Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la TheTruth34 » 22 jan 2022, 22:51

Samo procitajte ovaj post iznad pomno i sve vam je jasno, da Milan ima najjace fanatike u univerzumu.
Donnaruma bezze, Maldini madžioničar, ušparao jos boljeg golmana doveo... Hakan eto nako tanak im bio a kad god sam ih prethodnih godina gledao vidjelo se da imaju 2 igrača da valjaju Hakana i Thea, ali eto nije ni on valjao, prije dva tri mjeseca se pisalo da im je i Diaz bolji od Hakana.. To je samo jedan post i o ovakvim stvarima sam ja vama pisao i o vasoj realnosti.


Lazio Atalanta za mene jedno ogromno razočarenje utakmica. Izdržao sam do 60 minute, više nisam mogao patiti svoje oči.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 22 jan 2022, 22:55

TheTruth34 je napisao/la:
22 jan 2022, 22:51
Samo procitajte ovaj post iznad pomno i sve vam je jasno, da Milan ima najjace fanatike u univerzumu.
Donnaruma bezze, Maldini madžioničar, ušparao jos boljeg golmana doveo... Hakan eto nako tanak im bio a kad god sam ih prethodnih godina gledao vidjelo se da imaju 2 igrača da valjaju Hakana i Thea, ali eto nije ni on valjao, prije dva tri mjeseca se pisalo da im je i Diaz bolji od Hakana.. To je samo jedan post i o ovakvim stvarima sam ja vama pisao i o vasoj realnosti.


Lazio Atalanta za mene jedno ogromno razočarenje utakmica. Izdržao sam do 60 minute, više nisam mogao patiti svoje oči.
Prijatelju, tebi je Bog dzaba mozak dao kad ništa što pročitaš ne shvatiš već tumacis na neki samo tebi jasan način.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2022, 22:57

@Muxa

Ja sam samo rekao da smo izgubili sa finansijskog aspekta, sa igračkog nikako, i to je apsolutno tačno kada govorimo o Donarumi i Hakanu. Sa druge strane, za Romagnolija i Kesija ćemo vidjeti, mada iskreno mislim da bi Romagnoli možda i mogao do kraja sezone šarnuti novi ugovor jer ja stvarno ne znam šta on misli u koji bolji klub može otići i igrati za neke veće pare.

Kessija će vjerovatno klepiti neki Englezi (uz dobar ugovor), jer ga je prošla sezona dosta digla u tom smislu, a eto i ove sezone pumpa statistiku golovima sa penala i još ponekim iz igre, a generalno ne pruža Bog zna kakve partije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jolicnikola » 22 jan 2022, 23:29

čuo sam da se Iličiću opet slošilo i da mu je karijera pod znakom pitanja, užas

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 22 jan 2022, 23:55

Je li vrijeme da se pobijedi u Milanu? :mrgreen:
Oba trenera odbacila priču o meču kao odlučujućem, a stvarnost je drugačija. Milan ako dobije koliko-toliko ostaje u igri za titulu i ide Juventusu na 10, u suprotnom gubi sve sanse skoro, a Juventus dolazi na 4, preskače Atalantu. Prebitan mec.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

miki09
Postovi: 437
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la miki09 » 22 jan 2022, 23:58

Da, bas uzas za ilicica, vec polako postaje teret atalanti, a ne mogu ga tek tako odhebati s obzirom na mentalne probleme koje ima. Lik definitivno treba napraviti pauzu u karijeri, dovesti se u red ako je ikako moguce i onda razmisljati o fudbalu. Ovako ne vjerujem ni da njemu samom odgovora citav ovaj pritisak koji mu dolazi sa ove sportske strane.

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 23 jan 2022, 00:00

Ima 33 godine, neka se vrati kuci i završi karijeru i ostavi tu nevjernu zenu konacno (ako je tacna prica).
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 23 jan 2022, 00:01

Pogba je napisao/la:
22 jan 2022, 23:55
Je li vrijeme da se pobijedi u Milanu? :mrgreen:
Oba trenera odbacila priču o meču kao odlučujućem, a stvarnost je drugačija. Milan ako dobije koliko-toliko ostaje u igri za titulu i ide Juventusu na 10, u suprotnom gubi sve sanse skoro, a Juventus dolazi na 4, preskače Atalantu. Prebitan mec.
Classic 6 pointer.
A nismo derbija dobili haman dvije godine.
Mozda je vakat.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 23 jan 2022, 00:01

Pogba je napisao/la:
22 jan 2022, 23:55
Je li vrijeme da se pobijedi u Milanu? :mrgreen:
Oba trenera odbacila priču o meču kao odlučujućem, a stvarnost je drugačija. Milan ako dobije koliko-toliko ostaje u igri za titulu i ide Juventusu na 10, u suprotnom gubi sve sanse skoro, a Juventus dolazi na 4, preskače Atalantu. Prebitan mec.
Definitivno jako bitan meč. Više nego što to treneri žele priznati, mada ih i razumijem, ne žele dodatno stvarati pritisak na igrače.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2022, 00:37

dinoo je napisao/la:
23 jan 2022, 00:01
Pogba je napisao/la:
22 jan 2022, 23:55
Je li vrijeme da se pobijedi u Milanu? :mrgreen:
Oba trenera odbacila priču o meču kao odlučujućem, a stvarnost je drugačija. Milan ako dobije koliko-toliko ostaje u igri za titulu i ide Juventusu na 10, u suprotnom gubi sve sanse skoro, a Juventus dolazi na 4, preskače Atalantu. Prebitan mec.
Classic 6 pointer.
A nismo derbija dobili haman dvije godine.
Mozda je vakat.
Čuj Pogbe je li vrijeme, a dobili zadnju u Milanu :mrgreen:

A i ti vala Dino kao da se odigralo 10 derbija od vaše zadnje pobjede, a ne dva :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
dinoo
Postovi: 4871
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 23 jan 2022, 00:57

Raonffa je napisao/la:
23 jan 2022, 00:37
dinoo je napisao/la:
23 jan 2022, 00:01
Pogba je napisao/la:
22 jan 2022, 23:55
Je li vrijeme da se pobijedi u Milanu? :mrgreen:
Oba trenera odbacila priču o meču kao odlučujućem, a stvarnost je drugačija. Milan ako dobije koliko-toliko ostaje u igri za titulu i ide Juventusu na 10, u suprotnom gubi sve sanse skoro, a Juventus dolazi na 4, preskače Atalantu. Prebitan mec.
Classic 6 pointer.
A nismo derbija dobili haman dvije godine.
Mozda je vakat.
Čuj Pogbe je li vrijeme, a dobili zadnju u Milanu :mrgreen:

A i ti vala Dino kao da se odigralo 10 derbija od vaše zadnje pobjede, a ne dva :mrgreen:
Mislio sam generalno, ove godine nismo dobili nikog jaceg od rome, hahahah.
Atalanta, inter, milan, napoli....bodovi na kapaljku

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la hurem » 23 jan 2022, 10:18

Sljiva sama po sebi ne moze biti argument da je faul.
Da niste vidjeli šljivu niko od vas ne bi rekao da je ondje bilo faula.
Ako ti moraš pogledati snimak 20 puta da vidiš da li je uopće bilo elemenata za faul, onda okači mačku o rep sve.
Niko ondje ne vidi faul, samo šljivu.
Dakle, nije postojalo više od 10% elemenata da se svira faul Dzeki kod prvog gola Intera.
Dzeko je nadskocio protivnickog igraca toliko da ovaj nije bio ni blizu lopte. Edin niti jednog trenutka nije išao laktom.
Zapravo bi bila sramota da se ondje svirao faul.
Šljiva moze nastati i kad nije prekrsaj...malo ga okrznuo u letu ili bolje reći ovaj nedovoljno skočio pa udario u pogrešno.
Isto kao kada se igrač može povrijediti nakon što mu je protivnik propisno uklizao, odnio loptu a usput i njega.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 23 jan 2022, 10:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jan 2022, 10:41

Ovaj theTruth ili kako već ima opasnih problema, neka mi se javi privatno, znam neke odlične učače rukjje. Jer momak halucinira.

Niko nikad od navijača ili simpatizera Milana nije rekao da je ovaj ili onaj igrač najbolji na svijetu ili nešto slično.

Ali ko može osporiti da Milan nije u igračkom smislu izgubio u zamjeni Maignan - Donnarumma? Kad Francuz brani odlično.

Diaz- Hakan? Tu je možda Milan u igračkom smislu malo izgubio, ali isti taj Hakan je dostigao svoj prajm a i dalje nema konstantnu.Diaz imam 22 godine i daleko je od prajma. Da li će ili neće dostići novi nivo vidjet ćemo.

Jedina razlika između Milana i Intera je u neka 3 igrača.

Maldini je "zakazao" u smislu riješavanja desetke, desnog krila i jednog mlađeg napadača.

Nije najbolji menadžer na svijetu ali ko malo pomnije prati njegov rad, vidjet će koliko Paolo napreduje u tom poslu.

Sad, pogledajmo kičmu obje ekipe. Milan: Maignan, Calabria, Tomori, Theo, Tonali, Leao, Bennacer. Samo Calabria i Maignan imaju više od 23 godine. I to po 25 odnosno 26.

Kessiea sam namjerno izostavio jer se ne zna hoće li biti tu. Tu je i mali Kalulu koji napreduje rapidno.

A sad Inter: Samir, Vrij, Bastoni, Skriniar, Barrela, Perišić, Brozović, Hakan. Svi osim Barelle i Bastonia su u prajmu ili već izlaze iz njega. Ove sezone će Inter 90% uzeti Scudetto. Ali kad neki zaluđenik napiše sa pola snage, to je uvreda za zdrav mozak bilo kojeg insana.

Trenutno najzreliji i najzdraviji u Italiji sigurno jesu. Da su dominantni kao Juve u periodu 2013-2018, pa ni blizu.

Iluziju o ultra jakom timu, će Liverpool da potvrdi ili razbije. Tako da vidjet ćemo.

No, još je 50ak bodova u igri. Vidjet ćemo koliko je ko uradio i koliko će uraditi.

Braćo iz Torina, šta očekujete noćas? Da li će Dybala kao po običaju biti Messi iz 2015e protiv Milana. Ili će da pada preko lopte kao veći dio sezone? :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 23 jan 2022, 11:49

Ma suvisno je raspravljati na tu temu radi jednog napacenog lika koji Milan ne vadi iz Usta. Gura rijeci koje niko nikad nije izgovorio, ili ne bar u onom smislu kakve ih on predstavlja.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la arminz » 23 jan 2022, 12:14

Romagnoli13 je napisao/la:
23 jan 2022, 10:41
Jedina razlika između Milana i Intera je u neka 3 igrača.
Ovdje sam presto citat
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Andrej
Postovi: 6752
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 23 jan 2022, 12:32

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jan 2022, 12:38

arminz je napisao/la:
23 jan 2022, 12:14
Romagnoli13 je napisao/la:
23 jan 2022, 10:41
Jedina razlika između Milana i Intera je u neka 3 igrača.
Ovdje sam presto citat
Prijatelju, možeš ti ne čitati nikako. Milan kaska za Interom na 3 pozicije u ekipi. Ostalo je manje više izbalansirano. Da nije tako, već bi bila razlika u 10+ bodova, najmanje.


Ali ne da mi se raspravljati oko toga. Ubjeđen sam da Maldini i co. rade vrlo dobar posao. Napreduju konstantno i to je bitno. Ekipa još uvijek nije ni kompletirana i ima dulum prostora ispred sebe za napredak. Toliko na tu temu.


Žao mi Iličića s ljudske strane najviše. Mozak je zaista čudo. I nikad se ne zna šta nosi dan a šta noć. Znam iz sopstvene borbe.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2022, 12:41

dinoo je napisao/la:
23 jan 2022, 00:57
Raonffa je napisao/la:
23 jan 2022, 00:37
dinoo je napisao/la:
23 jan 2022, 00:01


Classic 6 pointer.
A nismo derbija dobili haman dvije godine.
Mozda je vakat.
Čuj Pogbe je li vrijeme, a dobili zadnju u Milanu :mrgreen:

A i ti vala Dino kao da se odigralo 10 derbija od vaše zadnje pobjede, a ne dva :mrgreen:
Mislio sam generalno, ove godine nismo dobili nikog jaceg od rome, hahahah.
Atalanta, inter, milan, napoli....bodovi na kapaljku
Amin da tako nastavite i večeras, pa onda sve satarite poslije :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 23 jan 2022, 13:27

Dybala će u '55minuti predriblati pet igrača i golmana i pogoditi za 0:1. 1:1 Ibra
Povlačenje u krilo golmanu i Žironja daje u '91oj

Delirijum, pandemonijum i onda na Var asist poništava sudija.

Ovdje sve gori, legne par banova, spominje se sve do moggije og dede i pratetke, sudiji prijete smrću. Nakon par dana savez kaže da i možda nije bilo za poništiti gol. Sudija se povukao do kraja sezone. Neka ravaku hrabri rossonere da će se skinuti do kraja ako osvoje Scudu.

Italija pa to ti je
:mrgreen:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 23 jan 2022, 13:29

ramiral je napisao/la:
23 jan 2022, 13:27
Dybala će u '55minuti predriblati pet igrača i golmana i pogoditi za 0:1. 1:1 Ibra
Povlačenje u krilo golmanu i Žironja daje u '91oj

Delirijum, pandemonijum i onda na Var asist poništava sudija.

Ovdje sve gori, legne par banova, spominje se sve do moggije og dede i pratetke, sudiji prijete smrću. Nakon par dana savez kaže da i možda nije bilo za poništiti gol. Sudija se povukao do kraja sezone. Neka ravaku hrabri rossonere da će se skinuti do kraja ako osvoje Scudu.

Italija pa to ti je
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: Ako nas nastave zakidati kao do sad, nece ostati sudija da sudi do kraja :njanjanja:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.