Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SampiJuve
Postovi: 554
Pridružen/a: 01 feb 2015, 11:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SampiJuve » 15 feb 2016, 14:21

:)
Evo brate krijem se poslije sinocnje bruke.

Nego moram da se osvrnem na prethodne lazi ove trojke, siritelja lazne propagande.Omaldino cuvaj se, citaj, ne daj da te varaju.

Romanjoli kada vec postavljas ekipe sto nisi Interovu postavio? Onda mozemo i u sljedecu sezonu za koju kazesh da smo osvojili jer su vama oduzeti bodovi. Pa nek raja sama zakljuci, jel bilo realno da je uzmemo. ;)
L'Avvocato je napisao/la:
suptilnirocker21 je napisao/la:
Da vam to nisu mozda vratili titulu? Cim je zatvoren slucaj to je dokazano koliko god tesko bilo prihvatiti
Na fotografiji vidite šampione italije za sezonu 2005-2006, FC Internazionale :zviz:
slika
Ova slika, ocito photoshop. :) #hvalastostenampricuvali #nikadsladjatitula

Sissoko je donekle u pravu, Tata jeste zvao sudije, ali da ih upozori da ne kradu i ne pomazu Juventusu i Milanu.

OMLADINO PAMET U GLAVU!JUVE KRADE GODINAMA!
Murillo=JJ

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 15 feb 2016, 14:39

Samo omladino pogledajte datum i tekmu 12.02.2006.

Del Piero...

Mancini na aparatima... Toliko o krađi. ;)

Hvala, doviđenja i prijatno.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JuventinoVero » 15 feb 2016, 15:00

Kakav je to sastav imao inter i trenera 2006?

Sve mediokriteti, juznoamericki partijaneri i alkosi..nije bilo 2 valjana igraca.
#ALLEGRIOUT

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2016, 15:12

Imali su sastav koji je sasvim dovoljan bio za to treće mjesto, a i trenera koji ih i dan-danas uništava. Cruz, Veron, Figo i Recoba već tada bili pred kraj karijere.Bili su još tu narkoman Adriano ili vječni talenat Martins.Da ne spominjem Santiaga Solarija. Doduše Cesar te gospodin Zanetti se mogu izdvojiti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 feb 2016, 15:19

Imali su tada vise novca da trose kao i uvijek od pocetka devedesetih ali nikada nisu imali ekipu kao Juventus jaku..
Uvijek se nakupilo nekih cirkusanata :)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 15 feb 2016, 16:21

Vjestica na aparatima...Zadnje 4 godine Juve +133 bobice viska od sinterasa...jos ako dodamo +12 od ove godine...brat bratu,da nas izbace na dvije godine, akrapi nas nece stici :mrgreen:

Sto se tice sastava iz 2006...ma pusti 2006 ba...gledaj jednu stvar..sinter je uvijek imao i trosio vise para od Juventusa...taman dovoljno za trece mjesto :mrgreen:
Svi mi dobro znamo, da Milanski klubovi imaju vise $$$ od Juventusa, uvijek su imali..to sto je Moggi bio master i danas Marotta, to je druga prica..Milan je imao jako dobru politiku krajem osamdesetih i devedesetih, "hapili" su od nas neka scudetta :mrgreen: a i LS...zasluzeno, nema sta..

Kada je Inter ista "normalno" uzeo? Prije 50 godina, jah. :mrgreen:

Nanizali 5 trofeja(jedan dobili na sudu) zahvaljujuci farsopoliju.Prije toga, "razvalili" sve timove u Italiju, konkurencija bila 0...unistili Italijansku repku, izbacili 4ti tim iz LS..na vrijeme je vjestica osjetio da toga vise nema, i kao najveca pichkurina zdimio...kao kyrwa u jutarnje sate :zviz: .. :mrgreen:

Ali, cuci vjestica, i vreba iz prikrajka...ceka pogodan momenat da izleti sa novim "dokazima", ako ne "zastare", kao u slucaju farsopolija.. :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2016, 16:25

Juventinisimo je napisao/la:Vjestica na aparatima...Zadnje 4 godine Juve +133 bobice viska od sinterasa...jos ako dodamo +12 od ove godine...brat bratu,da nas izbace na dvije godine, akrapi nas nece stici :mrgreen:

Sto se tice sastava iz 2006...ma pusti 2006 ba...gledaj jednu stvar..sinter je uvijek imao i trosio vise para od Juventusa...taman dovoljno za trece mjesto :mrgreen:
Svi mi dobro znamo, da Milanski klubovi imaju vise $$$ od Juventusa, uvijek su imali..to sto je Moggi bio master i danas Marotta, to je druga prica..Milan je imao jako dobru politiku krajem osamdesetih i devedesetih, "hapili" su od nas neka scudetta :mrgreen: a i LS...zasluzeno, nema sta..

Kada je Inter ista "normalno" uzeo? Prije 50 godina, jah. :mrgreen:

Nanizali 5 trofeja(jedan dobili na sudu) zahvaljujuci farsopoliju.Prije toga, "razvalili" sve timove u Italiju, konkurencija bila 0...unistili Italijansku repku, izbacili 4ti tim iz LS..na vrijeme je vjestica osjetio da toga vise nema, i kao najveca pichkurina zdimio...kao kyrwa u jutarnje sate :zviz: .. :mrgreen:

Ali, cuci vjestica, i vreba iz prikrajka...ceka pogodan momenat da izleti sa novim "dokazima", ako ne "zastare", kao u slucaju farsopolija.. :kafa:
Tačnije 8 a vi ste ih uzeli 11(računao sam i ona dva poništena odnosno oduzeta). :kafa: Ovo je period od dolaska Berlusconija u Milan, odnosno u zadnjih 30 godina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 15 feb 2016, 17:49

Meni je 2006 odradjena fenomenalno od strane sinterista, to se priznati mora...izbacili su Juve, Milan kaznili, njima titula, "pokidali" cijelu ligu.

"Dokazali", da smo varali :hmmmmm: , lopovski Juventus je igrao serie B, lopovski Milan je pobjedio CL :shock: izbacili redom Celtic,Bayern M(sa kojim su sinterasi igrali grupe, nisu ih uspjeli pobijediti), Bayern je izbacio Real M, pa izbacili Man utd(koji prije toga razyebao "jaku" Romu sa ukupno 8:3 i onih 7:1) :mrgreen: da bi u finalu tukli Liverpool(koji je izbacio Barcelonu)..zamisli, prevara decenije...tako "los" tim, a pobijedi CL.. :shock:

Dok su "posteni" bili izbaceni u prvoj rundi od Valencije. :kafa:

Za Milan igrali Kaka, Inzagi...dok za Romu igrao kmecavac Totti 1/7 and co :mrgreen: ...koji je prosle godine vec u pocetku najavio "kradju" iz Juventusa i objavio da je "prvenstvo gotovo, Juve je sampion"...a ostalo(neka neko pomogne, ne mogu se sjetiti) 33-34 utakmice do kraja..
Taj isti kmecavac, nije ove godine "prdio" uz vjetar kad su nas(vidi cuda, opet u pocetku prvenstva) dobili u Rimu i nakon nekoliko kola imali 10 bodova viska :hmmmmm:
Kmecavac se usutio, i prebacio loptu na Napoli...danas Napoli, kmeci na sudije, "opominje" za nepravde...a lik sa klupe im raspali samarcinu..ZAZAGOLITO :mrgreen: i to u utakmici gdje su dali posljednji atom snage protiv nas..presing su vrsili po cijelom terenu, udarali Dybalu toliko, da su mene noge zabolile..sudiji nije palo na pamet da izvadi karton...i opet "corak" :mrgreen:

Onaj kmecavac pussycini iz sintera, u kup utakmici se cinicki podsmijava na dosudjeni penal. Izgubise sa 3:0, nisu prismrdili golu, ali pussycini je tu, da nas podsjeti na sudije.. :hmmmmm:

Vjesticin mit se mora slijediti, iz utakmice u utakmicu, iz sezone u sezonu...to sto zaostaju po 30-40 bodova, uopste nije vazno..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 15 feb 2016, 17:59

Da Napoli: "Juve-Napoli irregolare, campionato irregolare. Zaza non doveva giocare: l'espulsione diretta col Genoa andava punita con 2 giornate"
:lol:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 15 feb 2016, 18:36

Smanjite malo kmecanje,nece vas bit zivih za 15.godisnjicu ako ovim tempom nastavite.


Izbori :kafa:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la L'Avvocato » 15 feb 2016, 18:54

Sissoko je napisao/la:Da Napoli: "Juve-Napoli irregolare, campionato irregolare. Zaza non doveva giocare: l'espulsione diretta col Genoa andava punita con 2 giornate"
:lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Fantazija, što bi reko Čvarkov :mrgreen:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JoseMourinho » 15 feb 2016, 19:10

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 15 feb 2016, 19:24

L'Avvocato je napisao/la: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Fantazija, što bi reko Čvarkov :mrgreen:
je l' to neki Srbin :lol:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la L'Avvocato » 15 feb 2016, 19:31

Vojvođanin bre :mrgreen:

EDIT:

slika

:rol:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 15 feb 2016, 20:11

SiamoNoi je napisao/la:Smanjite malo kmecanje,nece vas bit zivih za 15.godisnjicu ako ovim tempom nastavite.


Izbori :kafa:
Pazi kako se ponasas, ovo je ugledan forum, da nije, raja bi te vec proglasila forumskom ludom :mrgreen:
Nemoj reci, da te nisam upozorio. :D

Odo sada popiti :kafa: pa pravac IZBORI!!! :tralala:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la VelaHavle » 15 feb 2016, 21:23

Kula od karata i psihijatri iz Međugorja.
Aljegri, out!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 15 feb 2016, 21:31

Nemojte mi na purgera, dosta je njemu njegovih muka i sizifovsko-sancopancnih borbi protiv vjetrenjaca. :urnebes:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Marvin » 15 feb 2016, 22:21

Gefufna je napisao/la:Nemojte mi na purgera, dosta je njemu njegovih muka i sizifovsko-sancopancnih borbi protiv vjetrenjaca. :urnebes:
:urnebes:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 feb 2016, 11:07

A jesmo iznervirali simpatizere manjeg Milanskog kluba. Pomirite se sa tim da je Moratti uložio preko milijardu, a naslov prvaka je bio samo mokri san punih 18 godina, dok nije izmišljen onaj skandal.Hajde treba biti realan i reći da Moratti nije bio tu svih 18 godina, već negdje od 1995 ili tako nešto. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 feb 2016, 11:12

Šuška se da smo osim 8 naslova prvaka Italije, kupili i 8 finala LP-a, međutim tata je imao para za samo za 5 trijumfa u tim finalima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.