Olympique Lyonnais

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

BIHfan
x 5
Kontakt:

Re: Olympique Lyonnais

Post Postao/la BIHfan » 05 nov 2009, 15:15

Ma znao sam da ce bit nerjeseno citav dan sam se bi govorio to.....al Babel ga sretno zavali,da nije zabio izgubili bi . :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 05 nov 2009, 23:06

fanatique 1899 je napisao/la:Lavovi, slijedeća tekma protiv nas i to na Gerlanu, mislim da ce to biti veći derbi od onoga protiv PSG-a. Lyon je u panici, ULTRAS MARSEILLE dolaze ima da zapalimo Gerland. Ekipa OM će svakako biti motivirana za nove pobjede samo kada pogledaju na našu tribinu. ALLEZ MARSEILLE!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jeste optimisticni i sigurni da ce te nas pobjedit,sa Gerlanda se slabo ko sretan vratio a nebi me iznenadilo da se i vama to desi.... :lol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 09 nov 2009, 14:51

Molim lijepo ovako je rezultat tekao:

OL 1-0 OM
OL 1-1 OM
OL 2-1 OM
OL 2-2 OM
OL 2-3 OM
OL 2-4 OM
OL 3-4 OM
OL 4-4 OM
OL 5-4 OM
OL 5-5 OM

:shock: :shock:
FK DELFIN NEUM

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 13 nov 2009, 12:36

Imamo ekipu sa kojom cemo se borit za naslov La Championata i da doguramo daleko u Ligi Prvaka,uprava je odradila jos jednom kazem sjajan posao,samo se nadam da na kraju ove sezone neprodamo nikoga,pogotovo Lorisa,Pjanica,Cissokha,Lopez koji su dosad dosta pokazali.
FK DELFIN NEUM

daffy
Kontakt:

Post Postao/la daffy » 13 nov 2009, 12:41

uz Juventus i Real M. definitivno najbolji prelazni rok su imali.. rijesili se par igraca, ali zato su sad puno bolji.. nevjerovatan posao.. otisao Juninho, dosao jos bolji Pjanic.. pa onda Gomis i Lopez.. uh uh.. + Cisshoko.. milan ga nije htio radi zuba.. koji debili a momak igra nevjerovatno!
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 23 nov 2009, 17:59

Španjolski dnevni list La Vanguardia donosi veliku priču o mladom veznjaku Lyona i BiH reprezentacije, 19-godišnjem Miralemu Pjaniću...

“Ulazak milijuna i moćnih predsjednika u mnoge europske nogometne klubove zaslijepio nas je u potrazi za mladim talentima. Čini se kao da igrač čija je tržišna cijena manja od 50 ili 60 milijuna eura ne zavrjeđuje igrati u najjačim europskim ligama. Ukratko, Barcelona i Real Madrid željeli su u svoje redove dovesti Francka Riberyja procijenjenog na 80-ak milijuna eura. Oba su se kluba povukla iz transfera, no zanimljivo je da nikoga na toj poziciji nisu doveli”, piše La Vanguardia, te nastavlja:

“Godinu prije toga oba su kluba pratila 18-godišnjaka koji je u dresu Metza radio sjajne stvari, a čija se cijena vrtjela oko osam milijuna eura. Ime mu je Miralem Pjanić.”

“Na kraju je završio u Lyonu koji nije želio propustiti priliku dovesti ga, a sada svi čupamo kosu i gledamo što će se dogoditi sutra. Jer Pjanić je već ostavio traga u Francuskoj u kojoj igra cijelu karijeru. Vješt je, tehnički potkovan, brz i povrh svega talentiran. Svojim potezima podsjeća na Riberyja, a uopće nema sumnje da bi ga mogao i nadmašiti”, piše, između ostaloga, tiražni španjolski dnevnik podsjećajući na pogrešnu procjenu španjolskih nogometnih perjanica.
Ma Mire ce biti najbolji :mrgreen:
Question: "Why do you shoot so many Threes?"

Antoine Walker: "Because there are no Fours."

Omerbavarac
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 23 nov 2009, 18:14

Mire je kralj. Najtalentovaniji igrac danasnjice.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 25 nov 2009, 16:06

Mislim da smo mi krivi sto Liverpool ce gledat Ligu Prvaka preko TV-a. :lol:
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 25 nov 2009, 16:22

BIHfan je napisao/la:Mislim da smo mi krivi sto Liverpool ce gledat Ligu Prvaka preko TV-a. :lol:

Ako stignu od one Europe League-e :P Problem je što sad OL ovisi o Loserpoolu jer ako oni dobiju Fiorentinu, a OL Debrecen onda je Lyon opet prvi. Al biće to uredu i Lyon će bit prvi :mrgreen:

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 25 nov 2009, 20:48

Cesc Fabregas 4 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Mislim da smo mi krivi sto Liverpool ce gledat Ligu Prvaka preko TV-a. :lol:

Ako stignu od one Europe League-e :P Problem je što sad OL ovisi o Loserpoolu jer ako oni dobiju Fiorentinu, a OL Debrecen onda je Lyon opet prvi. Al biće to uredu i Lyon će bit prvi :mrgreen:

Ma nije problem mi smo prosli....ja bi u daljem krugu volio da dobijemo Bayern al oni kazu da hoce u Evropu Ligu jer je sad ona jaca ima Liverpool i bice zanimljivo. :mrgreen:
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 25 nov 2009, 21:14

BIHfan je napisao/la:

Ma nije problem mi smo prosli....ja bi u daljem krugu volio da dobijemo Bayern al oni kazu da hoce u Evropu Ligu jer je sad ona jaca ima Liverpool i bice zanimljivo. :mrgreen:

I to što kažeš sada uopšte ne znam jel zanimljivija CL il EL :lol: Nego pitam se što je ova tema ovako loše posjecena ipak je OL veliki klub i konto sam da ima više navijaca ccc Pozitivna stvar je što je Lyon moj drugi najdraži klub tako da cu je ja cesto posjecivati ;) :D

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 26 nov 2009, 10:51

BIHfan je napisao/la:

I to što kažeš sada uopšte ne znam jel zanimljivija CL il EL :lol: Nego pitam se što je ova tema ovako loše posjecena ipak je OL veliki klub i konto sam da ima više navijaca ccc Pozitivna stvar je što je Lyon moj drugi najdraži klub tako da cu je ja cesto posjecivati ;) :D

Ma vidis da svi navijaju za Manchestere,Reale,Bayerne klubovi koji su po meni nidje veze.
Ja volim klubove koji imaju dobru skolu fudbala kao bas Lyon,Arsenal,Ajax,Barca. 8-)
FK DELFIN NEUM

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 02 dec 2009, 17:41

Bjezi nam Bordo dva boda,sto nije opuno kolko smo puta dosad kiksali sa remijima,makar smo se rjesili Lige Prvaka do sledece polusezone sad se borimo za sto veci plasman na tabeli u jesenjem djelu prvenstva. Sretno Lavovi...uz vas sam
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 02 dec 2009, 17:47

BIHfan je napisao/la:Bjezi nam Bordo dva boda,sto nije opuno kolko smo puta dosad kiksali sa remijima,makar smo se rjesili Lige Prvaka do sledece polusezone sad se borimo za sto veci plasman na tabeli u jesenjem djelu prvenstva. Sretno Lavovi...uz vas sam

Ma kakav crni Bordeaux,nemaju oni šanse pored ovako jakog Lyona.Titula je naša... :mrgreen: :lol:

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 02 dec 2009, 17:53

BIHfan je napisao/la:Bjezi nam Bordo dva boda,sto nije opuno kolko smo puta dosad kiksali sa remijima,makar smo se rjesili Lige Prvaka do sledece polusezone sad se borimo za sto veci plasman na tabeli u jesenjem djelu prvenstva. Sretno Lavovi...uz vas sam

Ma kakav crni Bordeaux,nemaju oni šanse pored ovako jakog Lyona.Titula je naša... :mrgreen: :lol:

Bordeaux ce sad na zimu prodat svoje zvjezde Chamakha i Gourcuffa tako da. :)
Jadni mi kad nam je ovakva konkurencija al Bordo dere guzove tamo Bayernu i Juventusu,tako da ih mozemo malo smatrat prijetnjom,jer i imaju dobrog trenera,ostaloo je sica za nas. :mrgreen:
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 05 dec 2009, 15:16

Olympique Lyonnais president Jean-Michel Aulas has confessed he is a big admirer of Fiorentina striker Alberto Gilardino after watching the Viola defeat his team 1-0 this week.
“I have always liked Gilardino,” Aulas is quoted as saying in the Corriere dello Sport newspaper.
“And they were rather fond of our [Anthony] Reveillere two summers ago.
“The rapport between Lyon and Fiorentina is excellent and I reckon that some deals could go through in the future.”
Fiorentina boss Cesare Prandelli has regularly guided the Gigliati to a top-four finish in Serie A since arriving in Tuscany in 2005, and the 52-year-old has now managed to steer the club into the knock-out stages of the Champions League.
“The fact that Fiorentina have progressed to the last 16 of this competition confirms how great a tactician Prandelli is,” concluded Aulas.

Interesantno.Kakav bi to napad bio LICHA-GILARDINO uffff

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 05 dec 2009, 15:54

Cesc Fabregas 4 je napisao/la:Olympique Lyonnais president Jean-Michel Aulas has confessed he is a big admirer of Fiorentina striker Alberto Gilardino after watching the Viola defeat his team 1-0 this week.
“I have always liked Gilardino,” Aulas is quoted as saying in the Corriere dello Sport newspaper.
“The rapport between Lyon and Fiorentina is excellent and I reckon that some deals could go through in the future.”
Fiorentina boss Cesare Prandelli has regularly guided the Gigliati to a top-four finish in Serie A since arriving in Tuscany in 2005, and the 52-year-old has now managed to steer the club into the knock-out stages of the Champions League.
“The fact that Fiorentina have progressed to the last 16 of this competition confirms how great a tactician Prandelli is,” concluded Aulas.

Nebi ja Gilardina doveo jer nece igrati u LP za nas,Lyonu bi trebalo pojacanje na stoperskim al nebrinem doce neki malac iz omladinske skole.. ;)
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 05 dec 2009, 21:49

BIHfan je napisao/la:
Cesc Fabregas 4 je napisao/la:Olympique Lyonnais president Jean-Michel Aulas has confessed he is a big admirer of Fiorentina striker Alberto Gilardino after watching the Viola defeat his team 1-0 this week.

Nebi ja Gilardina doveo jer nece igrati u LP za nas,Lyonu bi trebalo pojacanje na stoperskim al nebrinem doce neki malac iz omladinske skole.. ;)

I to što kažeš...Seguin ,N'Diaye ,Fontaine, Abenzoar,...Ima ih puno 8-)

BIHfan
x 5
Kontakt:

Post Postao/la BIHfan » 06 dec 2009, 15:50

fanatique 1899 je napisao/la:Što je ova tema zanimljiva :mrgreen:
Izgleda da se ovdje raja samo javlja kad padne na kladionici na Lyonu, al dobro, 5 stranica se nakupilo, polako, kamen po kamen palača, nije mi jasno samo sto admin ovu temu nije ugasio kao sto je uradio to sa drugim temama ovog tipa...

:lol: :lol: samo se ti gotivi,ako nisi znao ovo je najbolji klub u Francuskoj ove decenije...a to sto ima 5 stranica to je zato sto ja nepravim kao ti 3 il 4 acc i sam sa sobom pricam.
FK DELFIN NEUM

Cesc Fabregas 4
Kontakt:

Post Postao/la Cesc Fabregas 4 » 06 dec 2009, 16:14

BIHfan je napisao/la:
fanatique 1899 je napisao/la:Što je ova tema zanimljiva :mrgreen:
Izgleda da se ovdje raja samo javlja kad padne na kladionici na Lyonu, al dobro, 5 stranica se nakupilo, polako, kamen po kamen palača, nije mi jasno samo sto admin ovu temu nije ugasio kao sto je uradio to sa drugim temama ovog tipa...

:lol: :lol: samo se ti gotivi,ako nisi znao ovo je najbolji klub u Francuskoj ove decenije...a to sto ima 5 stranica to je zato sto ja nepravim kao ti 3 il 4 acc i sam sa sobom pricam.

Ma na početku je imo samo jedan,al onda uvidio da jedino on piše na temi OM,pa se priključio i sa drugim i od tada mu više nije dosadno.Al najbolje mi je kad se posvađa sam sa sobom(Fanatique vs. Unique) :lol:

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.