Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jun 2018, 15:34

Azpi je napisao/la:Ali ali od tih 26 nastupa ima par ulazaka s klupe ali ali od tih 26 nastupa ima nastupa na lijevom krilu ali ali ocigledno da nije standardan bio ali ali
Nit ga ima na SP-u,nit je standardni prvotimac u svom klubu.Nešto smrdi :think: Da nije nahajpan do bola na forumu?

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 03 jun 2018, 15:42

Azpi je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Ali kwadvo oduzeo mjesto sandru, sandro dobio ponudu od 5mil po sezoni za ugovor sto asa ni u lidilu ne bi dobio ni blizu... ali oduzeo kwadwo mjesto sandru... ali ali... ali sandro odigrao sve tekme u ligi prvaka i 26 u prvenstvu ali kwadvo mu uzeo mjesto.. ali ali kwadvo kome do maja nije bila ni pruzena ponuda za nastavak... ali ali umjeszo kojeg je doveden spinazzola jos proslo ljeto..
Ali ali od tih 26 nastupa ima par ulazaka s klupe ali ali od tih 26 nastupa ima nastupa na lijevom krilu ali ali ocigledno da nije standardan bio ali ali
Majstore moj on je odigrao cijelu LP (za juventus najvaznije takmicenje) i skoro sve najvaznije utakmice Juventusa (isto tako ni dybala nije starter jer nije odigrao neke vazne tekme poput intera)... morao je nesto i asa odigrati jer max rotira sve igrace, dovoljno je vidjeti koliko szscney branio, a na krilu je odigrao nekoliko utakmica jer nije imao ko zbog povreda igrati, cak su jednu tekmu on i matuidi morali igrati krila... koliko god on imao losu sezonu je duplo bolji igrač od ase... i logicno da ce biti preskup jer kad je psihicki dobar je poslije marcela najbolji lijevi bek na svijetu... to je dokazao pretprošle i prosle sezone...

Majstore moj asamoahu je ponudjen ugovor tek u maju a isticao mu u julu, tu vidis koliko je Juventus racunao na njega... i to mu je ponudjen tek kad se spinazzola povrijedio, inace projicirana asina zamjena... da se to nije desilo ne bi mu ni ponudili ugovor.... kako se Juventus osigurava u slucaju isteka ugovora najbolje vidis na slucaju sandra koji ima jos 2 godine a zeli mu se povecati i naciniti ga ubjedljivo najplacenijim bekom Serie A... sto i prilici najvecoj klasi medju bekovima na obje strane u italiji...

Ali ali...

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2018, 15:57

I ti od pocetka fulas poentu znaci maximalno, ti si nekako procitao da je kwadwo bolji igrac od njega i zapeo :rol:

Znaci rast cijene na TM sam komentarisao, ne da kwadwo je bolji da treba imati vecu cijenu itd.. Nego da nije zasluzio da mu se cijena poveca, da ti eto objasnim kad prvi put nisi shvatio :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 03 jun 2018, 16:15

Cijena mu je porasla zbog cinjenice då je dobio ponudu za ugovor sa vecim primanjima I duzinom ugovor I zato vise kosta, a uz to je trazen od Uniteda... Sve to utice na cijenu pored dobrih nastupa...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2018, 16:19

Kakvih dobrih nastupa? Čovjek je očajan 99% sezone. Malo dobro što je odigrao bilo je na krilu i možda 2-3 na bekovskoj poziciji.

Ne znam zašto je cijena porasla, moguće da kontaju da je samo izuzetak i posebne okolnosti jer je bio top 3 beka dvije prethodne. Ponudu za produženje je dobio samo zbog imena, reputacije i činjenice da ga nema ko drugi zamijeniti da ode i nadaju se da će zbog bogatijeg ugovora početi opet igrati kako zna.

Ja sam za da ostane samo zbog ovoga što nema boljih opcija. Jedino kad bi Chelsea htio dati Emersona i lovu za njega to bih prihvatio.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jun 2018, 17:22


Malo najboljeg stopera lige :thumbup:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 03 jun 2018, 19:42

SiamoNoi je napisao/la:
Malo najboljeg stopera lige :thumbup:
Ja fakat mislio, kad ono škrinjar neki.... Čuj najbolji stoper lige a primaju ko Lisa ann
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la kumkalesic » 03 jun 2018, 21:43

Jaaaooo kakva golčina nekog Štulca za Veneciu protiv Peruđe :wtf:
Joint_fc

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 03 jun 2018, 22:05

koliko je retardiran Playoff Serie B :lol:

igra se jedna tekma (mislio sam da se igraju dvije) i domacin je bolje plasirana ekipa u regularnom dijelu sezone, te ukoliko mec zavrsi nerijesenim rezultatom, igraju se produzeci, ako i nakon njih bude nerijeseno, pobjednik je domacin jer je bolje plasirana ekipa u regularnom dijelu sezone... znaci nema penala lol

Cittadella 2-2 Bari, to je bio rezultat nakon 90 min i produzetaka i Cittadella je prosla dalje...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2018, 22:08

Ja bio upalio da gledam penale i ništa mi nije jasno kad utakmica završi :facepalm:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Yucca » 03 jun 2018, 22:26

IlCapitano je napisao/la:Ja bio upalio da gledam penale i ništa mi nije jasno kad utakmica završi :facepalm:

Ista stvar čekam penale kad ono ništa,kakva retardirana pravila :puke: :puke:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 jun 2018, 22:29

Chinaglia je napisao/la:koliko je retardiran Playoff Serie B :lol:

igra se jedna tekma (mislio sam da se igraju dvije) i domacin je bolje plasirana ekipa u regularnom dijelu sezone, te ukoliko mec zavrsi nerijesenim rezultatom, igraju se produzeci, ako i nakon njih bude nerijeseno, pobjednik je domacin jer je bolje plasirana ekipa u regularnom dijelu sezone... znaci nema penala lol

Cittadella 2-2 Bari, to je bio rezultat nakon 90 min i produzetaka i Cittadella je prosla dalje...
Samo ti krivo jer ga sipu i Bari, a evo sada i Perugia. Cittadella do kraja :shhh:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 03 jun 2018, 22:35

ja bih volio da se Palermo plasira u Serie A, oni su moj "favorit", a Bari bi zbog publike bio interesantan, Perugia s druge strane ipak jedno poznato ime, posebno Juventinima :kafa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 jun 2018, 22:39

Chinaglia je napisao/la:ja bih volio da se Palermo plasira u Serie A, oni su moj "favorit", a Bari bi zbog publike bio interesantan, Perugia s druge strane ipak jedno poznato ime, posebno Juventinima :kafa:
Salim se, normalno da bih i ja volio npr Perugia iako su nam izbili titulu oni su old scholl. :thumbup:

Pravilo je retardirano, nisu postena pravila igre nikako, gost u hendikepu.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Azpi » 04 jun 2018, 00:34

Ma meni nije ni lose pravilo jbg neka prednost za borbu od 42 kola koji si vodio cijelu godinu :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jose » 04 jun 2018, 08:00

Azpi je napisao/la:Ma meni nije ni lose pravilo jbg neka prednost za borbu od 42 kola koji si vodio cijelu godinu :mrgreen:
I ja se slažem. Da ipak to što si bio bolji tokom sezone nešto znači.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la branimir85 » 04 jun 2018, 22:25

finim se poslom bavi vođa Curve Sud :mrgreen:
čini se opet mu slijedi zatvor.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 05 jun 2018, 13:12

SiamoNoi je napisao/la:
In early May, Serie A was forced to scrap a new $1 billion television contract amid antitrust complaints.
:hmmmmm:
The Lega Serie A has confirmed the decision to drop Mediapro’s television rights bid and proceed to private negotiations.

On May 28, all 20 clubs voted to terminate the contract, but the Spanish broadcaster came up with some last-minute guarantees.

Those were presented at today’s meeting, but ANSA reports lawyers were unconvinced and the clubs decided to proceed to private negotiations.


Rather than putting all of the rights up for tender, the Serie A clubs will now work out a series of packages to be sold privately.

Those talks will take place over the next three days, with a decision due on June 13.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2018, 13:50

The final of the Italian Super Cup between Milan and Juventus will be played in Saudi Arabia in January 2019. Both teams will earn €3 million net. [MilanNews.it]
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jun 2018, 21:07

Yucca je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Ja bio upalio da gledam penale i ništa mi nije jasno kad utakmica završi :facepalm:

Ista stvar čekam penale kad ono ništa,kakva retardirana pravila :puke: :puke:
A u ovoj seriji c neki playoff I siena-reggiana one tekme domaćin dobio 2-1 i mislim da nije bilo ni produžetaka, valjda ova Siena bolja bila na tabeli i prošla
nema potpisa

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.