Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16619
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 04 dec 2021, 20:15

Pa.naravno da ce to izjaviti,nece rece dosao sam ovdje jer su mi dali vise para,izjavi kao i svaki igrac kad dodje u neki klub,da mu je to bio san od malena,ljubi grb itd. Valjda je to svima jasno da to svaki igrac radi radi navijaca i zato sto ga klub masno plati i kaze reces to i to.


Ja samo kazem kako mjenjate misljenje,od toga da je prosjecan igrac koji nikad ne bi imao.mjesta do sad ovoga da je bolji od Eriksena i da je najbolji veznjak lige.

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 04 dec 2021, 20:19

ronaldo99 je napisao/la:
04 dec 2021, 20:15
Pa.naravno da ce to izjaviti,nece rece dosao sam ovdje jer su mi dali vise para,izjavi kao i svaki igrac kad dodje u neki klub,da mu je to bio san od malena,ljubi grb itd. Valjda je to svima jasno da to svaki igrac radi radi navijaca i zato sto ga klub masno plati i kaze reces to i to.


Ja samo kazem kako mjenjate misljenje,od toga da je prosjecan igrac koji nikad ne bi imao.mjesta do sad ovoga da je bolji od Eriksena i da je najbolji veznjak lige.
Pa logično da će to izjavit kad sad igra da najboljim veznjacima lige a ne ko prošle godine. Realno,bez ikakve provokacije.

Počeo je onako,sad se digao i ide top. Nek nastavi u pola ovako i bit će najbolje pojačanje sezone u ligi.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 04 dec 2021, 20:23

ronaldo99 je napisao/la:
04 dec 2021, 20:15
i da je najbolji veznjak lige.
Ko će to reć kad nije ni među dva najbolja vežnjaka Intera :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
meepo
Postovi: 4129
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 04 dec 2021, 20:24

Huska je napisao/la:
04 dec 2021, 20:14
Ljudino jel vidis sta si ti pisao, kakvih top 5 o tome se radi cijelo vrijeme... Lupate gluposti, pa onda drugi krivi...
Hakan top 5,otisao iz Milana i odjednom ne zna igrati Diaz vec sada bolji od njega...
Donaruma nebitan, ovaj lik novi golman nista slabiji od njega, nista se nije izgubilo..
Kessi prošle sezone najbolji veznjak lige i bili uvjereni da ce genijalni Maldini potpisati, pa kad nije, onda Mladini zna, a Kessi momentalno propao...

Imate vi tih bisera gdje se gurate gdje vam nije mjesto,pa kad vas ljudi počnu prozivati onda se svi prave blesavi...
Hajde ti lijepo prelistaj arhivu od prosle sezone, a i vala tad kad sam pisao Hakan je statisticki bio u top 5 veznjaka ;)

Sto se tiče da Hakan ne zna igrati pronađi post gdje sam to napisao ili za Donnarummu. Oba su extra igrača bez obzira sto su otisla i kako su otisla.

Donnaruma među top 5 golmana na svijetu, a navijači su subjektivni i za tren zaborave sve ono dobro sto je neki igrač uradio.

Sto se tiče Diaza i Maignana jesi ti njih uopste gledao ? Diaz je skroz drugaciji tip veznjaka od Hakana ali po utjecaju na igru nista losiji i uz to ima mnogo prostora za napredak , a Maignan zasad zaista odlican.

Ali cinjenica je da si ti smatrao tog Hakan losim ili losijim igracem od Eriksena i evo sad kad igra odlicno ti dolazis i pises nesto o Diazu. Si dobar ?

Avatar
meepo
Postovi: 4129
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 04 dec 2021, 20:27

Mago je napisao/la:
04 dec 2021, 20:19
Pa logično da će to izjavit kad sad igra da najboljim veznjacima lige a ne ko prošle godine. Realno,bez ikakve provokacije.

Počeo je onako,sad se digao i ide top. Nek nastavi u pola ovako i bit će najbolje pojačanje sezone u ligi.
Uz duzno postovanje ali Tonali,Kessie, Bennacer i Diaz nisu nista losiji od Brozovica, Hakana, Barelle ;)

Gdje je inter mnogo bolji od Milana to je napad , a ostalo je u pet deka s tim sto Milan trenutno ima boljeg golmana i lijevog bočnog tj beka.

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 04 dec 2021, 20:30

Broz i Barella su bolji od svih tih igrača Milana zajedno,a tek kad dodaš Hakana. Uz dužno poštovanje.

Ovo nema veze s onim što Milan igra. Kapa dole za sve ovo što igraju.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
milanist
Postovi: 12053
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 04 dec 2021, 20:38

Svasta se ovdje pisalo, ko yebe Hakana, nije se smjelo dopustiti da ide besplatno to je bilo greska. Otisao je i to je proslost. Pisali su pojedini da je Donnarumma flop, dizali Perina ispred njeg, malac ih popisa ljudski, najbolji golman na svijetu :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 20:40

Broz i Barella nisu bolji sigurno od svih zajedno. I ako lično gotivim Barellu i nadam se da će u tandemu sa Tonalijem biti dugogodišnje riješenje u reprezentaciji. Te da će obojica nositi kapitenska svojih klubova. Ali ne treba nikog precjenjivati. Broz i Barella extra igrači. Hakan level i pol, ispod njih.

S druge strane zaboravlja se da Tonali ima tek 20 godina a Bennacer 24. Ispred njih je autoput prostora za napredak. No, otom potom.


Večeras bi Atalanta mogla dobro našamarati Napoli kojem fali 5-6 bitnih igrača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 04 dec 2021, 20:46

Pa lik je i u Milanu identično igrao po istom šablonu, ne vidim nikakvu razliku između njegovih partija u Milanu i Interu. Od perioda gdje je izgledao kao wc veznjak pa do igrača koji upadne u kanal, a ako se na varam svi ste srali po njemu do unazad mjesec dana. :mrgreen:

Zato mi nikad nije bilo ni žao što je otišao, ne možeš graditi igru oko igrača koji igra toplo-hladno. Kod njega nije fazon u kvalitetu suigrača već u glavi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16619
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 04 dec 2021, 20:51

Al bukvalno je isto Hakan krenuo u sezonu kao prosle godine kad je nosio igru dok smo bili prvi i onda jednu 15-20 tekmi nit je asistirao nit je gola dao.

Sve u svemu izvuce li atalanta barem X mi preuzimamo vrh tabele pa vidjecemo do kad :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 20:58

Pa s obzirom da se na igri Milana uopšte ne primjeti odlazak tog igrača. Dovoljno govori o tome koliko je zapravo bio bitan

Što lik zakuca loptu u rašlje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Arvid
Postovi: 17167
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Arvid » 04 dec 2021, 20:58

Ruslanov šut, pa imal šta jače :tokralju:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 21:01

Ima Zapatin trk. Kad se Duvan zaleti defanzivci se odbijaju od njega.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meepo
Postovi: 4129
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 04 dec 2021, 21:07

Mago je napisao/la:
04 dec 2021, 20:30
Broz i Barella su bolji od svih tih igrača Milana zajedno,a tek kad dodaš Hakana. Uz dužno poštovanje.
Kako da ne :thumbup: I Broz i Barella su odlicni, ali da su bolji svih zajedno tesko. Kazem sve je to u par deka. Inter ima veci izbor igrača u napadu Sanchez,Dzeko,Satriano, Lautrao i Correa. Milan na poziciji 9ke recimo ima Zlatana, Girouda i Rebića. Pellegrija necu da racunam jer je taj staklen. I taj napad je najveca razlika kad je kvalitet u pitanju između ove dvije ekipe a to se i vidi na gol razlici.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 21:09

Jel to i dalje Sanchez se računa kao ozbiljan igrač? Pa njega bi svaki navijač Intera volio vidjeti van kluba i umjesto njega bilo koga drugog.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 21:29

Zelinski i ovog vikenda zakucava :kafa:
Bolja Atalanta, ali ovaj Naploli je vraski efikasan. Sto im ponudis, uzmu. "Najzabarskija" ekipa od ovih iz vrha.
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 04 dec 2021, 21:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 21:31

Top utakmica. Kao i većina u Serie A ove sezone.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 21:34

Romagnoli13 je napisao/la:
04 dec 2021, 21:31
Top utakmica. Kao i većina u Serie A ove sezone.
Apsolutno. Najgledljivija liga definitivno, uz to ove sezone i uzbudljiva kao retko kada pre.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 dec 2021, 21:36

Zato što sve više trenera u Italiji imaju ofanzivniji pristup fudbalu. Na sve to Inter i Milan su se digli iz dugogodišnjeg sivila.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 04 dec 2021, 21:46

meepo je napisao/la:
04 dec 2021, 21:07
Mago je napisao/la:
04 dec 2021, 20:30
Broz i Barella su bolji od svih tih igrača Milana zajedno,a tek kad dodaš Hakana. Uz dužno poštovanje.
Kako da ne :thumbup: I Broz i Barella su odlicni, ali da su bolji svih zajedno tesko. Kazem sve je to u par deka. Inter ima veci izbor igrača u napadu Sanchez,Dzeko,Satriano, Lautrao i Correa. Milan na poziciji 9ke recimo ima Zlatana, Girouda i Rebića. Pellegrija necu da racunam jer je taj staklen. I taj napad je najveca razlika kad je kvalitet u pitanju između ove dvije ekipe a to se i vidi na gol razlici.
Realno je da su Broz i Nicolo klasa iznad svih veznjaka Milana. Eto nek neko postavi anketu,al da ne glasaju navijači Intera i Milana pa da vidimo. Broz i Bare su bolji od svih veznjaka Milana. Uz to,dodajem da jako cijenim Sandra i nadam se da će postati top igrač jer ide srcem...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.