Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
_BooS_
Postovi: 348
Pridružen/a: 22 avg 2009, 13:25
Lokacija: Zemlja TISUĆLJETNA !
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la _BooS_ » 07 sep 2009, 11:21

slika

slika

drago mi je da Napoli ima i ovdje navijaca...

njihovi navijaci(prvenstveno mislim na one u Italiji) su jedni od najvjernijih ako ne i najvjerniji i najvatreniji..

kada je Napoli igrao III ligi njihov stadion je uvijek bio pun, sada kada igraju Seriu A na svakoj gostujucoj tekmi tribinia gdje su oni smjesteni je krcata .. bar je bila prije one kazne sto im je Savez dao :mrgreen:

proslo ljeto su navijaci skupljali pare da kupe Messija da im bude novi Maradona :mrgreen: .. zeljeli da skupe 125 mil eura :mrgreen:

ev i jedna zanimljiva slika kad su igrali protiv west hama , pogledajte desni donji ugao i dio gdje su navijaci Napolija - pun :mrgreen:

slika
Nijet veliki, zulum dušmanski. Sabur nam i inat u nama silan bosanski !

Avatar
TRIP
Postovi: 102
Pridružen/a: 08 sep 2009, 13:55
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la TRIP » 08 sep 2009, 14:34

Šta fali ovoj temi. Napoli je klub sa slavnom historijom i više vrijedi posvetiti temu jednom ovakvom klubu nego nekim fensi-komercijalnim bljuvotinama poput reala ili milana (nek se navijači ovih klubova ne uvrijede)

Kada su bankrotirali cijeli grad je stao iza kluba i zbog toga su za tako kratko vrijeme uspjeli doći do serije A gdje im je i mjesto.

Usput da kažem da je i Maradonin sin igrao za ovaj klub, nešto kratko i bez većeg uspjeha

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la Nail for Real » 08 sep 2009, 14:39

TRIP je napisao/la:Šta fali ovoj temi. Napoli je klub sa slavnom historijom i više vrijedi posvetiti temu jednom ovakvom klubu nego nekim fensi-komercijalnim bljuvotinama poput reala ili milana (nek se navijači ovih klubova ne uvrijede)

Kada su bankrotirali cijeli grad je stao iza kluba i zbog toga su za tako kratko vrijeme uspjeli doći do serije A gdje im je i mjesto.

Usput da kažem da je i Maradonin sin igrao za ovaj klub, nešto kratko i bez većeg uspjeha
Znam da je off-topic,ali reci da Real i Milan nemaju istoriju je u najmanju ruku smijesno :o :o
A Napoli ima strasnu ekipu,mislim da su jaci od Rome u rangu sa Djenovom 8-)
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
TRIP
Postovi: 102
Pridružen/a: 08 sep 2009, 13:55
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la TRIP » 08 sep 2009, 18:52

Nail for Real je napisao/la:
TRIP je napisao/la:Šta fali ovoj temi. Napoli je klub sa slavnom historijom i više vrijedi posvetiti temu jednom ovakvom klubu nego nekim fensi-komercijalnim bljuvotinama poput reala ili milana (nek se navijači ovih klubova ne uvrijede)

Kada su bankrotirali cijeli grad je stao iza kluba i zbog toga su za tako kratko vrijeme uspjeli doći do serije A gdje im je i mjesto.

Usput da kažem da je i Maradonin sin igrao za ovaj klub, nešto kratko i bez većeg uspjeha
Znam da je off-topic,ali reci da Real i Milan nemaju istoriju je u najmanju ruku smijesno :o :o
A Napoli ima strasnu ekipu,mislim da su jaci od Rome u rangu sa Djenovom 8-)
Pogrešno navodiš, nisam rekao da real i milan nemaju historiju, već da stvaraju vještačke ekipe od stotine miliona eura, da su puni zvijezda i odvratni.

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nevjernik » 08 sep 2009, 21:30

Ma Jovetić je klasa!!! Prodat se iz Partizana kao 18-godišnjak za 8 miliona nije mala stvar.
Pjanić-Jovetić-Balotelli trio za budućnost!!!
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

tuga_sa_sjevera
Postovi: 69
Pridružen/a: 20 avg 2009, 23:33
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuga_sa_sjevera » 10 sep 2009, 09:39

Uh... Lazio - Juventus u nedelju. A i Genoa - Napoli zanimljiva tekma! Biće uzbuđenja ovog vikenda u Italiji...treba vidjeti hoće li Leonardo već popiti otkaz nakon Livorna, ili ipak ostaje još neko vrijeme n klupi Milana. Evo već ima sve o narednom kolu u nedelju na http ://calcioitaliano.blog.hr/

tuga_sa_sjevera
Postovi: 69
Pridružen/a: 20 avg 2009, 23:33
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuga_sa_sjevera » 10 sep 2009, 09:45

Izvinite, bez razmaka naravno... http://calcioitaliano.blog.hr/

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la bistrikboy » 10 sep 2009, 12:41

Repka Italije se pretvorila u Juventus :roll: 7 igraca "stare dame" u pocetnoj postavi :!:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Evil Genius » 10 sep 2009, 12:50

mah uvijek je tako bilo, al' dok su rezultati tu ne smeta mi ni da citav lazio igra za repku . . . samo mi nije jasno sto lippi ne zove cassana kad je ocigledno da mu takav igrac treba, i mislim da rossi definitvno treba igrat u prvoj postavi (umjesto Gilardina recimo), santon il' motta umjesto zambrotte i to je to . . . buffon vanzemaljac, nisam mogo vjerovat sta lik odbrani . . .
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la L'Avvocato » 10 sep 2009, 14:07

Nije to ništa čudno ... u repki italije je uvijek bilo najmanje 5 igrača iz Juventusa ... a i normalno da će biti kad u drugim timovima nema dovoljno dobrih italijana za repke , jedino Juve drži tradiciju 8-)
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mirza_Hordas » 10 sep 2009, 19:59

L'Avvocato je napisao/la:Nije to ništa čudno ... u repki italije je uvijek bilo najmanje 5 igrača iz Juventusa ... a i normalno da će biti kad u drugim timovima nema dovoljno dobrih italijana za repke , jedino Juve drži tradiciju 8-)

drži juve tradiciju ali italija slabo igra, nisu baš neki
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la L'Avvocato » 10 sep 2009, 21:53

pa to stoji ... jbg fali im par igrača svjetske klase ali su opet dobri kakvi su bili sa donadonijem ;)
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Nerko_Juventino » 11 sep 2009, 16:19

Ma Italija ako misli sta uradit u Africi, PODHITNO treba zvat Cassana;Del Piera i Tottija. Bez takvih igraca oni su tarabe.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la alan_kardec » 13 sep 2009, 02:48

Talijanima treba podmlađivanje.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
TRIP
Postovi: 102
Pridružen/a: 08 sep 2009, 13:55
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la TRIP » 13 sep 2009, 10:58

Lazio - Juve 0-2

dobra utakmica bila

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Nerko_Juventino » 13 sep 2009, 12:31

Eeej Milana maama draga. Pa koje su to prdonje,veze nemaju. Ako budu četvrti nek slave. Cccc,kud ih masi na kladionici. Glupani.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la Napoli » 13 sep 2009, 12:51

Genoa-Napoli

Jedan od derbija kola, sjajna atmosfera nas čeka na Marassiju, Genoa je u grupi vodećih ekipa, dok je Napoli, nakon nesrećnog poraza u Palermu, uzvratio kod kuće, dobio Livorno i pokazao da je našao igru na startu sezone.
Genoani su na prvom mjestu i u gradu vlada euforija.Napolitanci će učiniti sve da izbjegnu poraz na Marassiju čime bi pokazali da su njihove ambicije veće od plasmana u gornjem dijelu tabele. Naime, Donadoni je svestan da se samo pobjedama kod kuće ne može izboriti plasman u Evropu, što je cilj kluba.Donadoni će ponovo početi sa 3 – 5 – 2, bonus u odnosu na prošlu sezonu je Datolo, koji je skupo plaćen ali je već nakon nekoliko mečeva neopravdano dobio status promašene investicije. Ipak, pokazao je da vrijedi mnogo i nije bez razloga i standardan u reprezentaciji. Osim Amodija, Donadoni ima na raspolaganju sve ostale fudbalere, izvešće najjači tim.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la Phill Jackson » 13 sep 2009, 12:53

Raul_64 je napisao/la:Neznam ni jedan klub koji igra 3-5-2....osim Napolia....samo da se uigraju...zavrišit če ispred Milana....
I Sampdoria igra 3-5-2 ;)
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: S.S.C Napoli

Post Postao/la obannon » 13 sep 2009, 13:38

MAFIOSI ;)
- " $...

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nevjernik » 13 sep 2009, 14:29

i mene Milan obori na kladionici, sunce ti onoliko se nerviram zbog Chelseaja, kad Milan 0-0 :x
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.