Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Alen Škoro » 27 jul 2018, 01:06

Fikret1946 je napisao/la:to je ta strasna seria A kuknjava
Bezveze je takvim komentarima pokusavati umanjivati uspjeh Sarajeva.

Husref Musemic :
"Rezultat od 2:0 bi tesko stigao i Juventus."
NON MOLLARE MAI

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2018, 01:10

lazio je nadoknadio 2-0 u gostima protiv atalante, zavrsilo 3-3

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 27 jul 2018, 12:20

Fikret1946 je napisao/la:to je ta strasna seria A kuknjava
Italija nije strasna...samo je Juventus strasan...realno

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Puma » 28 jul 2018, 12:08

Ovi ce njima uvaliti Bonuccija a ovi njima 100 kila argentinsko-francuske prsute. Dobro tu je i ovaj Caldara ali on je samo dodatak da ublazi penetraciju.

Bonucci je dobar za rotacije.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 28 jul 2018, 12:35

Uzmeš 40 mil. za lea, i kupiš tim parama npr Costu i onda godinu poslije vratiš Lea bez doplate ikakve i u zamjenu daš jednog igrača koji MOŽDA u datom momentu ne bi ni na klupi sjedio (Chielini, Rugani, Barzagli, Benatia, Bonuci, Caldara). Ok, možda bi za 2,3 godine Caldara izrastao u prvotimca, ali je valjda uprava Juventusa dokazala do sad da zna i kratkoročno i dugoročno planirati...tako da...calma,calma...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 jul 2018, 12:49

Do jučer je Caldara bio vrhunski stoper, koji će postati još bolji. I koji je već sad defanzivno bolji od Bonucci. Dok je Leo bio izdajica i rupa van sistema. Sad kad će vjerovatno Caldara u Milan a Leo nazad u Juve. Priča se mijenja.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 28 jul 2018, 12:50

ta pršuta ima preko stotinjak golova u seriji A i garantuje ono što milan traži, napadača koji zna realizovati šanse. :zzz:


da se ne lažemo nije ni meni bio prvi izbor, ali u nedostatku boljih riješenja će biti odlično pojačanje za milan, statistika ne laže kad kaže da je milan prošle sezone bio u samom vrhu po pitanju kreiranih šansi, ali jednostavno vrlo mali procenat šansi je bio realizovan golom jer je falio vrhunski napadač naprijed, nema broja koliko su kalinić i družina omašili zicera.

pedesetak miliona za ingvajna je skroz fer i prihvatljiva cijena, ionako ćeš ga za par godina prodati u kinu i uzeti otprilike duplo od uloženog. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 jul 2018, 12:54

Debeli je choker za LPa za Mundijal, ali za Serie A je top napadač. Nadavao se golova i protiv malih i velikih timova.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 28 jul 2018, 12:55

Sjedište mijenja gledište izgleda :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2018, 13:00

Romagnoli13 je napisao/la:Do jučer je Caldara bio vrhunski stoper, koji će postati još bolji. I koji je već sad defanzivno bolji od Bonucci. Dok je Leo bio izdajica i rupa van sistema. Sad kad će vjerovatno Caldara u Milan a Leo nazad u Juve. Priča se mijenja.
Dugo vam je trebalo da krenete sa spinovanjem. Pogotovo je smiješno kad dolazi od lika koji je pisao onakve sastave prošlo ljeto. :urnebes:

Niko nije rekao ništa suprotno od toga. Bonucci van sistema Juventusa nije isti igrač - nešto čemu ste se smijali prošle godine. Caldara je već sad vjerovatno bolji čisti defanzivac u nekim stvarima. Juventusu ne treba defanzivac, treba mu Bonuccijeva pas igra iz zadnje linije.

Kao navijaču rijetko kome se ovo sviđa. Kao racionalnoj osobi računica je jasna - Caldara je 'samo' vrhunski talenat, Bonucci je u Juventusu dokazana klasa.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 28 jul 2018, 13:06

Romagnoli13 brate ti si se izbamirao u zadnji 365 dan kao niko, popusti malo u najmanju ruku kao da si clan upravnog odbora Milana, najavljivao si borbu za titulu najbolju odbranu u Ligi, projekat koji zamalo zavrsio izbacivanjem iz Europe, i sta sve NE. Daleko je Milan jos od ozbiljnog kluba, treba tu jos mnogo rada da bi se vratili bar blizo starog nivoa za pocetak treba biti u top4 .
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 jul 2018, 13:17

Koliko god da sam pogriješio sa procjenom, to ne mijenja činjenicu da neki od vas jedno pričaju danas a sutra drugo. Sad odjednom Juventus izlevatio Milan, a ustvari dat će dva igrača koja su platili preko 100M za u pola manje novca. A dobit će nazad čovjeka koji se pomokrio po klubu onom proslavom. Koliko god da je Leo dobar igrač, on je pomija u očima većine navijača Juventusa.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2018, 13:28

Romagnoli13 je napisao/la:Koliko god da sam pogriješio sa procjenom, to ne mijenja činjenicu da neki od vas jedno pričaju danas a sutra drugo. Sad odjednom Juventus izlevatio Milan, a ustvari dat će dva igrača koja su platili preko 100M za u pola manje novca. A dobit će nazad čovjeka koji se pomokrio po klubu onom proslavom. Koliko god da je Leo dobar igrač, on je pomija u očima većine navijača Juventusa.
To ko je koga izlevatio su navijačka prepucavanja. Koliko Juventus daje igrača ispod cijene (Caldaru) toliko Milan uzima njihov teret (Higuain). Koliko se Bonucci pomokrio proslavom po Juventusu, toliko je po Milanu uzevši im ogromnu platu i kapitensku traku, pa sad bježi prvom prilikom. Nećemo se praviti da je tu jedna strana bolja od druge.

Uvijek je i bio pomija. Velika većina navijača Juventusa na ovom forumu je njega uvijek pljuvala i prezirala. Također nešto oko čega ste se smijali prošlo ljeto i koristili za spin kako 'odjednom' njega Juventini ne vole.

Nemaš apsolutno nikakvo stajalište za izigravanje moralne vertikale pa prestani molim te. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 28 jul 2018, 13:34

Realno Higuain je prepacen 96m je i tad bilo previse to smo svi i pisali, nakon dvije godine dobiti 60m za njega je realno da se udaras nogom u guz*** . Ovaj deal Bonucci Caldara po vecini nas nije ok , zbog svega. Ali kada se sagleda realno nema tu nikakvog radovanja ni sa jedne ni sa druge strane. Bonucci se vraca kakav ce biti, kako ce navijaci docekati ??? Caldara je bio dobar ove sezone u Atalanti, ako ko garantuje da ce biti tako dobar u Milanu ako ga gurnu u vatru, mnogo je tu ??? Iako se ja nadam da Caldara ostaje, ako vec Bonucci mora doci da se nadje neki drugi nacin.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 28 jul 2018, 13:35

Ne mogu da vjerujem da ovaj lik i ovaj transfer, ako se desi, pokušava opravdati i prikazati kako su oni tu bolje prosli. I ptrstani vise koristiti rijec "spinovanje", ne znam kako više sam sebi ne ides na živce
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 28 jul 2018, 13:39

Ja dok sam pisao ovo gore što sam pisao, konto sam koliko će vremena trebati Romangoliu da se unervozi :D

Druže, činjenica je jedna jasna i glasna: Juventus trenutno kontroliše tržište igrača u Seriji A svojom snagom, projektom, statusom u ita i evropi i nemoj se ba džaba koprcat :mrgreen: A stalno padaš u iste zamke :D

edit: i drug muxa također, ali no hard feelings iz dva jednostavna razloga volite seriju a i niste na onoj strani milana :D
Zadnja izmjena: dinoo, dana/u 28 jul 2018, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 28 jul 2018, 13:39

muxa je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da ovaj lik i ovaj transfer, ako se desi, pokušava opravdati i prikazati kako su oni tu bolje prosli. I ptrstani vise koristiti rijec "spinovanje", ne znam kako više sam sebi ne ides na živce
IlCapitano je napisao/la:Vraćamo vrhunsku klasu u zamjenu za vrhunskog talenta. Razumno gledajući ovo je dobro za obje ekipe.

Prvo da kažem da mi se kao navijaču prvenstveno ovo nimalo ne sviđa. Nikad, ali baš nikad, ovo ne bih uradio da se ja pitam. Ali ja sam kao i svi navijači naivac, romantičar i pušim priču "daj mi igrača za sljedećih 10 godina" i sl. Caldara i Rugani su tandem iz snova svakog romantičara i FM zaluđenika.
Ima li još šta nejasno?

Ako ti 'spinovanje' ne paše, može li da kažem kako okrećete priču na svoj mlin i stavljate riječi u usta koje niko nije rekao?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 jul 2018, 13:40

Navodno je za Higuaina dogovoreno, 20M posudba i obaveza otkupa za 35M.Sad ostaje da se dogovori ili dovrši razmjena Caldara i Bonucci. Osim ako se šta ne zakomplikuje u narednim satima.

Čuj ja se upecao? Koliko kontroliše tržište vidim u ovom poslu. Gdje će morati pristati na ono što Milan traži od prvog dana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 28 jul 2018, 13:43

dok se vi raspravljate o satro world class potencijalima ruganiju, caldari, bonucciju i slicnim precijenjenim talijanskim igracima, lazio lagano uze acerbija, najpotcjenjenijeg stopera u italiji, pa vi gledajte... bio bi bolji i juventusu i milanu od te dvojice koja se spominju!

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 28 jul 2018, 13:43

Koda je bitno ko je bolje prosao...najveca sadisfakcija zadnji godina vam je sebe ubjedit da ste izlevatili Juventus koja traje citavih mj dana....i neka ostane tako i u narednim sezonama..amin
Zadnja izmjena: jelle, dana/u 28 jul 2018, 13:44, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.