Ligue 1

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Može li ekipa Nice izdržati ovaj tempo i plasirati se u Ligu Prvaka?

1. Da
42
53%
2. Ne
38
48%
 
Ukupno glasova: 80

PSG
Postovi: 3
Pridružen/a: 18 apr 2008, 16:09
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la PSG » 21 apr 2008, 13:13

NeLsoN je napisao/la:izgubi i to kod kuce,,katastrofa,jbg,, koji je bio na tabeli lil??? :D :D :( :( :(
Sta se moglo drugo i ocekivati oni jos zive u snovima da su veliki klub iz vremena kad je Tapy kupovao tekme sampionat i evroski kup....vec 15 godina nisu osvojili uzeli trofej ni kup ,a sampionat je suvisno i spominjati za njih bi to bila exstaza....jedina ekipa u francuskoj gdje navijaci zive u zabludi :!:

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la ribery » 21 apr 2008, 15:51

Umjesto da pobijede i praktički osiguraja LP iduće godine, oni izgube.Gledao sam pomalo, napadali su, al' nisam golove vidio.Ko' da gledam da su im ga iz kontri uvalili.

faraon
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 mar 2008, 14:10
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la faraon » 21 apr 2008, 23:37

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:jest napadli su i primili sve iz kontre i to na rpazna gol golovi sve ,
nek su izgubili pa sta ako su izgubili mroaju i oni nekad izgubiti nakon cetiri zaredom bez izgubljene, to je samo dio sudbonosnog puta koji vodi marseille u ligu prvaka a ovim da ne kazem "glupanima" ko sto je ovaj psg mogu samo reci da ako si tokko siguran u svoje misli ko sto sam ja siguran da je marseille u ligi prvaka sljedece sezone jer isto ko da sam prije pola sata gledo izvalcenje grupa za lp jer tolko sam siguran da je marseille u lp sljedece sezone, hadje care da se okaldimo kako ako moze iakko dj svega vcam da se okaldimo jer mi j edosat vas svh koji mislite da znate nesto a ne znate nista mislim ovaj psg naprimjer tu rpcia neke stavri oni zive u iluzijama ovo ono , hahaha pa ako si tolko siguran hajd ja i ti se kladimo vako
ako marseille prode u ligu prvaka neka tebe banuju zauvijek sa ovog foruma, a ako ne prode neka mene banuju


sve cu uradit samo da zapusim usta ovima kao sto su psg koji n eznaju sat govore


mrzim kad neko vako prica nesto o cemu nema pojma to me tolko NERVIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:lol:
Ti si neka cudna biljka :mrgreen:
Nepismena!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la ribery » 28 apr 2008, 12:09

Jedvaaaaaa :roll:

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la NeLsoN » 28 apr 2008, 13:47

ribery je napisao/la:Jedvaaaaaa :roll:
ah,, pa i chelsea ce da uzme titulu jedva, bayern ce da osvoji kup uefa i sa zenitom ce jedva, ko to sve nepobjeduje jedva... ipak su to 3 boda,,, ;) ;) ;)
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 20 maj 2008, 14:13

Nesto se suska da je Nasri blizu potpisa za Arsenal.Ima li neko kakvu konkretnu informaciju u vezi toga?

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 20 maj 2008, 15:09

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:nek ide jeb.. matger svju ako hoceeeeeeeeee pi... mu materina
budala umjesto da ostane i postane najvece legenda kluba posto ima sve preduslove za to jer je rodio se u marseille i dijete je marseillea on hoce da ide glupan glupan , ba nek ide svako kome nije marseille u srcu i kome su vaznije pare , ne trebam nam on eto vam ga daba ako hocete, je... me svak da sam ja on , i da mi trebaju pare npr z afamiliju p aja bi trazio od navijaca nek mi skupe koji milion ali da ostanem u klubu i postanem legenda najvece niejdne pare ne mogu mu kupiti ono sto bi navijaci stotinama godin apricali kad on i bude mrtav , a to je da je on najvece legenda GLUPAN nevideni n emogu da shvatim nikako to dijete je veledroma i umjesto da ostane i psotane najveci on bi da ide
uostalom najbolje je svim klubovima evrope da naprave smarseilleom dogovor da im marseille daje besplatno sve igrace makele , deschamp, drogba, ribery , flamini , desaily mnogi ostali jos i sad nasri sta radeeeeeee ovi ljudi u nasem klubu kako nema tih para da se zadrze igraci ispadosmo mi fabrika za igrace cijele evrope
pa daj arsenal juventus chelsea i soatli ako ste klubovi napravite sebi igrace ko sto mi napravimo
bogatasi ko fol ,, zato nikad necete moci kupiti sebi navijace koje mi imamo j,,,, vam familiju
Ovo bi trebalo da znaci da stvarno ide?! :?: :twisted:

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 20 maj 2008, 16:50

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:nisat to niej sigurno to su samo viejsti zute stampe isto ko sto je se pricalo za ben arfu da ide u arsenal ja mislim ako ode ovaj nas mangup da neec u Arsenal otici , ali malo prije sam gledao na marseilleovoj televiziji vece su sanse da ostane nego da ode vidicemo sta ce biti
Ne vidim u cemu bi bio problem da Wenger kupi i Ben Arfu i Nasrija.Svakako se zna da voli konkurenciju u timu i mlade igrace-mladje i bolje ne moze se trenutno naci na trzistu,tako da nije iskljuceno da ih obojicu kupi.A nasao sam na par sajtova izjavu Nasrija kako je ono njegova zadnja utakmica za Marseille,kao i da nema namjeru da predje u neki drugi francuski klub,samo Spanija,Italija i Engleska dolaze u obzir.

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 20 maj 2008, 17:11

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:on je reko ako da je to mozda nejgova zandja utakmica i ako bude da lijepo sto je postigo onu golcinu i tako se oprostio ali on je reko mozda ako napustim jer je pitanje bilo da li ces napustiti znaci on je reko ako bi napustio
a sto s emene tice ja bi ga sad otjero jer nije marseille metz da se on zajebaje kako hcoe MARSEILLE JE VELIKI HISTORIJSKA INSTITUCIJA veci od arsenala i mhogih tih novih klubova koji imaju pare pa su na glasu dobrom
Marseille je samo jedna prosjecna evropska ekipa sada i nista vise.Nema to veze sa parama nego sa njihovom klupskom politikom.Ko je u Francuskoj varao,ko se nije oporavio nikad od toga,ciji predsjednik je zavrsio u zatvoru?!A da,sve su to istorijske cinjenice! ;)

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 21 maj 2008, 03:33

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:to sta je marseille za arsenal govori historija, a i svi ljudi oko fudbala to znaju
samo cu ti reci nemas pojma sta je marseille i kakav je to klub i kolko poseban po svemu
mozda ako malo zaviris po internetu saznat ces sve
Ne trebaju meni ljudi "oko fudbala"(sta god to znacilo) da bih formirao svoje misljenje na osnovu vidjenog i "Istorijskih" cinjenica.Marseille je nekada bio strah i trepet u Evropi,a sada je samo osrednja ekipa kojoj Liverpool napuca 4 komada kada im to zatreba.Marseille spada u sam vrh francuskog fudbala,ali opet koliko je dobra francuska liga nije ni to nista cudno-jedino Lyon nesto vrijedi tamo a u Evropi krajnji domet cetvrtfinale.Da je OM kojim slucajem u Italiji,Spaniji ili cak Engleskoj(moja omiljena liga) borio bi se za Intertoto kup najvise jer dzaba im svi trofeji kada nisu osvojili ligu ili neku evropsku titulu vec godinama unazad.A to da li ja imam pojma ili ne,nasmijao si me slatko! ;)

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 21 maj 2008, 07:00

ja bih volio vise Nasri-a nego Ben Arfu, jer ovaj momak razvaljuje, ali razvaljuje u pravom smislu. Nisu ga djabe poredili sa Zizu-om. A Wenger kada nekoga zapikira sigurno ce to i uraditi. Pogotovo ako je taj igrac mlad, talentovan a i Francuz ;) Tesko, ali stvarno tesko da Marseille odbije ponudu od 13.5 miliona funti ( koliko znam ) za Nasri-a nakon sto je ovaj izjavio da bi volio ici...

A sto se tice Marseille-a, volim taj klub jedino zbog toga sto je iz njega ponikao najbolji igrac ikada, Zinedine Zidane ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 09:18

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:preso je Nasri vec
ko ga j..be n etreba mi sad d adaje sto miliona funti da se vrati ja g ane bi vratio u Marseille sad je u mojim ocima posto najmrzi igrac meni , kao sto su bili i Drogba Ribery makele deaily i svi ostali
mislio sam da ce Nasri ostati i prekinuti tu tradiciju ali je glup ba imo je sve rpeduslove da postane legenda najveca Marseillea ali nece glupan vaznije mu pare glupan ba vrhunski ne razumijem **** im pare sve


mislim da ti ne kontas o cemu se radi. Pa bili ti ostao u jednom klubu ako nemas perspektive tu ?! U Arsenalu ce igrati u najboljoj ligi na svijetu, u Ligi prvaka i sigurno ce se proslaviti ( ako ga ozlijede ne zahebu ). Svak normalan bi presao, i naravno i drago mi je sto je to uradio ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 22 maj 2008, 14:45

@Com_ultras_MARSEILLE

Bolja i snaznija ekipa,bolja organizacija unutar kluba,bolji trener,vise para,stalno igranje Lige sampiona(ne samo rekreativno),mogucnost napretka...samo proberi razloge zbog kojih bi svaki igrac pozelio da dodje u Arsenal! :twisted:

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 22 maj 2008, 16:58

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:hahah pusiteeeeeee te ga saddddddd jos niej presoooooooooooo
izjavio
je dsa jos se razmisljaaaaaa
hahahahahah
ev vam izjaveeeeeeee
"We are not in a hurry. It is true that we are examining an offer from Arsenal, which is interesting for Samir Nasri from a sporting point of view," said his agent Jean-Pierre Bernes.

"But I have also received other offers."

ko vas j... saddddddd hahahahahah daba vam pare svima sad i vama sa higberyaaa i ostalimmmmm interu u milanu
ja mislim da on ostajeeeeeee ako bogdaaaaaa

a vi jadnici navijaci klubov akoji nemaju dusu i navijace ko marseille kojim apare odreduju nesto zao mi vas p ane bi marseille nikad ko vi pustio da ih se otjera sa Vledroma kao vas sa higberya , cc mijenjati satdion istorisjki z aklub i jos da se ime novog stadiona zov epo nekoj kompaniji to je za mene tolko zalosno ccc sramota previse vam je sve savsreno nekako sve se sjaji treba tu malo onog izgleda historijskog na satadionu koja hrda da ima da se vidi neka tradicijia
zalosni ste svi vi klubovi sa paarama a bez duse i pravih navijaca
1.Nigdje nije rekao da nece preci nego da imaju i druge ponude,a opet to je izjavio njegov agent koji,kao i svaki drugi agent,pokusava izvuci jos koji milion na ovom transferu
2.ko nas **** sad?!Sinko,*ebes li ti sta ili ti je desanka zakon?:D
3.Promijenili stadion,pa sta?!Koliko timova je promijenilo svoje stadione pa im nista nije bilo,samo postali jos bolji(pogledaj malo Allianz Arenu ;) )
4.jos juce si mrzio Nasrija a sad ga volis?**** lud zbunjenog! :twisted:
5.Za tvoje dobro,kada kucas prvo se malo smiri pa onda otipkaj sve kako treba jer je prava patnja skontati sta je pisac htio reci. 8-)

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 17:02

Gunner je napisao/la: 1.Nigdje nije rekao da nece preci nego da imaju i druge ponude,a opet to je izjavio njegov agent koji,kao i svaki drugi agent,pokusava izvuci jos koji milion na ovom transferu
2.ko nas **** sad?!Sinko,*ebes li ti sta ili ti je desanka zakon?:D
3.Promijenili stadion,pa sta?!Koliko timova je promijenilo svoje stadione pa im nista nije bilo,samo postali jos bolji(pogledaj malo Allianz Arenu ;) )
4.jos juce si mrzio Nasrija a sad ga volis?**** lud zbunjenog! :twisted:
5.Za tvoje dobro,kada kucas prvo se malo smiri pa onda otipkaj sve kako treba jer je prava patnja skontati sta je pisac htio reci. 8-)
Mislim da poznajem ovog Gunner-a ;) :D

A ti marseille se smiri, pa onda kucaj... Prvo, garantujem ti da Nasri nece ostati u Marseill-u, mozda nece u Arsenal ( mala vjerovatnost ) ali ce sigurno otici, Inter, Milan, Barca, Real Madrid... Sve punoooo veci klubovi od Marseille-a :twisted:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Gunner » 22 maj 2008, 17:04

GunnerS je napisao/la:
Gunner je napisao/la: 1.Nigdje nije rekao da nece preci nego da imaju i druge ponude,a opet to je izjavio njegov agent koji,kao i svaki drugi agent,pokusava izvuci jos koji milion na ovom transferu
2.ko nas **** sad?!Sinko,*ebes li ti sta ili ti je desanka zakon?:D
3.Promijenili stadion,pa sta?!Koliko timova je promijenilo svoje stadione pa im nista nije bilo,samo postali jos bolji(pogledaj malo Allianz Arenu ;) )
4.jos juce si mrzio Nasrija a sad ga volis?**** lud zbunjenog! :twisted:
5.Za tvoje dobro,kada kucas prvo se malo smiri pa onda otipkaj sve kako treba jer je prava patnja skontati sta je pisac htio reci. 8-)
Mislim da poznajem ovog Gunner-a ;) :D

A ti marseille se smiri, pa onda kucaj... Prvo, garantujem ti da Nasri nece ostati u Marseill-u, mozda nece u Arsenal ( mala vjerovatnost ) ali ce sigurno otici, Inter, Milan, Barca, Real Madrid... Sve punoooo veci klubovi od Marseille-a :twisted:
MoRe bit' bidne a moRe bit' ne bidne! ;)

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la Impact » 22 maj 2008, 19:18

Gunner je napisao/la:Marseille je nekada bio strah i trepet u Evropi,a sada je samo osrednja ekipa
Pa to je sve relativno s obzirom da pare vrte nogomet, dok je Marseille bio mocna ekipa recimo Chelsea je bio osrednja ekipa,a sada bih rekao da su se uloge totalno zamjenile i da ekipe bez ogromnih ulaganja tesko mogu napraviti nesto u svjetskom/evropskom fudbalu !!! I sve je to realnost Deportivo,Leeds,Monaco su samo neke od momcadi koje su bile mocne a sada recimo Leeds u 3ligi ! ! ! I bas zbog tih para napravljena je ogromna razlika između "malih" i "velikih" ekipa, tako da je prosto nevjerovatno da Nasri ostane ili Ben Arfa i Benzema (u Lyonu)...GUNNERS 4 EVER 8-)

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 19:33

Impact je napisao/la:GUNNERS 4 EVER 8-)
Masala sta nas je ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 20:02

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:volio bih da me ne natjerate da mrzim arsenal jer ne mrzim ga radi francuza u njemu zato ne bi volio da s epuno prepiremo da g ane bi zamrzio
ali ono sto je SVJETSKA istina je da je MARSEILLE DEFINITIVNO VECI KLUB OD arsenala ev vako to izgleda

MARSEILLE arsenal
Ok, ja postujem tvoje misljenje. I znam zasto ti tako mislis, navijac si marseille-a i naravno da ces nerelano gledati na takve stvari... ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olympique de Marseille

Post Postao/la GunnerS » 22 maj 2008, 22:37

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:ha ha ok
za mene postoji samo MARSEILLE i niko vis e
svi ostrali su za mene nula TO JE VELIKA ISTINA

MARSEILLE UNIQUE
svaka cast na tome...tako i treba, voliti jedan klub a ne 5 klubova, svaka cast na tome 8-)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.