u Njemačkoj u ovoj sezoni BVB uzme dvije i to u direktnim duelima... :hmmmmm:

Imaš mahanje... :wave:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.