Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 feb 2019, 10:58

Čekaj, zar stvarno neko misli da će Allegri krenuti bezglavo svim silama u napad? I to protiv ekipe koja je odavno doktorirala takve utakmice? Pa je li neko od vas gledao knock out utakmice Atletica u zadnjih par sezone, ili ste propustili to? To je ekipa koja ovakve utakmice završava kao srednjoškolac zadatke iz matematike za 3.razred Osnovne škole.

Za Juventus je bolje bilo da su dobili Barcu, City ili nekog trećeg u 1/8 finala nego ove manijake. Sinoć je Allegri pokušao ziheraški i defanzivno pa je mogao primiti lagano 3-4 gola. Ako krene ofanzivno, nema šanse da ne prime i poneki u Torinu. Nije ovo još gotovo, ali šanse Juventusa u ovom trenutku nisu veće od 20-25%.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la bezrabotni » 21 feb 2019, 11:17

Romagnoli13 je napisao/la:Čekaj, zar stvarno neko misli da će Allegri krenuti bezglavo svim silama u napad? I to protiv ekipe koja je odavno doktorirala takve utakmice? Pa je li neko od vas gledao knock out utakmice Atletica u zadnjih par sezone, ili ste propustili to? To je ekipa koja ovakve utakmice završava kao srednjoškolac zadatke iz matematike za 3.razred Osnovne škole.

Za Juventus je bolje bilo da su dobili Barcu, City ili nekog trećeg u 1/8 finala nego ove manijake. Sinoć je Allegri pokušao ziheraški i defanzivno pa je mogao primiti lagano 3-4 gola. Ako krene ofanzivno, nema šanse da ne prime i poneki u Torinu. Nije ovo još gotovo, ali šanse Juventusa u ovom trenutku nisu veće od 20-25%.
Ma realno, ako i toliko. Teško je očekivati neko rašarafljivanje na nivou Borussie, nema šansi da se njima potrefi takva utakmica. Treba imati puno sreće da se ovo prođe.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 21 feb 2019, 11:17

Romagnoli13 je napisao/la:Čekaj, zar stvarno neko misli da će Allegri krenuti bezglavo svim silama u napad? I to protiv ekipe koja je odavno doktorirala takve utakmice? Pa je li neko od vas gledao knock out utakmice Atletica u zadnjih par sezone, ili ste propustili to? To je ekipa koja ovakve utakmice završava kao srednjoškolac zadatke iz matematike za 3.razred Osnovne škole.

Za Juventus je bolje bilo da su dobili Barcu, City ili nekog trećeg u 1/8 finala nego ove manijake. Sinoć je Allegri pokušao ziheraški i defanzivno pa je mogao primiti lagano 3-4 gola. Ako krene ofanzivno, nema šanse da ne prime i poneki u Torinu. Nije ovo još gotovo, ali šanse Juventusa u ovom trenutku nisu veće od 20-25%.

Šanse su jako male, usudio bih se reći i manje nego što si ti naveo. Ipak one drastično rastu eventualno datim golom ranim.

Sve dok postoje mora se boriti, ipak u.s.rali su motku sinoć bezveze...
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 21 feb 2019, 11:33

Manuel je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Pogba je napisao/la:Kvota bila 1 na strucni komentar romanjolia i siamonoia.
Još ako vas Chini, Denno, Manuel i ova klapa iz 'glavnog grada" krene kandžijati :mrgreen:
Ako budemo jedina Italijanska ekipa u cetvrtfinalu onda hocemo :mrgreen:

Mada prije da ce i Roma ispasti :mrgreen:
Znači taktički čekate razvoj situacije :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Denno
Postovi: 3838
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 21 feb 2019, 12:41

Ne čekamo nego trenutno imamo veće brige. Brige koje se zovu Ramon Rodriguez Vardejo i Eusebio Di Francesco. Onda nije ni fora podjebavati ljude kad smo i mi prošle godine tamo pukli bez šuta na gol, u ligi imaju 20+ bodova prednosti. Milanski klubovi su nam trenutno u fokusu, ne samo zbog tog mjesta u lp, nego bruka je iza njih biti za 1 lazio, kako tek za Romu. :tralala:
embrace the chaos

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2019, 16:24

Jesu više doqurčili sa Zaniolom, svakodnevno izbacuju intervjue i članke o njemu, jbt ne mogu na internet ući a da njegovu labrnju ne vidim. :facepalm:

A frajer odigrao 5 dobrih utakmica u životu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2019, 16:43

Denno je napisao/la:Ne čekamo nego trenutno imamo veće brige. Brige koje se zovu Ramon Rodriguez Vardejo i Eusebio Di Francesco. Onda nije ni fora podjebavati ljude kad smo i mi prošle godine tamo pukli bez šuta na gol, u ligi imaju 20+ bodova prednosti. Milanski klubovi su nam trenutno u fokusu, ne samo zbog tog mjesta u lp, nego bruka je iza njih biti za 1 lazio, kako tek za Romu. :tralala:
Pocni se navikavati da ste u podredjenom polozaju, dosta smo vam ovih godina davali fore, a nista napravili niste :tralala:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muha milanez » 21 feb 2019, 21:15

Po kojem osnovu Candreva uopste igra profesionalni fudbal?? Strasno :urnebes:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 21 feb 2019, 21:53

muha milanez je napisao/la:Po kojem osnovu Candreva uopste igra profesionalni fudbal?? Strasno :urnebes:
candreva je doktor

jesil ga gledao dok je igrao za lazio :tokralju:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Derdiyok » 21 feb 2019, 21:55

muha milanez je napisao/la:Po kojem osnovu Candreva uopste igra profesionalni fudbal?? Strasno :urnebes:
Meni je to uvijek ostala enigma kada su u pitanju Lucas Leiva i Lucas Biglia.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 21 feb 2019, 23:21

muha milanez je napisao/la:Po kojem osnovu Candreva uopste igra profesionalni fudbal?? Strasno :urnebes:
Jesi vidio prodora? :kafa:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muha milanez » 22 feb 2019, 18:54

SiamoNoi je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Po kojem osnovu Candreva uopste igra profesionalni fudbal?? Strasno :urnebes:
Jesi vidio prodora? :kafa:
Bogami ako vas doticni bude predvodio protiv Frankfurta ne pise vam se dobro :lol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 22 feb 2019, 19:16

Gefufna je napisao/la:koliko sigurno od moje poznate pogba sigurno nece u united do opcepoznate ilcapitano je sigurno gay :mrgreen:
zbog ovoga banovan? :facepalm:

slika

sta bi tek bilo da sam napisao jeboga admin u guzicu :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 22 feb 2019, 19:18


Kako ono vole reć za sebe, gospodski klub? Gospodski navijači? Lahko se pravit gospodin kad pobjeđuješ
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 22 feb 2019, 19:18

Gefufna je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:koliko sigurno od moje poznate pogba sigurno nece u united do opcepoznate ilcapitano je sigurno gay :mrgreen:
zbog ovoga banovan? :facepalm:

slika

sta bi tek bilo da sam napisao jeboga admin u guzicu :mrgreen:
Samo da te pozdravim dok si još tu, prenio sam im ja onu noć "MAX OUT" :salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 22 feb 2019, 19:21

Hvala ti. Teska je ta noc bila, mene zamal' Azrail krkace preko sirat cuprije ne prenese. :mrgreen:

Usput, drago mi je vidjeti da se antijuve ekipa udruzila i da su sretni. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 22 feb 2019, 20:25

Sad se i ti obrati vrhovnom sudu foruma za homofobiju. Zašto je biti gej loše i uvredljivo? :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 22 feb 2019, 20:40

9 minuta igre proslo, piatek nije zabio gol... decko je tanak kao rizla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 feb 2019, 20:42

Frajer izvede plesnu koreografiju. Rezultat 0:0. :urnebes:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 22 feb 2019, 20:42

rope11 je napisao/la:Sad se i ti obrati vrhovnom sudu foruma za homofobiju. Zašto je biti gej loše i uvredljivo? :kafa:
I ja vala kazem, samo se klasicni **** mogu naci uvrijedjeni na tako nesto. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 7 gostiju.