Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Imp » 16 jan 2022, 22:45

Inzaghi uzima Scudetto, pa ga vi pljujte.

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 16 jan 2022, 22:48

Razumite ljude, već više od 2 mjeseca čekaju kiks Intera da pljuju Inzaghija al kako nema poraza moraju se zadovoljiti remijem u gostima protiv Atalante kao velikim kiksem da pljuju :crazy:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2022, 22:55

dzeko 1 gol u 11 tekmi, njegove krize bas dugo traju, a obzirom da se inter bori za scudetto, uopste nije dobro da jedan od dva glavna goalgettera ne moze toliko dugo zabiti gol... j. correa i alexis mogu uletiti s par golova tu i tamo da pomognu, al ne mogu to ciniti kroz citavu sezonu

doprinosi dzeko i na neke druge nacine, ali, golovi su prosto neophodni kad se ekipa bori za scudetto

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la TheTruth34 » 16 jan 2022, 23:01

Biscione je napisao/la:
16 jan 2022, 22:48
Razumite ljude, već više od 2 mjeseca čekaju kiks Intera da pljuju Inzaghija al kako nema poraza moraju se zadovoljiti remijem u gostima protiv Atalante kao velikim kiksem da pljuju :crazy:
Al realno :thumbup:

Jel sutra ako Milan pobjedi i zvanično prvak, jel sutra proslava, medalje i to?

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jan 2022, 23:09

Ovaj brat iznad ima ozbiljne komplekse od Milana,njegov svaki post je o Milanu,a ne znam da je ovdje veceras iko Milan spomenuo?

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Beduin » 16 jan 2022, 23:17

ronaldo99 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:09
Ovaj brat iznad ima ozbiljne komplekse od Milana,njegov svaki post je o Milanu,a ne znam da je ovdje veceras iko Milan spomenuo?
On ima ozbiljnih problema sa humorom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 16 jan 2022, 23:35

ronaldo99 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:09
Ovaj brat iznad ima ozbiljne komplekse od Milana,njegov svaki post je o Milanu,a ne znam da je ovdje veceras iko Milan spomenuo?
Ma i na Interovoj temi poceo covjek bacati bombe i svasta pricati. Niko od navijaca Intera se nije ufatio Milana sve do jednog lika. Vjerujem da nas vecinu ne zanima Milan isto kao i vas Inter osim kada igraju jedni protiv drugih.
Sad shodno temi, Inter je danas uzeo bod na strani i slijede mu dvije relativno lakse tekme pred dva derbija. Atalanta svjeza a mi odigrali 120 minuta protiv Juventusa u srijedu. Bod je zadovoljavajuci, iako pristup nije bio zadovoljavajuci jer mi mozemo mnogo bolje i to smo pokazali u svim utakmicama. Sezona je otvorena i mi imamo trenutno dva boda vise od Milana. Od tezih gostovanja imamo Napoli i Juventus. Srednje teska gostovanja Torino i Genova. Kuci imamo Fiorentinu, Romu i Milan. Solidan raspored. Milan ima relativno slican raspored ali bez LP. Sve je moguce jer je i corona tu a i ozlijede. Bice super do kraja prvenstva nadam se.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 16 jan 2022, 23:37

Al bas vam je ovaj Thrut zanimljiv lik :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Andrej
Postovi: 6752
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 16 jan 2022, 23:37

Cuj genoa teska utak :D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 16 jan 2022, 23:47

Andrej je napisao/la:
16 jan 2022, 23:37
Cuj genoa teska utak :D
Pa vjeruj da jeste, kada ljudi zapnu par kola za opstanka, imas osjecaj da im je odbrana Zanetti-Samuel-Lucio-Maicon. Udaraju cijelu tekmu a kontru otvaraju kao onomad Sneijder-Milito. Ti su mi najgori kad se sjete da igraju za opstanak.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la TheTruth34 » 17 jan 2022, 00:16

Bilo bi dobro da Napolitanci sutra pobjede, zbog zanimljivosti prvenstva..
ronaldo99 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:09
Ovaj brat iznad ima ozbiljne komplekse od Milana,njegov svaki post je o Milanu,a ne znam da je ovdje veceras iko Milan spomenuo?
Prvi si ti na prethodnoj stranici spominjao Milan :D
Kakvi kompleksi crni od Milana? Samo gdje da covjek ne podyebaje likove koji pišu ili su pisali da je Diaz najjača desetka, bolji od Hakana, kojim sad ne valja Donaruma, nego je kiks golman, pa je ovaj magični crnac vam sad najbolji na svijetu golman.. Bajke o Theu, nije se rodio veći lijevi bek ikada niti će se roditi.. Tonali novi Pirlo itd... Kakvi crni kompleksi, Juve ne mogu očima, mrzim ih, Milan mi nikad nije bio mrzak, naprotiv, ali neobjektivnije i nerealnije ljude od ovih Milanista vidio nisam i to je sva priča..

Avatar
Andrej
Postovi: 6752
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 17 jan 2022, 11:10

:D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 jan 2022, 11:52

TheTruth34 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:16
Bilo bi dobro da Napolitanci sutra pobjede, zbog zanimljivosti prvenstva..
ronaldo99 je napisao/la:
16 jan 2022, 23:09
Ovaj brat iznad ima ozbiljne komplekse od Milana,njegov svaki post je o Milanu,a ne znam da je ovdje veceras iko Milan spomenuo?
Prvi si ti na prethodnoj stranici spominjao Milan :D
Kakvi kompleksi crni od Milana? Samo gdje da covjek ne podyebaje likove koji pišu ili su pisali da je Diaz najjača desetka, bolji od Hakana, kojim sad ne valja Donaruma, nego je kiks golman, pa je ovaj magični crnac vam sad najbolji na svijetu golman.. Bajke o Theu, nije se rodio veći lijevi bek ikada niti će se roditi.. Tonali novi Pirlo itd... Kakvi crni kompleksi, Juve ne mogu očima, mrzim ih, Milan mi nikad nije bio mrzak, naprotiv, ali neobjektivnije i nerealnije ljude od ovih Milanista vidio nisam i to je sva priča..
Kani se ti prijatelju fudbala,nije to za tebe,idi prati bilijar ili tako nesto,dobronamjeran savjet

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 17 jan 2022, 12:02

TheTruth34 je napisao/la:
17 jan 2022, 00:16

Prvi si ti na prethodnoj stranici spominjao Milan :D
Kakvi kompleksi crni od Milana? Samo gdje da covjek ne podyebaje likove koji pišu ili su pisali da je Diaz najjača desetka, bolji od Hakana, kojim sad ne valja Donaruma, nego je kiks golman, pa je ovaj magični crnac vam sad najbolji na svijetu golman.. Bajke o Theu, nije se rodio veći lijevi bek ikada niti će se roditi.. Tonali novi Pirlo itd... Kakvi crni kompleksi, Juve ne mogu očima, mrzim ih, Milan mi nikad nije bio mrzak, naprotiv, ali neobjektivnije i nerealnije ljude od ovih Milanista vidio nisam i to je sva priča..
Fkt kakve ti gluposti pises. Ko je napisao da je Diaz najjača desetka ? Ili da je Mike najbolji golman na svijetu ? Za Thea se pisalo mozda da je najbolji lijevi bek lige i trenutno jedan od najboljih u Europi niko nikad nije napisao da je najbolji ikad. Jao fkt kakve ti gluposti pises.

Sto se tiče Tonalija ti si pisao da je prevara a momak jedan od najboljih veznjaka u ligi, posrao te i opet ga spominjes.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 17 jan 2022, 15:14

:kafa:
Aljegri, out!

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 17 jan 2022, 16:29

Huska je napisao/la:
16 jan 2022, 22:41
Padovan je napisao/la:
16 jan 2022, 22:30
Inter vile nosaju.

Gdje je taj veliki Simone Inzaghi, rece ja neku noc da je to Talijanska picketina.
Koji veliki Inzaghi, sad hoces reći da ne radi dobar posao sa Interom...veceras mozda jest zakazao, ali jel to sad poništava sve ostalo sto je napravio do sada...

Nije se igralo protiv fenjerasa, vec Atalante...

A da se imalo prilika za pobjedu jeste, bas kao i sa druge strane... Ovo je najrealnije...
Inzaghi nije loš trener to je dokazao i u Lazio, ali neka priča o ofanzivnom treneru nije tačna, to će se i pokazati ima vremena. Jeste ofanzivniji od Contea, ali evo u utakmica kada se igra za direktne bodove ili trofej vidi se da je isti kao svi Talijani, bod puna kapa, ili u superkupu od 60 ganja produžetke i penale. S tim da je ove godine Inter najbolje posložena ekipa, i da su ih povrede za sad zaobišle, za razliku od većine rivala, i igraju najbolji fudbal za sad.

Poenta je da nisam nigdje rekao da je čovjek loš trener, nego Talijanska **** koji će kalkulisati i prije početka utakmice, naprotiv meni je to ok, jer nisam pobornik tog tkz. modernog fudbala, ali čitao sam ovdje kako je on neki trener koji gaji ofanzivan fudbal uvijek.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

GG3
Postovi: 2758
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la GG3 » 17 jan 2022, 16:42

Padovan je napisao/la:
17 jan 2022, 16:29
Huska je napisao/la:
16 jan 2022, 22:41
Padovan je napisao/la:
16 jan 2022, 22:30
Inter vile nosaju.

Gdje je taj veliki Simone Inzaghi, rece ja neku noc da je to Talijanska picketina.
Koji veliki Inzaghi, sad hoces reći da ne radi dobar posao sa Interom...veceras mozda jest zakazao, ali jel to sad poništava sve ostalo sto je napravio do sada...

Nije se igralo protiv fenjerasa, vec Atalante...

A da se imalo prilika za pobjedu jeste, bas kao i sa druge strane... Ovo je najrealnije...
Inzaghi nije loš trener to je dokazao i u Lazio, ali neka priča o ofanzivnom treneru nije tačna, to će se i pokazati ima vremena. Jeste ofanzivniji od Contea, ali evo u utakmica kada se igra za direktne bodove ili trofej vidi se da je isti kao svi Talijani, bod puna kapa, ili u superkupu od 60 ganja produžetke i penale. S tim da je ove godine Inter najbolje posložena ekipa, i da su ih povrede za sad zaobišle, za razliku od većine rivala, i igraju najbolji fudbal za sad.

Poenta je da nisam nigdje rekao da je čovjek loš trener, nego Talijanska **** koji će kalkulisati i prije početka utakmice, naprotiv meni je to ok, jer nisam pobornik tog tkz. modernog fudbala, ali čitao sam ovdje kako je on neki trener koji gaji ofanzivan fudbal uvijek.
Jbg. Kakve smo mi trenere imali zadnjih 10god ovaj nam dode kao Klopp .
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 17 jan 2022, 16:46

Treba vam Macarija tivra.
Aljegri, out!

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Nedved11 » 17 jan 2022, 18:50

Grazie Inter...
sad cekat kiks napolija, pa mozda i Milana. Juventus bez ikakve igre i dalje u borbi za 4 mjesto. Treba i to znati :mrgreen:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 17 jan 2022, 19:54

Ova Spezia uvijek radi probleme Milanu, ako se ne varam i u prvoj je Milan dosao u zadnjim minutama do pobjede.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.