Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2019, 00:40

Kome smeta jaki Milan?

Izbačena Atalanta iz konkurencije,jedan manje :kafa:

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 feb 2019, 00:45

Jesi vidio Siamo sto je juventinima krivo sto ce slabijeg napadaca platit duplo više :mrgreen:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2019, 01:06

Dat ce ljudi 80 milja za Icardija i jos cemo im uzet Dybalu da dobije pozitivan šok promjenom sredine :tokralju:

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Warrick » 17 feb 2019, 01:34

Marotta je malo iskoristio priliku da ostri **** i dokazuje autoritet na najvecoj zvijedi ekipe,ima ovde naravno dvije strane price,Icardi je ubica nevjerovatan spic top 5 na svijetu,i ovi sto su bolji od njega ako su bolji za nijansu su bolji,covjek lopte koje idu na Piazzu Duomo zgura u go nekako,rijesiti se njega(ako se ne izgladi) je autogol,Milan je slupao para i para na neke spiceve zadnji u nizu je bio Gonzalo pa nista,evo tek smo sad dobili spica koji tovari a dokad vidjet cemo,tako da po meni Inter ce puno izgubiti ako se rijese Icardija
Marotta je napravio nevjerovatan posao u Juventusu pa i ako se rijesi Icardija vjerovat je da ima neko rijesenje u rukavu osim ako nije ubaceni element da razjebe sve i pobjegne :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 17 feb 2019, 04:17

Vidi nesto..odem malo prileci, stare kosti odmoriti, vratim se..kao ono Gnjilanisti i Svinjteristi se udruzili..kolektivno se upalili i provociraju bez pardona..gledaj im samo bahatosti u postovima..eeee nece moci..drumski razbojnici :mrgreen:

Ovi iz Gnjilana, k'o malo progledali, krenulo ih zadnjih par utakmica, valjda radi neke sadake, ko zna kakve..i vidi sile...uzdigla se preko noci..najavljuje STRAH, veci nego oni Svinjteristi..neke paklene planove stvaraju..a zaboravili da smo im dali naseg dragog Pipitu, samo da budu konkurenti za CL..kako samo brzo zaboravljaju..stali su uz rame sa komsinicama protiv nas.. :evil:

A vidi ovih nezahvalnih Svinjterista..vec zaboravili da smo im poslali "dragog", istrosenog prdonju, da ih malo prodrma, u punom jeku svinjske nove godine..u urbanoj legendi, horoskopske zvijezde kazu, da se najbolji paprikas pravi u to vrijeme..koji divni akt smo napravili prema mrskom rivalu, a vidi njih..drvlje i kamenja na nas..i stadion bi da nam uzmu da mogu.. :nedam:

Zato, draga braco crno bijela..strogo u choporu prema ovim drumskim razbojnicima..zajedno, vise i jace nego ikad..najavljuju neke ofanzive na nas tron..kuhaju otrovne gljive, sarmu od zelja spremaju, cevape bez luka serviraju i nekakve bureke sa sirom i krompirom pripremaju... :? :mrgreen:

Po tom kineskom horoskopu i Nostradamusu, u godini svinje, kazu, da se mordor budi..izlaze sile mraka i jedu zive macke, dok sa druge strane, u pocetku te epske bitke, suprostavlja im se, po nekim tumacenjima, zena :!: :?: (Wanda)??? :mrgreen: i odvodi svog viteza u zamak svjetlosti i mladosi(Latin definition for:Juventus = the age of youth (20-40), young persons, young men, knight,youth)

Da li je ovo slucajnost, prosudite sami...samo pogledajte ove sile mraka, sto se nadvijaju nad Torinom(na starom kineskom Gondor danas znaci Torino)..i sami vidite da obje rijeci imaju po sest slova..a i rijec knight + ime Icardi imaju po sest slova..

Slucajnost??
Ne bih rekao..osovine zla se probudile, krv namirisale...pripremimo se Juventini braco..predstoje nam epske bitke protiv sila zla..burek je burek, ne postoji sa sirom, niti krompirom.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 17 feb 2019, 07:07

Jek ono Leonardo sportski direktor ili... Sta znaci kad imas covjeka koji zna... Za kakve pare covjek sredi gol masinu...

Valjda i ovaj nas opravda svoj status majstora inace ce nas milanisti pojest... Pogotovo romagnioli :D

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 feb 2019, 08:09

Juventinisimo je napisao/la:Vidi nesto..odem malo prileci, stare kosti odmoriti, vratim se..kao ono Gnjilanisti i Svinjteristi se udruzili..kolektivno se upalili i provociraju bez pardona..gledaj im samo bahatosti u postovima..eeee nece moci..drumski razbojnici :mrgreen:

Ovi iz Gnjilana, k'o malo progledali, krenulo ih zadnjih par utakmica, valjda radi neke sadake, ko zna kakve..i vidi sile...uzdigla se preko noci..najavljuje STRAH, veci nego oni Svinjteristi..neke paklene planove stvaraju..a zaboravili da smo im dali naseg dragog Pipitu, samo da budu konkurenti za CL..kako samo brzo zaboravljaju..stali su uz rame sa komsinicama protiv nas.. :evil:

A vidi ovih nezahvalnih Svinjterista..vec zaboravili da smo im poslali "dragog", istrosenog prdonju, da ih malo prodrma, u punom jeku svinjske nove godine..u urbanoj legendi, horoskopske zvijezde kazu, da se najbolji paprikas pravi u to vrijeme..koji divni akt smo napravili prema mrskom rivalu, a vidi njih..drvlje i kamenja na nas..i stadion bi da nam uzmu da mogu.. :nedam:

Zato, draga braco crno bijela..strogo u choporu prema ovim drumskim razbojnicima..zajedno, vise i jace nego ikad..najavljuju neke ofanzive na nas tron..kuhaju otrovne gljive, sarmu od zelja spremaju, cevape bez luka serviraju i nekakve bureke sa sirom i krompirom pripremaju... :? :mrgreen:

Po tom kineskom horoskopu i Nostradamusu, u godini svinje, kazu, da se mordor budi..izlaze sile mraka i jedu zive macke, dok sa druge strane, u pocetku te epske bitke, suprostavlja im se, po nekim tumacenjima, zena :!: :?: (Wanda)??? :mrgreen: i odvodi svog viteza u zamak svjetlosti i mladosi(Latin definition for:Juventus = the age of youth (20-40), young persons, young men, knight,youth)

Da li je ovo slucajnost, prosudite sami...samo pogledajte ove sile mraka, sto se nadvijaju nad Torinom(na starom kineskom Gondor danas znaci Torino)..i sami vidite da obje rijeci imaju po sest slova..a i rijec knight + ime Icardi imaju po sest slova..

Slucajnost??
Ne bih rekao..osovine zla se probudile, krv namirisale...pripremimo se Juventini braco..predstoje nam epske bitke protiv sila zla..burek je burek, ne postoji sa sirom, niti krompirom.. :mrgreen:
Ti prijatelju mora da si dijete, ili imas ozbiljnih problema u razvoju. To dokazuješ, kako sa ovim pogrdnim nadimcima, tako i sa izmišljanjem i spinovanjem. Ovo sa nadimcima cu preskociti, jer više govori o tebi, al de mi pojasni na osnovu čega si zaključio da su se milanisti "uzdigli" i najavljuju strah?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16507
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 feb 2019, 09:15

Huska je napisao/la:Jek ono Leonardo sportski direktor ili... Sta znaci kad imas covjeka koji zna... Za kakve pare covjek sredi gol masinu...

Valjda i ovaj nas opravda svoj status majstora inace ce nas milanisti pojest... Pogotovo romagnioli :D
Jeste on je sportski direktor, a i Paquetu je doveo za hajmo reci mizerne pare, a vec ih je i opravdao.

A Rom ce i vas i mnoge da pojede :)

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Willer » 17 feb 2019, 10:02

Hebo ba klub gdje je moralna vertikala i dječačić kapiten tima.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la baltazar7 » 17 feb 2019, 14:06

muxa je napisao/la: Ti prijatelju mora da si dijete, ili imas ozbiljnih problema u razvoju. To dokazuješ, kako sa ovim pogrdnim nadimcima, tako i sa izmišljanjem i spinovanjem. Ovo sa nadimcima cu preskociti, jer više govori o tebi, al de mi pojasni na osnovu čega si zaključio da su se milanisti "uzdigli" i najavljuju strah?
jest ovo malo dječije ali mogu izmišljati nadimke do kraja svijeta nikad ništa neće biti tako simpa, jednostavno i cool kao "đubrentus" i "đubrentini" :D

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 17 feb 2019, 14:08

VAR :bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Riziko » 17 feb 2019, 14:16

Jes Muriel panj.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 feb 2019, 15:55

Serie C, group A: AC Cuneo 1905 16 - 0 As Pro Piacenza, poluvrijeme. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 17 feb 2019, 16:26

muxa je napisao/la:
Juventinisimo je napisao/la:Vidi nesto..odem malo prileci, stare kosti odmoriti, vratim se..kao ono Gnjilanisti i Svinjteristi se udruzili..kolektivno se upalili i provociraju bez pardona..gledaj im samo bahatosti u postovima..eeee nece moci..drumski razbojnici :mrgreen:

Ovi iz Gnjilana, k'o malo progledali, krenulo ih zadnjih par utakmica, valjda radi neke sadake, ko zna kakve..i vidi sile...uzdigla se preko noci..najavljuje STRAH, veci nego oni Svinjteristi..neke paklene planove stvaraju..a zaboravili da smo im dali naseg dragog Pipitu, samo da budu konkurenti za CL..kako samo brzo zaboravljaju..stali su uz rame sa komsinicama protiv nas.. :evil:

A vidi ovih nezahvalnih Svinjterista..vec zaboravili da smo im poslali "dragog", istrosenog prdonju, da ih malo prodrma, u punom jeku svinjske nove godine..u urbanoj legendi, horoskopske zvijezde kazu, da se najbolji paprikas pravi u to vrijeme..koji divni akt smo napravili prema mrskom rivalu, a vidi njih..drvlje i kamenja na nas..i stadion bi da nam uzmu da mogu.. :nedam:

Zato, draga braco crno bijela..strogo u choporu prema ovim drumskim razbojnicima..zajedno, vise i jace nego ikad..najavljuju neke ofanzive na nas tron..kuhaju otrovne gljive, sarmu od zelja spremaju, cevape bez luka serviraju i nekakve bureke sa sirom i krompirom pripremaju... :? :mrgreen:

Po tom kineskom horoskopu i Nostradamusu, u godini svinje, kazu, da se mordor budi..izlaze sile mraka i jedu zive macke, dok sa druge strane, u pocetku te epske bitke, suprostavlja im se, po nekim tumacenjima, zena :!: :?: (Wanda)??? :mrgreen: i odvodi svog viteza u zamak svjetlosti i mladosi(Latin definition for:Juventus = the age of youth (20-40), young persons, young men, knight,youth)

Da li je ovo slucajnost, prosudite sami...samo pogledajte ove sile mraka, sto se nadvijaju nad Torinom(na starom kineskom Gondor danas znaci Torino)..i sami vidite da obje rijeci imaju po sest slova..a i rijec knight + ime Icardi imaju po sest slova..

Slucajnost??
Ne bih rekao..osovine zla se probudile, krv namirisale...pripremimo se Juventini braco..predstoje nam epske bitke protiv sila zla..burek je burek, ne postoji sa sirom, niti krompirom.. :mrgreen:
Ti prijatelju mora da si dijete, ili imas ozbiljnih problema u razvoju. To dokazuješ, kako sa ovim pogrdnim nadimcima, tako i sa izmišljanjem i spinovanjem. Ovo sa nadimcima cu preskociti, jer više govori o tebi, al de mi pojasni na osnovu čega si zaključio da su se milanisti "uzdigli" i najavljuju strah?
A ti nisi jos na tom "zivotnom" putu da se znas zafrkavati, niti razumjeti, i na svoj racun, vjerujem da neces nikada ni biti...cuj molim te..smeta i njemu a i konama kad im se "pogrdno" nazove voljeni tim.. :crazy: :urnebes:
Pa od kada si ti na forumu?? od jucer??
Profesor Baltazar7 iz crtanog filma ti napisao kako,gdje i zasto...a to ti nije "pogrdno"..kako smo samo osjetljivi postali..znaci, pogodili smo u srz.. ;) :kafa:
Vidis kako je djubrentus i djubrentini simpa, jednostavno i cool, ali Gnjilan i Svinjter i nije bas.. :zviz:
Ako ja ne pisem puno po forumu, to ne znaci da neke podforume ne citam dnevno, kako kad imam vremena..gledam vas, drumski razbojnici.. :mrgreen: ..da ti nacrtam..to drumski razbojnici ne mislim ja da vi cekate na drumu da nase kocije zaustavite i opljackate..upali lampicu, spremda ti nisi imao "ozbiljnih problema u razvoju".. :crazy: mada, cisto sumnjam da ces skontati..ja svakakvih likova ima..
Uostalom,prica je iz filma LOTR, kada si ti i kompanija ti, bili u pelenama..tako da me ne iznenadjuje da nemas pojma o cemu se radi..niti ces moci skontati..my bad..

Niste se vi jos uzdigli, nemate jos "materijala"... nego, cucite u cosku i cekate priliku..trenutno se za sve i svasta kacite Juventusa...u ovih 7.5 godina niste ni mogli nista najavljivati..doduse, bilo je pukusaja i nekih poluprilika kad smo one godine imali pauzu u startu i zaostajali bruku bodova iza Krampolija..pa smo onda to rijesili sa nekih 25 pobjeda i jednim nerijesenim u nizu... srce smo vam slomili, a tako ste bili uzbudjeni.. :mrgreen:

Jedino vam ostaje CL da se radujete...da vas opet nacrtam.."bolje komsiji da crkne krava, nego meni da oteli dvije"..eto, to je odprilike to.. :wave:

A ne znam ni ja sto ti odgovaram..dajem stoju da ti to ne mozes skontati..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 feb 2019, 16:32

Pa u slučaju izbacivanja od Atletica prvo ćeš Romagnoliev pa onda siamov post vidjeti. Ništa čudno. Jednostavno čekaju da iskoče.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SonVolt » 17 feb 2019, 16:33

Bravo Genoa :clap:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 feb 2019, 16:52

Ispromašivali se Laziali i kazna.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 feb 2019, 17:50

Juventinisimo je napisao/la:
muxa je napisao/la:
Juventinisimo je napisao/la:Vidi nesto..odem malo prileci, stare kosti odmoriti, vratim se..kao ono Gnjilanisti i Svinjteristi se udruzili..kolektivno se upalili i provociraju bez pardona..gledaj im samo bahatosti u postovima..eeee nece moci..drumski razbojnici :mrgreen:

Ovi iz Gnjilana, k'o malo progledali, krenulo ih zadnjih par utakmica, valjda radi neke sadake, ko zna kakve..i vidi sile...uzdigla se preko noci..najavljuje STRAH, veci nego oni Svinjteristi..neke paklene planove stvaraju..a zaboravili da smo im dali naseg dragog Pipitu, samo da budu konkurenti za CL..kako samo brzo zaboravljaju..stali su uz rame sa komsinicama protiv nas.. :evil:

A vidi ovih nezahvalnih Svinjterista..vec zaboravili da smo im poslali "dragog", istrosenog prdonju, da ih malo prodrma, u punom jeku svinjske nove godine..u urbanoj legendi, horoskopske zvijezde kazu, da se najbolji paprikas pravi u to vrijeme..koji divni akt smo napravili prema mrskom rivalu, a vidi njih..drvlje i kamenja na nas..i stadion bi da nam uzmu da mogu.. :nedam:

Zato, draga braco crno bijela..strogo u choporu prema ovim drumskim razbojnicima..zajedno, vise i jace nego ikad..najavljuju neke ofanzive na nas tron..kuhaju otrovne gljive, sarmu od zelja spremaju, cevape bez luka serviraju i nekakve bureke sa sirom i krompirom pripremaju... :? :mrgreen:

Po tom kineskom horoskopu i Nostradamusu, u godini svinje, kazu, da se mordor budi..izlaze sile mraka i jedu zive macke, dok sa druge strane, u pocetku te epske bitke, suprostavlja im se, po nekim tumacenjima, zena :!: :?: (Wanda)??? :mrgreen: i odvodi svog viteza u zamak svjetlosti i mladosi(Latin definition for:Juventus = the age of youth (20-40), young persons, young men, knight,youth)

Da li je ovo slucajnost, prosudite sami...samo pogledajte ove sile mraka, sto se nadvijaju nad Torinom(na starom kineskom Gondor danas znaci Torino)..i sami vidite da obje rijeci imaju po sest slova..a i rijec knight + ime Icardi imaju po sest slova..

Slucajnost??
Ne bih rekao..osovine zla se probudile, krv namirisale...pripremimo se Juventini braco..predstoje nam epske bitke protiv sila zla..burek je burek, ne postoji sa sirom, niti krompirom.. :mrgreen:
Ti prijatelju mora da si dijete, ili imas ozbiljnih problema u razvoju. To dokazuješ, kako sa ovim pogrdnim nadimcima, tako i sa izmišljanjem i spinovanjem. Ovo sa nadimcima cu preskociti, jer više govori o tebi, al de mi pojasni na osnovu čega si zaključio da su se milanisti "uzdigli" i najavljuju strah?
A ti nisi jos na tom "zivotnom" putu da se znas zafrkavati, niti razumjeti, i na svoj racun, vjerujem da neces nikada ni biti...cuj molim te..smeta i njemu a i konama kad im se "pogrdno" nazove voljeni tim.. :crazy: :urnebes:
Pa od kada si ti na forumu?? od jucer??
Profesor Baltazar7 iz crtanog filma ti napisao kako,gdje i zasto...a to ti nije "pogrdno"..kako smo samo osjetljivi postali..znaci, pogodili smo u srz.. ;) :kafa:
Vidis kako je djubrentus i djubrentini simpa, jednostavno i cool, ali Gnjilan i Svinjter i nije bas.. :zviz:
Ako ja ne pisem puno po forumu, to ne znaci da neke podforume ne citam dnevno, kako kad imam vremena..gledam vas, drumski razbojnici.. :mrgreen: ..da ti nacrtam..to drumski razbojnici ne mislim ja da vi cekate na drumu da nase kocije zaustavite i opljackate..upali lampicu, spremda ti nisi imao "ozbiljnih problema u razvoju".. :crazy: mada, cisto sumnjam da ces skontati..ja svakakvih likova ima..
Uostalom,prica je iz filma LOTR, kada si ti i kompanija ti, bili u pelenama..tako da me ne iznenadjuje da nemas pojma o cemu se radi..niti ces moci skontati..my bad..

Niste se vi jos uzdigli, nemate jos "materijala"... nego, cucite u cosku i cekate priliku..trenutno se za sve i svasta kacite Juventusa...u ovih 7.5 godina niste ni mogli nista najavljivati..doduse, bilo je pukusaja i nekih poluprilika kad smo one godine imali pauzu u startu i zaostajali bruku bodova iza Krampolija..pa smo onda to rijesili sa nekih 25 pobjeda i jednim nerijesenim u nizu... srce smo vam slomili, a tako ste bili uzbudjeni.. :mrgreen:

Jedino vam ostaje CL da se radujete...da vas opet nacrtam.."bolje komsiji da crkne krava, nego meni da oteli dvije"..eto, to je odprilike to.. :wave:

A ne znam ni ja sto ti odgovaram..dajem stoju da ti to ne mozes skontati..
Pa ti sam sebe ne mozes skontat, kako ce te drugi skontat. Sve sto znas je spinovanje, pa tako i u ovom postu. Evo otkud ti ideja da mi" đubrentus" nije pogrdno? I pusti se te šuplje priče i okretanja na zaje*anciju, ne ide ti od ruke.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12700
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 17 feb 2019, 18:20

Žuti? :clap:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 17 feb 2019, 18:23

Pa sad, mogao je i crveni, al na usporenom se vidi da D'Ambrosio nije uopste gledao, nego sasvim slučajno u trku ga zakacio.
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.