Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 16 nov 2018, 15:30

Osim13 je napisao/la:Volim ovu temu
Kako je ne voljeti s ovim likovima kao siamo koji konstantno navodi kako Juventini izmisljaju i stavljaju rijeci u usta interistima, a onda to isto radi s Cancelom. Ne postoji post u kome je smatran smecem. A ako postoji to moze biti jedan eventualno. Generalizacija kao i obicno. Ali bez ovakvih likova i ne bi bilo drame. Čak i kada ljudi pohvale Handanovica sada bi on u kontru kako je smece i kako je sretno uvezao par dobrih partija. :lol:
Samo ne znam kako to sve zna kada je blokirao sve juventine. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 16 nov 2018, 16:07

Italia je napisao/la:
rope11 je napisao/la:To da je neko rekao da Milan ima bolju sredinu od Jubetove ili da općenito ima dobru sredinu je notorna laž, ne razumijem zašto izmišljaš. :roll:
Pa mi se već sedam-osam godina žalimo na loše veznjake, čak i pored svih ulaganja se ni dalje ni izbliza nije riješio taj problem, a ovaj frajer baca bombe da je neko rekao da Milan ima bolje veznjake od Juventusa. Citiraj mi samo jedan komentar, da vidim koja budala je to izjavila iako čisto sumnjam da postoji.

Za prošlu sezonu se pričalo da Milan po imenima ima jednu od najjačih odbrana, što nije laž, ali lošom taktikom i sistemom je došlo do toga da se napravila nesrazmjerna razlika između onoga što piše na papiru i onoga što su prikazivali na terenu.
Mada su drugi dio sezone bili fantastični kako se otjerao onaj ublehaš, ali generalna slika je bila loša.
Zalili su se kad su shvatili o kakvim se zapravo igracima radi. Prije pocetka te sezone Biglia je predstavljan kao kvalitetom ravnopravan igrac Pjanicu, Kessie bio novi Pogba, a Jack dokazano bolji igrac od Khedire, Marchisija, Sturara i slicnih. Nema potrebe traziti postove, dovoljno se prisjetiti svega sta se pisalo. Jedini nedostatak te ekipe je trebao biti kvalitetan napadac sa kojim bi Scudetto pokorili, a na kraju jedva EL izborili.
Pa hajde nađi mi jedan jedini komentar. Naravno da nema potrebe tražiti post jer lažeš i jer znaš da ga ne bi mogao naći.

Šta sereš i izmišljaš koji qurac :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 16 nov 2018, 16:31

Pogba je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Volim ovu temu
Kako je ne voljeti s ovim likovima kao siamo koji konstantno navodi kako Juventini izmisljaju i stavljaju rijeci u usta interistima, a onda to isto radi s Cancelom. Ne postoji post u kome je smatran smecem. A ako postoji to moze biti jedan eventualno. Generalizacija kao i obicno. Ali bez ovakvih likova i ne bi bilo drame. Čak i kada ljudi pohvale Handanovica sada bi on u kontru kako je smece i kako je sretno uvezao par dobrih partija. :lol:
Samo ne znam kako to sve zna kada je blokirao sve juventine. :mrgreen:
Neodoljivo podsjeća na paju :think:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la neroazzurni » 16 nov 2018, 16:38

evo tvrdnje:

1. Handa je najbolji golman Kalca vec godinama! cuj ima kikseva hahahahah pa koji to golman nema? a na kakvoj je vjetroyebini bio ovih godina to je za filma, tek ove godine kad ima pismene stopere dolaze do izrazaja i njegove brojke
2. Wandin mali je najbolja 9. Cizme, top3 planete trenutno! ovi s moje teme ako me i znaju, znaju da sam pisao vazda protiv njega, nesto mi ne lezi i cao, jos u ono vrijeme qurcenja biografija i svadja sa navijacima, bas mi je :puke: ali njegovi brojevi se isto moraju cijeniti, u ovoj ligi, u ovom Interu ovih godina :tokralju: jednostavno ima ono nesto sto krasi te top devetke
3. Epic je trenutno top 3 veznjak u ligi! nije sad ovo nesto vau ali eto s obzirom da je ovih ranijih godina bio obicni pokemon na terenu, ove sezone igra lik :clap: , koliko vas gleda Intera svaku tekmu, ali realno nestvarno koji uticaj na igru ima, ma pola tima covjek et, a Inter 2-3 na tabeli, yebiga znaci to nesto. Ne moze niko sa Miralem u recenicu, to je glupost i spominjat

eto malo materijala, da ne bude sutra ko je ono reko da je taj i taj najbolji :mrgreen:
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 16 nov 2018, 18:30


Gennaro o ovoj temi.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 16 nov 2018, 20:56

neroazzurni je napisao/la:evo tvrdnje:

1. Handa je najbolji golman Kalca vec godinama! cuj ima kikseva hahahahah pa koji to golman nema? a na kakvoj je vjetroyebini bio ovih godina to je za filma, tek ove godine kad ima pismene stopere dolaze do izrazaja i njegove brojke
A prošle godine nije imao "pismene stopere" pa nije kriv što je Inter zbog njegovih kikseva gotovo ostao bez LP-a?Što je iznimno ironična situacija s obzirom da je on taj koji je ovdje ostajao godinama kako bi igrao LP sa Interom.

U najbitnijoj utakmici sezone uzasne reakcije kod primljenih golova.Što sam ti vec pisao prije početka sezone kada si ga branio zbog toga i dao video dotičnih reakcija nakon čega se više tjednima nisi javljao na tu temu.Nekoliko kola ranije izbio također bitne bodove.Kroz sezonu masu kikseva stajanjem na liniji bez ikakve želje ili sposobnosti da se pomakne i reagira na akciju koja se odvija.

Nit je najbolji pojedinac Intera nit je najbolji golman Serie A vec godinama.I to što je u dvije utakmice ove sezone imao 15 obrana i spasio Inter teške blamaže neće promijenit tu činjenicu.Za te dvije vrhunske partije mogu nabrojati barem jednako toliko nevjerojatnih kikseva ove sezone.Vidim da se Torino izgleda zaboravio.A Inter će valjda biti dovoljno pametan i na vrijeme pronaći zamjenu umjesto da postane njegova žrtva kao što se postalo sa nekim igračima nakon Triplete.
neroazzurni je napisao/la:jos u ono vrijeme qurcenja biografija
Nije bilo nikakvog **** sa biografijom.Žalosno je kad i netko tko kao prati Inter popuši tu priču.Prouči još jednom šta je napisao u biografiji,a šta mu je onda CN zamjerila.

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 17 nov 2018, 15:06

Bilo je likova koji su predili Guarina i Pogbu vaktile :D
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la MElloo » 17 nov 2018, 15:09

Sad po tvom postu pogba ispade neki igrac.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 17 nov 2018, 16:06

Padovan je napisao/la:Bilo je likova koji su predili Guarina i Pogbu vaktile :D
Vjerojatno isti oni kojima je Handanovic najbolji igrač Intera.Pogledaju se sažeci svaku sedmu utakmicu.Iako je ova usporedba uvreda prema Handanovicu.

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 nov 2018, 17:31

Broj dosuđenih penala u posljednjih deset godina (354 utakmice)

slika
Cagliari i Inter sa po 53 penala dijele sedmo mjesto, Genoa je deveta sa 52, a Udinese deseti sa 50 penala.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 nov 2018, 18:01

Jos da su nam dosudili sve sto su trepali masili bi magicnu stotku :)
Il Club più titolato al mondo!

Har3rajvoss
Postovi: 127
Pridružen/a: 06 nov 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Har3rajvoss » 17 nov 2018, 18:07

Milanu svako kolo da sviraju po 2 penala opet ne bi usli u top 4 realno.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Captain4 » 17 nov 2018, 18:13

Pogba je napisao/la:Broj dosuđenih penala u posljednjih deset godina (354 utakmice)

slika
Cagliari i Inter sa po 53 penala dijele sedmo mjesto, Genoa je deveta sa 52, a Udinese deseti sa 50 penala.
Joj podatka i qurca. :tokralju:

Od ovih penala Juventusa, 80% njih se desilo kada se lomila utakmica ili eventualno da se zabije gol za dva razlike. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 17 nov 2018, 18:13

Pogba je napisao/la:Broj dosuđenih penala u posljednjih deset godina (354 utakmice)

slika
Cagliari i Inter sa po 53 penala dijele sedmo mjesto, Genoa je deveta sa 52, a Udinese deseti sa 50 penala.
Jesi li ih pogledao sve ili si samo sazetke. Ako nisi svaki penal pogledao, onda ne mozes pricati o tome :lol:

Sad ni podaci ne valjaju :lol: Sta ti je mentalitet majko draga hahah
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 18 nov 2018, 10:40

Ne kaže se džaba AC Penal :D
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 18 nov 2018, 16:05

Znao sam da nas nema među prvim, veći Sasuolo uživa rejting kod sudija nego mi.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la chi3llo » 18 nov 2018, 16:59

Biscione je napisao/la:Znao sam da nas nema među prvim, veći Sasuolo uživa rejting kod sudija nego mi.
Pa tu ste negdje po renomeu zadnjih godina :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 20 nov 2018, 22:10

:mrgreen: :mrgreen:


slika
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 21 nov 2018, 00:12

Italia je napisao/la::mrgreen: :mrgreen:


slika
:rol: :rol: :rol: hahaahha ne vjerujem hahhhaha
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 21 nov 2018, 00:33

A kraljice :rol:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.