VFL Wolfsburg

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

VFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 11 apr 2009, 21:18

Lider Bundeslige ipak zaslužuje da ima svoju temu na ovom forumu, posebno ako to imaju klubovi koji su, makar trenutno, lošije plasirani od Wolfsburga. Nije na odmet spomenuti i da je tokom nedavne utakmice sa jednim od klubova iz BL koji imaju svoju temu ovdje taj sa temom fasovao jednu petardicu (ribery, geronimo i ostala braćo, što bi Englez reko GIVE ME FIVE! :D )

Mislim da ne treba posebno isticati da su u ovom klubu dvije glavne figure iz naše zemlje i igraju za našu reprezentaciju. Naravno, riječ je o Edinu Džeki i Zvjezdanu Misimoviću.

Za one koji imaju sreće da znaju njemački, predlažem: http://www.vflwolfsburg.de/

slika
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la Mukiol » 11 apr 2009, 22:02

Fino da si otvorio ovu temu...super informacija ima na ovoj starnici koju si postao...samo tako nastavi ;) 8-)
mB!

T@rrikk
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 apr 2009, 19:44
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la T@rrikk » 11 apr 2009, 22:10

moze se str prevest i na engleski i ko zna spanaski hehhe
al dobra je stranica
TAxx is back Skyman is died
Comeck from death

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 11 apr 2009, 23:11

Ma ima i na engleskom ali sa puno manje informacija a meni je i posebno zanimljivo da čitam komentare na njihovom forumu. Pomoć može biti Google translate, ko voli nek izvoli:

http://209.85.129.132/translate_c?hl=en ... tItguLDHvQ. A evo i kako to izgleda, otprilike :D :D :D :

Misimović:
  • Na "Bundesliga.de" možete glasovati na koji najbolje midfield player. Unser Zwetschge ist auch dabei. Naš šljiva je tamo. Šljiva??? :mrgreen:
  • Šljiva je obična 94 min igrala protiv Belgije, imao neke "jasno" trenutaka, a na krilu i on je čast ponovno hopped okolo o nekim igračima, tako Springbockmäßig ......
  • Reprezentacija Bosne ne bi trebalo biti tako spor na svjetskim vođama na igrače?
Džeko:
  • Ako je samo da ima malo više mozga nego je masa Poldi i njegovi savjetnici ne mogu uvjeriti Schei.ß, zatim proširena je s nama, još uvijek ima 2-3 godina za nas da se poboljša i stabilizirati, a potom prekidače. Dann kommt er quasi als Star (hoffe ich jetzt mal, da er in diesem Fall noch viele Tore für uns schießen und viele Euronen Ablöse bringen würde) und nicht als Hiwi, der sich hinter den Stars hinten anstellen muss, auf der Bank sitzt und ganz schnell in der Versenkung verschwindet. Onda dođe skoro kao celebrity (Nadam se da sada, jer u tom slučaju on će imati mnogo ciljeva za nas pucati i mnogi eura transfer fee dovest), a ne kao student novak, koji skriva iza stražnje zvijezde moraju stati u red, sjedeći na klupu i cijeli brzo nestaje u ormar
  • Da biste zamijenili Edin se dobar pogled na Semir Stilic u poljski Lech iz lige.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la geronimo » 11 apr 2009, 23:36

Nedavno je i meni padalo na pamet da otvorim temu o Wolfsburgu, ali u tome me ovi zatekose sa ovom anketom i molbom da se ne otvara pod svaku cijenu novi topic, eh sad...nek traje, kol' ko traje, da nisu zasluzili ne moze se reci (normalno, radi nasih perjanica).
Eh, sve bi bilo u redu da ovaj klub ima istinske navijace (ovdje na forumu), koji ce ga pratiti i pisati o njemu. Ako cemo samo radi Edina i Misketa...o njima se ima gdje dovoljno pisati. 8-)
Nema veze, vidim da je @NoName i jos jedan...ne mogu mu se sjetiti nicka ;) ..ah ja @dirty hari alijas harishp :lol: velike pristalice kujraka :D
Samo naprijed!
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 11 apr 2009, 23:47

@geronimo, pitanje je sta je istinski navijac. Ja licno nisam nikad bio navijac Wolfsa niti Hoffenhaima iliti slicnih klubova ali od kada ovi nasi igraju na ovom nivou naravno da navijam. Cim oni odu ja cu odmah promjeniti klub za koji navijam a do tada neka teme :D
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la Nerko_Juventino » 12 apr 2009, 01:35

Zar ova tema ne treba tamo medju bosanske klubove :D :D :D :D :D
Ma prvaci 100% ove sezone
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la Neutral » 12 apr 2009, 02:44

Ma neka pobjeđuju koliko god hoće, siguran sam i dalje kada baš bude trebalo da će kiksati baš kao i Hertha.Samo sponzor Volkswagen je jedan od najbogatijih na svijetu, da ulažu samo 5& njihovog kapitala Vukovi bi harali Europom, ali očigledno da je dolaskom Magahta počela gradnja velikog Wolfsburga, dolsakom Barzaglija, Zaccarda, Ricarde Coste(koji je već i otišao) i mnogih drugih.

Ovaj trenutni uspjeh mogu da zahvale samo Felixu Magathu, jer kao što vidite najpripremljenija ekipa pri kraju prvenstva je Wolfsburg, baš kao i druge ekipe koje je Magath vodio, uvijek na kraju prvenstva najjači, najspremniji.


Wolfsburg respekt, samo da se ovako nastavi da nakon Dortmunda dobijemo napokon jednoga protivnika s kim se možemo takmičiti godinama a ne samo na 1-2 sezone ala Werder Bremen i Stuttgart te Schalke.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la harishp » 12 apr 2009, 03:43

geronimo je napisao/la:Nedavno je i meni padalo na pamet da otvorim temu o Wolfsburgu, ali u tome me ovi zatekose sa ovom anketom i molbom da se ne otvara pod svaku cijenu novi topic, eh sad...nek traje, kol' ko traje, da nisu zasluzili ne moze se reci (normalno, radi nasih perjanica).
Eh, sve bi bilo u redu da ovaj klub ima istinske navijace (ovdje na forumu), koji ce ga pratiti i pisati o njemu. Ako cemo samo radi Edina i Misketa...o njima se ima gdje dovoljno pisati. 8-)
Nema veze, vidim da je @NoName i jos jedan...ne mogu mu se sjetiti nicka ;) ..ah ja @dirty hari alijas harishp :lol: velike pristalice kujraka :D
Samo naprijed!
Navijam samo za jedan klub koji je bio i ostao u BIH.Ne volim gastabajtersko navijanje za klub kao sto sad ima pun klinac kobajagi navijaca a nikad niti su niti ce biti na stadionu tog kluba za kojeg navijaju-Ja licno mogu samo simaptisati neke klubove ovisno o garnituri ekipe.A isto tako da mi postanu antipaticni isto u zavisnosti od ekipe.
Da mi je nekog naci kome je svejedno sto kurjaci gaze na celu sa dzekom i misketom.Kurjaci nisu gazili najesen ali ja nesto rekoh pa su na mene bili skepticni a @Ribery ce mi makar potkosulju sa natpisom Vukova sa ontarija morati da posalje :mrgreen:
isto tako da je nekom eto onako bas svejedno sto je hoffa u krizi.
Ali isto mogu da onanisem na PSG koji su napravili transforamciju od dragog ka mrskom.
Vrijeme -papeta i dobrog PSG kontra vremenu izdajice i dvolicnjaka Vahe,sutiranje vede,forsranje ljuboje i sada jedno vrijeme dok ovaj nije zakenjo kezmana.
Ili Herthu pa taj klub ni enver maric ne voli :mrgreen: :mrgreen:
Sto znaci @gero-nimo odbij od klubova u mene gdje god postoji i jedna dlaka made in Bosna u klubu.
p.s kuces dalje kad i onakav kotbus mi ako nista drugo nije antipatican ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la geronimo » 12 apr 2009, 16:11

harishp je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Nedavno je i meni padalo na pamet da otvorim temu o Wolfsburgu, ali u tome me ovi zatekose sa ovom anketom i molbom da se ne otvara pod svaku cijenu novi topic, eh sad...nek traje, kol' ko traje, da nisu zasluzili ne moze se reci (normalno, radi nasih perjanica).
Eh, sve bi bilo u redu da ovaj klub ima istinske navijace (ovdje na forumu), koji ce ga pratiti i pisati o njemu. Ako cemo samo radi Edina i Misketa...o njima se ima gdje dovoljno pisati. 8-)
Nema veze, vidim da je @NoName i jos jedan...ne mogu mu se sjetiti nicka ;) ..ah ja @dirty hari alijas harishp :lol: velike pristalice kujraka :D
Samo naprijed!
Navijam samo za jedan klub koji je bio i ostao u BIH.Ne volim gastabajtersko navijanje za klub kao sto sad ima pun klinac kobajagi navijaca a nikad niti su niti ce biti na stadionu tog kluba za kojeg navijaju-Ja licno mogu samo simaptisati neke klubove ovisno o garnituri ekipe.A isto tako da mi postanu antipaticni isto u zavisnosti od ekipe.
Da mi je nekog naci kome je svejedno sto kurjaci gaze na celu sa dzekom i misketom.Kurjaci nisu gazili najesen ali ja nesto rekoh pa su na mene bili skepticni a @Ribery ce mi makar potkosulju sa natpisom Vukova sa ontarija morati da posalje :mrgreen:
isto tako da je nekom eto onako bas svejedno sto je hoffa u krizi.
Ali isto mogu da onanisem na PSG koji su napravili transforamciju od dragog ka mrskom.
Vrijeme -papeta i dobrog PSG kontra vremenu izdajice i dvolicnjaka Vahe,sutiranje vede,forsranje ljuboje i sada jedno vrijeme dok ovaj nije zakenjo kezmana.
Ili Herthu pa taj klub ni enver maric ne voli :mrgreen: :mrgreen:
Sto znaci @gero-nimo odbij od klubova u mene gdje god postoji i jedna dlaka made in Bosna u klubu.
p.s kuces dalje kad i onakav kotbus mi ako nista drugo nije antipatican ;)

Bravo, bravo... :)

Ali sta ces ti meni sad reci, ako sam ja bio veliki Partizanovac i nakon svih desavanja, taj mi klub vise ne znaci nista, ama bas nista. A ljubav prema njemu, bogami nije mala bila. Nasa liga je bruka liga, i tesko neko ko prije nije navijao za BH klub moze sad klicati istom. Ja ne mogu, sticajem okolnosti bio sam u prilici da puno puta gledam Bayern i da ga zavolim, sto po meni nije grijeh. Kao sto isto ne smatram losim, ako neko npr. voli Liverpool ili Juventus, a nikad nisu bili niti ce biti u tim zemljama a kamoli posjecivati utakmice voljenih klubova.
To je sve "zasluga" nase lose lige i kriminala u njoj. I ne treba na sve biti mrgud, pustiti ljude neka vole taj "strani" klub bio nas igrac u tom istom ili ne! Et recimo ja sam Bayern zavolio prije Bracinog dolaska.

Da nemam odredjenih simpatija prema nekim nasim klubovima, lagao bih! Pa dobio sam ime po nekadasnjem igracu Zelje Sprece, a moji zemljaci Musemici su u Sarajevu ostavili ogroman trag. Pa jedan Velez, sa kojim sam vezan opet sa jedne druge strane.
Znaci, da skratim..nisi jedini (ali si jedan od vrijednijih ;) ) koji prati sve nase igrace po ino-ligama, pa samim tim mnoge te timove i simpatise, kao ovaj Wolfsburg...i na cijoj smo temi sad.

@ribery ce ti nabaviti dres vukova sa ontarija (ako ga flok ne podere :lol: ), niste distancirali u detalje, jer samo trece mjesto tebi donosi dres :arrow: zato navijaj za Bayern ako ti je do dresa. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 13 apr 2009, 00:15

Ja mislim da svi redom (dobro, hajde, makar 90%) posjetilaca ovog foruma, pored svih klubova koje inače simpatiše, navija i za klubove u kojima igraju naši igrači.

Ja volim fudbal od kada znam za sebe. Prije rata navijao sam za CZ, glupo skroz, nidje veze al eto. Valjda zato sto sam u svom selu jedino imao prilike da njih vidim na TV kod njihovih nastupa u Evropi. Sada navijam za Liverpool i to uglavnom zbog Torresa, koji mi je kralj što se tiče lopte. Ostalo, navijam za sve klubove gdje igraju naši reprezentativci a nisu mi mrski ni Juventus ni Inter jer smo i tamo ostavili svoj trag.

Malo sam stariji nego večina posjetilaca ovdje. Sjećam se da sa 22-23 godine nisam propuštao niti jednu utakmicu dok danas mi se isto zna desiti. Pogotovo mi se zna desiti da ne gledam utakmicu jer nema niko od naših. Isto tako, uvijek bih prije volio pogledati Wolfsburga ili Hoffenheima protiv, recimo, Karlsruhe-a nego Bayerna protiv HSV. To je tako i tako će i ostati dok ovi naši prave dar mar.

Pored svega, smatram da Wolfsburg pravi tim za budućnost. I za njih i za ove naše bi bila velika greška da ih puste da odu. Smatram i očekujem da ovu sezonu završe na poziciji koja vodi u LP ako ne i da osvoje titulu, da se tokom ljeta pojačaju i da postanu jedan respektabilan tim za koji će mnogi u svijetu da navijaju. Pa Bože moj, ne vidim nikog ovdje da navija za Salernitanu ali za Juve navijaju mnogi - zašto? Pa valjda zbog toga što su imali prilike da zavole taj klub jer su ga mogli gledati na TV, jer su u njemu igrale zvijezde koje su simpatisali i slično. Svako ima svoj razlog.

Naprijed naši gdje god da ste :D
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 18 apr 2009, 10:37

jedina ekipa koja je ove sezone nadigrala vfl je leverkusen.......... i sam magath kaze kako je ovo najteza utakmica

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la ribery » 18 apr 2009, 14:27

geronimo je napisao/la:trece mjesto tebi donosi dres :arrow: zato navijaj za Bayern ako ti je do dresa. :D
Hahahaha, legendo. @harishp, vidis li ti ovo bolan? :mrgreen:
Koliko ja znam, wfl je prvi :D

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la obannon » 18 apr 2009, 14:40

Danas pucaju
- " $...

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la fera » 18 apr 2009, 15:12

volio bi da uzmu naslov
You are someone else I am still right here

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la el-fighter » 18 apr 2009, 16:33

Ajmo zeleni možete vi još bolje. Malo je jedan gol.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la Pauk » 18 apr 2009, 16:46

Vrlo lose izdanje Wolfsburga sada u drugom poluvremenu protiv Leverkusena.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
BegA_SA
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 feb 2009, 19:40
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la BegA_SA » 18 apr 2009, 17:14

Golll
Miske asistencija, a Grafitte gol
SARAJEVO=Evropski Jerusalem :P

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la fera » 18 apr 2009, 17:24

hahaha nova pobjedaaaaaa!!!!!!
You are someone else I am still right here

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: WFL Wolfsburg

Post Postao/la ribery » 18 apr 2009, 17:29

Danas vise srece nego pameti, realno je trebao biti bar remi. (poklon penal, i ne dosudjeni penal u zadnjoj minuti za bayer). Mada su mogli i ranije rijesiti vukovi susret, ali debil Grafite ne bi dodao nema tih para. Lijepo ga je dzeko poslao u ku**c. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.