Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 feb 2018, 13:14

Eh da Italija ima normalnog trenera Cutrone bi dobio poziv u reprezentaciju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 16 feb 2018, 13:30

Gdje nam je Chingi i njegov mocni Lazio :kafa:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 16 feb 2018, 13:37

ronaldo99 je napisao/la:Gdje nam je Chingi i njegov mocni Lazio :kafa:
sta je bilo momcino

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muha milanez » 16 feb 2018, 13:41

Uzet ce Lazio na Olimpicu 3-0, sinoc nisu imali strpljenja u zavrsnici. Rumuni prgavi i nalozeni do maksimuma sinoc na silu zabili gol i nista vise uradili nisu. Morat ce Inzaghi malo manje kalkulisat i svim silama krenuti u uzvratu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 16 feb 2018, 13:49

Chinaglia je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Gdje nam je Chingi i njegov mocni Lazio :kafa:
sta je bilo momcino
Sve ok samo sam pitao gdje si :tralala:

3mp0kn0r
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 dec 2017, 16:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la 3mp0kn0r » 16 feb 2018, 14:14

Saurman je napisao/la:Juventus će odbraniti titulu a direktan konkurent im dolazi kući kojeg su već jednom dobili ove sezone.
Meni se isto tako čini, ni ove godine nemaju baš neku konkurenciju

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 16 feb 2018, 14:21

Nemaju konkurenciju :lol:

Pisalo se do Bozića će već biti u minusu,prošlo dva i pol mjeseca od tada i još uvijek su debelo u igri.Ali i dalje ovi nemaju konkurenciju :lol: I dalje nitko ne priznaje da Napoli igra odlican nogomet :lol: Klasika na ovom dijelu foruma.

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Saurman » 16 feb 2018, 15:08

Igra Napoli dobar fudbal već tri sezone al' nedovoljno dobar za titulu podsjećaju me na nekadašnji Leverkusen kad treba napraviti onaj zadnji korak ka naslovu padnu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 16 feb 2018, 15:32

Ljudi moji Napoli je sve usmjerio ove godine u Seria a, sinoc su odigrali utikmicu kao da je trening,jednostavno zele da ispanu iznovog takmicenja i to cinjenica,a i sam Sarri je to rekao na press da im je liga prioritet

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 15:37

ronaldo99 je napisao/la:Ljudi moji Napoli je sve usmjerio ove godine u Seria a, sinoc su odigrali utikmicu kao da je trening,jednostavno zele da ispanu iznovog takmicenja i to cinjenica,a i sam Sarri je to rekao na press da im je liga prioritet
Gdje sam to čuo prije :hmmmmm:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 16 feb 2018, 15:50

Ne razumijem ismijavanje napolia. Cak i da nisu rekli, a prakticno Sarri samo sto nije rekao da ga je briga za EL, bilo je po sastavu vidljivo sta zele. Ounas, Rog, Diawara i ostali su dokaz ne da je zelio ispasti, ali da je evidentno fokus drugdje te da je ovo bilo ako se pobijedi - super, ako ne opet svejedno.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 15:55

Ismijava se kao i svako. Ismijava se Juventus nakon svakog poraza, ismijava se Lazio, Milan, Inter itd., ali ne daj Bože dirnuti u svetinju iz Napulja i njihovog doktora na klupi. :lolno:

Gurali bi se u najbolje, hoće da budu na nivou Juventusa, a otvoreno se ne trude u svim takmičenjima. I onda se čude što su luzeri i što ne mogu ništa. :(
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la sljivo » 16 feb 2018, 16:02

Eto nešto će naštetit Juventusu što hoće da budu njihov nivo, mislim ne mogu, ali žele, i to je bitno. Ljudima se omalovažava 64/72 boda u prvensvu i prvo mjesto samo zato što su ispali iz nekog, ako ćemo realno, qrceva takmičenja. Ne mogu da vjerujem da se omalovažava projekat, trener, ekipa koji sigurno tim radom, direktno imaju 20 bodova više nego što bi trebali i što su u 25 kolu prvi i aktivno se bore za titulu.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 16:11

sljivo je napisao/la:Eto nešto će naštetit Juventusu što hoće da budu njihov nivo, mislim ne mogu, ali žele, i to je bitno. Ljudima se omalovažava 64/72 boda u prvensvu i prvo mjesto samo zato što su ispali iz nekog, ako ćemo realno, qrceva takmičenja. Ne mogu da vjerujem da se omalovažava projekat, trener, ekipa koji sigurno tim radom, direktno imaju 20 bodova više nego što bi trebali i što su u 25 kolu prvi i aktivno se bore za titulu.
Ko je rekao da će naštetiti Juventusu? Boli me briga, Juventusu može biti samo bolje ako dobiju pravog konkurenta do samog kraja.

Nije problem što hoće da budu na Juventusovom nivou već što se ponašaju kao da već jesu, a onda ne daj Bože da se neko malo nasmije njima. Jer oni su ipak zadnja nada u borbi protiv velikog i zlog Đubrentusa. :cry:

Juventus zadnje godine sa Conteom nije imao ništa veća sredstva ili široku ekipu kao što danas imaju pa se orgijalo ovdje kad su ispali iz grupe. Juventus je izgubio dva finala od boljih i bogatijih ekipa - isti slučaj. Ništa jarane, navijačka podjebavanja, podneseš to i ideš dalje. Ali Napoli...Napoli je nešto posebno. :bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 16 feb 2018, 16:13

Nama najvise mogu nastetiti ovi nasi cijenjeni forumasi...sa pricom kako u Cl nema sudija, bla bla bla...a ostali "talijani" igraju odlicno u tim ligama evrope..jer su sama krema fudbala..i nije ih sramota samih sebe, o tome pisati.. :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 16 feb 2018, 17:35

IlCapitano je napisao/la:Ismijava se kao i svako. Ismijava se Juventus nakon svakog poraza, ismijava se Lazio, Milan, Inter itd., ali ne daj Bože dirnuti u svetinju iz Napulja i njihovog doktora na klupi. :lolno:

Gurali bi se u najbolje, hoće da budu na nivou Juventusa, a otvoreno se ne trude u svim takmičenjima. I onda se čude što su luzeri i što ne mogu ništa. :(
Da se ne lažemo, ne bi se ni Juventus "trudio" da je u situaciji Napolija, ne samo Juventus nego vjerovatno nijedan drugi klub na svijetu. I nije tu fazon "truditi se" ili ne, nego igrati sa najjačim timom ili sa rezervama, nema razloga da rezerve ne zapnu svim silama, samo je pitanje imaju li kvalitet.

Al' to je neka druga priča, ono što hoću da kažem da je obrnuta situacija, da je u bod borba za titulu, a vamo imaš neatraktivnu EL, misliš da bi Juventus išao svim silama da je osvoji?

Podsjeti me sezone 13/14, je l' Juve imao veliku prednost u ligi i igrao svim silama EL, ili je bilo guravo u ligi, a Juventus opet stigao do polufinala? Nisam sarkastičan, ozbiljno te pitam jer se ne sjećam, ako je u pitanju ova druga solucija, odmah se unaprijed izvinjavam na repliciranju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 17:51

Raonffa je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Ismijava se kao i svako. Ismijava se Juventus nakon svakog poraza, ismijava se Lazio, Milan, Inter itd., ali ne daj Bože dirnuti u svetinju iz Napulja i njihovog doktora na klupi. :lolno:

Gurali bi se u najbolje, hoće da budu na nivou Juventusa, a otvoreno se ne trude u svim takmičenjima. I onda se čude što su luzeri i što ne mogu ništa. :(
Da se ne lažemo, ne bi se ni Juventus "trudio" da je u situaciji Napolija, ne samo Juventus nego vjerovatno nijedan drugi klub na svijetu. I nije tu fazon "truditi se" ili ne, nego igrati sa najjačim timom ili sa rezervama, nema razloga da rezerve ne zapnu svim silama, samo je pitanje imaju li kvalitet.

Al' to je neka druga priča, ono što hoću da kažem da je obrnuta situacija, da je u bod borba za titulu, a vamo imaš neatraktivnu EL, misliš da bi Juventus išao svim silama da je osvoji?

Podsjeti me sezone 13/14, je l' Juve imao veliku prednost u ligi i igrao svim silama EL, ili je bilo guravo u ligi, a Juventus opet stigao do polufinala? Nisam sarkastičan, ozbiljno te pitam jer se ne sjećam, ako je u pitanju ova druga solucija, odmah se unaprijed izvinjavam na repliciranju.
Možda ne bi, ali ja se ne bi ljutio na nekog što ismijava Juve u toj situaciji niti bi ih gurao u rang najvećih, govorio kako igraju najbolji fudbal i sl. a oni ko fol izbirljivi.

Garantujem da bi. Sa Allegrijem pogotovo, išli bi svom snagom na trofej. Sa Conteom ne bi i svi smo ga kritikovali zbog toga. Zar nije Napoli i LP 'žrtvovao' sa rotacijama?

Te godine do 24. kola Juventus je imao prednost 6 bodova na čelu ispred Rome i igrao je miksani sastav kao i njima sinoć, baš se namučili protiv Lyona i Fiorentine da prođu, onda je Roma kiksala dvije zaredom i Juve otišao na +10 nakon 26. kola.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Feldmarschall » 16 feb 2018, 18:58

Kvalitet fudbala koji igraju je jedini adut koji imaju u trci za prvenstvo sa Juventusom. Ništa više.
U tome i jeste kvaka, što je problem priznati da igraju najbolji fudbal u ligi.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 16 feb 2018, 18:59

Najbolji i najljepši su dvije različite stvari. Napoli igra najljepši fudbal, daleko. Kad/ako osvoje titulu možemo pričati o najboljem.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Feldmarschall » 16 feb 2018, 19:07

Napoli igra najljepši (iako nema smisla raspravljati o tome, jer je to stvar ukusa) i najbolji fudbal u ligi. To je ono što se odbija prihvatiti.

Titula ne može biti aršin po kojem će se mjeriti kvalitet nečijeg rada, jer Juventus i Napoli nemaju jednaku startnu poziciju. Juventus je kvalitetniji u svakom smislu, dok je razlika u izvedbi na terenu ono što drži Napoli toliko blizu njima. Isključivo to. Napolijev fudbal je MVP, čak i ako Juventus na kraju uzme titulu. Juventusov je po istim kriterijima bio MVP (čitaj: najkvalitetniji) u prošlosezonskoj Ligi prvaka.

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.