Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 10 apr 2021, 18:03

Hajde da krenemo od 1990 pa ovamo...prije toga, malo ko od vas se bilo cega sjeca...evo kako su sudije navlacile Juventusu..uzecu u obzir kada je Juve bio top 3-4. I uzecu u obzir zadnjih 9-10 utakmica, kada se lomilo prvenstvo..."valjda" nam je tu bila najpotrebnija pomoc sudija...da vidimo kako su to odradili.. :kafa:
89/90
Napoli 51
Milan 49
Inter44
Juve 44

Zadnjih 9 utakmica Juve 3-5-1, Napoli je zadnjih 5 pobjedio, ukljucujuci i Juventus. Milan u zadnjih 7 imao 3-1-3, zadnjih 5 - 3-1-1..Inter 8-3-3-2...Milan sam sebi izbio scudetto, veze nema sa Juventusom.
90/91
Sampa 51
Milan 46
Inter 46

Inter zadnjih 5-2-1-2...Milan 2-2-1...sve cisto, mi zavrsili 7..
91/92
Milan 56
Juve 48
8.Inter 37

Juve zadnjih 9-2-6-1..Milan te godine utakmicu nije izgubio...ali mogli su nam pomoci barem ovih zadnjih 9..pogledaj koliko bodova smo propustili??
92/93
Milan 50
Inter 46
4.Juve 39

Treba li sta? Mislim da ne.
93/94
Milan 50
Juve 47
13.Inter 31

Devet utakmica do kraja mi gubimo kod kuce od Milana 1:0...pa gdje su te sudije?? gdje je ta kradja??
94/95
Juve 73
Lazio 63
4.Milan 60
6.Inter 52

Treba li sta vise napisati osim 10 bodova prednosti?? Jos smo zadnjih 9 izgubili 4 puta...
95/96
Milan 73
Juve 65
7.Inter 54

Sta ovdje reci? Milan prvak i zdravo..
96/97
Juve 65
Parma 63
Inter 59
11.Milan 43

Juve u zadnjih 8 - 3-4-1...Parma zadnjih 10 - 6-2-2..Inter 9 - 5-3-1...u svakom slucaju su nam mogli pomoci da se ne patimo do kraja..a bilo je utakmica.. :kafa:
97/98
Juve 74
Inter 69
10.Milan 44




Ovo je taj video koji ubacujete svaki dan...Trebao biti penal kod 1:0 za vas, a ne za nas(Del Piero je svejedno promasio)..ok..neka je bio...u najboljem slucaju imali bi 70 a mi 72 boda...mi opet prvaci...
Poslije te utakmice bu bile jos 3:
Inter kod kuce 0:0 sa Piacenzom, na strani izgubili 2:1 od Barija i pobjedili Empoli 4:1
Juve na strani Vicenza 0:0, Atalanta 1:1 i kod kuce Bologna 3:2

Ako VI mislite da bi pobjedili, da vas nije sudija "pokrao" protiv nas, te zadnje tri...tako isto i mi mislimo da bi se jos vise napalili i pobjedili Vicenzu i Atalantu..Samo da napomenem, te sezone vas je Bari dobio i u milanu..Dok smo ih mi pobjedili 5:0 na strani..
Znaci vama 75, nama 76...opet mi prvaci..te godine smo imali 2 poraza, a vi 7..eto, odbijte ovaj sto smo vas pokrali..
Znaci, jedina nada vam ostaje da su nas sudije pomagale tokom cijele sezone...8 penala nam je sudjeno, isto toliko i vama..
98/99
Milan 70
Lazio 69
7.juve 54
8.Inter 46

Zadnjih 10...Milan 7-3-0(zadnjih 7 sve pobjede)...Lazio 5-3-2... :hmmmmm: Ne, necu ja upirati prstom u ovo...Juventusa ni na mapi, kao sto vidite..
99/00
Lazio 72
Juve 71
Milan 61
Inter 58

Zadnjih 8...Juve 4-0-4...Lazio 7-1-0.... Pa kako ovo ljudi?? zar nam nisu mogli navuci pobjedu protiv Perugie(0:1) zadnje kolo? :shock:
Pa zar nismo MI, ti koji su zasticeni, sudije pomazu, itd???? Ovdje se govori o 1(jednom) bodu..
00/01
Roma 75
Juve 73
5.Inter 51
6.Milan 49

Ovdje je 2 boda u igri...mozda je to bilo sudijama previse.. :kafa:
01/02
Juve 71
Roma 70
Inter 69
Milan 55

Zadnjih 7:
Juve vs Parma 0:1, Lazio 1:1 i pet pobjeda u nizu- Perugia 4:0(1 penal), Milan 1:0, Piacenza 1:0, Bologna 5:0, Udineze 2:0..
Roma vs Inter 1:3, Bologna 3:1, Venezia 2:2(2 penala-kod 0:2 i to u 87 i 90 minuti), Parma 3;1, Milan 0:0, Chievo 5:0, Torino 1:0
Inter vs Roma 3:1, Viole 1:0, Atalanta 1:2, Brescia 2:1, Chievo 2:2, Piacenza 3:1, Lazio 2:4.

Opet nam navukli scudetto.. :hmmmmm:
02/03
Juve 72
Inter 65
Milan 61

Zadnjih 9:
Juve 4-3-2...Inter 2-5-2...Milan 4-0-5...ima li ovdje kakvog lopovluka? Izdominirali, scudetto osigurali puno prije kraja sezone..pogledajte zadnje utakmice Intera i Milana sa kime su igrali i kako su igrali..sta mi tu imamo?
03/04
Milan 82
Roma 71
Juve 69
Inter 59

Ne znam sta ovdje staviti??? Sve posteno, kada bilo ko drugi osvoji sa ovolikom prednosti, osim kada je Juve u pitanju, naravno... :kafa:
04/05

Juve 86
Milan 79
Inter 72

100% ukraden scudetto Milanu...hvala sudijama...trazili su 10 penala na toj utakmici... :crazy: da bi danas imali sta pisati.. :zviz:
To sto su poslije te utakmice odigrali jos 3 i to nerijesene..koga briga, vazno je pisati o Juventusu, kradjama, sudijama..ni Collina ne valja...
Inter je imao 18 nerijesenih rezultata te godine...

05/06
Juve 91, jedan poraz od Milana.
Milan 88
Sampion Inter 76

Zadnjih 10 utakmica
Juve 4-6-0...niti jedan gol iz penala...Milan 8-1-1..izgubili od Leccea, zadnje dvije utakmice 3 penala, Parma 3:2(1), Roma 2:1(2)..
Scudetto bio obezbjedjen davno prije kraja, ali eto...kralo se i ovdje.. :kafa:
Nisam siguran ako je potrebno pisati o zadnjih 9 godina...mozda napomenuti Tottija nakon treceg kola da je prvenstvo rijeseno.. ili Napolija nakon pobjede i slavlja, pa 0:3 od Viola..:kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 10 apr 2021, 18:06

tiffoso je napisao/la:
10 apr 2021, 17:19
Juventinisimo je napisao/la:
10 apr 2021, 05:19
tiffoso je napisao/la:
09 apr 2021, 23:06
Ljudi ba ja se zezam sa penalom i trazim provokaciju u smislu da je i Interu penal trebao biti sviran, kad ono pometnju izazove epskih razmjera :mrgreen: :mrgreen:
Problem je sto se ljudi bezveze loze na komentare svakoga ko napise ovdje nesto, kao da sam ja ili neko treci ovdje faktor u odluci da li je penal ili nije.
Iskreno, ja pisem vec citavu sezonu da su talijanske sudije najgore i zadnjih nekoliko godina to je jos izrazenije, ali niko ne moze sporiti ovdje da ne postoji tendencija kod sudija da navlace top timovima. Interu iskreno su mozda 2-3 puta pogledali kroz prste a tu bih ubrojao i ovaj penal protiv Sassuola. Juventus je imao isto stvari kao crvendac Ronaldu protiv Cagliaria i jos dvije tri mozda situacije. Problem je Interov da bi isti penal prije 3-4 god bio dosudjen, danas je situacija druga ipak- postoji taj neki poseban tretman.
Juventus ima taj tretman nekoliko godina, sad ga i Inter ima, tako da ti onda dodje na isto- sudije su rinaka jer nemaju kriterijum.

Da sumiram, po meni ne bi trebao niko imati poseban tretman, ni to da li je crn ili bijel, da li mu na ledjima pise Ronaldo ili Lukaku. Jednostavno fer i podjednako, ali mi svi znamo da to ne moze i nece moci. Sto se tice grupnog napada juventusovaca, lahko se palite drugovi ceep calm :kafa:
Jedino cijenim BuffonGigija iz copora.
Ma i mi se bolan zezamo...samo, tebi je kasno da se sada pravdas ...provaljen si.. ;)

O ovom boldanom sam pisao u nekoliko navrata, pokusavao vam objasniti...evo, nadolazite..nadocete svi, samo sabura... ;)

Imao je i inter isti tretman, samo niste bili dobri da se borite za nesto....ili ipak, da vjerujem vama...cim ste losi, Juventus vam kriv..
Logicki, svaku sezonu ste najbolji i prvaci, samo vas mi pokrademo...kako li vas ne pokradosmo ove godine...odjednom sudije vise nisu na nasoj strani, mora da nismo uplatili... :hmmmmm:
Pa prijatelju, u sred Milana ste pokrali AC Milan, Buffon je vadio iz Gola i svi su vidjeli da je gol samo je sudija napravio se corav.
Vi ste markirani kao mafijaski klub, to je dokazano i sudski, a i poslije su se desavale te iste „greske“ koje su uvijek isle u vasu korist. Sada kad sudije imaju i druge klubove i kada niste jedini, ne mozete med, dokaz da su vas sudije gurale.
Uostalom bili ste u drugoj ligi zbog toga, svi to znaju, cijeli svijet da ste varali. Jel treba nesto dodati, kako da navijas za klub koji ima takvu historiju, koji karakter moras biti, obmanjivali te i ti im idalje vjerujes.
:crazy: :rol: Nakon 9 godina, vise nismo mafijasi... :tokralju:

Gurao je sudija i Milan protiv Zvezde i to u CL :shock: ....samo ti si tada bio mlad, mozda i u pelenama..a ja sam gledao utakmicu... :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 10 apr 2021, 18:11

Da je bio VAR na toj utakmici o kojoj se toliko prica, isti bi rezultat bio na kraju jer je ponisten gol Matrija koji nije bio u ofsajdu, ali to je taj medijski kretenizam sa loptom u golu, a niko ne spominje gresku na drugoj strani, i tako je godinama.

Ta utakmica je cist dokaz kako to djeluje kada se medijski pumpaju stvari, i sad svaka fukara to poteze godinama poslije, poenta je da je velika greska taj gol, ali nista manja nije ni ofsajd Matrija, jer nije ni prvi ni zadnji put da lopta udje u gol i nebude priznat, desavalo se i na veliki takmicenjima sjetimo se Engleske metar u golu.

Ali medijska hajka je cudo, i kad pokazes taj gol i ne spomenes i drugu veliku gresku na istoj utakmici, neko ko to ne prati previse ce reci ajjj lopovi kradu itd...

Juventusove titule su ciste kao suza i ovaj period dominacije od 9 godina moze samo osporavati neko koje je kreten. Ali tesko je prihvatiti losu politiku tima koji simpatises, pa hajmo kriviti druge.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Blejzer10 » 10 apr 2021, 18:26

Padovan je napisao/la:
10 apr 2021, 18:11
Da je bio VAR na toj utakmici o kojoj se toliko prica, isti bi rezultat bio na kraju jer je ponisten gol Matrija koji nije bio u ofsajdu
Da je bio VAR s ovom trenutnom implementacijom, moguće je da bi bio u ofsajdu, teško je procijeniti na osnovu onog snimka. Kao Jota situacija danas na Liv-Villa. Ne kažem da se slažem s nanometarskim povlačenjem linija, samo kažem šta bi moglo biti.

Ali recimo i da nije bio u ofsajdu, Muntarijev gol bi bio za 2-0 i totalno bi promijenio tok utakmice, tako da ta teorija poništavanja jedne odluke drugom baš i ne stoji. To je kao Lampardov nepriznati gol protiv Njemačke. Na kraju završilo 4-1, a bog zna šta bi bilo da se na poluvrijeme otišlo s nerješenim rezultatom. A navijači njemačke će ti reći eto i bez tog gola bi bilo 3-1

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 10 apr 2021, 19:04

Juventus je sudski osudjen za stimanje utakmica. O cemu mi pricamo sa vama uopce ovdje ?
Ne mozes stimati ligaske utakmice godinama i sada kao pricati o postenju. Vas problem Juventusovaca sto zivite u farsi i brojite neke titule koje uopce nisu mjerodavne i prikazuju sve ono sto sport ne treba da bude. Vi zivite u svom uvjerenju, ali drugi ljudi koji prate ovu igru znaju ko ste i sta ste, zbog toga ste izbaceni iz lige. Vas problem je sto necete da se suocite s tim i priznate to- sto je jos veca sramota po meni.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 10 apr 2021, 19:17

Imamo 9 titula zaredom, i bez scudetta koje smo osvojili NA TERENU, ni moje ni tvoje unuce nece docekati da nas Inter stigne po tome. Zato uzivaj ovu sezonu dok pravimo malu pauzu i ustimavamo masinu za dalje. Smrdljivi ciganski klub koji nikad nije osudjen za vlastite malverzacije, prisluskivanja sudija, igraca i tako dalje, je stigla pravda u vidu desetogodisnjeg posta. A sad bi i ovaj scudetto mogao biti pirova pobjeda radi finansijskih problema u koje ste zapali jer ste g.uzice prodali kinezima. ABd bankrot vas ceka.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la forza_juve » 10 apr 2021, 19:21

Blejzer10 je napisao/la:
10 apr 2021, 18:26
Padovan je napisao/la:
10 apr 2021, 18:11
Da je bio VAR na toj utakmici o kojoj se toliko prica, isti bi rezultat bio na kraju jer je ponisten gol Matrija koji nije bio u ofsajdu
Da je bio VAR s ovom trenutnom implementacijom, moguće je da bi bio u ofsajdu, teško je procijeniti na osnovu onog snimka. Kao Jota situacija danas na Liv-Villa. Ne kažem da se slažem s nanometarskim povlačenjem linija, samo kažem šta bi moglo biti.

Ali recimo i da nije bio u ofsajdu, Muntarijev gol bi bio za 2-0 i totalno bi promijenio tok utakmice, tako da ta teorija poništavanja jedne odluke drugom baš i ne stoji. To je kao Lampardov nepriznati gol protiv Njemačke. Na kraju završilo 4-1, a bog zna šta bi bilo da se na poluvrijeme otišlo s nerješenim rezultatom. A navijači njemačke će ti reći eto i bez tog gola bi bilo 3-1
Da je babi mu.a bila bi baba sa mu.ima. ti sada neke teorije izmisljas šta bi bilo kad bi bilo. Možda kod 2:0 bi se Milan opustio i na kraju zijanio. Ćiro je rekao najgori rezultat je 2:0.
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 10 apr 2021, 19:51

BuffonGigi je napisao/la:
10 apr 2021, 19:17
Imamo 9 titula zaredom, i bez scudetta koje smo osvojili NA TERENU, ni moje ni tvoje unuce nece docekati da nas Inter stigne po tome. Zato uzivaj ovu sezonu dok pravimo malu pauzu i ustimavamo masinu za dalje. Smrdljivi ciganski klub koji nikad nije osudjen za vlastite malverzacije, prisluskivanja sudija, igraca i tako dalje, je stigla pravda u vidu desetogodisnjeg posta. A sad bi i ovaj scudetto mogao biti pirova pobjeda radi finansijskih problema u koje ste zapali jer ste g.uzice prodali kinezima. ABd bankrot vas ceka.
Nikad nismo i necemo biti markirani kao mafijasi :thumbup:
Vi ste za razliku od nas poznati po doping skandalima 90-ih i naravno Calciopoliju. Poz.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Blejzer10 » 10 apr 2021, 20:07

forza_juve je napisao/la:
10 apr 2021, 19:21
Da je babi mu.a bila bi baba sa mu.ima. ti sada neke teorije izmisljas šta bi bilo kad bi bilo. Možda kod 2:0 bi se Milan opustio i na kraju zijanio. Ćiro je rekao najgori rezultat je 2:0.
Haj ti pročitaj taj moj post još jednom jer ti odgovor nema veze s njim

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la OldFashioned » 10 apr 2021, 20:09

Igru briši - bodove piši.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la meepo » 10 apr 2021, 20:33

Najjace su mi ove interiste sto su se uhvatili ove price da je Juve lopovski klub. Da pratite Seria A i Juventus skontali bi da Juve nije ni u top 3 kluba u zadnjih 10-15 godina po penalima. Ove sezone su ostećeni na bezbroj utakmica. Atalanta u prvom dijelu gdje je De Roon trebao dobiti crveni karton , odmah nakon toga utakmica s Fiorentinom i za slican start Cuadrado dobije crveni plus sudija nije sudio barem jedan cist penal za Juve, da ne spominjem ovu zaybenaciju saveza s utakmicom Napoli Juventus koju su prvo registrovali u korist Juventusa pa onda to preinacili.

Bilo bi fino vidjeti koliko su sudije grijesile u ciju korist i na ciju stetu i to pogotovo u zadnjih 10 godina.

@tiffoso Inter nije markiran ali prisluskivanje sudija , igraca itd je zakonom kaznjivo djelo i ja fkt ne znam kako su iz Intera izvukli u tom slucaju, ali opet ako nisi osuđen za nesto ne znaci da nisi kriv :)

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JoeBleck » 10 apr 2021, 20:55

Klub koji je izbacen iz takmicenja i srozan na donje lige radi namjestanja utakmica nije lopovski klub ?
Moze li obrazlozenje ako ga je moguce imati.

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 10 apr 2021, 21:15

JoeBleck je napisao/la:
10 apr 2021, 20:55
Klub koji je izbacen iz takmicenja i srozan na donje lige radi namjestanja utakmica nije lopovski klub ?
Moze li obrazlozenje ako ga je moguce imati.
Milan je lopovski klub? Ne vidim da iko Milan smatra lopovskim klubom, a učestvovao je u 2 skandala.

Totonero 1980: A.C. Milan (Serie A); relegated to Serie B
+ calciopoli: -8 points and deducted 30 points from 2005-06 season
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 10 apr 2021, 21:23

Blejzer10 je napisao/la:
10 apr 2021, 18:26
Padovan je napisao/la:
10 apr 2021, 18:11
Da je bio VAR na toj utakmici o kojoj se toliko prica, isti bi rezultat bio na kraju jer je ponisten gol Matrija koji nije bio u ofsajdu
Da je bio VAR s ovom trenutnom implementacijom, moguće je da bi bio u ofsajdu, teško je procijeniti na osnovu onog snimka. Kao Jota situacija danas na Liv-Villa. Ne kažem da se slažem s nanometarskim povlačenjem linija, samo kažem šta bi moglo biti.

Ali recimo i da nije bio u ofsajdu, Muntarijev gol bi bio za 2-0 i totalno bi promijenio tok utakmice, tako da ta teorija poništavanja jedne odluke drugom baš i ne stoji. To je kao Lampardov nepriznati gol protiv Njemačke. Na kraju završilo 4-1, a bog zna šta bi bilo da se na poluvrijeme otišlo s nerješenim rezultatom. A navijači njemačke će ti reći eto i bez tog gola bi bilo 3-1
Da je bio VAR rezultat bi bio isti to je poenta, Matri je dao regularan gol linije su povucene, poenta je bitna, ovo dalje je samo je suvisna prica.

Jednostavno niko nece ni spomenuti taj detalj za Matrija, ali hoce Munatrijev gol, jer je to medijski zanimljivije, nije poenta da bude greska=greska nego da se stvaraju teorije.

I tako ce za 20 godina se postavljati ta slika i to ce biti kao danas kada se postavljaja video sa jednostranim prikazima itd..
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la edoox » 10 apr 2021, 21:56

I dan danas pravdaju ponisteni gol Muntarija... :tokralju: :tokralju:

Kada će ovaj Maresca u peMziju? Jasno se vidi da mu je onaj obrijani dreljo mentor.

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 11 apr 2021, 15:27

Chiesa najprijatnije iznenađenje sezone. Malo je ko očekivao da će već u prvoj sezoni bit ponajbolji igrač Juventusa. Igra odlično.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la OldFashioned » 11 apr 2021, 15:31

Vjerujem da je i same Juventusove navijače iznenadilo.
Drago mi je zbog momka!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 11 apr 2021, 15:36

Mago je napisao/la:
11 apr 2021, 15:27
Chiesa najprijatnije iznenađenje sezone. Malo je ko očekivao da će već u prvoj sezoni bit ponajbolji igrač Juventusa. Igra odlično.
To je to, momak je top cijelu sezonu.

Sreca pa je Talijan, tako da bi trebao ostati dugo u Juventusu. :mrgreen:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Puma » 11 apr 2021, 15:56

Mislim da su njemu ljudi vise spocitavali simulatorski karakter nego fudbalske kvalitete, to nije upitno.

Kako god bolji je miljama od npr. Berardija.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Mago
Postovi: 6323
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 11 apr 2021, 16:54

Bravo SMS. Zakuha se pravo...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.