Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Italia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 25 okt 2020, 23:16

Romagnoli13 je napisao/la:
25 okt 2020, 22:09
Ako se ovako nastavi, Juve ce se samo na individualni kvalitet nekih igrača ugurati u LPa.
Ovaj lik 10 godina nesto prognozira, pretpostavlja, a u zivotu nista nije pogodio. De brate ohani sa svojim opservacijama i zakljucivanjima prije nego se nesto desi.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 25 okt 2020, 23:20

Ma nigdje veze, već sam mu rekao, pa Pep tamo ima 8 boba u ligi, da ne govorim šta je s ostalim klubovima, Pool prima sedmice, Barca očajna, Real isto, United, Chelsea tanak za sada, itd itd.
Lik to toliko želi pa prognozira dok mu valjda san ne postane java.
LlullSergio je napisao/la:
25 okt 2020, 23:11
Sudija katastrofa.
Hvala Bogu ima neko ko objektivno gleda sa strane. Ono, neće valjda vječna matrica biti Juve ima sudije. Suđenje protiv Juventusa je baš drastično ove sezone, ali baš, včrs je kulminiralo. A počelo je lani s 13 penala protiv, a i ove nastavljeno.

I ne, niko ne krivi sudije za remi jer opet je Juve morao dobiti ovo, ali včrs je prilično upetljao prste. Katastrofalno suđenje. Kisu faula nije svirao za Juve, penal nad Moratom te 1,5 min ukraden od 5 produzenih. Baš me zanima kada ce suditi narednu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

tajger
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 25 okt 2020, 23:38

Ispravka krivog navoda,ja ono prosle sezone napisa ako Inter sad nije uzeo Titulu nece nikad,masio sam ako ove sezone ne uzmu titulu pored ovakvog Juveta nek svi se spskuju u Boing i kakav trzni centar,prije toga najaviti gdje da se ljudi evakuisu,zsli Boze zgrade

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 25 okt 2020, 23:39

Na koju situaciju misliš u vezi penala nad Moratom
Il Club più titolato al mondo!

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 25 okt 2020, 23:46

muxa je napisao/la:
25 okt 2020, 23:39
Na koju situaciju misliš u vezi penala nad Moratom
Kad ga je vukao za dres svo vrijeme i kad je onaj debil komentator rekao da je morao pasti da bi ga dobio. Ono je penalčina kad vidim penale u ligi i ostalim ligama.

dinoo
Kontakt:

Post Postao/la dinoo » 25 okt 2020, 23:55

Pa i pao je na kraju povlacenja i pri tome pucao. Nevjerovatno da se to nije gledalo, i jos retardiranije minut poslije kad danilo skida cojka na drugoj strani.
Sudija ako dobije prolaznu ocjenu, tuga je u italijnskom sudjenu samo jos dublja.

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 26 okt 2020, 00:03

dinoo je napisao/la:
25 okt 2020, 23:55
Pa i pao je na kraju povlacenja i pri tome pucao. Nevjerovatno da se to nije gledalo, i jos retardiranije minut poslije kad danilo skida cojka na drugoj strani.
Sudija ako dobije prolaznu ocjenu, tuga je u italijnskom sudjenu samo jos dublja.
Tu se vidjelo da je bilo po lopti i dobra odluka.
Ali zamisli da je tu svirao penal. Pa onda skontali da treba i pogledati Moratinu situaciju isto. Bilo je na nekom meču prošle sezone u Njemačkoj ili EPL-u mislim tako, pustili jednu situaciju pa na drugoj svirali penal da bi vratili penal prvoj ekipi.

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 26 okt 2020, 01:35

slika

Juve ove sezone :mrgreen:

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 26 okt 2020, 01:41

Ma penal ko kuca nad Moratom.

A i onako objektivno, šteta sto se poništi onaj gol njegov. Podsjetio me na Raula, on je onako elegantno iz prve znao rutinski da lobuje golmana.

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 26 okt 2020, 06:34

Promaklo mi je to s Moratom, bilo je ememenata za penal. Isto tako, kao što neko vec napisa na drugoj strani je Danilo je napravio penal nad "tamnoputim" igračem Verone :)
Ma sudjenje generalno očajno, kako u Italiji, tako i u drugim ligama.

JohnCleese
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 26 okt 2020, 07:06

Ma samo trenirati i rezultati ce doci.
Dresovi odlicni, igra veoma dobra, prilika pregršt....
Yebga, Juventus mora igrati i protiv sudija to jest, ali to je vec postala nekako tradicija posljednjih desetak godina..
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 26 okt 2020, 07:39

muxa je napisao/la:
26 okt 2020, 06:34
Promaklo mi je to s Moratom, bilo je ememenata za penal. Isto tako, kao što neko vec napisa na drugoj strani je Danilo je napravio penal nad "tamnoputim" igračem Verone :)
Kako jr danilo svega ti napravio penal haj mi objasni molim te. Kako igrac koji sa strane izbije loptu prije kontakta moze napraviti penal?
EDIN DZEKO!!!

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 26 okt 2020, 07:43

Pa meni ondje ima elemenata za penala, neko i od vaših je isto napisao.

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 26 okt 2020, 07:54

muxa je napisao/la:
Nope. Čak je na areni onaj iritantni komentator skočio i govorio penal da bi rekao da nije jer na ponovljenoj snimci se vidi da Danilo izbija loptu. A sve i da je bio penal to se desilo odmah u narednom napadu nakon Morate i nakon pregleda bi se to poništilo i dao bi se penal Juventusu, to sam pisao, takvu situaciju sam vidio prije nekog vremena u bundeski mislim.

Paratici
Kontakt:

Post Postao/la Paratici » 26 okt 2020, 09:03

JohnCleese je napisao/la:
26 okt 2020, 07:06
Ma samo trenirati i rezultati ce doci.
Dresovi odlicni, igra veoma dobra, prilika pregršt....
Yebga, Juventus mora igrati i protiv sudija to jest, ali to je vec postala nekako tradicija posljednjih desetak godina..
Eto, je li toliko tesko sagledati stvari objektivno. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

SonVolt
Kontakt:

Post Postao/la SonVolt » 26 okt 2020, 09:19

Allegri a samim tim i Mandzukic se vracaju u Torino do bozica.

Maestro nazad u skolske klupe.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 26 okt 2020, 09:35

Pogba je napisao/la:
26 okt 2020, 07:54
muxa je napisao/la:
Nope. Čak je na areni onaj iritantni komentator skočio i govorio penal da bi rekao da nije jer na ponovljenoj snimci se vidi da Danilo izbija loptu. A sve i da je bio penal to se desilo odmah u narednom napadu nakon Morate i nakon pregleda bi se to poništilo i dao bi se penal Juventusu, to sam pisao, takvu situaciju sam vidio prije nekog vremena u bundeski mislim.
Ovo mi je jedna od najvecih gluposti novih pravila, ne sviras penal, igrac na suprotnoj strani izbori penal i ti ponistis taj penal i dodijelis onak koji nisi vidi ili bio siguran. Ili u VAR sobi trebaju odmah javiti sumnjivu situaciju da se na vrijeme provjeri ili nesto deseto, ali ovako nije fer. Pretpostavljam da isto pravilo vrijedi i ako igrac na suprotnoj strani postigne gol pa bi ga ponistili, ali je ono bas sj3bano i deprimirajuce.

A penal za Moratu bi mi bio prestrog, iskreno. Jeste se vukao za dres, ali ipak bi bilo previse. S navijacke strame vama vjerovatno izgleda drugacije, ali...
075 ❤

Riziko
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 26 okt 2020, 09:43

Ni igrači Juventusa tu nisu nešto skkali na sudiju, n isam Morata. Inače bi letili da mu glavu otkinu.
A onako ofrlje, jest bilo za penala.
Verona trehnula sa snagom u 75minutu, još ostaše bez oba napadača, onaj Barak ko da je s marsa pao.

E da Luka Ilić dobija sve veću minutažu u Veroni, samo je on klasični prednji vezni, ali dobro.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 26 okt 2020, 09:44

Beduin je napisao/la:
26 okt 2020, 09:35
Pogba je napisao/la:
26 okt 2020, 07:54
muxa je napisao/la:
Ovo mi je jedna od najvecih gluposti novih pravila, ne sviras penal, igrac na suprotnoj strani izbori penal i ti ponistis taj penal i dodijelis onak koji nisi vidi ili bio siguran. Ili u VAR sobi trebaju odmah javiti sumnjivu situaciju da se na vrijeme provjeri ili nesto deseto, ali ovako nije fer. Pretpostavljam da isto pravilo vrijedi i ako igrac na suprotnoj strani postigne gol pa bi ga ponistili, ali je ono bas sj3bano i deprimirajuce.

A penal za Moratu bi mi bio prestrog, iskreno. Jeste se vukao za dres, ali ipak bi bilo previse. S navijacke strame vama vjerovatno izgleda drugacije, ali...
Pogledaj situaciju od 1:20 do 1:40 :lol:

A sjećam se tekme kad je bio penal na jednoj pa vraćen na penal na drugoj strani.

Po meni penal, ne možeš onoliko vući nekoga za dres u gol šansi, još je uspio šutati. Ispada da stvarno sudije pozivaju na dive i padanje jer samo je tad penal. Ako je želio i mogao ostati na nogama znači treba ga se kazniti.

Paratici
Kontakt:

Post Postao/la Paratici » 26 okt 2020, 09:46

SonVolt je napisao/la:
26 okt 2020, 09:19
Maestro nazad u skolske klupe.
Njemu je mjesto u vinogradu i po toskanskim tavernama. Anksioznost kod introventnih osoba se ne lijeci novim znanjima i obavezama, vec dobro odlezanim vinom.
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.