ACF Fiorentina

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 18 feb 2010, 09:20

@monto ma ne navijam ja za Viole hehe, ja sam mrtvi bianconero.. medjutim Viole su mi uvijek bile drage prvo radi Prandellija za kojeg bi dao sve na svijetu, a i radi unikatne boje dresova.. :mrgreen: imaju odlicnu ekipu sa jos boljim trenerom i mogu daleko u LP.. osteceni su, nema veze ima tekma u Firenci gdje su favoriti.. Prandelli je Italijan i to ce lagano zavrsiti, postignut gol i cuvat svoju mrezu.. :mrgreen:

Vargas i Jovetic ubjedljivo dva najbolja igraca.. koja je masina onaj Vargas :mrgreen: mogao bi preselit malo do Torina :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
osgood
Postovi: 1192
Pridružen/a: 11 jun 2008, 22:50
Lokacija: Ševaš Njive
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la osgood » 18 feb 2010, 10:02

-greška-

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la _forzamilan_ » 18 feb 2010, 11:21

daffy je napisao/la:@monto ma ne navijam ja za Viole hehe, ja sam mrtvi bianconero.. medjutim Viole su mi uvijek bile drage prvo radi Prandellija za kojeg bi dao sve na svijetu, a i radi unikatne boje dresova.. :mrgreen: imaju odlicnu ekipu sa jos boljim trenerom i mogu daleko u LP.. osteceni su, nema veze ima tekma u Firenci gdje su favoriti.. Prandelli je Italijan i to ce lagano zavrsiti, postignut gol i cuvat svoju mrezu.. :mrgreen:

Vargas i Jovetic ubjedljivo dva najbolja igraca.. koja je masina onaj Vargas :mrgreen: mogao bi preselit malo do Torina :mrgreen:
dok je igrao za cataniu vargas je bio povezan sa realom. real dovodi drenthea a viole vargasa. kasnije je postojala opcija trejda vargas-drenthe ali je propala tako da ako ode iz fiorentine mislim da bi to vrlo lako mogao biti real.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 18 feb 2010, 11:55

samo kazem sta bi valjalo.. a to gdje ce on je druga stvar.. ako je imalo pametan nece ici u Real..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la materazzi » 18 feb 2010, 12:07

de silvestri odigrao fenomenalnu utakmicu , kao i cijela fiorentina , necu sad napadati bayern jer da je i fiorentina zabila takav gol ne bi se bunila niti bi im bilo krivo , ovdje je stvar u sudijama koje su poslije izjednacenja krenule u akciju kako da se olaksa bayernu , crveni za gobia , zuti za klosea , offside od 2 metra u kojem klose stoji dugo vremena pa vargasu zuti za protest , ali dobro svi grijese ali da isti sudac koji je napravio onakvu blamazu prosle godine na tekmi chelsea - barca dobije opet priliku da sudi LP i da opet radi na nacin da silji jednoj ekipi to vise nije greska niti je slucajno , dakle viole ispadaju sigurno jer je UEFA tako odlucila , j. bem ti fudbal

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la _forzamilan_ » 18 feb 2010, 16:04

daffy je napisao/la:samo kazem sta bi valjalo.. a to gdje ce on je druga stvar.. ako je imalo pametan nece ici u Real..
ma vargas može igrati bilo gdje. ni u milanu ni u juventusu nema takvog dobrog lijevog beka.
što se tiče sinoćnjeg skandala, moje je skromno mišljenje da ovo ne može biti puka slučajnost. ovakve se stvari dešavaju stalno. kako je samo ovaj ćelo oštetio chelsea prošle sezone to je ludilo. ipak je bayern veći klub i veće je tržište za zaraditi keša, nažalost.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Mont0 » 18 feb 2010, 20:24

Mislim da je revans za tri sedmice, do tada se svasta moze desiti sa oba tima :)

Ja opet ponavljam da je prioriet Serie A, za mene, ali Mister ocito ne misli tako, :D

Daffy, ev tebi kiss, nemas se sta izvlaciti sad :mrgreen:
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 18 feb 2010, 22:18

:mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Ted Mosby » 19 feb 2010, 01:15

daffy je napisao/la:@monto ma ne navijam ja za Viole hehe, ja sam mrtvi bianconero.. medjutim Viole su mi uvijek bile drage prvo radi Prandellija za kojeg bi dao sve na svijetu, a i radi unikatne boje dresova.. :mrgreen: imaju odlicnu ekipu sa jos boljim trenerom i mogu daleko u LP.. osteceni su, nema veze ima tekma u Firenci gdje su favoriti.. Prandelli je Italijan i to ce lagano zavrsiti, postignut gol i cuvat svoju mrezu.. :mrgreen:

Vargas i Jovetic ubjedljivo dva najbolja igraca.. koja je masina onaj Vargas :mrgreen: mogao bi preselit malo do Torina :mrgreen:
I meni su zbog tih razloga drage Ljubičice
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la miky_hz » 19 feb 2010, 15:33

Navijači Fiorentine planiraju brojne demonstracije i anti-Tom Henning Ovrebo propagande za uzvratni susret lige prvaka naredni tjedan.

La Gazzetta dello Sport tvrdi kako su navijači Viola inspirirani lokalnim medijima nositi će dresove Irske te maske koje imitiraju lice Norvežanina na uzvratni susret protiv Bayerna.

Navijači Viole također su već isplanirali događaj i postavili slike na Facebooku, te planiraju kontaktirati Uefu u švicarskoj da bi objasnili što točno namjeravaju učiniti.




Ove se spica biti :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Mont0 » 19 feb 2010, 18:18

Hehe, bas cijeli dan na poslu razmisljam sta bi se moglo uraditi, dodjem doma i procitam ovo, LOL..Ljudi mi citaju misli.. :P
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la harishp » 19 feb 2010, 18:34

Ted Mosby je napisao/la:
daffy je napisao/la:@monto ma ne navijam ja za Viole hehe, ja sam mrtvi bianconero.. medjutim Viole su mi uvijek bile drage prvo radi Prandellija za kojeg bi dao sve na svijetu, a i radi unikatne boje dresova.. :mrgreen: imaju odlicnu ekipu sa jos boljim trenerom i mogu daleko u LP.. osteceni su, nema veze ima tekma u Firenci gdje su favoriti.. Prandelli je Italijan i to ce lagano zavrsiti, postignut gol i cuvat svoju mrezu.. :mrgreen:

Vargas i Jovetic ubjedljivo dva najbolja igraca.. koja je masina onaj Vargas :mrgreen: mogao bi preselit malo do Torina :mrgreen:
I meni su zbog tih razloga drage Ljubičice
Ono vise lici na visibabu nego na ljubicicu. :D
Cuj ljubicica LJILJAN sta se snebivate reci. :mrgreen: :lol: Samo ofarban u viole.
Kod vas bi i cicak ruza ruzica bila :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 19 feb 2010, 19:01

Viole :mrgreen:

i prije par mjeseci su naparavili navijaci Viole isto neko sranje.. ovo danas je vrhunac..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Neutral » 19 feb 2010, 22:30

Haha, jesu ludi, samo naprijed, neka ih opet stave kada ih inšAllah demoliramo na Artemio Franchiu. ;)

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Alen Škoro » 19 feb 2010, 22:35

Koji je Vama najdrazi igrac Fiorentine svih vremena?
Meni licno je Gabriel Omar Batistuta...A zaista mnogo dobrih igraca je nosilo ljubicasti dres sa ljiljanom na grbu :mrgreen:
NON MOLLARE MAI

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Mont0 » 19 feb 2010, 23:17

Uh, nasao si me..Bati je najveca legenda, to je cinjenica, meni je Toldo tu negdje, Nuno Gomes jedan od naj ..

Ali biram Roberto Baggio-a :D

Od ovih iz novije ere, nakon sto su braca Dela Vale preuzeli klub, Jorgensen, Frey i Monto :D :D Mislim, malo je bezze to nabrajati, ali eto, to me niko nikad nije pitao :P
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Alen Škoro » 19 feb 2010, 23:19

:mrgreen: Svakakva meni pitanja padaju na pamet ... :D

Mah ima stvarno puno dobrih igraca koji su igrali za Fiore...
NON MOLLARE MAI

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la daffy » 20 feb 2010, 12:59

Mont0 je napisao/la:Uh, nasao si me..Bati je najveca legenda, to je cinjenica, meni je Toldo tu negdje, Nuno Gomes jedan od naj ..

Ali biram Roberto Baggio-a :D

Od ovih iz novije ere, nakon sto su braca Dela Vale preuzeli klub, Jorgensen, Frey i Monto :D :D Mislim, malo je bezze to nabrajati, ali eto, to me niko nikad nije pitao :P

poznat mi ovaj nesto? :D

meni licno najdraza dva Melo i Chiellini :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la A_d_0 » 20 feb 2010, 13:02

prica se da je Batistuta slomio stativu sutem na treningu. to je rekao Maradona ali nemogu nigdje da nadjem taj video pa ako neko slucajno ima neka postavi.

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Fiorentina

Post Postao/la Mont0 » 20 feb 2010, 15:37

Nisam to gledao :D Znam da je imao mali milion golova kada je lopta bukvalno derala mrezu od siline udarca :mrgreen:

Bjezi Daffy nosio te djavo, hiljadu i jedan :mrgreen:
Support Velez, It's logical! ★

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 24 gosta.