Serie A

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Sarrifufna
Kontakt:

PostPostao/la Sarrifufna » 02 okt 2019, 22:59

Oluja iz cetvrte kategorije presla u trecu. Ocekuje se dodatno slabljenje nakon nedjelje. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 02 okt 2019, 22:59

Jest se Conte progurbetio.

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 02 okt 2019, 23:02

Sasvim solidno ako se pogleda odakle dolaze, ne može se kvalitativni skok tih razmjera tek tako napraviti.
U drugom se branio, odnosno nije se ni pitao jer Barca kad te uzme u mlin nema izlaza. Ovako bi i Allegri s boljim Juventusom igrao.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

Mago
Kontakt:

PostPostao/la Mago » 02 okt 2019, 23:02

Kako bolan neces izgubit kad je sudjenje ko kod nas u Solini u drugoj kantonalnoj.

Cist penal na Sensiu prije gola Barce.

Generalno, goreg sudiju u LP nisam gledao nego ovo veceras.

A u nedjelju je utakmica. Ovo manje vise...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 02 okt 2019, 23:05

Kakav hejt najobjektivnijih prema Thunderima :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 02 okt 2019, 23:53

umro giorgio squinzi, vlasnik sassuolo-a, bas me zanima kakva ih buducnost ocekuje

ako njegova familija ne nastavi po njegovom, plasim se da im je buducnost siva, necu reci crna
"If we want to express how do we want men to be in the future, we must say: we want them to be like Che. If we want to say how do we want our children to be brought up, we must say: we want them to be brought up in the spirit of Che."

Biscione
Kontakt:

PostPostao/la Biscione » 02 okt 2019, 23:56

Conte vrhunski spremio ekipu ali na kraju presudio nedostatak sreće (u 1. pol gdje smo trebli zabit još koji) i ogromna individualna kvaliteta Mesija i Suareza. Samo ovako nastavit
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 03 okt 2019, 00:09

Biscione WroteColonConte vrhunski spremio ekipu ali na kraju presudio nedostatak sreće (u 1. pol gdje smo trebli zabit još koji) i ogromna individualna kvaliteta Mesija i Suareza. Samo ovako nastavit

Nema boljeg primjera od Juventusa da ne mozes ovako nastaviti.
Inter je izgubio jer je rano fokus bacio na iskljucivo odbranu.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 03 okt 2019, 00:26

Mago WroteColonKako bolan neces izgubit kad je sudjenje ko kod nas u Solini u drugoj kantonalnoj.

Kao da gledam nasu ligu, toliko sitnih odluka na stranu barse, sitnih faulova se njima svira, a na drugoj strani za Inter drugaciji kriteriji
Za penal bas bi volio vidjeti, jednom su samo ponovili, sensi je prvi stigao do lopte, samo da li je kontakta bilo

Al uz sve to i Conte je pickurina, mislim razumijem uvukli su te u svoj mlin, ali jbg bas bunker teski napravio
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la Padovan » 03 okt 2019, 07:03

Mago WroteColonKako bolan neces izgubit kad je sudjenje ko kod nas u Solini u drugoj kantonalnoj.

Jeste bilo navlačenja na stranu Barce, većina odluka je otišla na njihovu stranu, ali i pored toga poraz je došao, jer se prerano ušlo u krilo Handanovića. Conte je limitiran trener, što se toga tiče, i neće se nikad promijeniti i zbog tih stvari u Europi uvijek ispuši, jer nije ti to Spal povedi 1-0 i brani se 90 minuta.
1992-1995 nikad zaboraviti...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

MysticAladin
Kontakt:

PostPostao/la MysticAladin » 03 okt 2019, 08:10

"Uvukla u svoj mlin..."

Pogledati tekmu prvog kola. Ti kad imaš ekipu željnu igre sa kontra strane, nema tog mlina u koji te neko može uvući. Dortmund njih tamburao čitavu tekmu, pa Liverpool prošle godine. Jednostavno, ako im pustiš oni igraju tu svoju igru bjesomučnih dodavanja, al poenta je "što si ih pustio"? Puno je primjera da to tako ne mora bit i od ekipa koje su klasu slabije od Barce. Bitan je voljni momenat i odlučnost da igraš lopte, a ne ovo svi u naših 16m
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 03 okt 2019, 15:59

Azpi WroteColonAl uz sve to i Conte je pickurina, mislim razumijem uvukli su te u svoj mlin, ali jbg bas bunker teski napravio

Lukaku ozlijeđen,Alexis nije bio spreman za više od 60ak minuta.

I uopce se nije preveliki bunker igrao osim nesto nakon prvog zabijenog gola.Bas je i komentator na streamu komentirao kako Inter i dalje prijeti i nakon što je Barcelona izjednačila.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 03 okt 2019, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 03 okt 2019, 16:02

Ode Marchisio. :zzz:

Da se posvetio karijeri kao što se posvećuje postavljaju fensi slika na Instagram, možda bi se uspio vratiti nakon one povrede. Teško je bilo očekivati da će ostati na istom nivou, ali se mogao srediti bar do te mjere da ne dođe u situaciju da se penzioniše sa 33 godine (iako je već i zadnje dvije sezone maltene mrtav igrač).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 03 okt 2019, 16:09

Jer ti znaš koliko se jedan od najvrijednijih igrača trudio da se vrati. :puke:

I nije samo ta, prošle godine u Zenitu je imao još jednu.

Mogao je on bez problema igrati još sezona po prosječnim EL klubovima, ali odlučio se povući.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 03 okt 2019, 16:13

Jedina aktivnost koju sam vidio kod njega zadnjih godina je postavljanje kul slika na instagram :kafa:

Kako god, njegova stvar i izbor da slaže prioritete prema svojim željama. Samo šteta što je takav igrač brzo skončao.

FORZA MILAN !

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 03 okt 2019, 16:19

Znači ako igrač u vremenu kad je slobodan postavlja slike znači da ne trenira dovoljno?

Znači li to onda da onaj koji se stalno slika u teretani ili na treningu nema privatni život?

Logika ti je gora od one za koju @Italiu prozivaš, a Marchisio je jedan od najvećih profesionalaca i radnika koji je igrao u Juventusu.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 03 okt 2019, 16:36, ukupno mijenjano 1 put.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 03 okt 2019, 16:23

Inače WC Markizio.

Jedini igrač na svijetu koji je WC radi 3 mjeseca dobre igre.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 03 okt 2019, 16:25

SiamoNoi WroteColonInače WC Markizio.

Jedini igrač na svijetu koji je WC radi 3 mjeseca dobre igre.

Minimum 4-5 vrhunskih sezona je imao. Od dolaska Contea do povrede, uz neki pad tu i tamo naravno. :wave:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 03 okt 2019, 16:27

Kako ga onaj opisa ko da je Baloteli bogamu
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 03 okt 2019, 16:45

Instaboy je u jednom periodu zaista imao formu wc igrača. Da li se radi par dobrih sezona može nazvati wc igračem, ni ne baš, za takvu titulu očekuješ više od 2-3 sezone dobrog fudbala u karijeri.

Nemam ništa protiv postavljanja slika, ali meni njegovo ponašanje zadnjih godina daje utisak da mu je fudbal bio sporedna stvar u životu. Više je ličio na insta modela u fensi odijelima i fensi pozama nego na fudbalera. :zzz:

FORZA MILAN !

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.