Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Vrebac » 20 maj 2018, 23:11

Nisam znao da smo i Lulica kupili u paketu sa De Vrijom?

Pozdrav za Chinia i Siama koji su negdje na koncertu bečke filharmonije!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Captain4 » 20 maj 2018, 23:18

Vrebac je napisao/la:Nisam znao da smo i Lulica kupili u paketu sa De Vrijom?

Pozdrav za Chinia i Siama koji su negdje na koncertu bečke filharmonije!
Nek im je Bog na pomoći kad upale reprizu, ne bih nikom preporučio ono prvi put gledati. :rol: :rol:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 20 maj 2018, 23:21

nakon 15-ak minuta sam u redu, niti je vrijedno nerviranja, tuge ili bilo cega, nista neocekivano, deja vu ove sezone

ovo je samo znak da Laziju nije mjesto u LP i da nije za vece stvari, za to je potreban kontinuitet, a ne jedna il dvije dobre sezone, a za to je ipak potrebno ulagat i gradit ekipu, a ne bogu se molit da se "poklopi" sezona kao par puta do sada i uvijek se izvisilo

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 20 maj 2018, 23:44

Realno talijanska liga ne zaslužuje više od 3 mjesta u CL. I Lazio i Inter u najvažnijoj utakmici se ne takmiče ko će biti bolji nego ko će biti manje loš, nisu nijedni zaslužili ali je bolje za ligu da Inter prođe ako već neko mora. CL ako takmičenje mi je drugom planu jer realno još nismo taj nivo i u najboljem slučaju ćemo ispast u osmini finala ali je finansijski važno što smo je izborili radi novih pojačanja i zadržavanja najboljih i naravno radi povratka pobjedničkog mentaliteta i sponzora.

Što se tiče utakmice, imali smo više sreće neko pameti večeras, ali to nam se samo vratilo za ono što nam se dogodilo protiv Juveta i u još nekim utakmicama gdje smo zaslužili pobjedit a na kraju čak i gubili.

Prije početka sezone nam je sloga bio "Inter is coming" a sada je:
slika
:opaopa:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Celtic » 20 maj 2018, 23:56

Chinaglia je napisao/la:nakon 15-ak minuta sam u redu, niti je vrijedno nerviranja, tuge ili bilo cega, nista neocekivano, deja vu ove sezone

ovo je samo znak da Laziju nije mjesto u LP i da nije za vece stvari, za to je potreban kontinuitet, a ne jedna il dvije dobre sezone, a za to je ipak potrebno ulagat i gradit ekipu, a ne bogu se molit da se "poklopi" sezona kao par puta do sada i uvijek se izvisilo
Ej moj Chini i Real sad kad osvoji 3 titulu zaredom, kažu sudije ovo, ono, štimanja, masoni, itd a ljudi ne kontaju koliko se u nekim ligama **** plasirati u istu, a kamo li uskoro osvojiti 3 puta zaredom titulu, pa da te Pentagon gura, ispao bi bar slučajno ili zbog nekog idiota i slično.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 maj 2018, 23:59

Inter ima spremniju ekipu za LP. Lazio je vecinu utakmice bio bolji, do 65" minute su moze se reci bili i dominantni na terenu te nadigrali protivnika. Ali onda Italijanstina od trenera sa povlacenjem, pogresne izmjene, amaterske greske, drugi gol Intera i onda se u Laziu nakon toga nije znalo ko nosi vodu. Nisu navikli, a i prepali se uspjeha.
Da su napadali do kraja ne bi Inter vidio gola, prvo ih Inzaghi uvalio u qovna jer ocito ne poznaje svoju ekipu i domete, a onda i oni sami sebe jer do drugog gola su znali sve, nakon toga nisu znali primiti lopte.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 00:09

Ja sam mislio da je Inzaghi moderan trener ali očito im je teško pobjeći od talijanštine. Ja ne znam koliko bodova talijanske ekipe moraju kolektivno prokockat pa da skontaju da od pi*kastog pristupa nema vajde.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 21 maj 2018, 00:17

Ne vidim po cemu je Lazio vise zasluzio od nas, prvih 15 kola smo biil medju najbljim timovima evrope, protiv juveta nesretno izgubili itd...na kraju je najpostnije bilo da jedna tekam odluci. Ljudima odgovaro i X i nisu uspjeli i cuj nepravda i oni su kao vise zasluzili
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 21 maj 2018, 00:28

wobly92 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
slika
:puke:
:mrgreen:

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Jericho » 21 maj 2018, 00:38

Sad kad su se malo smirile strasti moram reći da mi je zaista žao što i Lazio ne ide u LP. Jako simpatična ekipa koja igra odličan nogomet, možda i najljepši u Italiji, sa fantastičnim navijačima koji zaslužuju mnogo više.
Nadat se da će im ekipa ostat na okupu ovo ljeto te da će uz par pojačanja iduće sezone izboriti Top4 (ispred Rome ili Juvea) :mrgreen: .
Pjesma na kraju tekme... :salut:
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 00:48

Čudna sezona, Napoli postao prva ekipa sa 90plus bodova da nije osvojila, Lazio najefikasnija ekipa u ligi a nije ni među prva 4 završio.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 21 maj 2018, 01:00

Cappocannoniere Serie A 2017/2018 - Ciro Immobile

cestitke igracino, zasluzio si! :tokralju:

slika

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 01:14

Chinaglia je napisao/la:Cappocannoniere Serie A 2017/2018
slika
;)
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 21 maj 2018, 01:21

posteno, ti svog, ja svog, zasto bih ja pisao o igracu drugog kluba...

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 01:51

Chinaglia je napisao/la:posteno, ti svog, ja svog, zasto bih ja pisao o igracu drugog kluba...
Ako je već morao podijeliti sa nekim tu titulu onda mi je drago što je sa Ćirom, mojim drugim najdražim napadačem :thumbup:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 21 maj 2018, 01:54

Biscione je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:posteno, ti svog, ja svog, zasto bih ja pisao o igracu drugog kluba...
Ako je već morao podijeliti sa nekim tu titulu onda mi je drago što je sa Ćirom, mojim drugim najdražim napadačem :thumbup:
sljedeci put neka sam bude osvajac ove nagrade, a ne da se sljepa i po treci put :mrgreen:

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la hurem » 21 maj 2018, 02:44

I doslo je do toga da velikan poput Intera slavi 4.poziciju kao da je titulu osvojio, i to u zadnjem kolu!

Lazio nakon Salzburga i Crotonea nije ni zasluzio nista vise...ovaj vecerasnji kiks ce biti klasicni knockdown nakon kojeg ce se tesko oporaviti u narednih 10 godina - vrijeme ce pokazati da vise ni blizu LP nece biti iako od ove godine 4 tima imaju pravo nastupa.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 11:25

hurem je napisao/la:I doslo je do toga da velikan poput Intera slavi 4.poziciju kao da je titulu osvojio, i to u zadnjem kolu!
Kad je naš rekordmeister mogao slavit osvajanje 2. lige što i mi ne bi mogli plasman u CL :mrgreen:

P.S: Ovakve stvari u zadnjem kolu su najslađe
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Saurman » 21 maj 2018, 12:26

Misterija kako je Lukaku upao među profi igrače jer većeg panja odavno nisam vidio.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 21 maj 2018, 12:37

Saurman je napisao/la:Misterija kako je Lukaku upao među profi igrače jer većeg panja odavno nisam vidio.
Al moraš priznat da je dobro izvalio De Sciglia onda :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.