Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
milanist
Postovi: 12055
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 05 feb 2023, 14:53

Pogba je napisao/la:
05 feb 2023, 14:46
milanist je napisao/la:
05 feb 2023, 14:45
Predvidjao im potpuni raspad a sad kaze da su to radili rossoneri, koji lik :mrgreen:
Potpuna laz, predvidjao raspad pred pocetak sezone (kad su im otisli svi bitni igraci kao Mertens, Koulibaly, Insigne). Nikada nisam rekao da ce choke-ati i izgubiti scudetto nakon sto je sezona krenula. Lahko mozemo provjeriti.
Pa to i kazem, pisao si kako ce se raspasti, doduse pojedini su i dalje pisali kako ce se raspati u martu i da ce po obicaju pasti jer su luzeri, za ovo drugo ne kazem da si ti pisao, neko jeste ne sjecam se :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meepo
Postovi: 4131
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 05 feb 2023, 14:57

meepo je napisao/la:
07 avg 2022, 19:43
Romagnoli13 je napisao/la:
07 avg 2022, 15:42
Napoli je sam sebe žestoko oslabio ovo ljeto. Ako ugrabe evropsku ligu, to će im biti premija.
Kao i prethodnih 7-8 sezona, a opet ce naci novog Ruiza, Koulibalya itd. Vrtit ce se Napoli tu oko vrha. Dosao im je Kvicha to ce biti zanimljivo za vidjeti.
Padovan je napisao/la:
08 sep 2022, 22:21
meepo je napisao/la:
08 sep 2022, 21:47
Padovan je napisao/la:
08 sep 2022, 20:05
Kao da je Napoli prvi put otvorio dobro prvenstvo, pa igrao tako dobro i 30tak kola, ispadali/igrali izmijesanim sastavima i u EL/LP da bi se posvetili Seriji A i na kraju bili gubitnici.
Istina, ali ove sezone su po meni dosta jaci nego zadnje 2-3 sezone. Kao sto sam pisao Napoli ima atomski napad. Sredina je solidna , odbrana je solidna i mislim da su ozbiljan kandidat ove sezone. Pioli je vazio isto za luzera pa sta bi ?
Koliko puta je brate napisano, ali ovaj put izgledaju spremno :D. Milan i Pioli su izuzetak, ali ponovo Spaletti ima mnogo gora iskustva kao luzer od Piolija. Ali da sacekamo bar mart :mrgreen: da vidimo kakve su pozicije.
Ne treba cekati mart. Nije Spalleti Allegri :mrgreen:

meepo je napisao/la:
16 okt 2022, 20:17
nextterrain je napisao/la:
16 okt 2022, 19:56
Svake godine se nahajpa Napoli, pa uvijek isto bude.

Da igraju odlicno, naravno da igraju. Kvaradona je top igrac, ali cisto sumnjam da ce osvojiti bilo kakav trofej ove godine.
Za Milan su isto pisali. Neki navijaci/fanovi Milana su pisali da je cilj top 4 kad gle cuda Milan uze titulu.

Gledajte ovo

2019-2020 7.
2020-2021 5.
2021-2022 3.
2022-2023 dovrsite niz

Napoli je ove sezone barem duplo jaci nego prosle. Kvarat >>>>> Insigne i u najgorem slucaju oni ce zavrsiti kao drugi.
Zakon brojeva momci :mrgreen:

Avatar
Arvid
Postovi: 17170
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Arvid » 05 feb 2023, 15:00

rio_Ferdy88 je napisao/la:
05 feb 2023, 14:51
Znam da je rossonero sto drka na Pepa ovdje jedva docekao da baci prognozu o padu Napolia nedavno, a oni na plus 16, veliki strucnjak

Sad ga nema na mapi da se pospe pepelom i kaze pogrijesio sam
Voli on to tako :mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 05 feb 2023, 15:14

meepo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:35
Juventinisimo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:08
Koliko znam, ovo je tema Serie A...pa valjda se treba pisati o aktuelnim desavanjima u istoj, zar ne?

Ne razumijem zasto vam smeta? Pa jesam li ja postao nesto izmisljeno ovdje? Neku laz?
Za Calciopoli se slazem s tobom, ali vezano za ovu aktuelnu temu isplate plata sa strane za to bi se trebali kazniti necu da ulazi u ovo oko captial gaina i ostalih sranja. Ali evo pitanje za tebe zbog cega su se Agnelli i ekipa pokupili malo prije ove presude i oduzimanja bodova ? Zar to nije klasicno napusti brod koji tone ?
Brate, mi jos nismo kaznjeni za isplate plata ispod stola. Ako je tacno, treba da budemo kaznjeni, nema se tu sta vise raspravljati...
Mi smo kaznjeni upravo za taj capital gain koji se jednostavno ne moze dokazati. Svi to rade u Serie A, radi to i Milan, ali "sitnije" sto bi rekli..a zasto?
Pa zato sto izdvajaju duplo manje plate za igrace..i nemaju potrebe da "stimaju" capital gain toliko...
Malo koji klub u Italiji posluje u PLUSU...i to je tako.
To je rupa u zakonu, ne samo u Italiji, i svi je koriste.

Ali opet, zasto da diraju bodove radi toga? Kome su se jos dirali bodovi? Ja koliko pratim fudbal, ovo je prvi slucaj da se uzimaju bodovi, sve i jedan ostali su bile financijske kazne, zabrane transfera, i sta ja znam..

Inter je prosle godine "oborio" rekord u minusu(245m), je li bilo kakve istrage? Ne, sve dok Juventus taj rekord nije skinuo ove godine(255m)..
Pa zar ne mislis barem malo da ima tu neke sumnje?? Barem radi svih timova koji su "radili" sa Juventusom, svi oslobodjeni.. :hmmmmm:

Ja spominjem Genovu iz razloga..vec sam nabrojao transfere Genove sa Interom, koji su haman svi u dure?? :hmmmmm:
Genoa

In January 2019, Juventus sold Stefano Sturaro to Genoa for a fee of €18 million, which generated a capital gain of €13.6 million. On the same day, Luca Zanimacchia moved to the Rossoblu for €4 million. Two years later, it was Sergio Petrelli and Manolo Portanova who were sold by Juventus to Genoa for €18 million, a capital gain of €16.9 million, while Nicolo Rovella went the other way for the same amount.
Zasto Genovu taj sud nije istrazivao?? Ako se iko spominje okolo, spominje se upravo ta Genova..Ako se istraze, valja istraziti i Inter, i sve ostale koji se povezuju sa Genovom....Sta bi tek tada bilo??
Sa Genovom se vise povezuje igraca nego sa Juventusom, a i sa Interom....pa ko je Genova?? Cifre su manje, ali svejedno, "nepravilnosti" se trebaju istrazivati..
Zamisli, Inter placa Genovi 1m za Salceda za posudbu, koji ima u to vrijeme 16 godina..i to u U19..da bi ga prodali Interu slijedece godine za 10m...Za Genovu je lik odigrao 3(TRI) utakmice.. :shock: Ma hajde ba, nismo ludi...

Ako su nase posudbe sumnjive, kako ova nije? Jednostavno, niko to ne zeli istrazivati...

Sad ti meni da postas bilo sta u vezi transfera, ja cu to uporediti sa Interom recimo...zasto sa Interom, pa jednostavno sto sam njih "pregledao", barem nesto...da odem pregledati transfere ostalih, vjeruj mi da bi nasao iste stvari...identicne..nisu to nikakve teorije zavjere, nego cinjenice..

Praksa je u Italiji, ne samo u Italiji, kada te "optuze" za nesto, da odstupis sa pozicije i branis se kao individualac...

@GG3, kakve veze ima gdje tuzilac zivi?? Mozes li ti odgovoriti na cinjenice?? Ako ne, sta je onda poenta napisati post ovdje?? Neki se brojevi ganjaju? Troll?
Popusti sa glupostima..znam ja da smo mi Balkanci prvaci u "podyebavanju"', ali cim dodje vrijeme da se ukljuci mozak, konstruktivno razgovara, nigdje nas.. :puke:
Golemo je to da svi imamo "fakultete".. :crazy:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Padovan
Postovi: 12648
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 05 feb 2023, 15:22

meepo

Izgleda da ce ovaj put Napoli/Spaletti rutinirati, ovo vec sad da prokockaju treba ih u Seriju D izbaciti. A nije da nisu zasluzili prije svih Spaletti.

Haman da ce kretenski saveza ovu ligu koja je na koljenima, dokusuriti.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la AjsKjub » 05 feb 2023, 15:29

Ne mozes nista prosuti kad nema pritiska. Ko im to dise za vratom bgt? :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meepo
Postovi: 4131
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 05 feb 2023, 15:32

Juventinisimo je napisao/la:
05 feb 2023, 15:14
meepo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:35
Juventinisimo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:08
Koliko znam, ovo je tema Serie A...pa valjda se treba pisati o aktuelnim desavanjima u istoj, zar ne?

Ne razumijem zasto vam smeta? Pa jesam li ja postao nesto izmisljeno ovdje? Neku laz?
Za Calciopoli se slazem s tobom, ali vezano za ovu aktuelnu temu isplate plata sa strane za to bi se trebali kazniti necu da ulazi u ovo oko captial gaina i ostalih sranja. Ali evo pitanje za tebe zbog cega su se Agnelli i ekipa pokupili malo prije ove presude i oduzimanja bodova ? Zar to nije klasicno napusti brod koji tone ?
Brate, mi jos nismo kaznjeni za isplate plata ispod stola. Ako je tacno, treba da budemo kaznjeni, nema se tu sta vise raspravljati...
Mi smo kaznjeni upravo za taj capital gain koji se jednostavno ne moze dokazati. Svi to rade u Serie A, radi to i Milan, ali "sitnije" sto bi rekli..a zasto?
Pa zato sto izdvajaju duplo manje plate za igrace..i nemaju potrebe da "stimaju" capital gain toliko...
Malo koji klub u Italiji posluje u PLUSU...i to je tako.
To je rupa u zakonu, ne samo u Italiji, i svi je koriste.

Ali opet, zasto da diraju bodove radi toga? Kome su se jos dirali bodovi? Ja koliko pratim fudbal, ovo je prvi slucaj da se uzimaju bodovi, sve i jedan ostali su bile financijske kazne, zabrane transfera, i sta ja znam..

Inter je prosle godine "oborio" rekord u minusu(245m), je li bilo kakve istrage? Ne, sve dok Juventus taj rekord nije skinuo ove godine(255m)..
Pa zar ne mislis barem malo da ima tu neke sumnje?? Barem radi svih timova koji su "radili" sa Juventusom, svi oslobodjeni.. :hmmmmm:

Ja spominjem Genovu iz razloga..vec sam nabrojao transfere Genove sa Interom, koji su haman svi u dure?? :hmmmmm:
Genoa

In January 2019, Juventus sold Stefano Sturaro to Genoa for a fee of €18 million, which generated a capital gain of €13.6 million. On the same day, Luca Zanimacchia moved to the Rossoblu for €4 million. Two years later, it was Sergio Petrelli and Manolo Portanova who were sold by Juventus to Genoa for €18 million, a capital gain of €16.9 million, while Nicolo Rovella went the other way for the same amount.
Zasto Genovu taj sud nije istrazivao?? Ako se iko spominje okolo, spominje se upravo ta Genova..Ako se istraze, valja istraziti i Inter, i sve ostale koji se povezuju sa Genovom....Sta bi tek tada bilo??
Sa Genovom se vise povezuje igraca nego sa Juventusom, a i sa Interom....pa ko je Genova?? Cifre su manje, ali svejedno, "nepravilnosti" se trebaju istrazivati..
Zamisli, Inter placa Genovi 1m za Salceda za posudbu, koji ima u to vrijeme 16 godina..i to u U19..da bi ga prodali Interu slijedece godine za 10m...Za Genovu je lik odigrao 3(TRI) utakmice.. :shock: Ma hajde ba, nismo ludi...

Ako su nase posudbe sumnjive, kako ova nije? Jednostavno, niko to ne zeli istrazivati...

Sad ti meni da postas bilo sta u vezi transfera, ja cu to uporediti sa Interom recimo...zasto sa Interom, pa jednostavno sto sam njih "pregledao", barem nesto...da odem pregledati transfere ostalih, vjeruj mi da bi nasao iste stvari...identicne..nisu to nikakve teorije zavjere, nego cinjenice..

Praksa je u Italiji, ne samo u Italiji, kada te "optuze" za nesto, da odstupis sa pozicije i branis se kao individualac...

@GG3, kakve veze ima gdje tuzilac zivi?? Mozes li ti odgovoriti na cinjenice?? Ako ne, sta je onda poenta napisati post ovdje?? Neki se brojevi ganjaju? Troll?
Popusti sa glupostima..znam ja da smo mi Balkanci prvaci u "podyebavanju"', ali cim dodje vrijeme da se ukljuci mozak, konstruktivno razgovara, nigdje nas.. :puke:
Golemo je to da svi imamo "fakultete".. :crazy:
Brat moj novelista :mrgreen: Razumijem da nisu kaznjeni za stvari ispod stola , ali to ce biti veca zajebancija i super ce biti ako Juve bude kaznjen sa jos 20 poena minusa jer postoji mogucnost da fasuju sezonu dvije bez Europe , financijske kazne , izbacivanje iz lige i sta sve ne. Ovo sto su oduzeli -15 poena , ako je samo capital gain u pitanju to je onda sranje ali ako je u pitanju malverzacija s finansijama e onda je dobro pa je -15. Ali opet ostaje pitanje sto su se Agnelli i ekipa pokupili prije kraja sezone ? I nisam nigdje vidio da su komentarisali nesto ovo i da su se javili da stanu na stranu kluba.

Avatar
Padovan
Postovi: 12648
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 05 feb 2023, 15:40

Ne razumijem u cemu je cudno sto su se smaknuli, svuda u svijetu je normalno ako se vodi neka istraga protiv tebe da se sklonis u stranu, i dopustis organima da rade svoj posao. A i Elkan malo dosao na svoje, pa je rodjaka pustio niz vodu.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17808
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 feb 2023, 16:39

Smecari unistili i ovaj termin nedjeljom u 15h, j3bala ih jedna utakmica
Don't believe the hype.

GG3
Postovi: 2764
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la GG3 » 05 feb 2023, 17:09

Juventinisimo je napisao/la:
05 feb 2023, 15:14
meepo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:35
Juventinisimo je napisao/la:
05 feb 2023, 00:08
Koliko znam, ovo je tema Serie A...pa valjda se treba pisati o aktuelnim desavanjima u istoj, zar ne?

Ne razumijem zasto vam smeta? Pa jesam li ja postao nesto izmisljeno ovdje? Neku laz?
Za Calciopoli se slazem s tobom, ali vezano za ovu aktuelnu temu isplate plata sa strane za to bi se trebali kazniti necu da ulazi u ovo oko captial gaina i ostalih sranja. Ali evo pitanje za tebe zbog cega su se Agnelli i ekipa pokupili malo prije ove presude i oduzimanja bodova ? Zar to nije klasicno napusti brod koji tone ?
Brate, mi jos nismo kaznjeni za isplate plata ispod stola. Ako je tacno, treba da budemo kaznjeni, nema se tu sta vise raspravljati...
Mi smo kaznjeni upravo za taj capital gain koji se jednostavno ne moze dokazati. Svi to rade u Serie A, radi to i Milan, ali "sitnije" sto bi rekli..a zasto?
Pa zato sto izdvajaju duplo manje plate za igrace..i nemaju potrebe da "stimaju" capital gain toliko...
Malo koji klub u Italiji posluje u PLUSU...i to je tako.
To je rupa u zakonu, ne samo u Italiji, i svi je koriste.

Ali opet, zasto da diraju bodove radi toga? Kome su se jos dirali bodovi? Ja koliko pratim fudbal, ovo je prvi slucaj da se uzimaju bodovi, sve i jedan ostali su bile financijske kazne, zabrane transfera, i sta ja znam..

Inter je prosle godine "oborio" rekord u minusu(245m), je li bilo kakve istrage? Ne, sve dok Juventus taj rekord nije skinuo ove godine(255m)..
Pa zar ne mislis barem malo da ima tu neke sumnje?? Barem radi svih timova koji su "radili" sa Juventusom, svi oslobodjeni.. :hmmmmm:

Ja spominjem Genovu iz razloga..vec sam nabrojao transfere Genove sa Interom, koji su haman svi u dure?? :hmmmmm:
Genoa

In January 2019, Juventus sold Stefano Sturaro to Genoa for a fee of €18 million, which generated a capital gain of €13.6 million. On the same day, Luca Zanimacchia moved to the Rossoblu for €4 million. Two years later, it was Sergio Petrelli and Manolo Portanova who were sold by Juventus to Genoa for €18 million, a capital gain of €16.9 million, while Nicolo Rovella went the other way for the same amount.
Zasto Genovu taj sud nije istrazivao?? Ako se iko spominje okolo, spominje se upravo ta Genova..Ako se istraze, valja istraziti i Inter, i sve ostale koji se povezuju sa Genovom....Sta bi tek tada bilo??
Sa Genovom se vise povezuje igraca nego sa Juventusom, a i sa Interom....pa ko je Genova?? Cifre su manje, ali svejedno, "nepravilnosti" se trebaju istrazivati..
Zamisli, Inter placa Genovi 1m za Salceda za posudbu, koji ima u to vrijeme 16 godina..i to u U19..da bi ga prodali Interu slijedece godine za 10m...Za Genovu je lik odigrao 3(TRI) utakmice.. :shock: Ma hajde ba, nismo ludi...

Ako su nase posudbe sumnjive, kako ova nije? Jednostavno, niko to ne zeli istrazivati...

Sad ti meni da postas bilo sta u vezi transfera, ja cu to uporediti sa Interom recimo...zasto sa Interom, pa jednostavno sto sam njih "pregledao", barem nesto...da odem pregledati transfere ostalih, vjeruj mi da bi nasao iste stvari...identicne..nisu to nikakve teorije zavjere, nego cinjenice..

Praksa je u Italiji, ne samo u Italiji, kada te "optuze" za nesto, da odstupis sa pozicije i branis se kao individualac...

@GG3, kakve veze ima gdje tuzilac zivi?? Mozes li ti odgovoriti na cinjenice?? Ako ne, sta je onda poenta napisati post ovdje?? Neki se brojevi ganjaju? Troll?
Popusti sa glupostima..znam ja da smo mi Balkanci prvaci u "podyebavanju"', ali cim dodje vrijeme da se ukljuci mozak, konstruktivno razgovara, nigdje nas.. :puke:
Golemo je to da svi imamo "fakultete".. :crazy:
Covjece o cemu ti pises ? Neznamo ovdje nitko sta se sve tamo desava i ti bi nesto diskutovao? Omalozavanje i vrijedanje nije moj nivo Ali ocigledno je tvoj.

Tebi inter ne ispada sa Tastature ne moze proci post da ih ne spomenes! Idi u italiju pa dokazuj tko je jos kriv :mrgreen:

Uvijek se ovako radi, ako ih je puno pravilo sranje optuzis najjaceg i pokazes silu, ovi drugi se ukenjaju i miran si. Da su koji slucajem prvo sredili Genovu **** bi se ovi „Veliki“ ukenjali, vec bi nastavili isto.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Solitude
Postovi: 76
Pridružen/a: 28 jan 2023, 22:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Solitude » 05 feb 2023, 17:15

Padovan je napisao/la:
05 feb 2023, 15:22
meepo

Izgleda da ce ovaj put Napoli/Spaletti rutinirati, ovo vec sad da prokockaju treba ih u Seriju D izbaciti. A nije da nisu zasluzili prije svih Spaletti.

Haman da ce kretenski saveza ovu ligu koja je na koljenima, dokusuriti.
ma nije napoli jak koliko su ostali losi. Da je juve iole kao proslih sezona bilo bi rutiniranje opet

Nego cudi me kako je milan mogao uzeti scudetto, ocajni su

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 05 feb 2023, 18:32

Derbi vcrs, a mrtvilo na temi. :hmmmmm:
Danas sam čitao pa ne znam koliko je pouzdano, da Pioli ide kao klasični provincijski italijan na 3-5-2 i klupira Leaoa, a starta Origi.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Surreal
Postovi: 7157
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Surreal » 05 feb 2023, 18:39

Pogba je napisao/la:
05 feb 2023, 18:32
Derbi vcrs, a mrtvilo na temi. :hmmmmm:
Danas sam čitao pa ne znam koliko je pouzdano, da Pioli ide kao klasični provincijski italijan na 3-5-2 i klupira Leaoa, a starta Origi.
pa inter sa pola gasa
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 05 feb 2023, 19:32

Pogba je napisao/la:
05 feb 2023, 18:32
Derbi vcrs, a mrtvilo na temi. :hmmmmm:
Danas sam čitao pa ne znam koliko je pouzdano, da Pioli ide kao klasični provincijski italijan na 3-5-2 i klupira Leaoa, a starta Origi.
Da, svjedočiš novoj eri večeras :kafa:

Tatarusanu; Kalulu, Gabbia, Kjær; Calabria(C), Messias, Krunić, Tonali, Hernández; Origi, Giroud
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la matanisunje » 05 feb 2023, 20:25

Dijamant trpa Milanski Hajduk

Solitude
Postovi: 76
Pridružen/a: 28 jan 2023, 22:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Solitude » 05 feb 2023, 20:28

🔵⚫

idemo Dzeka trpaj gamad

samo da pojedinci padnu u behut

inace nisam navijac nase krampe al sad ga podrzavam!!

Avatar
milanist
Postovi: 12055
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 05 feb 2023, 20:33

Gledaj ovog peraca njemacki guzova, ne moze se kamuflirat da ga yebes :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 feb 2023, 20:34

Messias kao "false 6" :rol:

Inovacija!
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meepo
Postovi: 4131
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 05 feb 2023, 20:39

milanist je napisao/la:
05 feb 2023, 20:33
Gledaj ovog peraca njemacki guzova, ne moze se kamuflirat da ga yebes :D
On je wannabe

Avatar
feniksptica
Postovi: 15309
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la feniksptica » 05 feb 2023, 21:02

Penalcina
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.