Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Dzoni
Postovi: 11298
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Dzoni » 25 maj 2018, 14:11

Gefufna je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Sarri je trener kojem sezonu odradi maximalno 14 igraca.
Ostali dobiju priliku na kasiku.
S obzirom da Napoli i nema vise od 14 igraca spojit ce ugodno s korisnim.
Pa to.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Monolog » 25 maj 2018, 14:28

Carlo je više osvojio i trofejniji je trener od Sarrija, ali Sarri je bolji trener od Carla u ovom trenutku. Allegri je taktički iznad obojice, mada meni mnogo više odgovara način igre koju praktikuje Sarrijev Napoli. Brži, sa mnogo više pasova.

Što se tiče Carla, njegove najbolje godine davno su iza njega. To će i pokazati u Napoliju.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 25 maj 2018, 15:10

Monolog je napisao/la:Carlo je više osvojio i trofejniji je trener od Sarrija, ali Sarri je bolji trener od Carla u ovom trenutku.
Neki nisu sposobni razlučit to dvoje.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jose » 25 maj 2018, 16:13

Pa nije Carlo metuzalem ko Ćiro Blazevic, pa da je njegovo prošlo. Mlađi je od Sarrija. Ima on još šta ponuditi. Čuj Sarri. Da su pametni u Chelsiju, doveli bi Carla ponovo, a ne ovog šezdesetogidisnjeg pripravnika u velikim timovima.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 25 maj 2018, 16:24

na osnovu cega je Sarri "trenutno" bolji trener od Ancelottija, bas me zivo zanima

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 16:45

Možda zato što je sposobniji izvući maksimum iz ekipe za razliku od Debelog, koji je prvo poklonio tripletu Barceloni, a onda zaustavljen na putu da žestoko osramoti Bayern. To što ga ne traži neki kvalitetniji klub od Napolija valjda dovoljno govori.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 25 maj 2018, 16:50

Sarri je precijenjeni idiot, a to ce i pokazati slijedece sezone. Toliko. :D
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 25 maj 2018, 17:09

aha, ti znas da ga nisu trazili :mrgreen:

a sve i da nisu, boga ti, koji kvalitetniji klub od Napolija trenutno treba trenera... odmah iz price izbaci nekonkurentne Milan (tu je vec trenirao) i Inter (pitanje je dal bi htio u velikog Milanovog rivala), u Engleskoj Man Utd ima jednog Mourinha, Liverpool ima Kloppa, Man City ima Guardiolu, Chelsea ima Contea (a vec je i bio tamo), pa i taj Tottenham kome ide dobro s Pochettinom, jedino Arsenal je mogao biti opcija... u Francuskoj je samo PSG vrijedan pomena, a tamo je trenirao... U Spaniji u Barcu ne bi dosao, a ne vjerujem da bi i dobio poziv (ne jer nije dobar, vec neke druge stvari), Real Madrid je vec trenirao, Atl. Madrid ima Simeonea, u Njemackoj je samo Bayern opcija i njih je trenirao

dakle, fakticki svi veliki klubovi imaju sjajne trenere, sta je tu njegova krivica... ko zna zasto je covjek dosao u Napoli, mozda je pozelio domovinu i Serie A, mozda mu se dopao projekat i smatra da moze donijeti Scudetto u Napulj, to je ipak veliki izazov, mozda nije imao boljih opcija, pa rekao daj sta das

kako god okrenes, po vama je Sarri "trenutno" bolji trener jer moze izvuci maximum iz ekipe (i ostati bez titule hehe), nego covjek koji osvoja titule gdje god da trenira... znam, mozda cete reci da je Ancelotti trenirao uvijek velike klubove i imao sjajne ekipe na raspolaganju, to je istina, al posao i povjerenje nije dobivao na lijepe oci, vec na kvalitet burazeru, sto je on vracao titulama

mozda cete reci i da je Sarri gaji mnogo ljepsi fudbal, no koga boli patka za tim ako ne osvojis titulu... evo ja prvi smatram da je to prica za budale, krajnji cilj je titula i koga boli patka sto Allegrijev fudbal smara... eto neka Napolijevi tifozi uzivaju u "najljepsem fudbalu na svijetu", ovi drugi ce u titulama

ne postoji argument po kome je Sarri trenutno bolji trener od Ancelottija (tim vise jer je taj Ancelotti u sezoni 2016/17 osvajao titule s Bayernom, pa nije to drevna proslost)... covjek je toliko precijenjen, da je to vec postao idiotizam, ispade da je on od Napolija napravio cudo i da su ti igraci imali po dvije noge, a eto on je neki cudotvorac poput Isusa

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 25 maj 2018, 17:22

U sustini, moj post dodje kao naslov, ako cemo tvoj posmatrati kao neki tekst. :mrgreen:

Chini, vrsni poznavalac talijanskog fudbala. :tokralju:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la RollsRoyce » 25 maj 2018, 17:25

S Bayernom bi ja osvojio Bundesligu.

Činjenica je da je Ancelotti malo izlapio, isto tako je činjenica da je daleko bolji trener od Sarrija, to nije upitno ja mislim.

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 25 maj 2018, 17:44

Pa i Sarri je sve podredio ove sezone skudetu i na kraju nije dosao do istog, znaci grupnu fazu nije prosao, pa u EL ispao olako i skudeto izgubio, iako je vec imao sve u svojim rukama, i ovdje se i dalje prica kako je bolji od trenera koji imaju titule i reputaciju, taj covjek nema nista posebno iza sebe, osim lijepog fudbala koji je njegov tim igrao prosle sezone.

Pored toga puca covjek kao i ekipa pod pritiskom, ne zna podnijeti poraza itd...

Sada ce neko reci kratka klupa, ali taj covjek i ne zeli da koristi vise od 14 igraca nebitno sa kim igrao, a drugi dio sezone su haman igrali samo Seriju A.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 18:04

Dobro eto ostaje da vidimo da li ce Veliki Carlo uopce biti u borbi za titulu. :zzz:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
dinoo
Postovi: 4869
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 25 maj 2018, 18:10

Ancelotijevo vrijeme je proslo.
Sarri ima kompleks nize vrijednosti i koprca se nesto sam sa sobom se svadja.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 25 maj 2018, 19:20

messilla je napisao/la:Dobro eto ostaje da vidimo da li ce Veliki Carlo uopce biti u borbi za titulu. :zzz:
Nije ni Sarri bio u borbi do ove godine. Dva puta drugi (prvi put Juve lagano uzeo), dva puta iza Rome. Svaki put je 'namjerno' ispadao iz drugih takmičenja, Roma se bar potrudila.

Ove godine osim povrede Ghoulama apsolutno sve im je išlo na ruku. Igrali samo jedno takmičenje, imaju roster koji je zajedno 3 godine, znaju se u dušu, Juventus iskasapljen povredama, van ritma cijelu sezonu. Bila su tri kola zaredom/tri u pet kad su ih sudije nenormalno pogurale gdje se Juventus mogao lagano odlijepiti, neke ekipe su im otvoreno puštale i predsjednici pričali kako nisu htjeli igrati da bi Napoli uzeo titulu itd.

Da su Guardiolu doveli za sljedeću sezonu ovo im je bio baš maksimum maksimuma. Mentalno su ispuhali, bez većih promjena sumnjam da ovaj roster koji je apsolutno sve ulagao u titulu može još jednu godinu tako. Juventus će biti samo jači sljedeće godine sa mlađom i osvježenom ekipom, mislim da će i Roma lagano biti ispred njih. Ali sa Carlom bi bar trebali biti ozbiljniji u kupu i CL/EL.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 25 maj 2018, 19:40

Chinaglia je napisao/la:na osnovu cega je Sarri "trenutno" bolji trener od Ancelottija, bas me zivo zanima
Jer trenutno ima bolje rezultate nego Ancelotti i traže ga bolji klubovi nego Ancelottija.Eto najbanalnije ako se već ne moze drugačije shvatit.
jose je napisao/la:Pa nije Carlo metuzalem ko Ćiro Blazevic, pa da je njegovo prošlo. Mlađi je od Sarrija. Ima on još šta ponuditi. Čuj Sarri. Da su pametni u Chelsiju, doveli bi Carla ponovo, a ne ovog šezdesetogidisnjeg pripravnika u velikim timovima.
Skroz nebitno koliko koji ima godina.
Chinaglia je napisao/la:i Inter (pitanje je dal bi htio u velikog Milanovog rivala)
Ne bi.To je već više puta izjavljivao.Iako je deklarirani Interista.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 25 maj 2018, 19:43

SiamoNoi je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:na osnovu cega je Sarri "trenutno" bolji trener od Ancelottija, bas me zivo zanima
Jer trenutno ima bolje rezultate nego Ancelotti i traže ga bolji klubovi nego Ancelottija.Eto najbanalnije ako se već ne moze drugačije shvatit.
Šta znači 'trenutno'? Nisu ni blizu bili u sličnim situacijama.

Ancelotti je npr ne tako davno uzeo ligu, kup i superkup sa Bayernom (bolji klub) i tražio ga je Juventus (bolji klub) u slučaju da je Allegri otišao. :problem:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 25 maj 2018, 19:47

Rekoh ti da me ne citiraš ima preko godinu dana.Koji dio točno ne razumiješ?

Avatar
Jericho
Postovi: 5297
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Jericho » 25 maj 2018, 19:50

Znaci trenutno je Capello bolji trener od Kloppa jer ima vise Liga prvaka. :kafa: Kakva logika. :tokralju:
Ancelottija je pregazilo vrijeme, dokazao je to u Bayernu kad su igrali najgori/ruzniji nogomet sa uvjerljivo najboljom/skupljom ekipom u Bundesligi.
#SuningOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 25 maj 2018, 20:14

SiamoNoi je napisao/la:Rekoh ti da me ne citiraš ima preko godinu dana.Koji dio točno ne razumiješ?
Ja ti rekoh da je ovo javni forum na kojem ti javno postavljaš svoje mišljenje na koje ti javno odgovara ko hoće. Koji dio tačno ne razumiješ?
Jericho je napisao/la:Znaci trenutno je Capello bolji trener od Kloppa jer ima vise Liga prvaka. :kafa: Kakva logika. :tokralju:
Ancelottija je pregazilo vrijeme, dokazao je to u Bayernu kad su igrali najgori/ruzniji nogomet sa uvjerljivo najboljom/skupljom ekipom u Bundesligi.
Ne znači, jer ako situacija A stoji ovako ne znači da je situacija B identična. Tom logikom Guardiolino je prošlo jer je dobio otkaz u istom klubu. Isti trofeji su bili tu neovisno od ljepote igre tako da i to pada u vodu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Vrebac » 25 maj 2018, 20:57

Kad Spalletti uzme klempu iduce sezone bit ce najbolji na svijetu :cool:

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.