Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 31 jan 2023, 12:59

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 31 jan 2023, 13:04

Znaci sad ide kazna i od UEFE za Juve zbog ovog svega u vezi transfera i placanja, takvu priliku jednostavno ne smiju propustiti.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
dinoo
Postovi: 4884
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 31 jan 2023, 13:26

milanist je napisao/la:
31 jan 2023, 13:04
Znaci sad ide kazna i od UEFE za Juve zbog ovog svega u vezi transfera i placanja, takvu priliku jednostavno ne smiju propustiti.
Nek si i ti nesto konkretno rekao jednom :mrgreen:
Slazem se, naravno.

Avatar
Padovan
Postovi: 12649
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 31 jan 2023, 13:32

Tritolone je napisao/la:
31 jan 2023, 12:50
Nikad jaci mercato u Serie A :tokralju:
Pisao sam neki dan, svi posluju po pravilima, a sad nešto zatišje :rol: .
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 31 jan 2023, 13:39

dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 13:26
milanist je napisao/la:
31 jan 2023, 13:04
Znaci sad ide kazna i od UEFE za Juve zbog ovog svega u vezi transfera i placanja, takvu priliku jednostavno ne smiju propustiti.
Nek si i ti nesto konkretno rekao jednom :mrgreen:
Slazem se, naravno.
Uvijek ja tako, samo sto ''vi'' uzmete sto vam pase, sto ne pase onda je belaj :D Nebitno, gledajuci sa strane, ovo ce im biti jedina izgleda prilika da vas kazne, tako da ako postoji i malo sansi ne vjerujem da ce propustiti.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
obagol
Postovi: 960
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la obagol » 31 jan 2023, 13:39

Čekaju hoće li Juve u Seriju B ili C pa da pokupe šta valja :

Avatar
dinoo
Postovi: 4884
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 31 jan 2023, 14:04

milanist je napisao/la:
31 jan 2023, 13:39
dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 13:26
milanist je napisao/la:
31 jan 2023, 13:04
Znaci sad ide kazna i od UEFE za Juve zbog ovog svega u vezi transfera i placanja, takvu priliku jednostavno ne smiju propustiti.
Nek si i ti nesto konkretno rekao jednom :mrgreen:
Slazem se, naravno.
Uvijek ja tako, samo sto ''vi'' uzmete sto vam pase, sto ne pase onda je belaj :D Nebitno, gledajuci sa strane, ovo ce im biti jedina izgleda prilika da vas kazne, tako da ako postoji i malo sansi ne vjerujem da ce propustiti.
Necemo sad pretjerivati, nije ni blizu da si objektivan i realan..ali da ti ne kvarimo sad osjecaj iscekivanja izbacivanja iz evrope ili serije a. Onda bih, koliko znam, pretekli vas u tim izbacivanjima?

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 31 jan 2023, 14:08

dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 14:04
milanist je napisao/la:
31 jan 2023, 13:39
dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 13:26


Nek si i ti nesto konkretno rekao jednom :mrgreen:
Slazem se, naravno.
Uvijek ja tako, samo sto ''vi'' uzmete sto vam pase, sto ne pase onda je belaj :D Nebitno, gledajuci sa strane, ovo ce im biti jedina izgleda prilika da vas kazne, tako da ako postoji i malo sansi ne vjerujem da ce propustiti.
Necemo sad pretjerivati, nije ni blizu da si objektivan i realan..ali da ti ne kvarimo sad osjecaj iscekivanja izbacivanja iz evrope ili serije a. Onda bih, koliko znam, pretekli vas u tim izbacivanjima?
A pronadji post gdje sam rekao nesto sto nije, druga je stvar sto vi ne volite kad se ovdje napise lopovi ili ne znam ti ja sta :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
dinoo
Postovi: 4884
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 31 jan 2023, 14:37

Juventinisimo je napisao/la:
31 jan 2023, 03:20
obagol je napisao/la:
30 jan 2023, 20:20
Pogba je napisao/la:
30 jan 2023, 19:57
Obrazloženje kao sto sam rekao, dali maloj djeci, najbolji rad pobjeđuje i ide u eter. :lol:
Pa odlicno onda za vas. Lagano zalba, ponistenje oduzimanja bodova i krivicne prijave za ove sto vam pokusavaju napakovati. Budete moralni pobjednici :rol: :rol: :rol:
Hoces li nam postati transfere zadnjih 5 godina, Intera i Juventusa??
Ne ide, ha?
Inter u zadnje 4 sezone prodao 165 igrača i kupio 70, Juventus u istom periodu prodao 65 i kupio 50.
Skoro smo najmanje trgovali od svih, inter najviše, al džaba, darnuli gdje se ne smije, i sada pušimo kaznu i to je to. Ostali su amnestirani jer su brže bolje pritrčali savezu kad je uefa pritisla saveze da razyebe super ligu.
Bili su tu i intetr i milan, ali se pokajali, izvinuli i case closed. Naši se prsili, prsili i sada za epilog imamo da je allegri kralj kluba, umjesto na birou da bude...plus kazne koje će uefa zalijepiti...lijepa budućnost je pred nama

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 31 jan 2023, 17:30

dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 14:37
Juventinisimo je napisao/la:
31 jan 2023, 03:20
obagol je napisao/la:
30 jan 2023, 20:20

Pa odlicno onda za vas. Lagano zalba, ponistenje oduzimanja bodova i krivicne prijave za ove sto vam pokusavaju napakovati. Budete moralni pobjednici :rol: :rol: :rol:
Hoces li nam postati transfere zadnjih 5 godina, Intera i Juventusa??
Ne ide, ha?
Inter u zadnje 4 sezone prodao 165 igrača i kupio 70, Juventus u istom periodu prodao 65 i kupio 50.
Skoro smo najmanje trgovali od svih, inter najviše, al džaba, darnuli gdje se ne smije, i sada pušimo kaznu i to je to. Ostali su amnestirani jer su brže bolje pritrčali savezu kad je uefa pritisla saveze da razyebe super ligu.
Bili su tu i intetr i milan, ali se pokajali, izvinuli i case closed. Naši se prsili, prsili i sada za epilog imamo da je allegri kralj kluba, umjesto na birou da bude...plus kazne koje će uefa zalijepiti...lijepa budućnost je pred nama
Tako nekako...gotovo 200 igraca vise se povezuje sa Interom nego Juventusom u zadnjih 5 godina, sto kupovina, sto prodaja, sto loan...
Sve cisti, k'o suza, sto bi FIGC rekao.. :kafa:

Ovaj obagol je totalno neozbiljan lik..prvo od mene trazi, odakle mi te informacije, ja ga uputim na transfertmarkt...da bi on napisao ovo:
Zašto bih ja postao nešto? Ti tvrdiš da je Inter imao 200 transfera više od Juventusa zadnjih 5 godina. Ja kažem da je to totalna budalaština. Valjda bi ti trebao dokazati tu nebulozu. Najzad, sud je malo pročačkao te transfere, rezultat -15 bodova za Juventus. Još malo ako budu čačkali, mogla bi vam se lahko nasmiješiti Serija B :rol:

A ne bi bilo loše da vašim idotima u klubu neko javi da kad razmjenjuješ poslovnu dokumentaciju sa drugom strankom, ne pišeš olovkom po fakturama i ne šalješ tako ispravljene fakture :rol: :rol:
Kako i sta sa njime raspravljati??? Nemoguce...lik je jednostavno prebezobrazan, ali sta ces, ima nas svakakvih...
Ja to ne mogu shvatiti, ali bas...ulazis u raspravu i samo tjeras svoje, kako bilo, samo tjeraj..

Vidis, on kaze budalastina i to je tako... :crazy: Jednostavno ne vrijedi ici u raspravu sa ovakvima.. :oops: :oops: :oops:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 31 jan 2023, 18:13

Kakav klaun je Zanioli 🤣🤣
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 31 jan 2023, 18:40

Bilo bi lijepo da ga Juve uzme free, trebat ce nam jer Juventus ko zna kad ce dovesti ikakvog igraca.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 31 jan 2023, 18:47

Ali ugovor mu istjece tek na ljeto 2024 :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 31 jan 2023, 19:27

luca pellegrini ce biti pun pogodak, siguran sam da ce maurizio sarri od njega napraviti pravog igraca, a i lazio mu je klub po mjeri



Avatar
Surreal
Postovi: 7175
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Surreal » 31 jan 2023, 19:39

Chinaglia je napisao/la:
31 jan 2023, 19:27
luca pellegrini ce biti pun pogodak, siguran sam da ce maurizio sarri od njega napraviti pravog igraca, a i lazio mu je klub po mjeri


Dijete Rome, potencijal nevjerovatan
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 31 jan 2023, 19:51

pellegrini je kao 20-godisnjak ostvario transfer u juventus, medjutim, evidentno je da nije bio spreman za tako veliki klub u tom trenutku, poslije toga su uslijedile posudbe u cagliari, genou, frankfurt i evo sada lazio i siguran sam da mu je ovo najbolji potez u karijeri

lazio je dobar klub za rekovalescente, pokazace svoj puni potencijal ovdje i stici do repke

Avatar
obagol
Postovi: 960
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la obagol » 31 jan 2023, 23:06

Juventinisimo je napisao/la:
31 jan 2023, 17:30
dinoo je napisao/la:
31 jan 2023, 14:37
Juventinisimo je napisao/la:
31 jan 2023, 03:20


Hoces li nam postati transfere zadnjih 5 godina, Intera i Juventusa??
Ne ide, ha?
Inter u zadnje 4 sezone prodao 165 igrača i kupio 70, Juventus u istom periodu prodao 65 i kupio 50.
Skoro smo najmanje trgovali od svih, inter najviše, al džaba, darnuli gdje se ne smije, i sada pušimo kaznu i to je to. Ostali su amnestirani jer su brže bolje pritrčali savezu kad je uefa pritisla saveze da razyebe super ligu.
Bili su tu i intetr i milan, ali se pokajali, izvinuli i case closed. Naši se prsili, prsili i sada za epilog imamo da je allegri kralj kluba, umjesto na birou da bude...plus kazne koje će uefa zalijepiti...lijepa budućnost je pred nama
Tako nekako...gotovo 200 igraca vise se povezuje sa Interom nego Juventusom u zadnjih 5 godina, sto kupovina, sto prodaja, sto loan...
Sve cisti, k'o suza, sto bi FIGC rekao.. :kafa:

Ovaj obagol je totalno neozbiljan lik..prvo od mene trazi, odakle mi te informacije, ja ga uputim na transfertmarkt...da bi on napisao ovo:
Zašto bih ja postao nešto? Ti tvrdiš da je Inter imao 200 transfera više od Juventusa zadnjih 5 godina. Ja kažem da je to totalna budalaština. Valjda bi ti trebao dokazati tu nebulozu. Najzad, sud je malo pročačkao te transfere, rezultat -15 bodova za Juventus. Još malo ako budu čačkali, mogla bi vam se lahko nasmiješiti Serija B :rol:

A ne bi bilo loše da vašim idotima u klubu neko javi da kad razmjenjuješ poslovnu dokumentaciju sa drugom strankom, ne pišeš olovkom po fakturama i ne šalješ tako ispravljene fakture :rol: :rol:
Kako i sta sa njime raspravljati??? Nemoguce...lik je jednostavno prebezobrazan, ali sta ces, ima nas svakakvih...
Ja to ne mogu shvatiti, ali bas...ulazis u raspravu i samo tjeras svoje, kako bilo, samo tjeraj..

Vidis, on kaze budalastina i to je tako... :crazy: Jednostavno ne vrijedi ici u raspravu sa ovakvima.. :oops: :oops: :oops:
Pa naravno da je budalastina. Evo covjek iznad postavio barem neke brojke koje kazu da je Inter imao oko 120 transfera vise. To se malo razlikuje od onog sto si ti rekao. Al nema veze, cak i da je to istina, to opet nista ne znaci. Kakve veze koliko ima transfera ako su regularni. Ali opet taj broj transfera treba malo detaljnije pogledati. Inter ima jako puno igraca na posudbama. Svake godine im istice posudba i salju ih negdje drugo. Barem 60-70%tih transfera za koje se ti kacis su te posudbe. Da znas citati i da ne pokusavas pod svaku cijenu opravdati Juventusove lopovluke, mogao si to i sam zakljuciti. Po tvojoj logici ako imas lopova koji krade iz marketa, treba samo posmatrati da li ima ljudi koji vise od njega idu u market. Sigurno i oni kradu :rol:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Bobadilla » 01 feb 2023, 00:29

Ljudi moji Chelsea je potrošio na transfere 650mil e u ovoj godini.
O čemu mi sirotinja pričamo. Pa naša liga nije potrosila toliko kad se sve sabere 😂
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 01 feb 2023, 00:44

:crazy:


@obagol

Regularno sve, nego sta...kao sto je i zemlja ravna..

Inace, na tim posudbama se ne peglaju knjige, stvara capital gain...50 igraca godisnje X 100k/200k/300k= ????... :hmmmmm: :kafa: Cak je i UEFA "kritikovala" klubove okolo i to htjela da zabrani, pogotovu Chelseau u ono vrijeme. Da pratis, znao bi..
U vasem slucaju, ovo je regularno, u nasem nije... :kafa:

Ako ukljucis farove, barem farove, mozes vidjeti dobro sta sam ja postao..GOTOVO 200 igraca VISE se povezuje sa Interom nego Juventusom u poslijednjih PET godina, sto na kupovinu, prodaju, posudbu..
Dino je nabrojao 120 vise, kupovina/prodaja, BEZ POSUDBE, i to zadnjih CETIRI godine..
Ovo je svakome jasno, tebi haman da nije... :shock:
Upali farove po mraku...mozda i vidis ispred sebe..

Logiku sam ti vec rekao...nema razlike ako malo ili puno krades, a ti opet po svome, izvlacis nove "logike", ako se tako mogu nazvati. Kod tebe mogu.. :hmmmmm:

Postao ja neke transfere Intera, postao Crni Paratici :mrgreen: i to sa slikom...sve identicno kao i u transferima Juventusa...i sada ces nas ubijediti da je kod vas sve posteno, ma koliko god ih bilo... :tokralju:

Ako nisu pravili capital gain na njima, objasni onda razloge tih transfera...nisu puno, samo malo, yeah right..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 01 feb 2023, 00:52

Bobadilla je napisao/la:
01 feb 2023, 00:29
Ljudi moji Chelsea je potrošio na transfere 650mil e u ovoj godini.
O čemu mi sirotinja pričamo. Pa naša liga nije potrosila toliko kad se sve sabere 😂
Ne cudi se..pogledaj koliko je engleska liga uzimala biliona prije 10 godina, kolika je razlika bila izmedju njih i ostalih iz top 5, a pogledaj sada tu razliku..drasticna je, vjeruj mi na rijec..

Kada je Agnelli "zvao" u superligu, vi ste prvi zajedno sa milanistima odmah pobjegli...evo, danas mi placamo cijenu toga..vi uzivajte i gledajte da imate za kiflu...razlika ce i dalje rasti..a nama/vama ce i dalje faliti za kiflu.. :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.